Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
:thumbsup: :thumbsup:

4. 6 Ατοκες Δόσεις σε πιστωτική κάρτα ( Θα ήμουν τακτικότατος πελάτης )

5. Καρτα VIP member προπληρωμένης αξίας 200 € διμηνης διάρκειας για 4 επισκέψεις full προγράμματος. ( 1 ώρα )

6. Κάρτα Gold member προπληρωμένης αξίας 300 € δίμηνης διάρκειας όπου θα μπορεις να βλέπεις τις κοπέλλες ολόγυμνες για 10΄, να συζητάς μαζί τους σε prive  χωρο κ αν θέλεις να περνάς για πρόγραμμα. Δυνατότητα 4 full προγραμμάτων κ 6 soft επισκέψεων. Για τους κατόχους της κάρτας μετά τη χρήση των 4 προγραμμάτων θα δίνεται έκπτωση 50 % στα επόμενα κ έως τη λήξη της κάρτας.

Ειδικά την κάρτα gold θα την έπαιρνα άνετα για 2 μήνες... Είναι ενα πολύ έξυπνο τρικ για να πληρώσεις τις επόμενες επισκέψεις, γιατί κακά τα ψέμματα όταν παρελάσουν ολόγυμνες όλες απο μπροστά σου κ μιλήσεις για 10΄μαζί τους είναι τελείως απίθανο να  μην περάσεις.....
Επίσης θα δίνεται η δυνατότητα πληρωμής σε 6 άτοκες κ των καρτών VIP k GOLD.




:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
χαίρομαι που πέρασες καλά,αλλά τόσες λεπτομέριες δεν χρειαζόντουσαν...ας κρατήσουμε ενα επίπεδο ευπρέπειας και διακριτικότητας....οσα γίνονται μέσα στο δωμάτιο,αφορουν 2 ανθρώπους,ας μην το εκχυδαιζουμε....και ο φίλος Agiana είχε λεπτομέρειες,αλλά το έκανε με τόσο ωραίο τρόπο που ήταν σαν να διάβαζες ερωτικό διήγημα....
Σωστός
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Και τώρα κάτι για τον φίλο που έγραψε την κριτική για την Κωσταντίνα....χαίρομαι που πέρασες καλά,αλλά τόσες λεπτομέριες δεν χρειαζόντουσαν...ας κρατήσουμε ενα επίπεδο ευπρέπειας και διακριτικότητας....οσα γίνονται μέσα στο δωμάτιο,αφορουν 2 ανθρώπους,ας μην το εκχυδαιζουμε....και ο φίλος Agiana είχε λεπτομέρειες,αλλά το έκανε με τόσο ωραίο τρόπο που ήταν σαν να διάβαζες ερωτικό διήγημα....
διαβασα κ ξαναδιαβασα την κριτικη για την κων/να...δεν βρηκα τιποτε το μεμπτο..
τι να μην γραφει λεπτομερειεσ..ισα ισα οι λεπτομερειεσ ειναι που μετρανε.
δηλαδη οταν γρφουμε κριτικη θα πρεπει να την γραφουμε τηλεγραφικα οπωσ μερικοι,
η ποιητικα οπωσ ο agiana??για ποιο λογο? μην προσβαλουμ τα κοριτσια?? :huh: :huh: :huh:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
διαβασα κ ξαναδιαβασα την κριτικη για την κων/να...δεν βρηκα τιποτε το μεμπτο..
τι να μην γραφει λεπτομερειεσ..ισα ισα οι λεπτομερειεσ ειναι που μετρανε.
δηλαδη οταν γρφουμε κριτικη θα πρεπει να την γραφουμε τηλεγραφικα οπωσ μερικοι,
η ποιητικα οπωσ ο agiana??για ποιο λογο? μην προσβαλουμ τα κοριτσια?? :huh: :huh: :huh:
...αυτός είναι ένας λόγος....υπάρχουν και άλλοι λόγοι...για σκέψου λίγο...
 

ASTREA100

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Αστα αυτά τώρα....το "έκαψες" το κοριτσάκι και το διώξανε....αλλά αυτή που έπρεπε να είχανε διώξει,την κρατάνε βλέπω......

Δεν ξερω αν εννουμε την ιδια,αλλα συμφωνω οτι μια απο κει μεσα δεν...
Εγω προσωπικα (οπως ελεγε και ενας κολητος) με ενα μπουκαλι* την γαμαγα..Αλλοιως μπαααα

*εννοει να εχεις πιει ενα μπουκαλι ουϊσκυ,για να μην παρεξηγιομαστε ;) ;)
 

ASTREA100

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Πηγα από τον οικο την προηγουμενη εβδομαδα.    Παρουσες εκτος από αυτές που ηταν μεσα με συναγωνιστες Ηταν οι παρακατω.Χριστινα καστανη,ηλικια δεν μπορεσα να προσδιορισω.Πολύ προσχαρη,και χαρουμενη φυσικα(εννοω)όχι προσποιητα.Λιζα ξανθο πιπινακι από αρκετα εως πολύ ομορφο,αλλα αρκετα απομακρο.Τζεσικα κοντη αδυνατη βραζιλιανα.Δαναη αρκετα ψηλη βραζιλιανα ωραιο σωμα προσχαρη(φυσικα???).Επελεξα δαναη ,και βουρ για το δωματιο.μπανακι σε ντους μεσα στο δωματιο.Παγκος μασαζ από τους ποιο μικρους που εχω δει,όχι τοσο σε μηκος οσο σε πλατος.Ισα ισα για ν μην πεφτεις.ερχεται και η δαναη,γδυνεται και ξεκιναει το μασαζ.Από σωμα η δαναη όπως ειπα καλο,με υπεροχο βυζακι 2αρι από αυτά που κοιτανε Τον ουρανο ,που τα βλεπεις σε γυναικες σε τσοντες και τα λυμπιζεσαι.Από κωλαρακι όμως δεν εχει τον κλασικο βραζιλιανικο.Από μασαζ καλουτσικο,καταλαβαινει τι και πως σου αρεσει ,αφου την εχεις καθοδηγησει,Και σε περιποιηται. Β2Β και γυρισμα ανασκελα.εκει αρχισαν τα οργανα.πιπα βαθεια και υγρη με φτυσιματα,γλυψιμο στο μουνακι της δεν πολυγουσταρει και το δειχνει.σταση Ιεραποστολικη μιας και ο παγκος δεν ενδεικνυται για τιποτε παραπανω,οπου αρχισανΤα υπερβολικα κατεμε βογκητα,και χτυπημα από μερους της,οπου σε συνδιασμο με την Πιπα νωριτερα,περιμενα ότι θα βγει και ο Ζαφειρης να μου κανει παρεα.Καπου εκει τελειωσαν τα καλα ,και αρχισε να διαφενεται ότι ο χρονος μου τελειωνε.Σταματησα τον αγωνα,και τελειωσα με πιπα αλλα τωρα όχι τοσο θερμη ,μιας και καταλαβαινε ότι θα τελειωνα,και την εκανε εξ αποστασεως .Τελειωμα και αυτό εξ αποστασεως.Συνολικος καθαρος χρονος συνεδριας μιση ωρα.μαζι με τα ντουζακια ντυσιματα κλπ 45 λεπτα.κοστος συνεδριας 60€.Μαλλον θα πρεπει να λεμε ότι ειμαστε από το site στο τελος της συνεδριας ,όπως ανεφερε και συναγωνιστης παραπανω
εγω παντως εμεινα πολλη ευχαριστημενος γιατι πηγα και το επαιξα αλεκος εκανα τα παντα και οταν ηταν να πληρωσω βγαζω τα 60 ακριβως και μου λενε 80 ειναι και τους λεω ειμαι απο το σαιτ και εκει να δεις ηττα που φαγανε!!!!!!!!
Η Δαναη θα αρεσει στους PSE funs για GFE funs δεν νομιζω.
Υγ1.Δανη το B2B λιγο ποιο απαλα καλη μου.αν κανεις ετσι όπως εμενα, σε κανενα λεπτεπιλεπτο θα τον στειλεις.                                                                                                                                                     
Υγ2.Βγαινοντας από το δωματιο ειδα γιατι η βιασυνη προς το τελος της συνεδριας .δυο καρπουζια σε μια μασχαλη δεν κουβαλιουνται.δημοσιες σχεσεις  και περασμα στο δωματιο μαλλον αντικρουονται.
Υγ3.επιφυλασομαι για Λιζα μιας και αποτι καταλαβα η Χριστινα είναι με αυτές που εφυγαν .
 

ASTREA100

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Δεύτερον,για τις 3 κοπέλλες που φύγανε.Η Τζένη ήταν γνωστό "κομοδίνο",κάποιος συνάδελφος είχε γράψει ότι "αισθανόμουν οτι είμαι μόνος μου στο δωμάτιο"...Η Χριστίνα,απο εμφάνιση κατέβαζε αισθητά το επίπεδο του μαγαζιού...απο υπηρεσίες δεν γνωρίζω...Η Ναόμη,ωραία κοπελλίτσα,αλλά φαίνεται οτι η συμπεριφορά της δεν ήταν αυτή που έπρεπε..

Υπερβολικο σε βρισκω…για τα δικα μου γουστα βεβαια.για τις άλλες που λες δεν μπορω να εκφρασω αποψη διοτι δεν τις ειδα.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Καλημέρα σε όλους....διάβασα με προσοχή τα σχόλια σας σε όσα έγραψα.Είναι λογικό να υπάρχουν διαφορετικές απόψεις,τόσο για τα κορίτσια,όσο και για τον τρόπο που λειτουργούμε εμεις εδω μέσα.Είναι θέμα παιδείας και κουλτούρας του καθενός....απο κει και πέρα,ο καθένας δίνει το στίγμα του...
Το επίπεδο του μαγαζιού ποτέ δεν ήταν ιδιαίτερα υψηλό.Στον μέσο όρο κινείται....Ομως,είναι ένα μέρος που σου φέρονται με ευγένεια,περνάς καλά και το κόστος είναι σε λογικά επίπεδα.Ασφαλώς υπάρχουν καλύτερα μαγαζιά,όπως και πολύ χειρότερα.Προσωπικά το θεωρω μια καλή επιλογή,ιδιαίτερα για όσους μενουν κοντά.Η κυρία Νατάσσα κάνει οτι μπορεί για να το αναβαθμίσει και αυτό οφείλουμε να της το αναγνωρίσουμε...
Και κάτι ακόμα...με 60 και 80 ευρώ μην περιμένετε να συναντήσετε ούτε τοπ μοντελς,ούτε σάουνες,ούτε τζακούζι,ούτε νουρού....αυτά είναι για αλλα πορτοφόλια....για τα λεφτά που ζητάει,το επίπεδο του μαγαζιού είναι πολύ καλό.....
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
καλημερουδιααααα...σημερα ειμαστε ΔΑΝΑΗ,ΛΙΖΑ,ΝΤΙΝΑ,ΤΖΕΣΙΚΑ.......σας περημενουμε για περασουμε καλααα κ να παιξουμε το παιχνιδυ τις τραπουλες...χτες 1 κερδισες.......φιλουθκια
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Πηγα από τον οικο την προηγουμενη εβδομαδα.    Παρουσες εκτος από αυτές που ηταν μεσα με συναγωνιστες Ηταν οι παρακατω.Χριστινα καστανη,ηλικια δεν μπορεσα να προσδιορισω.Πολύ προσχαρη,και χαρουμενη φυσικα(εννοω)όχι προσποιητα.Λιζα ξανθο πιπινακι από αρκετα εως πολύ ομορφο,αλλα αρκετα απομακρο.Τζεσικα κοντη αδυνατη βραζιλιανα.Δαναη αρκετα ψηλη βραζιλιανα ωραιο σωμα προσχαρη(φυσικα???).Επελεξα δαναη ,και βουρ για το δωματιο.μπανακι σε ντους μεσα στο δωματιο.Παγκος μασαζ από τους ποιο μικρους που εχω δει,όχι τοσο σε μηκος οσο σε πλατος.Ισα ισα για ν μην πεφτεις.ερχεται και η δαναη,γδυνεται και ξεκιναει το μασαζ.Από σωμα η δαναη όπως ειπα καλο,με υπεροχο βυζακι 2αρι από αυτά που κοιτανε Τον ουρανο ,που τα βλεπεις σε γυναικες σε τσοντες και τα λυμπιζεσαι.Από κωλαρακι όμως δεν εχει τον κλασικο βραζιλιανικο.Από μασαζ καλουτσικο,καταλαβαινει τι και πως σου αρεσει ,αφου την εχεις καθοδηγησει,Και σε περιποιηται. Β2Β και γυρισμα ανασκελα.εκει αρχισαν τα οργανα.πιπα βαθεια και υγρη με φτυσιματα,γλυψιμο στο μουνακι της δεν πολυγουσταρει και το δειχνει.σταση Ιεραποστολικη μιας και ο παγκος δεν ενδεικνυται για τιποτε παραπανω,οπου αρχισανΤα υπερβολικα κατεμε βογκητα,και χτυπημα από μερους της,οπου σε συνδιασμο με την Πιπα νωριτερα,περιμενα ότι θα βγει και ο Ζαφειρης να μου κανει παρεα.Καπου εκει τελειωσαν τα καλα ,και αρχισε να διαφενεται ότι ο χρονος μου τελειωνε.Σταματησα τον αγωνα,και τελειωσα με πιπα αλλα τωρα όχι τοσο θερμη ,μιας και καταλαβαινε ότι θα τελειωνα,και την εκανε εξ αποστασεως .Τελειωμα και αυτό εξ αποστασεως.Συνολικος καθαρος χρονος συνεδριας μιση ωρα.μαζι με τα ντουζακια ντυσιματα κλπ 45 λεπτα.κοστος συνεδριας 60€.Μαλλον θα πρεπει να λεμε ότι ειμαστε από το site στο τελος της συνεδριας ,όπως ανεφερε και συναγωνιστης παραπανωΗ Δαναη θα αρεσει στους PSE funs για GFE funs δεν νομιζω.
Υγ1.Δανη το B2B λιγο ποιο απαλα καλη μου.αν κανεις ετσι όπως εμενα, σε κανενα λεπτεπιλεπτο θα τον στειλεις.                                                                                                                                                     
Υγ2.Βγαινοντας από το δωματιο ειδα γιατι η βιασυνη προς το τελος της συνεδριας .δυο καρπουζια σε μια μασχαλη δεν κουβαλιουνται.δημοσιες σχεσεις  και περασμα στο δωματιο μαλλον αντικρουονται.
Υγ3.επιφυλασομαι για Λιζα μιας και αποτι καταλαβα η Χριστινα είναι με αυτές που εφυγαν .

καλημερουδιαααα....μωρουλι ειδα την κριτικι σου σεβομαι την αποψη σου αλλα εχω μια απορια την συνεδρεια δικι μου δεν γηνετε να ειναι 30 λεπτα φουλ προγραμα γιατι το μασαζ ειναι 30λ.δεν θα προλαβενα με τιποτα οποιος εχει κανει μασσαζ μαζι μου ξερει αυτο...κ να ξερεις οταν μου λενε οτι ειναι απο το σιτε το περιπιο πιο πολυ...αυτη ειναι παρατιρισι μου...φιλουθκια
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
;)μωλης μου εκανε ενα μασαζ ι καινουρια....τελειο χαλαροσα το χρεαζομουνα...φιλουθκια
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
;)μωλης μου εκανε ενα μασαζ ι καινουρια....τελειο χαλαροσα το χρεαζομουνα...φιλουθκια

Δανάη, μήπως πάνω στη χαλάρωση κάνατε και τίποτα άλλο ; ... για πες μας...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Γαργαλιέσαι κι εσύ εεε;;;; :grin:

ε είναι και μεσημέρι...δύσκολο είναι δηλαδή τα κορίτσια να χαλάρωσαν λίγο παραπάνω και πάνω εκεί η συνεδρία να κύλησε λίγο πιο...ερωτικά;  :rockon: :rockon: :rockon:

:kissass: :kissass:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom