Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Αριστο....

Ειμαι Παλαιός πελάτης από Ποσειδωνος, οπότε κόψε κάτι σε παρακαλώ....

Το καλό ειναι καλό όπου και να το βρεις
Απλα μη με προκαλεις γιατι θα βγει πολυ βρωμια που δεν θα την αντεξει ουτε το Bourdela.com
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Εεεεεεεε. Κάποιος να μας εξηγήσει και εμας που δεν καταλαβαίνουμε το παρασκήνιο !
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
358
Like
42
Πόντοι
1
Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι εμείς καταλαβαίνουμε το παρασκήνιο; Βγήκαμε να απαντήσουμε στην ερώτηση ενός συναγωνιστή και από το πουθενά εμφανίστηκε ο Αριστος να μας την πει.....
 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι εμείς καταλαβαίνουμε το παρασκήνιο; Βγήκαμε να απαντήσουμε στην ερώτηση ενός συναγωνιστή και από το πουθενά εμφανίστηκε ο Αριστος να μας την πει.....
Δεν μου φταις προσωπικα γιατι δεν σε γνωριζω, απλα μερικες φορες, οταν δεν εχεις ενοχλησει και βλαψει κανενα, και μαθαινεις το τη γινεται σου γυρναει το μυαλο. Σου ζηταω συγνωμη, και θα προσπαθησω οποτε θα ανοιγω τον υπολογιστη να ειμαι σε ηρεμη κατασταση γιατι δεν μου φταις ουτε εσυ, ουτε οι περισσοτεροι εδω μεσα.
 

steveye

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει πρόγραμμα για δύο κοπέλες για δύο εκτονώσεις, και πόσο κοστίζει. Ελπίζω να απαντήσει η Νατάσα.Α...επίσης ψάχνω και το τηλ το μαγαζιού, γιατί όσες φορές έχω πάει περιμένω πολλή ώρα, και θα είναι καλύτερα να κλείνω ραντεβού.
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
358
Like
42
Πόντοι
1
Νομίζω υπάρχει κάποια ειδική τιμή για διπλό, ή έστω υπήρχε στο παρελθόν.....καλύτερα όμως να μιλήσεις με την διεύθυνση.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Καλησπέρα.Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει πρόγραμμα για δύο κοπέλες για δύο εκτονώσεις, και πόσο κοστίζει. Ελπίζω να απαντήσει η Νατάσα.Α...επίσης ψάχνω και το τηλ το μαγαζιού, γιατί όσες φορές έχω πάει περιμένω πολλή ώρα, και θα είναι καλύτερα να κλείνω ραντεβού.
τα πάντα υπάρχουν σε όλα τα μαγαζιά...μην μασάτε , μιλήστε με την υπεύθυνη ή με την κοπέλα πρίν μπείτε στο δωμάτιο
για το τι θέλετε και πόσα διαθέτετε....πάντα βρίσκεται "λύση"....αν δεν τα βρείς πράγμα σπάνιο στις εποχές μας...υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές  ;)
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
τα πάντα υπάρχουν σε όλα τα μαγαζιά...μην μασάτε , μιλήστε με την υπεύθυνη ή με την κοπέλα πρίν μπείτε στο δωμάτιο
για το τι θέλετε και πόσα διαθέτετε....πάντα βρίσκεται "λύση"....αν δεν τα βρείς πράγμα σπάνιο στις εποχές μας...υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές  ;)

:thumbsup:
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Χρονιά Πολλά, Καλή Χρονιά σε όλους ,Με υγειά,ευτυχία το 2013 σας ευχόμαστε ολόψυχα η ομάδα του Τοταl Relax .. Σήμερα είμαστε ανοιχτά και κόβομαι την Βασιλόπιτα . Αν εύχεται χρόνω, ελατέ στην παρέα μας και εάν εσύ είσαι ο τυχερός και βρεις το φλουρί, τότε έχετε μια δωρεάν επίσκεψη... Σήμερα η ομάδα του total relax είναι λιζα, Χριστίνα ,ντινα,σαμπρινα,ελλυ,κοσταντινα,πολινα.Η ώρες μα είναι 11-9 δευτέρα έως Παρασκευή και Σαββάτο 11-6 ... :)Για πληροφορείς  210-9842697 ...Να έχετε μια καλή Μέρα και πάλι Καλή Χρονιά... :) :)
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Πέρασμα τις προάλλες από το μαγαζί κυρίως για ανίχνευση νέων αφίξεων. Εντοπίστηκε κοπέλα που δεν είχα ξαναδεί ονόματι Πωλίνα. Από αυτές που είδα ήταν σίγουρα η πιο όμορφη (λεπτή, ψηλή, ξανθιά, με καλές αναλογίες). Ο χρόνος μου ήταν περιορισμένος και δεν πέρασα γιατί πριν από μένα περίμεναν 3-4 πελάτες. Ξέρουμε τίποτα για την απόδοση της Πωλίνας στο δωμάτιο; Ρωτάω γιατί πέρα από μια κριτική του Shinoharas που ουσιαστικά δεν λέει τίποτα, δεν έχει γραφτεί κάτι για την Πωλίνα. Σε κάθε περίπτωση, σύντομα θα επανέλθω...
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
.. Ξέρουμε τίποτα για την απόδοση της Πωλίνας στο δωμάτιο; Ρωτάω γιατί πέρα από μια κριτική του Shinoharas που ουσιαστικά δεν λέει τίποτα, δεν έχει γραφτεί κάτι για την Πωλίνα. Σε κάθε περίπτωση, σύντομα θα επανέλθω...
H Πωλινα δουλευε πριν στο Συγγρου29 σαν Λολα.. οπου την ειχα δοκιμασει μερικες φορες.. :grin:
Ωραια σωμα.. με 'σωστες' καμπυλες.. δεν λεει σε τιποτα οχι..  ευχαριστη στο δωματιο και αντεχει στο δυνατο σφυροκοπιμα...!!!
Δοκιμασε την.. σιγουρα δεν θα κλαψεις τα λεφτα σου... χωρις ομως να ειναι κ κατι ιδιαιτερο!
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
H Πωλινα δουλευε πριν στο Συγγρου29 σαν Λολα.. οπου την ειχα δοκιμασει μερικες φορες.. :grin:
Ωραια σωμα.. με 'σωστες' καμπυλες.. δεν λεει σε τιποτα οχι..  ευχαριστη στο δωματιο και αντεχει στο δυνατο σφυροκοπιμα...!!!
Δοκιμασε την.. σιγουρα δεν θα κλαψεις τα λεφτα σου... χωρις ομως να ειναι κ κατι ιδιαιτερο!

Εμένα πάντως μού είπε ότι είναι η πρώτη φορά που δουλεύει σε μασατζίδικο.
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Πολύ πρωτότυπη απάντηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Εμένα πάντως μού είπε ότι είναι η πρώτη φορά που δουλεύει σε μασατζίδικο.
:grin: :grin: :grin:
η συγκεκριμένη το ψέμα το έχει ψωμοτύρι...είναι και κωλοχαρακτήρας...
άσε που πολλές φορές "πίνει".......και βρομάει μετά....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Εμένα πάντως μού είπε ότι είναι η πρώτη φορά που δουλεύει σε μασατζίδικο.
 


  στην    αντις  αμπεμπα    σε στελνει  με  τα παραμυθια που λεει.    ειναι οπως  τα λεει και ο σμυρνης.  αλλα δεν  ειναι αυτο το ζητουμενο .    και στην δουλεια της  μετρια  ειναι.      θελει να ξεμπερδευει  μεσα  στο δωματιο.    δεν μπορει να στεριωσει  σε καποιο  μαγαζι(  για διαφορους  λογους )
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
  ποτε θα πας   ?    και σε ποιο ? 

Ε θελει και ρωτημα??? Πρωτη φορα αυτη, πρωτη φορα εγω  :grin: :grin:
Ολοι οι δρομοι οδηγουν  Π.Φαληρο...Αλλα εγω κανω αιφνιδιαστικη επιθεση
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom