Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 956
  • Εμφανίσεις 179K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
sex volcano αεροπορικως
sakarvats κ ομως μου ειπαν οτι το pcr τεστ το μοριακο,οχι το rapid βγαινει σε 2-3 ωρες κ σε ενα αλλο γνωστο εργαστηριο 6 ωρες,αλλα πληρωνεις τα διπλασια κ συγκεκριμενα 120 ευρω
οι σερβοι θελουν plf?
αληθεια τα συνορα οδικως ειναι ανοιχτα?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
Όταν πας κ γυρίσεις οδικώς από χερσαία σύνορα πχ προμαχώνας σοφία καλοτινα Βελιγράδι κ επιστροφή απαλλάσσεται τις καραντίνας εδώ στην ελλαδα
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
αληθεια αν τυχει κ μεινει κανεις καραντινα στον τοπο που εχει ταξιδεψει επειδη πχ το τεστ βγηκε θετικο τι κανει?μενει που?επιλεγει καποιο ξενοδοχειο?συνεννοειται με την πρεσβεια?κ τα εξοδα?καλυπτεται κατι η οχι?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606

maxhtic99

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2021
Μηνύματα
68
Like
77
Πόντοι
0
Καποιος να δωσει πληροφοριες που μπορουμε να βρουμε κοπελες στο Βελιγραδη;
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.581
Πόντοι
206
Καλησπέρα σε όλους! Βρέθηκα λόγω δουλειάς στην παγωμένη Σερβία!
Έχεις κάποιος καμία καλή πληροφορία, για ανεξάρτητες, μπαράκια με παιχνίδι κτλπ;
Θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα!
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Φίλε μουχτικος είχα πάει βελιγραδι πριν από πέντε χρόνια .Φοβερή πόλη .Άκου τσέκαρε το σάιτ που γράφει city of loves Beligrade έχει πολλές κοπέλες και από πρακτορείο και ανεξάρτητες(με τιμές και τηλεφωνα ) .Εγώ από εκεί είχα πάρει ένα πολύ γνωστό όνομα στο Βελιγράδι την Senada Nurkic (πανάκριβη και είναι το μεγαλύτερο ποσό που έχω δώσει σε κοπέλα του χώρου 1 ώρα 500 ευρώ .Έχει αναφερθεί στο σάιτ με τις γνωστές του εξωτερικού .Τραγουδίστρια και παρουσιάστρια στην Σερβία με απίστευτο σώμα .Στο κρεβάτι καλή αλλα όχι κάτι που με ενθουσίασε .).Να είσαι καλά .Καλά να περάσεις (και στο γήπεδο του ερυθρού Αστέρα είδα πολύ ωραίες παρουσίες ).
 

Count Montechristo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
405
Κριτικές
4
Like
1.669
Πόντοι
481
Σχεδιάζω εδώ και λίγα χρόνια να κάνω ένα road trip , Σερβία, Βοσνία, Κροατία αλλά με πρόλαβε ο Κορωνοϊος. Με την πρώτη ευκαιρία θα το τολμήσω...
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.581
Πόντοι
206
Φίλε μουχτικος είχα πάει βελιγραδι πριν από πέντε χρόνια .Φοβερή πόλη .Άκου τσέκαρε το σάιτ που γράφει city of loves Beligrade έχει πολλές κοπέλες και από πρακτορείο και ανεξάρτητες(με τιμές και τηλεφωνα ) .Εγώ από εκεί είχα πάρει ένα πολύ γνωστό όνομα στο Βελιγράδι την Senada Nurkic (πανάκριβη και είναι το μεγαλύτερο ποσό που έχω δώσει σε κοπέλα του χώρου 1 ώρα 500 ευρώ .Έχει αναφερθεί στο σάιτ με τις γνωστές του εξωτερικού .Τραγουδίστρια και παρουσιάστρια στην Σερβία με απίστευτο σώμα .Στο κρεβάτι καλή αλλα όχι κάτι που με ενθουσίασε .).Να είσαι καλά .Καλά να περάσεις (και στο γήπεδο του ερυθρού Αστέρα είδα πολύ ωραίες παρουσίες ).
Είστε καταπληκτικός!

Σας ευχαριστώ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Α ξέχασα δες και τα εμπορικά καταστήματα και εκεί παίζουν πολύ ωραίες κοπέλες και στις καφετεριες εκεί μέσα .Και πάλι να είσαι καλά .
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
4.789
Πόντοι
456
Δεν έχει σχέση με μπουρδέλα αλλά είναι μπουρδέλο !

Σερβία: Διαδηλώσεις στο Βελιγράδι υπέρ της Ρωσίας και κατά του ΝΑΤΟ
Τις τελευταίες εβδομάδες η Σερβία υπερψήφισε τρεις φορές τα ψηφίσματα του ΟΗΕ που καταδίκαζαν τη ρωσική εισβολή στην Ουκρανία, ωστόσο αρνείται να επιβάλει κυρώσεις σε βάρος του Κρεμλίνου και διατηρεί τακτική αεροπορική σύνδεση με τη Μόσχα.

Πηγή: Σερβία: Διαδηλώσεις στο Βελιγράδι υπέρ της Ρωσίας και κατά του ΝΑΤΟ
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.985
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Έχει μπουρδέλα το Βελιγράδι;Από τιμές;
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.622
Πόντοι
2.816
Έχει μπουρδέλα το Βελιγράδι;Από τιμές;
Μπουρδέλα δεν έχει..
Αγγελίες κοίτα.. κ ρώτα κανένα ταξιτζή.. εμένα με είχαν πάει φίλοι σε διαμερίσματα που ήταν 2-3 τεμάχια επιπέδου εσκορτ.. στα 100€
Στο κέντρο είναι ένα στριπτιτζαδικο που παίζει παιχνίδι με τα κεράσματα αλλά δεν ξέρω που μπορείς να φτάσεις.. ήταν ακριβά κ δεν με έπαιρνε να το ερευνήσω.. δούλευε εκεί και μια Ελληνίδα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.882
Πόντοι
3.846
Μπουρδέλα δεν έχει..
Αγγελίες κοίτα.. κ ρώτα κανένα ταξιτζή.. εμένα με είχαν πάει φίλοι σε διαμερίσματα που ήταν 2-3 τεμάχια επιπέδου εσκορτ.. στα 100€
Στο κέντρο είναι ένα στριπτιτζαδικο που παίζει παιχνίδι με τα κεράσματα αλλά δεν ξέρω που μπορείς να φτάσεις.. ήταν ακριβά κ δεν με έπαιρνε να το ερευνήσω.. δούλευε εκεί και μια Ελληνίδα
To παιχνίδι θα γίνεται στα μασατζιδικα κλασικά.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Κάτι μου λέει ότι
Φίλε μουχτικος είχα πάει βελιγραδι πριν από πέντε χρόνια .Φοβερή πόλη .Άκου τσέκαρε το σάιτ που γράφει city of loves Beligrade έχει πολλές κοπέλες και από πρακτορείο και ανεξάρτητες(με τιμές και τηλεφωνα ) .Εγώ από εκεί είχα πάρει ένα πολύ γνωστό όνομα στο Βελιγράδι την Senada Nurkic (πανάκριβη και είναι το μεγαλύτερο ποσό που έχω δώσει σε κοπέλα του χώρου 1 ώρα 500 ευρώ .Έχει αναφερθεί στο σάιτ με τις γνωστές του εξωτερικού .Τραγουδίστρια και παρουσιάστρια στην Σερβία με απίστευτο σώμα .Στο κρεβάτι καλή αλλα όχι κάτι που με ενθουσίασε .).Να είσαι καλά .Καλά να περάσεις (και στο γήπεδο του ερυθρού Αστέρα είδα πολύ ωραίες παρουσίες ).
Πολύ χρήσιμο. :thumbsup:

Κάτι μου λέει ότι θα έχει αυξημένο ενδιαφέρον το topic τις επόμενες μέρες, οπότε όποιος έχει κάποια πρόσφατη πληροφορία, ας τη μοιραστεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Εδώ γλειφομουνιξ, ανταπόκριση από Βελιγράδι.

Δε θα σχολιάσω για έξοδα βενζίνης(βλαδιμηρε μας έσκισες),θα πω μόνο ότι (πρώτη φορά εδώ) το επίπεδο ελεύθερου αιδοίου είναι ασυναγώνιστο. Μουναρες οι σερβες,καλύτερες από Ρουμάνες ,Ουκρανές,Πόλωνες.

Η πρώτη εντύπωση πάντως είναι ότι είναι λίγο κρυοκωλες

Καλό φάιναλ4 να έχουμε και με τη κούπα

Κρατώ ανοιχτές γραμμές επικοινωνίας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom