Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
να μην έχει καμμία παράπονο!!!

Αν έχει μια εκτόνωση, δυσαρεστημένη θα είναι εκείνη που σε εκτόνωσε γιατί κούρασε το αιδείο της γιαυό και όχι η άλλη που θα πει μέσα της "ευτυχώς το γλύτωσα το πήδημα"
Όλα τα άλλα είναι ανδρικός εγωισμός
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Παιδιά ξέρει κανείς σ' αυτό το μαγαζί ποια είναι η ποιο ωραία και η καλύτερη βέβαια στο  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
εάν άλλη είναι η πιό ωραία και άλλη η καλλίτερη στο  :knockinb: ποιά θα προτιμήσεις? (ερώτηση με καλή διάθεση εεεε?)
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
όμορφη και καλή στο κρεβάτι μαζί πολύ μυαλό θέλει;;
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
Εγώ πάντως θα διάλεγα την καλή στο  :knockinb:
Φεύγοντας από το μαγαζί είναι καλλίτερα να λέω "τι ωραίο  :knockinb: που έκανα" παρά "τι ωραία που ήταν η γκόμενα"
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Για να γαμήσεις κάποια θα πρέπει βέβαια να σου αρέσει κιόλας.
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
Την ερώτηση την έκανα γιατί συνήθως στα μασατζίδικα οι πιό όμορφες έχοντας όπλο την ομορφιά τους παραμελούν το άλλο, ενώ μια που δεν είναι όμορφη για να δουλέψει πρέπει να τα δίνει όλα στο  :knockinb:
Πολλές φορές ερχόναστε σε αυτό το δίλημα
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Παιδιά ξέρει κανείς σ' αυτό το μαγαζί ποια είναι η ποιο ωραία και η καλύτερη βέβαια στο  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Σε 3ο νημα καταστηματος η ιδια ερωτηση .

που θες να ξερει το φορουμ τι τυπος γυναικας σου αρεσει ??

 Δωσε τουλαχιστον ζωδιο να δουμε αστρολογικα με ποια ταιριαζεις  :crazy: :crazy:

 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Σε (όχι και τόσο) πρόσφατη επίσκεψή μου, επέλεξα να αφεθώ στις περιποιήσεις θεραπεύτριας ακούουσας στο όνομα "Χριστίνα" (όχι ΑΥΤΗ η Χριστίνα! ;) ).

Με τις ηλικίες δεν τα πάω καλά, βάλτε mid '20s με κάθε επιφύλαξη. Κοντά μαύρα μαλλιά, μέτριο ανάστημα, κανονική διάπλαση, μικρο-μεσαίο (με έμφαση στο "μικρό") στήθος, συνολικά επαρκώς -όχι όμως και εξαιρετικώς- ελκυστική εμφάνιση, λόγος, άλλωστε, για τον οποίο και επελέγη. Αρκετά εξωστρεφής/ομιλητική, ελληνικά με μάλλον βαρύ ξενικό αξάν, αλλά με ευχέρεια στην επικοινωνία.

Στα του αγώνος, φιλότιμο, πλην σύντομο μασάζ, στο μέσο όρο των επικρατούντων στα συναφή ιδρύματα δεδομένων. Ζωηρά πνευστά, με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής. Συμπαθές κυρίως πιάτο, αλλά εμφανής προσπάθεια ταχείας διεκπεραίωσης. Όταν τα... δυόμισι δωμάτια είναι γεμάτα και τα κουδούνια συνεχίζουν να χτυπάνε, αναμενόμενο (αλλά όχι και δικαιολογημένο, τουλάχιστον από τη δική μας πλευρά...).

Συμπερασματικά, δεν ήταν κι άσχημα, δεν θα αποθάρρυνα κανέναν συναγωνιστή από μία δοκιμή, εφ' όσον η εμφάνιση της θεραπεύτριας ανταποκρίνεται στα στάνταρ του, αλλά δεν έλαβα και κάτι που να με παρακινήσει για repeat.

Καλές συνεδρίες!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.890
Κριτικές
16
Like
14.713
Πόντοι
6.515
Όταν τα... δυόμισι δωμάτια είναι γεμάτα και τα κουδούνια συνεχίζουν να χτυπάνε, αναμενόμενο (αλλά όχι και δικαιολογημένο, τουλάχιστον από τη δική μας πλευρά...).

Καλές συνεδρίες!

η φτηνια τρωει τον παρα. Η διαθεση ξεπετας ισχυει και για αλλες στο καταστημα ;)
 

kostis78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Το μαγαζί τελικά πότε μετακομίζει? Έχουμε καμία νέα πληροφορία? Επίσης αναμένουμε υπομονετικά καμία άφιξη νέας, με μεγάλα βυζιά. Χωρίς προσόντα καλό μασάζ δε γίνεται.. έχουν κι' αυτά το σκοπό τους.
 

Μαργανης

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
;)Καλημέρα....καλημέρα!!!!!! Γλυκέ μου Gary....κατά καιρούς υπάρχουν φίλοι μας,που γράφουν στο σάιτ καλά λόγια! Αυτό που έκανα εγώ στο τελευταίο μου μηνυμα..ειναι απλά να διαχωρίσω την θέση μου...σε σχέση με τους επιτειδευμενουν προμότορες! Με λίγα λόγια ποτέ...μα ποτέ δεν μπήκα στην λογική να ζητήσω απο καποιον να γράψει-ανεβάσει το μαγαζί....
Τώρα οσο αφορα σε αυτό που λές.....φυσικά και με την ενημερωση σας βοηθάτε το μαγαζί αυτο...και αν πάει αρκετά καλά οφείλετε σε εσας που το στηρίζεται και στα καλά μου κορίτσια! (τα υπόλοιπα...καθαριότητα-σεβασμος κτλ ειναι δεδομένα)....
Καλή εβδομάδα λοιπόν σε ολους....σήμερα τα κορίτσια μας είναι η Χριστίνα....η Λίζα...η Πωλίνα....η Σαμπρίνα....η Κωσταντίνα...και η Τζένη...:)

So.....have a wonderful week...;)
Η Τζενη ειναι η ιδια που δουλευε στη ζησιμοπουλου; :huh:
 

Μαργανης

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και πέρασαν εσύ και αυτές καλά και εμας που μας περνάς για μαλάκες .........καλλίτερα.
Το μόνο που δεν μας είπες είναι πόσο πάει το ενοίκιο!!!!!!!
Καλό το παραμύθι αλλά το έχουν κάνει και άλλοι στο παρελθόν.
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1

Μην γελάς γιατί δεν είναι για γέλια. Αυτός ο Giannis dim μόλις του την πέσαμε για αυτά που έγραφε 3-4 από εδώ μέσα εξαφανίστηκε.
Εδώ ο άλλος ο byron711 το έπαιζε πελάτης του Θησέως 81 και του Φωκ. Νέγρη 11 και τελικά τον ξεφωνίσαμε γιατι είναι ο ιδιοκτήτης. Ο οποίος by the way επειδή από ότι ακούγεται δεν είναι και καλό παιδί τρέμει το φυλλοκάρδι του και τα μαγαζιά του για τους καινούργιους πελάτες κοντεύουν να γίνουν "ΔΕΝ"
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Το μαγαζί τελικά πότε μετακομίζει? Έχουμε καμία νέα πληροφορία? Επίσης αναμένουμε υπομονετικά καμία άφιξη νέας, με μεγάλα βυζιά. Χωρίς προσόντα καλό μασάζ δε γίνεται.. έχουν κι' αυτά το σκοπό τους.

αμα μετακομισει θα χασει την αιγλη του , ο κοσμος του αρεσει αυτο το συνωστιζεται και να αναμενει μαζι με αλλους κανει την καβλαντα του με κοριτσια που καθονται στο σαλονακι , εχει και την κυρ νατασσα με την απιστευτη φαντασια στα λεγομενα !

στα μειον του καταστηματος ειναι το χερι που βαζει η κυρ νατασσα στις κοπελες μην ξεπερνουν με τιποτα το χρονικο οριο παραμονης.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
αμα μετακομισει θα χασει την αιγλη του , ο κοσμος του αρεσει αυτο το συνωστιζεται και να αναμενει μαζι με αλλους κανει την καβλαντα του με κοριτσια που καθονται στο σαλονακι , εχει και την κυρ νατασσα με την απιστευτη φαντασια στα λεγομενα !

στα μειον του καταστηματος ειναι το χερι που βαζει η κυρ νατασσα στις κοπελες μην ξεπερνουν με τιποτα το χρονικο οριο παραμονης.

Μάλλον άστοχη η προσφώνηση της υπεύθυνης..... (χωρίς να έχω την παραμικρή πρόθεση να σε θίξω ή να σε μειώσω). :smitten:
 

yianmi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Δεν "εξαφανίστηκα" καθόλου αγαπητέ μου Mario!!! Απλά οπως είχα πεί και τότε αλλαξα "ρότα" και το εχω ρίξει στα "τεμάχια ελεύθερης βοσκής". Τώρα που έπεσαν οι τιμές εκεί, θεωρώ ότι υπάρχει περισσότερο ενδιαφέρον.

Οχι οτι δεν υπάρχουν κοπέλες σε μασατζίδικα που δουλεύουν "τίμια" τα λεφρά που παίρνουν αλλά οι συνθήκες εκτός είναι ασύγκριτα καλύτερες (απλώνεσαι στο κρεββάτι βρε αδερφέ!!!) και επιπλέων ενισχύω το "οικογενειακό εισόδημα" ελληνίδων που σέβονται τον πελάτη και τα λεφτά που παίρνουν (ΟΧΙ δεν είμαι μέλος της χρυσής αυγής!!!) και όχι το πορτοφόλι του κάθε νταβατζή (εχω και μια ιδαίτερη αδυναμία στο social lime βλέπετε!!!!).

Τα μηνύματα που έστειλα τότε είχαν μόνο σκοπό την ενημέρωση και τίποτε άλλο. Λυπάμαι πολύ αν παρεξηγήθηκαν οι προθέσεις μου και καταλαβαίνω απόλυτα κάποιες αντιδράσεις απο "συναγωνιστές" γιατί οι καιροί είναι πολύ πιο πονηροί τώρα!!!!!
Αλλά οταν τα σχόλια που έγιναν ήταν του τύπου: "που δούλευε η τάδε πριν" ή "πως λεγόταν η δείνα πριν αλλάξει το όνομα της" θεώρησα ανούσιο να συνεχίσω τέτοιου είδους αντιπαράθεση μέσα εδώ.  

Παρακολουθώ το forum πολύ καιρό και έχω εκτιμήσει ιδιαίτερα κάποιες σοβαρές κριτικές για χώρους και κορίτσια που έχουν γραφτεί και με εχουν βοηθήσει θα έλεγα να αποφύγω κάποιες "κακοτοπιές" μερικές φορές.

Καλές "συνεδρίες" λοιπόν σε όλους και θα επανέλθω στο εγγύς μέλλον με κριτικές απο το χώρο που κινουμαι τώρα.
Για την ώρα "μαζέυω πληροφορίες"!!!!!!!
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
αμα μετακομισει θα χασει την αιγλη του , ο κοσμος του αρεσει αυτο το συνωστιζεται και να αναμενει μαζι με αλλους κανει την καβλαντα του με κοριτσια που καθονται στο σαλονακι , εχει και την κυρ νατασσα με την απιστευτη φαντασια στα λεγομενα !

στα μειον του καταστηματος ειναι το χερι που βαζει η κυρ νατασσα στις κοπελες μην ξεπερνουν με τιποτα το χρονικο οριο παραμονης.
Κατα την ταπεινη προσωπικη μου αποψη αυτο δεν ειναι λαθος....
Εκτος και αν γινεται ακομψα και σε παλαιους πελατες και "διαφημιστες" του μαγαζιου ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ
και ΟΧΙ προμοτορες.
Κατα τα αλλα η Ελλη εφυγε, η Βαλια απο Θησεεως εφυγε, η Τονια απο Ηλιουπολεως εφυγε οπως και
η Μαρινα απο Ο35
Πεσαμε στη Β για να μην πω στη Γ εθνικη...
Τουλαχιστον ας πεσουν αντοιστιχα και η τιμες... πχ το Diamond's spa στη Δαφνη συνεχιζει στα 80
και ειναι "μπαζοκομειο" σε σχεση με παλαιοτερα, οποτε για μενα εχουν "φαει" Χ
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom