Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Μην γελάς γιατί δεν είναι για γέλια. Αυτός ο Giannis dim μόλις του την πέσαμε για αυτά που έγραφε 3-4 από εδώ μέσα εξαφανίστηκε.
Εδώ ο άλλος ο byron711 το έπαιζε πελάτης του Θησέως 81 και του Φωκ. Νέγρη 11 και τελικά τον ξεφωνίσαμε γιατι είναι ο ιδιοκτήτης. Ο οποίος by the way επειδή από ότι ακούγεται δεν είναι και καλό παιδί τρέμει το φυλλοκάρδι του και τα μαγαζιά του για τους καινούργιους πελάτες κοντεύουν να γίνουν "ΔΕΝ"

Ναι!!! Φοβήθηκα επειδή με ξεφώνησες!!!
Τελικά εκτός από Κάλος, είσαι και πολύ μαλάκας.
Πολύ θα ήθελα να μου εξηγήσεις τι κόλημα έχεις φάει με εμένα.

 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Κατα τα αλλα η Ελλη εφυγε, η Βαλια απο Θησεεως εφυγε, η Τονια απο Ηλιουπολεως εφυγε οπως και
η Μαρινα απο Ο35
Πεσαμε στη Β για να μην πω στη Γ εθνικη...

Στη λίστα σου πρέπει να προστεθεί και η Χριστίνα που δούλευε στη Σκουφά 10.
 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Κατα την ταπεινη προσωπικη μου αποψη αυτο δεν ειναι λαθος....
Εκτος και αν γινεται ακομψα και σε παλαιους πελατες και "διαφημιστες" του μαγαζιου ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ
και ΟΧΙ προμοτορες.
Κατα τα αλλα η Ελλη εφυγε, η Βαλια απο Θησεεως εφυγε, η Τονια απο Ηλιουπολεως εφυγε οπως και
η Μαρινα απο Ο35
Πεσαμε στη Β για να μην πω στη Γ εθνικη...
Τουλαχιστον ας πεσουν αντοιστιχα και η τιμες... πχ το Diamond's spa στη Δαφνη συνεχιζει στα 80
και ειναι "μπαζοκομειο" σε σχεση με παλαιοτερα, οποτε για μενα εχουν "φαει" Χ
ggary μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια! Περα απο τη πλακιτσα θελω να πιστευω οτι το "πχ" ηταν οντως μια τυχαια επιλογη μεσα απο τα παμπολλα μασατζιδικα της Αθηνας. Παντος δραττομαι της ευκαιριας να σε ενημερωσω οτι τα "μπαζα" (κατ'εσε) για "80" καθονται μια ολοκληρη ωρα στο δωματιο, χωρις να επιφυλασσουν εξτρα δυσαρεστες εκπληξεις και σιγουρα την ιδρωνουν τη φανελα. Για fast food προγραμμα (κατ'εμε), δηλαδη αυτο που λαμβανεις στο 99,9% των υποτιθεμενων μασατζιδικων, υπαρχει στην ιδια τιμη και σε καλυτερη (παλι κατ'εμε) ποιοτητα. Δεν επικροτω ουτε προωθω αγχωτικες πρακτικες, σε ενα υποτιθεμενο χωρο χαλαρωσης, μονο και μονο για να οικονομισω γρηγορα. Ρωτα οσους με ξερουν και θα σου πουν οτι εχω γαιδουρινη υπομονη. Μεσα σε ολα αυτα τα κεκαλυμμενα στουντιο ας υπαρχουν και δυο-τρια ( και πολλα λεω ) μασατζιδικα για αυτους τους λιγους που γουσταρουν. Οταν προσπαθεις μεσα σε μια δαχτυληθρα να αδειασεις ενα κουβα νερο, η δαχτυληθρα δεν υπαρχει περιπτωση να παρει περισσοτερο απο αυτο που χωραει. Οποτε φιλτατε σε δεκα λεπτα μια επαγγελματιας μασεζ ουτε το λαδι δεν προλαβαινει να σου αλειψει, ποσο μαλλον να κρινεις το επιπεδο της. Να εισαι παντα καλα και σε ευχαριστω που μου εδωσες την ευκαιρια να τα πουμε.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
ggary μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια! Περα απο τη πλακιτσα θελω να πιστευω οτι το "πχ" ηταν οντως μια τυχαια επιλογη μεσα απο τα παμπολλα μασατζιδικα της Αθηνας. Παντος δραττομαι της ευκαιριας να σε ενημερωσω οτι τα "μπαζα" (κατ'εσε) για "80" καθονται μια ολοκληρη ωρα στο δωματιο, χωρις να επιφυλασσουν εξτρα δυσαρεστες εκπληξεις και σιγουρα την ιδρωνουν τη φανελα. Για fast food προγραμμα (κατ'εμε), δηλαδη αυτο που λαμβανεις στο 99,9% των υποτιθεμενων μασατζιδικων, υπαρχει στην ιδια τιμη και σε καλυτερη (παλι κατ'εμε) ποιοτητα. Δεν επικροτω ουτε προωθω αγχωτικες πρακτικες, σε ενα υποτιθεμενο χωρο χαλαρωσης, μονο και μονο για να οικονομισω γρηγορα. Ρωτα οσους με ξερουν και θα σου πουν οτι εχω γαιδουρινη υπομονη. Μεσα σε ολα αυτα τα κεκαλυμμενα στουντιο ας υπαρχουν και δυο-τρια ( και πολλα λεω ) μασατζιδικα για αυτους τους λιγους που γουσταρουν. Οταν προσπαθεις μεσα σε μια δαχτυληθρα να αδειασεις ενα κουβα νερο, η δαχτυληθρα δεν υπαρχει περιπτωση να παρει περισσοτερο απο αυτο που χωραει. Οποτε φιλτατε σε δεκα λεπτα μια επαγγελματιας μασεζ ουτε το λαδι δεν προλαβαινει να σου αλειψει, ποσο μαλλον να κρινεις το επιπεδο της. Να εισαι παντα καλα και σε ευχαριστω που μου εδωσες την ευκαιρια να τα πουμε.
Πραγματι ηταν τυχαια επιλογη, θα μπορουσα να προσθεσω και 1-2 αλλα,
επισης να με συγχωρεις αν το εθεσα καπως ωμα και ακομψα, δεν ειχα ως στοχο
να σε προσβαλλω αλλα να επισημανω το παραδοξο!!
Οσο για το αν οι εργαζομενες σε εσενα ιδρωνουν τη φανελα, ΔΕΝ θα διαφωνησω ΚΑΘΟΛΟΥ!
Ομως η ουσια παραμενει ΙΔΙΑ... μετριοτατη ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ εμφανιση για 80 ευρω.
Αλλωστε σκεψου το και αλλιως, κατα καιρους ειχες μαζι πολυ ωραιες και
πολυ μετριες μαζι στην ιδια τιμη και για τις ωραιες παριμεναμε στην ουρα,
ενω οι αλλες ηταν σχεδον παντα διαθεσιμες.
 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Πραγματι ηταν τυχαια επιλογη, θα μπορουσα να προσθεσω και 1-2 αλλα,
επισης να με συγχωρεις αν το εθεσα καπως ωμα και ακομψα, δεν ειχα ως στοχο
να σε προσβαλλω αλλα να επισημανω το παραδοξο!!
Οσο για το αν οι εργαζομενες σε εσενα ιδρωνουν τη φανελα, ΔΕΝ θα διαφωνησω ΚΑΘΟΛΟΥ!
Ομως η ουσια παραμενει ΙΔΙΑ... μετριοτατη ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ εμφανιση για 80 ευρω.
Αλλωστε σκεψου το και αλλιως, κατα καιρους ειχες μαζι πολυ ωραιες και
πολυ μετριες μαζι στην ιδια τιμη και για τις ωραιες παριμεναμε στην ουρα,
ενω οι αλλες ηταν σχεδον παντα διαθεσιμες.
Ποτε, σε δικο μου μαγαζι, δεν δουλεψε καλα κοπελα μονο με την εμφανιση της. Μπορω να σου απαριθμησω αρκετες μη ιλουστρασιον που καναν ουρα οι πελατες ( Χαρα-σαρανταφευγα, Μαρια φοιτητρια - κοντουλα-χοντρουλα, Κορινα-Δαναη Ρωσιδα-πενηνταφευγα, και αλλες πολλες). Σιγουρα η εμφανιση εχει το πρωτο λογο αλλα οχι και το τελευταιο. Στα μαζαζοστουντιο συμφωνω οτι ειναι το βασικο, στα μασατζιδικα ομως που ο χρονος ειναι αρκετος, μοιραια ερχεται και η απομυθοποιηση. Τελος παντων, εγω θεωρω την γενικη εμφανιση ανω του μεσου ορου, και σε καμια περιπτωση δεν θα γεμισω το μαγαζι με γλαστρες. Οταν βρισκονται οι σωστες, γινονται και οι συνεργασιες - ανανεωσεις κλπ.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
  αρκετες μη ιλουστρασιον που καναν ουρα οι πελατες ( Χαρα-σαρανταφευγα,

Αυτή ξαναφέρτην να ξανακάνουμε ουρά για το θεικό της  :pipa1:  :grin: :grin: :grin:



ΥΓ: 40φευγα??!!!! Αυτη δήλωνε 30λίγα!!!!  :2funny:
 

athensgr

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
9
Πόντοι
1
Αυτή τη στιγμή από το υπάρχων ρόστερ ποια κάνει πραγματικά καλό μασάζ; Οχι χαιδεματα. Μασάζ πάνω από το μέσο όρο;
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
Στη λίστα σου πρέπει να προστεθεί και η Χριστίνα που δούλευε στη Σκουφά 10.

σε περασμα μου πριν 10 μερες περιπου απο τη σκουφα, η χριστινα ηταν εκει. μου ειπαν οτι μολις ειχε γυρισει....σορρυ για το μνμ που αφορα αλλο μαγαζι
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Αυτή τη στιγμή από το υπάρχων ρόστερ ποια κάνει πραγματικά καλό μασάζ; Οχι χαιδεματα. Μασάζ πάνω από το μέσο όρο;

η Λίζα πάντως δεν ξέρει (η μοναδική που έχω πάρει στο μαγαζί) και αν δεις και τις κριτικές που υπάρχουν


δεν πρέπει να ξέρει και καμία...



 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα αγόρια...και καλό μήνα όπου να ναι!!!!
Τα κορίτσια που θα σας περιποιηθούν και θα σας χαλαρώσουν σήμερα είναι η Ελένη...η Ντίνα....η Λίζα...η Πωλίνα..η Χριστίνα...και η Τζένη!...

διαβάζω τακτικά τα σκολιά σας διότι με ενδιαφέρει η αποψη σας για το χωρο,για τα κορίτσια ...τα παράπονα σας εάν και εφόσον υπάρχουν διότι σέβομαιτα 60 ευρώ που με κοπο τα βγαζεται και τα δίνεται εδώ ! ... Επ ουδενή και ποτέ και δεν έχω πιέσει τα κορίτσια να βγουν άρον άρον από δωμάτιο! Αυτό που ίσως ακούς όταν είσαι εδώ... είναι να βιάζω τις κοπέλες να μπουν!! Γιατί δεν θέλω ο πελάτης να είναι έτοιμος και τα κορίτσια μου να αργήσουν.... Γιατί σέβομαι και τον πελάτη που έχει κάνει το μπάνιο  και περιμένει...αλλά και τον πελάτη που περιμένει στο σαλόνι την σειρά του να μπει!
Μην με μαλώνεται λοιπόν....:)....  Eγω εδώ και χρόνια, προσπαθώ είτε με ωραία κορίτσια...είτε με προσφορές...να κάνω το καλύτερο για εσάς!!! Επίσης διαβάζω κριτικές για το μασάζ και με στεναχωρεί το γεγονός ότι έφυγε κάποιος από εδώ με παράπονο διοτι πάντα ρωτάω εάν θελεται μια απλή χαλάρωση η επαγγελματικο μασάζ...και αναλόγως προτείνω το ανάλογο κορίτσι... Απ όλα έχει ο μπαξές...:)

Μην ξεχνάτε τις κάρτες σας με τις προσφορές και τα διπλά προγραμματα που ειναι σε προσφορα,στα 90 ευρώ(και επειδή ρωτατε...εντος του 45λέπτου τα κοριτσια μας σας προσφερουν δυο...ξερετε τι.. ;)

:-* :-* πολλά λοιπόν!!!!!    
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Χριστίνα και Τζένη είναι οι Ελληνίδες που έχουν περάσει από πολλά μαγαζιά;
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Kαλημερα , η όμορφες φυσιοθεραπεύτριες σας εύχονται καλό μηνα σε όλους με υγεία, ευτυχία   :) :)
 

DENIRO

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
0
Καλημέρα..ισχύει προσφορά για διπλό με 90€;
Και τι ώρες είσαστε ανοιχτά;

Ευχαριστω!
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τζα........να μαι και  εγώ.. Νατασούλα καλό μήνα και πολλούς χαιρετισμούς στις κορασίδες.. από την Μαύρη Ξενητειά
 

Μαργανης

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Δεν "εξαφανίστηκα" καθόλου αγαπητέ μου Mario!!! Απλά οπως είχα πεί και τότε αλλαξα "ρότα" και το εχω ρίξει στα "τεμάχια ελεύθερης βοσκής". Τώρα που έπεσαν οι τιμές εκεί, θεωρώ ότι υπάρχει περισσότερο ενδιαφέρον.

Οχι οτι δεν υπάρχουν κοπέλες σε μασατζίδικα που δουλεύουν "τίμια" τα λεφρά που παίρνουν αλλά οι συνθήκες εκτός είναι ασύγκριτα καλύτερες (απλώνεσαι στο κρεββάτι βρε αδερφέ!!!) και επιπλέων ενισχύω το "οικογενειακό εισόδημα" ελληνίδων που σέβονται τον πελάτη και τα λεφτά που παίρνουν (ΟΧΙ δεν είμαι μέλος της χρυσής αυγής!!!) και όχι το πορτοφόλι του κάθε νταβατζή (εχω και μια ιδαίτερη αδυναμία στο social lime βλέπετε!!!!).

Τα μηνύματα που έστειλα τότε είχαν μόνο σκοπό την ενημέρωση και τίποτε άλλο. Λυπάμαι πολύ αν παρεξηγήθηκαν οι προθέσεις μου και καταλαβαίνω απόλυτα κάποιες αντιδράσεις απο "συναγωνιστές" γιατί οι καιροί είναι πολύ πιο πονηροί τώρα!!!!!
Αλλά οταν τα σχόλια που έγιναν ήταν του τύπου: "που δούλευε η τάδε πριν" ή "πως λεγόταν η δείνα πριν αλλάξει το όνομα της" θεώρησα ανούσιο να συνεχίσω τέτοιου είδους αντιπαράθεση μέσα εδώ.  

Παρακολουθώ το forum πολύ καιρό και έχω εκτιμήσει ιδιαίτερα κάποιες σοβαρές κριτικές για χώρους και κορίτσια που έχουν γραφτεί και με εχουν βοηθήσει θα έλεγα να αποφύγω κάποιες "κακοτοπιές" μερικές φορές.

Καλές "συνεδρίες" λοιπόν σε όλους και θα επανέλθω στο εγγύς μέλλον με κριτικές απο το χώρο που κινουμαι τώρα.
Για την ώρα "μαζέυω πληροφορίες"!!!!!!!
που βρισκεις τεμαχια ελευθερης βοσκης;
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας αγόρια.... Καταρχάς να σας ενημερώσω ο,τι τα κορίτσια μας σήμερα είναι η Πωλίνα,η Λίζα,η Χριστίνα,η Σαμπρίνα,η Ντίνα,η Ελένη,η Τζένη....και μια νέα παρουσία...ψηλή,κοκκινομάλλα απο την Λευκορωσία η Αλόνα!Συνεχίζοντας θα ήθελα να σας ευχηθώ να περάσετε όμορφα στο τελευταίο τριήμερο της Αποκριάς...να προσέχετε στους δρόμους,και το κρασάκι...με ρέγουλο! Εμείς θα ήμαστε εδώ μέχρι και ο σαββάτο να σας χαλαρώσουμε και να σας ξεκουράσουμε!Κλειστά Κυριακή και Κ.Δευτέρα και απο Τρίτη πάλι μαζί σας... Μην ξεχνάτε τις καρτούλες σας...Στις 3 επισκέψεις η 4η μισή τιμή....και τα δυο κορίτσια στα 90ε απο 120! Σας φιλώ γλυκά!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom