Νέα

Βάσω Βιλέγκας (next top model)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα toympa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 662
  • Εμφανίσεις 189K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

frejit

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2018
Μηνύματα
244
Like
232
Πόντοι
21
Είναι φοβερά απολαυστική η ξεφτίλα των κοριτσιών αυτών. Ξεκινάνε όλα με φόρα και όρεξη για μια μεγάλη κι εύκολη ζωή, πούτσα λούσα και χορό. Περνάνε λοιπόν μετά από φάσεις ανυπαρξίας, ξεκατινιάσματος, να παίζουν στις επιθεωρήσεις του Σεφερλή (καλή ώρα), να διαφημίζουν πάνες ακράτειας και στο τέλος καταλήγουν γριές και ξεχειλωμένες σαν κλόουν από τις πλαστικές, κοιτάνε τον εαυτό τους στον καθρέφτη, τον φτύνουν με χλέπα σωστή και μετά κλαίνε στο μπάνιο τους αντιλαμβανόμενες οτι στη ζωή τους ήταν μοναχά χυσοδοχεία.

Φααααπ
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
183
Πόντοι
6
Οιστ ρε Μαλακά Μουλε Βάσω Βιλεγκας σε λένε???????????
Οιστ να πούμε...........
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.893
Κριτικές
184
Like
44.194
Πόντοι
21.896
πρωτη σελιδα το απολυτο αρσενικο ρωταει


τι ρατσα ειναι?

καποιος απανταει
Από αυτές που δεν μας κάθονται 
:2funny: :2funny: :2funny:
κλαιωωωωωωω χα χα

απιστευτος το απολυτο αρσενικο και ο kebaabbb

μερικοι ειναι ταλεντα ατο γραψιμο και ειδικα ο απολυτς μας λειεπει !!!μα που ειναι να ειναι;;
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Είναι φοβερά απολαυστική η ξεφτίλα των κοριτσιών αυτών. Ξεκινάνε όλα με φόρα και όρεξη για μια μεγάλη κι εύκολη ζωή, πούτσα λούσα και χορό. Περνάνε λοιπόν μετά από φάσεις ανυπαρξίας, ξεκατινιάσματος, να παίζουν στις επιθεωρήσεις του Σεφερλή (καλή ώρα), να διαφημίζουν πάνες ακράτειας και στο τέλος καταλήγουν γριές και ξεχειλωμένες σαν κλόουν από τις πλαστικές, κοιτάνε τον εαυτό τους στον καθρέφτη, τον φτύνουν με χλέπα σωστή και μετά κλαίνε στο μπάνιο τους αντιλαμβανόμενες οτι στη ζωή τους ήταν μοναχά χυσοδοχεία.

Φααααπ

Φίλε δυστυχώς δεν είναι έτσι.

Οι κοπέλες κάνουν τη ζωή τους, για να μη σου πω τη ζωάρα τους.

Όσες είναι έξυπνες και το βλέπουν καθαρά επαγγελματικά ακόμα και σήμερα χτίζουν περιουσίες με το μουνι τους.

Φυσικά πάντα υπάρχουν και οι μάγκες που είναι ερωτευμένες κ τις κάνουν ότι θέλουν αλλά αυτές τους εκδικούνται (ή νομίζουν ότι τους εκδικούνται τουλάχιστον) ανεβάζοντας φωτογραφίες από κότερα και ακριβά ταξίδια.

Όποτε μη σκας.

Μπορεί ο κύκλος να είναι σκατά, αλλά ζουν πολύ καλύτερα από το 95% των Ελλήνων που είναι απόσκατα χωρίς να έχουν κάποια εκπαίδευση ή κάποιο ταλέντο...

Προφανώς, και δεν αναφέρομαι στη Βάσω την οποία την έχω γνωρίσει μέσω του γκόμενου της, αλλά δεν έχω πληροφορίες για τον πρότερο βίο της.

Απλά να σας πω ότι είναι από τις λίγες που από κοντά είναι ακόμα καλύτερη ακόμα και άβαφη.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.341
Πόντοι
1.056
Απλά να σας πω ότι είναι από τις λίγες που από κοντά είναι ακόμα καλύτερη ακόμα και άβαφη.
Συμφωνώ. Την Βιλεγκας την είχα δει και εγώ από κοντά πριν δύο χρόνια στο Ελληνικό στην έκθεση μοτοσυκλέτας και μου είχε φανεί πιο ομορφη και πιο εντυπωσιακή τότε από την Eva Padlock, την "διάσημη" βυζαρου με τους 1.000.000 followers στο instagram (ήταν στο ίδιο γκρουπ μαζί και με άλλα μοντέλα-γλαστρες) 
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.893
Κριτικές
184
Like
44.194
Πόντοι
21.896
Βενεζουέλα, πολύ διαφορετικά γονίδια απο των δικών μας ξινών
οι ρωσσιδες ειναι σα να μπαινεις σε φερραρι με ανεξελεγκτες ταχυτητες

οι κολομβιανες σα να μπαινεις σε χαμερ ετοιμες να ισοπεδωσουν τα παντα

και οι βενεζουελανες σα να μπαινεις σε διαστημοπλοιο-δεν ξερεις τι θα σου συμβει και χανεσαι στο χωροσρονο

εχω παει και με τις τρεις ρατσες πανω απο 5 βενεζουελανες στη λατινικη και μπροστα τους ακομα κ οι κολομβιανες φανταζουν συντηριτικες
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
183
Πόντοι
6
Αντε Πιπαδοροι, συγκεντρωνοσαστε λέτε τις πιπες σας δε βρίζετε.....
Άμα δε τη ξέρεις την άλλη τι βρίζεις..........
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Την πέτυχα κι εγώ χθες στον Σεφερλή και μου έτρεχαν τα σάλια! Απίστευτο κορμί αλλά και το πρόσωπο εξωτικό και πρόστυχο!
 

Hard4Bimbos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2020
Μηνύματα
431
Like
46
Πόντοι
1
Η πρόσωπαρα της που είναι τόσο πρόστυχη την κάνει να είναι τόσο καύλα, πέρα από το γεγονός ότι έχει απίστευτο σώμα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης

Ξέρει κάποιος συναγωνιστής αν κάνει ραντεβού και με ποσά;
Έχει κάποιος καμία πληροφορία;
Τηλεφωνο πως βρίσκουμε;
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Απλά να σας πω ότι είναι από τις λίγες που από κοντά είναι ακόμα καλύτερη ακόμα και άβαφη.
Συμφωνώ. Την Βιλεγκας την είχα δει και εγώ από κοντά πριν δύο χρόνια στο Ελληνικό στην έκθεση μοτοσυκλέτας και μου είχε φανεί πιο ομορφη και πιο εντυπωσιακή τότε από την Eva Padlock, την "διάσημη" βυζαρου με τους 1.000.000 followers στο instagram (ήταν στο ίδιο γκρουπ μαζί και με άλλα μοντέλα-γλαστρες) 

Ρε φίλε τι είπες τώρα !!! τις είχα δει κ εγώ !!! έχω και φωτό μαζί τους!!! όντως ή Eva Padlock υπέρμουνο (δεν την ήξερα, τώρα την έμαθα από εσένα) αλλά η Βιλέγκας την καπέλωνε !!!
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Καποιος με κόνε για την συγκεκριμένη;
Ας στείλει pm pls ?
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Μεγάλη αδυναμία..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom