Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
πότε θα γίνει η συγχώνευση και η μεταστέγαση  οοοεεεοοοο?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ύστερα από τα τόσα καλα λόγια, είπα να κάνω και εγώ μια επίσκεψη σήμερα πρωί πρωί, μιας και ο δρόμος μου με έφερνε προς τα μέρη. Γενικά μένω μακριά, οπότε σήμερα ήταν ευκαιρία. Η κοπέλα στην πόρτα, αφού με έβαλε μέσα, με ρώτησε αν έχω ξαναπάει και της απάντησα ειλικρινά "όχι" και ότι έχω ακούσει καλά λόγια στο ίντερνετ! Τελικά έφαγα μια .... πόρτα να! Με τη δικαιολογία ότι λείπει η υπεύθυνη και ότι δεν μπορεί να μου εξηγήσει τα προγράμματα...
Δεν ξέρω τι φοβούνται ακριβώς (αν και μπορώ να σκεφτώ κάποια πράγματα), δεν νομίζω πάντως ότι η φάτσα μου είναι επικίνδυνη από κάθε άποψη. Τέλος πάντως, να ναι καλά τα κορίτσια...
να πανε να γαμηθουν για ενημερωσεις και προμοταρισματα μπαινουν εδω
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους.....
Διαβάζοντας ολα τα σχόλια που κατά καιρούς γράφεται...θα ήθελα απλά να ξεκαθαρίσω την δική μας θέση...
Το μαγαζί αυτό λοιπόν είναι οκτώ χρόνια σε αυτόν τον χώρο και δεν χρειάζεται προμότορες για να το ανεβάσουν....

Οι πελάτες  μας είναι σταθεροί και επαναλλαμβανόμενοι και πλέον οι περισσότεροι εχουν γίνει και καλοί φίλοι...
Λοιποοοοον.... Τα κορίτσια μας σήμερα είναι η Λίζα η Ζωη....η Πωλίνα...η Σαμπρίνα...(και οχι σαυρίνα..!!)...η Ντίνα....η Ελένη...η Χριστίνα...και η Τζένη...(επειδή κάποιοι ρωτήσαν η Τζένη είναι η ίδια,Ελληνίδα που ηταν μαζί μας 2 μηνες πρίν)...Απο σημερα μαζί μας θα είναι και η Αλόνα (για όσους την θυμούνται στην Αλίμου...;)....)απο Μολδαβία...
Οσο αφορά τον φίλο που "έφαγε πόρτα"...λυπούμαστε πάρα πολύ,αλλά όντως έλειπα εγω...και οταν λείπει ο καπετάνιος..το πλοίο δεν ταξιδευει...:)....

Οτι παρεταίρω θέλεται είμαι εδω για σας...210.9842697....Και όσο για την εκπληξη που σας έχω τάξει...δεν σας ξεχνώ...θα σας το ανακοινώσω οταν ολα ειναι ετοιμα!!!!!! Μην ξεχνάτε την προσφορα με την καρτούλα.....στις 3 επισκεψεις...η τεταρτη μιση τιμη!!! Και τα προγραμματα με 2 κορίτσια στα 90 ευρω απο 120...γιατι εγω φροντιζω για σας!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλους και εναν καλό Φλεβάρη σας ευχομαι...:)
 

Επισκέπτης
Καλημέρα σε όλους.....
Διαβάζοντας ολα τα σχόλια που κατά καιρούς γράφεται...θα ήθελα απλά να ξεκαθαρίσω την δική μας θέση...
Το μαγαζί αυτό λοιπόν είναι οκτώ χρόνια σε αυτόν τον χώρο και δεν χρειάζεται προμότορες για να το ανεβάσουν....

Οι πελάτες  μας είναι σταθεροί και επαναλλαμβανόμενοι και πλέον οι περισσότεροι εχουν γίνει και καλοί φίλοι...
Λοιποοοοον.... Τα κορίτσια μας σήμερα είναι η Λίζα η Ζωη....η Πωλίνα...η Σαμπρίνα...(και οχι σαυρίνα..!!)...η Ντίνα....η Ελένη...η Χριστίνα...και η Τζένη...(επειδή κάποιοι ρωτήσαν η Τζένη είναι η ίδια,Ελληνίδα που ηταν μαζί μας 2 μηνες πρίν)...Απο σημερα μαζί μας θα είναι και η Αλόνα (για όσους την θυμούνται στην Αλίμου...;)....)απο Μολδαβία...
Οσο αφορά τον φίλο που "έφαγε πόρτα"...λυπούμαστε πάρα πολύ,αλλά όντως έλειπα εγω...και οταν λείπει ο καπετάνιος..το πλοίο δεν ταξιδευει...:)....

Οτι παρεταίρω θέλεται είμαι εδω για σας...210.9842697....Και όσο για την εκπληξη που σας έχω τάξει...δεν σας ξεχνώ...θα σας το ανακοινώσω οταν ολα ειναι ετοιμα!!!!!! Μην ξεχνάτε την προσφορα με την καρτούλα.....στις 3 επισκεψεις...η τεταρτη μιση τιμη!!! Και τα προγραμματα με 2 κορίτσια στα 90 ευρω απο 120...γιατι εγω φροντιζω για σας!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλους και εναν καλό Φλεβάρη σας ευχομαι...:)
καλησπέρα νατασσα.μια διευκρίνηση, η Τζένη ειναι η γνωστή Τζένη η γυμνάστρια που δούλευε πριν περίπου ένα χρόνο με την επίσης γυμνάστρια την Χριστίνα στο μαγαζί;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.890
Κριτικές
16
Like
14.713
Πόντοι
6.515
Λοιποοοοον.... Τα κορίτσια μας σήμερα είναι η Λίζα η Ζωη....η Πωλίνα...η Σαμπρίνα...(και οχι σαυρίνα..!!)...η Ντίνα....η Ελένη...η Χριστίνα...και η Τζένη...(επειδή κάποιοι ρωτήσαν η Τζένη είναι η ίδια,Ελληνίδα που ηταν μαζί μας 2 μηνες πρίν)...Απο σημερα μαζί μας θα είναι και η Αλόνα (για όσους την θυμούνται στην Αλίμου...;)....)απο Μολδαβία...

καλα και που χωρανε ολες αυτες σε 2,5 δωματια?  :think:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
καλησπέρα νατασσα.μια διευκρίνηση, η Τζένη ειναι η γνωστή Τζένη η γυμνάστρια που δούλευε πριν περίπου ένα χρόνο με την επίσης γυμνάστρια την Χριστίνα στο μαγαζί;
ρε φιλαράκο την έκανε την διευκρίνηση τι ξαναρωτάς?
αυτή είναι να στο πω και γώ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
καλα και που χωρανε ολες αυτες σε 2,5 δωματια?  :think:
αυτό είναι το πρόβλημα του μαγαζιού , και έχει αναμονές....
σε λίγο καιρό όμως λογικά δεν θα υπάρχει τέτοιο θέμα.....ο νέος χώρος λογικά θα είναι πιο μεγάλος  ;)
 

Επισκέπτης
ρε φιλαράκο την έκανε την διευκρίνηση τι ξαναρωτάς?
αυτή είναι να στο πω και γώ.
καλά ρε τύπε μην βαράς :grin: το λέω γιατί πριν κάποιο καιρό έλεγε για μια Τζένη που δεν ηταν αυτή ;)απορώ πως δεν έχει πάει μαζί της η φίλη της η Χριστίνα από το πατησιών 131.συνήθως αυτές πάνε πακέτο
 

kostis78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Μακάρι να επιστρέψει η Χριστίνα.. Δεν είχα προλάβει duo με Τζένη τότε. Δυστυχώς δεν ξέρω αν μετανιώσει η Νατάσα και την ξαναφέρει..
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Καλημέρα σε όλους.....
Διαβάζοντας ολα τα σχόλια που κατά καιρούς γράφεται...θα ήθελα απλά να ξεκαθαρίσω την δική μας θέση...
Το μαγαζί αυτό λοιπόν είναι οκτώ χρόνια σε αυτόν τον χώρο και δεν χρειάζεται προμότορες για να το ανεβάσουν....

Οι πελάτες  μας είναι σταθεροί και επαναλλαμβανόμενοι και πλέον οι περισσότεροι εχουν γίνει και καλοί φίλοι...
Λοιποοοοον.... Τα κορίτσια μας σήμερα είναι η Λίζα η Ζωη....η Πωλίνα...η Σαμπρίνα...(και οχι σαυρίνα..!!)...η Ντίνα....η Ελένη...η Χριστίνα...και η Τζένη...(επειδή κάποιοι ρωτήσαν η Τζένη είναι η ίδια,Ελληνίδα που ηταν μαζί μας 2 μηνες πρίν)...Απο σημερα μαζί μας θα είναι και η Αλόνα (για όσους την θυμούνται στην Αλίμου...;)....)απο Μολδαβία...
Οσο αφορά τον φίλο που "έφαγε πόρτα"...λυπούμαστε πάρα πολύ,αλλά όντως έλειπα εγω...και οταν λείπει ο καπετάνιος..το πλοίο δεν ταξιδευει...:)....

Οτι παρεταίρω θέλεται είμαι εδω για σας...210.9842697....Και όσο για την εκπληξη που σας έχω τάξει...δεν σας ξεχνώ...θα σας το ανακοινώσω οταν ολα ειναι ετοιμα!!!!!! Μην ξεχνάτε την προσφορα με την καρτούλα.....στις 3 επισκεψεις...η τεταρτη μιση τιμη!!! Και τα προγραμματα με 2 κορίτσια στα 90 ευρω απο 120...γιατι εγω φροντιζω για σας!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλους και εναν καλό Φλεβάρη σας ευχομαι...:)
ggary1000
Ειδήμων

Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 607


   

Απ: Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο
« Απάντηση #167 στις: 12/07/11, 19:07 »
Παράθεση
Επισκεψη προσφατα, νεες αφιξεις μετα την αποχωρηση της Ευας και της Μαγκι     
Δαφνη, Ελενα, Κωνσταντινα... αξιζουν να τιμηθουν!!!!   
Αναφορά στον συντονιστή    85.74.207.206
ggary1000
Ειδήμων

Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 607


   

Απ: Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο
« Απάντηση #168 στις: 13/07/11, 20:08 »
Παράθεση
Επισκεψη σημερα, ξανα με Κωνσταντινα... ΣΟΥΠΕΡ
Θα τιμηθει στο αμεσο μελλον και η Ντινα ξανθια αδυνατη, κορμαρα, προερχομενη κατα πασα πιθανοτητα
απο το αγαπημενο πρωην ανατολικο μπλοκ...
Επισης θα τσεκαριστει και η Δαφνη η οποια απουσιαζε...
Ευγενεστατη και εξυπηρετικοτατη η σεριφ Νατασσα, για την ωρα τουλαχιστον.


Αναφορά στον συντονιστή    85.74.207.206
andy51
Μάλαμα

Αποσυνδεδεμένος

Φύλο:
Μηνύματα: 1523


 

Απ: Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο
« Απάντηση #169 στις: 13/07/11, 21:09 »
Παράθεση
Παράθεση από: ggary1000 στις 13/07/11, 20:08
Ευγενεστατη και εξυπηρετικοτατη η σεριφ Νατασσα, για την ωρα τουλαχιστον.


και γιατί να μην είναι? τακτικός πελάτης έχεις γίνει και το μαγαζί για μήνες ήταν στα αζήτητα....
Αναφορά στον συντονιστή    Καταγράφηκε
tsiboukios
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3165




 

Απ: Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο
« Απάντηση #170 στις: 13/07/11, 21:09 »
Παράθεση
Παράθεση από: ggary1000 στις 13/07/11, 20:08
Επισκεψη σημερα, ξανα με Κωνσταντινα... ΣΟΥΠΕΡ


Σούπερ ; Δηλαδή να υποθέσω και γκντούπερ και ντιπ πιπούπερ και φουλ μπριζόλούπερ και λοιπά ?


Αγαπητη Νατασσα καλα κανετε και δεν χρειαζεστε προμοτορες και αγαπουληδες αλλα να
σου θυμισω οτι απο τοτε που ξεκινησα τις απανωτες κριτικες για Κωνσταντινα και Ντινα "γυαλακια"
πηρατε τα πανω σας... Το λεει αλλωστε και ο εγκριτος andy51 οτι ησασταν στα "αζητητα"...
Οποτε "hold your horses" μια και εισαι και Ελληνιδα του εξωτερικου...
Αλλωστε και εγω σας εμαθα απο το συναγωνιστη "borzof" δεν ανακαλυψα την  "Αμερικη" μονος μου,
αυτος ειναι και ο σκοπος αλλωστε του site, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ πανω απ'ολα!
Αν ποτε μαθαινες ποιος ειμαι, θα απορουσες γιατι δεν σου ειπα ποτε τιποτα, αφου παντα εγραφα καλα
λογια για εσας, προσφατα μαλιστα, εγραψα οτι ειστε το πιο VFM μαγαζι...
Καταλαβαινω οτι ισως ερχοντε καποιοι και ζητουν κερασματα, εξτραδακια κλπ κλπ
ομως και η μετριοφροσυνη ειναι τεραστιο προτερημα.
Φιλικα και χωρις παρεξηγηση παντα.

Αν το μηνυμα εχει λιγο περιεργη μορφη σορρυ, αλλα προσπαθησα να κοπιαρω τα προηγουμενα
ωστε να εξηγησω καλυτερα τι εννοω.



 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
;)Καλημέρα....καλημέρα!!!!!! Γλυκέ μου Gary....κατά καιρούς υπάρχουν φίλοι μας,που γράφουν στο σάιτ καλά λόγια! Αυτό που έκανα εγώ στο τελευταίο μου μηνυμα..ειναι απλά να διαχωρίσω την θέση μου...σε σχέση με τους επιτειδευμενουν προμότορες! Με λίγα λόγια ποτέ...μα ποτέ δεν μπήκα στην λογική να ζητήσω απο καποιον να γράψει-ανεβάσει το μαγαζί....
Τώρα οσο αφορα σε αυτό που λές.....φυσικά και με την ενημερωση σας βοηθάτε το μαγαζί αυτο...και αν πάει αρκετά καλά οφείλετε σε εσας που το στηρίζεται και στα καλά μου κορίτσια! (τα υπόλοιπα...καθαριότητα-σεβασμος κτλ ειναι δεδομένα)....
Καλή εβδομάδα λοιπόν σε ολους....σήμερα τα κορίτσια μας είναι η Χριστίνα....η Λίζα...η Πωλίνα....η Σαμπρίνα....η Κωσταντίνα...και η Τζένη...:)

So.....have a wonderful week...;)
 

ingr2

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Οτι παρεταίρω θέλεται είμαι εδω για σας...210.9842697....Και όσο για την εκπληξη που σας έχω τάξει...δεν σας ξεχνώ...θα σας το ανακοινώσω οταν ολα ειναι ετοιμα!!!!!! Μην ξεχνάτε την προσφορα με την καρτούλα.....στις 3 επισκεψεις...η τεταρτη μιση τιμη!!! Και τα προγραμματα με 2 κορίτσια στα 90 ευρω απο 120...γιατι εγω φροντιζω για σας!!!!!

Νατάσσα καλησπέρα,

Θέλω να σε ρωτήσω για το πρόγραμμα με τα δύο κορίτσια.
Πόσες φορές κάνουν ... μασάζ και πόση ώρα διαρκεί η συνεδρία;
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
το πρόγραμμα με της δυο κοπέλες διαρκεί 45 λεπτά αφού μπαίνουν την ιδία ώρα η κοπέλες.... :)για περισσότερος πληροφορίες σχετικά με τα προγράμματα του μασάζ .... ελατέ μια βόλτα από κοντά για ένα καφέ και σας ενημερώνουμε πλήρης για όλα.....    :) :)       
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
;)Καλημέρα....καλημέρα!!!!!! Γλυκέ μου Gary....κατά καιρούς υπάρχουν φίλοι μας,που γράφουν στο σάιτ καλά λόγια! Αυτό που έκανα εγώ στο τελευταίο μου μηνυμα..ειναι απλά να διαχωρίσω την θέση μου...σε σχέση με τους επιτειδευμενουν προμότορες! Με λίγα λόγια ποτέ...μα ποτέ δεν μπήκα στην λογική να ζητήσω απο καποιον να γράψει-ανεβάσει το μαγαζί....
Τώρα οσο αφορα σε αυτό που λές.....φυσικά και με την ενημερωση σας βοηθάτε το μαγαζί αυτο...και αν πάει αρκετά καλά οφείλετε σε εσας που το στηρίζεται και στα καλά μου κορίτσια! (τα υπόλοιπα...καθαριότητα-σεβασμος κτλ ειναι δεδομένα)....
Καλή εβδομάδα λοιπόν σε ολους....σήμερα τα κορίτσια μας είναι η Χριστίνα....η Λίζα...η Πωλίνα....η Σαμπρίνα....η Κωσταντίνα...και η Τζένη...:)

So.....have a wonderful week...;)
Same 2 U ;)
cheers
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
νατασσα φερε πισω την Αννουλα!!! μας λειπει το κοριτσι!!!
 

Επισκέπτης
το πρόγραμμα με της δυο κοπέλες διαρκεί 45 λεπτά αφού μπαίνουν την ιδία ώρα η κοπέλες.... :)για περισσότερος πληροφορίες σχετικά με τα προγράμματα του μασάζ .... ελατέ μια βόλτα από κοντά για ένα καφέ και σας ενημερώνουμε πλήρης για όλα.....    :) :)         
μια ερώτηση διευκρινιστική.στο πρόγραμμα με τις δυο κοπέλες με τα 90 ευρώ στα 45 λεπτά ειναι με δυο εκτονώσεις;
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
μια ερώτηση διευκρινιστική.στο πρόγραμμα με τις δυο κοπέλες με τα 90 ευρώ στα 45 λεπτά ειναι με δυο εκτονώσεις;
Κανονικά έτσι θα έπρεπε.. μια εκτονωση από την μια και άλλη μια εκτόνωση από την άλλη :dancing:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
να μην έχει καμμία παράπονο!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom