Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Και πέρασαν εσύ και αυτές καλά και εμας που μας περνάς για μαλάκες .........καλλίτερα.
Το μόνο που δεν μας είπες είναι πόσο πάει το ενοίκιο!!!!!!!
Καλό το παραμύθι αλλά το έχουν κάνει και άλλοι στο παρελθόν.

Έγραψες αυτά ακριβώς που σκόπευα να γράψω κι εγώ.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Και πέρασαν εσύ και αυτές καλά και εμας που μας περνάς για μαλάκες .........καλλίτερα.
Το μόνο που δεν μας είπες είναι πόσο πάει το ενοίκιο!!!!!!!
Καλό το παραμύθι αλλά το έχουν κάνει και άλλοι στο παρελθόν.
Έγραψες αυτά ακριβώς που σκόπευα να γράψω κι εγώ.
εγραψες αυτα που σκεφτομουν κι εγω ακριβως να γράψω αλλα δεν τολμούσα να τα γράψω  ;)
 

yianmi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή έχω πολύ πιο σοβαρά πράγματα να ασχοληθώ από πουτάνες και μασάζ δεν θα μπω σε αντιπαράθεση για το θέμα αυτό, παρότι πιστεύω ότι μετά από 30 χρόνια εμπειρίας σε «επισκέψεις», έχω πολύ περισσότερα να πω από μερικούς φαντασιόπληκτους που έχουν εμπειρία 4-5 χρόνια σε τέτοιους χώρους και νομίζουν ότι έχουν πιάσει τον Πάπα από τα αρχ……ια και αμφισβητούν και ειρωνεύονται τους πάντες και τα πάντα!!!

Δεν είμαι ούτε μέτοχος ούτε νταβατζής ούτε η τσατσά του συγκεκριμένου χώρου για να με ενδιαφέρει το ενοίκιο, εκτός αν χαμηλότερο ενοίκιο θα σήμαινε μια καλύτερη τιμή στον πελάτη!!!!

Ο καθένας βγαίνει από τέτοιους χώρους με άλλη αίσθηση, ανάλογα τι περίμενε να βρει και τι βρήκε.

Μια φαντασίωση είναι όλα φίλοι μου. Κάποιοι τρέχουν αριστερά και δεξιά και την ψάχνουν με αγωνία. Το έκανα και εγώ παλιότερα και για να πω τη μαύρη μου αλήθεια το έχω χρυσοπληρώσει το μουνί!!!!!!!
Το μόνο που έχω να πω είναι ότι το μουνι είναι το ίδιο, ο τρόπος που μας «σερβίρεται» μας κάνει να ψάχνουμε το διαφορετικό.
Τώρα μου το σερβίρουν καλύτερα εκεί. Για αυτό το λόγο ανέβασα και τα σχόλια μου.
Για να ενημερώσω και μόνο.
Εγώ, όπως όλοι μας,  δεν  έχω σταματήσει να ψάχνω «καλύτερο μενού» και ίσως μετά από λίγο καιρό να αποτελέσει παρελθόν  για μένα ο συγκεκριμένος χώρος (όπως και πολλοί άλλοι στο παρελθόν).

Είμαι σίγουρος ότι έχω συναντηθεί και ίσως ακόμη να έχω πιάσει ψιλοκουβέντα στη διάρκεια της «αναμονής για την ψευδαίσθηση της ευτυχίας»  με αυτούς που έστειλαν ειρωνικά  σχόλια, σε πολλά «μαγαζιά».
Αντί να ειρωνεύονται λοιπόν, καλό θα ήταν να αναφέρουν τη γνώμη τους για τις κοπέλες και τις «υπηρεσίες» που προσφέρουν ώστε να ενημερωθούμε σωστά. Τα λεφτά μας δίνουμε στο κάτω- κάτω της γραφής και έχουν υποχρέωση να μας προστατέψουν από τα κακώς κείμενα, αν τα έχουν αναληφθεί.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
εσύ δηλαδή ρε φίλε , τίς έχεις δοκιμάσει όλες αυτες που αναφέρεις και μας τις "σύστησες"κι όλας?
υπάρχει και μιά παροιμιά που λέει όσα δεν φτάνει η αλεπου τα κάνει κρεμαστάρια....
μια παρατήρηση το ότι είσαι στο χώρο 30 χρόνια δεν σε κάνει έμπειρο....κάλλιστα ένας με τα 4-5 χρόνια που λές
να γνωρίζει πολύ  περισσότερα από σένα ,
μιας και είσαι ο φωτεινός παντογνώστης απάντησε μου στην παρακάτω ερώτηση....
σε πια μαγαζιά δούλευαν η παρακάτω τα 2 τελευταία χρόνια.
Τζένη
Χριστίνα
Σαμπρίνα
Λίζα
Πωλίνα. αν θές βέβαια να βοηθήσεις με την 30 χρόνια εμπειρία σου κάποιους απο εμάς τους ποιο νέους.
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
εσύ δηλαδή ρε φίλε , τίς έχεις δοκιμάσει όλες αυτες που αναφέρεις και μας τις "σύστησες"κι όλας?
υπάρχει και μιά παροιμιά που λέει όσα δεν φτάνει η αλεπου τα κάνει κρεμαστάρια....
μια παρατήρηση το ότι είσαι στο χώρο 30 χρόνια δεν σε κάνει έμπειρο....κάλλιστα ένας με τα 4-5 χρόνια που λές
να γνωρίζει πολύ  περισσότερα από σένα ,
μιας και είσαι ο φωτεινός παντογνώστης απάντησε μου στην παρακάτω ερώτηση....
σε πια μαγαζιά δούλευαν η παρακάτω τα 2 τελευταία χρόνια.
Τζένη
Χριστίνα
Σαμπρίνα
Λίζα
Πωλίνα. αν θές βέβαια να βοηθήσεις με την 30 χρόνια εμπειρία σου κάποιους απο εμάς τους ποιο νέους.

καλο το ερωτηματολογιο για τις εισαγωγικες (στον χωρο). για να δουμε ?  εκτος αν διαβασει ολες τι σελιδες και ερθει ετοιμος.
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Μετά απο αρκετό καιρό που επισκέπτομαι το συγκεκριμένο χώρο θα ήθελα και εγώ να παραθέσω τη γνώμη μου.
Φυσικά την παράσταση "κλέβει" η Νατάσα!!! Ευγενική και ζεστή πάντα.
Ο χώρος είναι πολύ μικρός για την κίνηση που έχει. Θα προτιμούσα να υπήρχε και ενα δωμάτιο πιο prive.
Η καθαριότητα του χώρου και των κοριτσιών είναι αυτό που το κάνει να ξεχωρίζει.
Στο "ψητό" τώρα... έχω τιμήσει όλες τις κοπέλες και μου το έχουν ανταποδώσει επάξια!!!
Μπορώ να ξεχωρίσω τη Λίζα και την Σαμπρίνα για πιο ήπιες καταστάσεις.
Ιδιαίτερα η Λίζα το κατέχει το άθλημα!!
Η Ελένη το έχει το μασάζ αλλά και στο δεύτερο μέρος δεν με απογοήτευσε καθόλου.
Η Ζωή και η Χριστίνα είναι "άγρια" θηλυκά και το "βγάζουν" πολύ εύκολα.
Η Κωσταντίνα και η Τζένη (Ελληνίδες και οι δύο) πέρα από καλό social time προσφέρουν εξαιρετικές υπηρεσίες στο δωμάτιο.
Για την Πωλίνα και τη Ντίνα η γνώμη μου είναι "so and so" αλλά έχω παρατηρήσει ότι υπάρχουν κάποιοι που ζητάνε μόνο αυτές.
Αυτοί ίσως ξέρουν κάτι περισσότερο!!!
Με τη Φωτεινή πέρασα μόνο μια φορά. Καλή προσέγγιση αλλά θα δοκιμάσω ξανά και θα επανέλθω δριμύτερος!!!


μας δουλευεις ρε φιλε ????? ουτε στα ονειρα δεν γινεται αυτο. ψεγαδι δεν βρηκες σε καμια ????  θα μπορουσες να κανεις πιο εξυπνα την διαφημιση σου .καλα στα λενε
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Επειδή έχω πολύ πιο σοβαρά πράγματα να ασχοληθώ από πουτάνες και μασάζ δεν θα μπω σε αντιπαράθεση για το θέμα αυτό, παρότι πιστεύω ότι μετά από 30 χρόνια εμπειρίας σε «επισκέψεις», έχω πολύ περισσότερα να πω από μερικούς φαντασιόπληκτους που έχουν εμπειρία 4-5 χρόνια σε τέτοιους χώρους και νομίζουν ότι έχουν πιάσει τον Πάπα από τα αρχ……ια και αμφισβητούν

και μπλα,μπλα,μπλα.......κι εσύ,όπως και αρκετοί άλλοι κατά καιρούς,υποτιμάς την νοημοσύνη ολων,νομίζεις ότι είσαι πονηρός και ότι οι υπόλοιποι τρώνε κουτόχορτο....
Γραφτηκες στο site την 26/12/2012,αλλά έχεις 30 χρόνια εμπειρίας.....και αμέσως έγραψες ενα ποστ που βγάζει μάτια οτι είναι αβανταδόρικο,και μάλιστα κακής ποιότητος.....Αλλά κατά τα άλλα δεν έχεις χρόνο να ασχοληθείς με το θέμα..... :rockon:
Το συγκεκριμένο μαγαζί πάει πολύ καλά απ' όσο ξέρω,και δεν έχει ανάγκη απο τέτοια "διαφήμιση"....μάλλον εσυ προσφέρθηκες αυτοκλήτως να προμοτάρεις,μήπως και κερδίσεις κάτι.....δυστυχως όμως,εδω μέσα έχει κάτι γατόνια που τέτοιες πρακτικές τις ξέρουν καλά...και βεβαια,σε "περιποιήθηκαν" καταλλήλως......φιλικά λοιπόν σου λέω,μην το συνεχίσεις γιατί το κόλπο δεν πιάνει.....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
και μπλα,μπλα,μπλα.......κι εσύ,όπως και αρκετοί άλλοι κατά καιρούς,υποτιμάς την νοημοσύνη ολων,νομίζεις ότι είσαι πονηρός και ότι οι υπόλοιποι τρώνε κουτόχορτο....
Γραφτηκες στο site την 26/12/2012,αλλά έχεις 30 χρόνια εμπειρίας.....και αμέσως έγραψες ενα ποστ που βγάζει μάτια οτι είναι αβανταδόρικο,και μάλιστα κακής ποιότητος.....Αλλά κατά τα άλλα δεν έχεις χρόνο να ασχοληθείς με το θέμα..... :rockon:
Το συγκεκριμένο μαγαζί πάει πολύ καλά απ' όσο ξέρω,και δεν έχει ανάγκη απο τέτοια "διαφήμιση"....μάλλον εσυ προσφέρθηκες αυτοκλήτως να προμοτάρεις,μήπως και κερδίσεις κάτι.....δυστυχως όμως,εδω μέσα έχει κάτι γατόνια που τέτοιες πρακτικές τις ξέρουν καλά...και βεβαια,σε "περιποιήθηκαν" καταλλήλως......φιλικά λοιπόν σου λέω,μην το συνεχίσεις γιατί το κόλπο δεν πιάνει.....

κανά καλό ψαράδικο έχει πουθενά εδω στην περιοχή γιατι θέλει ξιφία η λεγάμενη
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
κανά καλό ψαράδικο έχει πουθενά εδω στην περιοχή γιατι θέλει ξιφία η λεγάμενη

είχε παλιά ένα στη Ζησιμοπούλου.....τον έκανε στα καρβουνα σουβλάκι με κρεμμύδι,πιπεριά και αλατοπίπερο...να τρώει η μάνα και του παιδιού να μη δίνει.... :2funny:...πάνε ομως αυτά τώρα....
Υ.Γ Πάγαινε στη "σκούνα".....ένα τσιγάρο δρόμος είναι..... :rockon:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
1
Like
1.616
Πόντοι
216
Πισω απο το keyboard έχω και εγώ 30+ χρονια εμπειρίας
Και αλλά τέτοια γραφικά.
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
κανά καλό ψαράδικο έχει πουθενά εδω στην περιοχή γιατι θέλει ξιφία η λεγάμενη
Ιώδιο και Γιαλισκάρι, 100-150 μ. πιο πάνω!
Και για ψητά, ο Πόντος...

Όσο για το νέο φίλο μας, είμαι καλοπροαίρετος άνθρωπος και θα τον πίστευα. Αλλά και η Φωτεινή πάνω από τη βάση... αυτό δεν το μασάω! :)
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
η Αννα που πηγε προς Σκαβατζου πριν κανα διμηνο μηπως γυρισε?
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
η πολωνεζα Αναστασια εφυγε ανεπιστρεπτί????
πολυ θα ηθελα να ξερω που ειναι
 

tdk74

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
71
Like
6
Πόντοι
0
Δεν εχω παει στο καταστημα αν και μενω διπλα.

Μπορει να μου πει καποιος ποιες απο το ροστερ κανουν CIF?

Παει εξτρα?

Για βοηθηστε ρε παιδες να μην ρωταω εκει...

 

ms5xm

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
3
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
10
ύστερα από τα τόσα καλα λόγια, είπα να κάνω και εγώ μια επίσκεψη σήμερα πρωί πρωί, μιας και ο δρόμος μου με έφερνε προς τα μέρη. Γενικά μένω μακριά, οπότε σήμερα ήταν ευκαιρία. Η κοπέλα στην πόρτα, αφού με έβαλε μέσα, με ρώτησε αν έχω ξαναπάει και της απάντησα ειλικρινά "όχι" και ότι έχω ακούσει καλά λόγια στο ίντερνετ! Τελικά έφαγα μια .... πόρτα να! Με τη δικαιολογία ότι λείπει η υπεύθυνη και ότι δεν μπορεί να μου εξηγήσει τα προγράμματα...
Δεν ξέρω τι φοβούνται ακριβώς (αν και μπορώ να σκεφτώ κάποια πράγματα), δεν νομίζω πάντως ότι η φάτσα μου είναι επικίνδυνη από κάθε άποψη. Τέλος πάντως, να ναι καλά τα κορίτσια...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ύστερα από τα τόσα καλα λόγια, είπα να κάνω και εγώ μια επίσκεψη σήμερα πρωί πρωί, μιας και ο δρόμος μου με έφερνε προς τα μέρη. Γενικά μένω μακριά, οπότε σήμερα ήταν ευκαιρία. Η κοπέλα στην πόρτα, αφού με έβαλε μέσα, με ρώτησε αν έχω ξαναπάει και της απάντησα ειλικρινά "όχι" και ότι έχω ακούσει καλά λόγια στο ίντερνετ! Τελικά έφαγα μια .... πόρτα να! Με τη δικαιολογία ότι λείπει η υπεύθυνη και ότι δεν μπορεί να μου εξηγήσει τα προγράμματα...
Δεν ξέρω τι φοβούνται ακριβώς (αν και μπορώ να σκεφτώ κάποια πράγματα), δεν νομίζω πάντως ότι η φάτσα μου είναι επικίνδυνη από κάθε άποψη. Τέλος πάντως, να ναι καλά τα κορίτσια...

Δεν έπρεπε να αναφέρεις τίποτα για internet. "Μου το σύστησε ένας φίλος", τι πιο απλό; :)

 

ms5xm

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
3
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
10
Δεν έπρεπε να αναφέρεις τίποτα για internet. "Μου το σύστησε ένας φίλος", τι πιο απλό; :)

Δεν έχεις άδικο, αν και στην ουσία δεν αλλάζει κάτι, και πάλι μπορεί να μην με εμπιστευόταν.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom