Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.255
Κριτικές
4
Like
1.925
Πόντοι
266
καλησπερουδιαααα....αργησα σημερα  :rolleyes: :rolleyes: ξερω .....λοιπον στο μαγαζι μας προσπαθουμε παντα να εχουμε της καλυτερες υπερισεις απ'ολες της αποψες...για μας δεν φτανει η κοπελα να ειναι ωμορφη συμπεριφορα της με τον πελατι πρεπει να ειναι καλη κ θετικι απο την ωρα που μας τημαει με την παρουσια του στο μαγαζι ανεξαρτιτο αμα θα περασει ι οχι...γιαυτο το λογο εχουνε γηνει καποιες αλαγες...3 κοπελες φυγανε αλα απο αυριο θα εχουμε καινουριες....σημερα ειναι μονο ΔΑΝΑΗ,ΛΙΖΑ,ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΑ..η ΤΖΕΣΙΚΑ ειναι ακομα μαζι μας απλα σημερα εχει ρεπο....θας  περημενουμε για να περασουμε ευχαριστα γιαυτο ειμαστε εδω να σας δοσουμε χρομα στην καθημερινοτιτα σας...ΦΙΛΟΥΘΚΙΑ :-* :-* :-*

..καμια με ΜΕΓΑΛΑ βυζια θα φέρετε??
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
θας  περημενουμε για να περασουμε ευχαριστα γιαυτο ειμαστε εδω να σας δοσουμε χρομα στην καθημερινοτιτα σας...ΦΙΛΟΥΘΚΙΑ :-* :-* :-*

Φιλάκια και σε σένα!

Θα είσαι η επόμενη επιλογή μου?  Ή θα αφήσεις να με "κλέψει" κάποια άλλη συνάδελφός σου? ;)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Φιλάκια και σε σένα!

Θα είσαι η επόμενη επιλογή μου?  Ή θα αφήσεις να με "κλέψει" κάποια άλλη συνάδελφός σου? ;)

Αστα αυτά τώρα....το "έκαψες" το κοριτσάκι και το διώξανε....αλλά αυτή που έπρεπε να είχανε διώξει,την κρατάνε βλέπω......
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αστα αυτά τώρα....το "έκαψες" το κοριτσάκι και το διώξανε....αλλά αυτή που έπρεπε να είχανε διώξει,την κρατάνε βλέπω......

Δεν υπερέβαλλα ούτε κατά μία τελεία...... Τα πράγματα έγιναν ακριβώς όπως τα διάβασες.

Ελπίζω να μην πέσω πάνω και σ'αυτήν, και γίνω υπαίτιος για την εκδίωξη κι άλλης κοπέλας.

Ας πάρει το κρίμα, άλλος επάνω του. :grin:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Προφανως σου κάνω πλάκα.....μην με παρεξηγείς...κάτι άλλο θα εγινε.Μπορεί και να έφυγε μόνη της.....
Αυτή που λέω εγω είναι εξαιρετική σε εμφάνιση και υπηρεσίες,αλλά δεν φέρεται σωστά,με αποκορύφωμα την Παρασκευή...
Τέλος πάντων,η Νατάσσα ξέρει καλύτερα.....
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Δεν υπερέβαλλα ούτε κατά μία τελεία...... Τα πράγματα έγιναν ακριβώς όπως τα διάβασες.

Ελπίζω να μην πέσω πάνω και σ'αυτήν, και γίνω υπαίτιος για την εκδίωξη κι άλλης κοπέλας.

Ας πάρει το κρίμα, άλλος επάνω του. :grin:

οχι μορουλι δεν εκαψες εσυ την κοπελα..απλα πηρε κοκκινι καρτα απο συμβεριφορα....τι να κανουμε ασ προσεχε...
ΦΙΛΟΥΘΚΙΑ :-* :-*
 

mushampa

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σας.πες μας κι εμας ρε φιλε για να την αποφυγουμε
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Προφανως σου κάνω πλάκα.....μην με παρεξηγείς...κάτι άλλο θα εγινε.Μπορεί και να έφυγε μόνη της.....
Αυτή που λέω εγω είναι εξαιρετική σε εμφάνιση και υπηρεσίες,αλλά δεν φέρεται σωστά,με αποκορύφωμα την Παρασκευή...
Τέλος πάντων,η Νατάσσα ξέρει καλύτερα.....

Έχω μάθει να μην παρεξηγώ, εδώ μέσα, μιάς και κάποιες φορές δύσκολα μπορείς να δώσεις στον άλλον να καταλάβει ακριβώς τι εννοείς μέσα από το πληκτρολόγιο......

Κάθε κριτική ή πλακίτσα είναι πάντα καλοδεχούμενη, όταν γίνεται καλοπροαίρετα.... :)

Κατάλαβα ποιά λες. Αλλά..... για τρίχες θα μιλάμε τώρα? :think:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πέρα απο πλάκα,και πέρα απο τη Δανάη που είναι φίλη μου,προσωπικά εχω σε μεγάλη εκτίμηση τη Νατάσσα,γιατί και τη δουλειά της ξέρει και η συμπεριφορά της είναι πάντοτε αψογη...γι' αυτό της εχω εμπιστοσύνη οτι θα κάνει το καλύτερο για το μαγαζί.....
 

mushampa

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια αφηστε τα υπονοουμενα αν μπορειτε και πειτε μας ποια εννοειτε
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
ρε παιδια αφηστε τα υπονοουμενα αν μπορειτε και πειτε μας ποια εννοειτε

Γιατί δεν μπαίνεις στον κόπο να διαβάσεις 3-4 σελίδες πίσω? Θα καταλάβεις αμέσως...
αυτή η νοοτροπία κάποιων νεων μελών να τα θέλουν ολα στο πιατο και μάλιστα να το ζητάνε και με θράσος δεν μου αρέσει καθόλου...και μετά παραπονιούνται γιατί οι καλές πληροφορίες διακινούνται μέσα σε στενό κύκλο.....
 

mushampa

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
οπα φιλε.απλα μια ερωτηση εκανα.που το ειδες το θρασος?αλλο χαβαλες και αλλο θρασος.διαβαζω πολυ καιρο απλα εχω γραψει πολυ λιγες φορες.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
οπα φιλε.απλα μια ερωτηση εκανα.που το ειδες το θρασος?αλλο χαβαλες και αλλο θρασος.διαβαζω πολυ καιρο απλα εχω γραψει πολυ λιγες φορες.

αν διαβάζεις θα καταλάβαινες αμέσως τι εννοεί ο andy. Για να λύσεις πάντως την απορία σου, διαβάζοντας 3-4 σελίδες πίσω την έλυσες ;)

Δανάη ποιές κοπέλες αποχώρησαν και ποιές μπαίνουν στην ομάδα ;

 

mushampa

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καταλαβα απλα εγω ειχα καποια αλλη στο μυαλο μου.ειναι καθαρα υποκειμενικο το θεμα
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
αν διαβάζεις θα καταλάβαινες αμέσως τι εννοεί ο andy. Για να λύσεις πάντως την απορία σου, διαβάζοντας 3-4 σελίδες πίσω την έλυσες ;)

Δανάη ποιές κοπέλες αποχώρησαν και ποιές μπαίνουν στην ομάδα ;

η κοπελες που φυγανε ειναι ΤΖΕΝΗ,ΝΑΟΜΗ κ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.....για αυριο
ι καινουριες θα ειναι μια βουλγαρα 19 χρονον ωνομα ΝΤΙΝΑ...ι αλη Εσπανιδα......φιουθκια απο εμενα
 

mushampa

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παντως δαναη για τη μια απο τις 3 δεν στενοχωρηθηκα καθολου  :-*
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.461
Κριτικές
36
Like
38.080
Πόντοι
18.565
Και εγω τη Παρασκευη το μεσημερι δεν εμεινα και πολυ ευχαριστημενος.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Και εγω τη Παρασκευη το μεσημερι δεν εμεινα και πολυ ευχαριστημενος.

εγω παντως εμεινα πολλη ευχαριστημενος γιατι πηγα και το επαιξα αλεκος εκανα τα παντα και οταν ηταν να πληρωσω βγαζω τα 60 ακριβως και μου λενε 80 ειναι και τους λεω ειμαι απο το σαιτ και εκει να δεις ηττα που φαγανε!!!!!!!!
 

mushampa

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εγω με τη χριστινα εκανα αλλα.....δεν
 

mushampa

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλα τους την εφερες,αλλα αν ειναι μαζι με τις τιμες να μειωνουν και τα υπολοιπα αστο καλυτερα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom