Νέα

Τζούλια Νόβα (Julia Cherenova)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntelikanis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 504K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
Με Λιβανέζα πρώην σκιέρ είναι.Καλή,αλλά μετά το θεόμουνο την Αντριάνα,όλες μοιάζουν μπάζα.


esquiadora-jackie-chamoun-do-libano-posa-para-calendario-sensual-austriaco-1392146037249_615x470.png
Καλά και αυτή εδώ δε σημειώνει χαμηλή βαθμολογία.Ομορφη είναι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Καλά και αυτή εδώ δε σημειώνει χαμηλή βαθμολογία.Ομορφη είναι

Αυτή είναι απλά μια όμορφη κοπελίτσα.Η άλλη είναι μια απ'τις ομορφότερες γυναίκες που έχουν γεννηθεί ποτέ.Έχει διαφορά
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.297
Κριτικές
1
Like
35.326
Πόντοι
6.256
Καλα ρε. Γέννησε το ουρί ,
Της εκανε κριμ πάι η πακιστανοφατσα και σεις δεν πηρατε χαμπάρι.
Μπραβο ρε
 

Συνημμένα

  • hands_clapping.gif
    hands_clapping.gif
    61,2 KB · Εμφανίσεις: 50
  • 21a.gif
    21a.gif
    152,2 KB · Εμφανίσεις: 51

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.202
Πόντοι
1.056
καλα ποτε προλαβε και γεννησε? express παιδι? :confused:
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Φωτό από θηλασμό έχουμε?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656


«Με πλησίασε κάποιος που ήθελε να κάνουμε δουλειά μαζί, συγκεκριμένα ένα τηλεοπτικό πρότζεκτ και μου έλεγε «για να πάρεις δική σου εκπομπή, να ξέρεις ότι θα πρέπει να σου βρούμε έναν χορηγό, ο οποίος να σε χρηματοδοτήσει και εσύ να του… κάθεσαι. Έτσι θα πάρεις δική σου εκπομπή. Όλα τα κορίτσια της τηλεόρασης έτσι κάνουν», είπε αρχικά η Τζούλια Νόβα.

Η Τζούλια Νόβα είπε στη συνέχεια: «Έγινε χαμός, θύμωσα πάρα πολύ. Εγώ προσβλήθηκα με αυτό το πράγμα που μου είπε. Αυτόν τον άνθρωπο τον γνώριζα, πίστευα ότι είχε καταλάβει τι άνθρωπος είμαι. Του είπα «αυτό που μου πρότεινες, να το ξεχάσεις. Προτιμώ να μείνω χωρίς δουλειά και να μην έχω να φάω από το να κάνω κάτι τέτοιο». Δεν ξαναμιλήσαμε ποτέ, γιατί αυτός τσαντίστηκε που αντέδρασα έτσι».


:tooth:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.892
Κριτικές
16
Like
14.715
Πόντοι
6.515


«Με πλησίασε κάποιος που ήθελε να κάνουμε δουλειά μαζί, συγκεκριμένα ένα τηλεοπτικό πρότζεκτ και μου έλεγε «για να πάρεις δική σου εκπομπή, να ξέρεις ότι θα πρέπει να σου βρούμε έναν χορηγό, ο οποίος να σε χρηματοδοτήσει και εσύ να του… κάθεσαι. Έτσι θα πάρεις δική σου εκπομπή. Όλα τα κορίτσια της τηλεόρασης έτσι κάνουν», είπε αρχικά η Τζούλια Νόβα.

Η Τζούλια Νόβα είπε στη συνέχεια: «Έγινε χαμός, θύμωσα πάρα πολύ. Εγώ προσβλήθηκα με αυτό το πράγμα που μου είπε. Αυτόν τον άνθρωπο τον γνώριζα, πίστευα ότι είχε καταλάβει τι άνθρωπος είμαι. Του είπα «αυτό που μου πρότεινες, να το ξεχάσεις. Προτιμώ να μείνω χωρίς δουλειά και να μην έχω να φάω από το να κάνω κάτι τέτοιο». Δεν ξαναμιλήσαμε ποτέ, γιατί αυτός τσαντίστηκε που αντέδρασα έτσι».


:tooth:


Πέφτουμε απ τα συννεφα ???
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Το μωρό είναι αγνό δεν κάνει τέτοια :grin:
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456


«Με πλησίασε κάποιος που ήθελε να κάνουμε δουλειά μαζί, συγκεκριμένα ένα τηλεοπτικό πρότζεκτ και μου έλεγε «για να πάρεις δική σου εκπομπή, να ξέρεις ότι θα πρέπει να σου βρούμε έναν χορηγό, ο οποίος να σε χρηματοδοτήσει και εσύ να του… κάθεσαι. Έτσι θα πάρεις δική σου εκπομπή. Όλα τα κορίτσια της τηλεόρασης έτσι κάνουν», είπε αρχικά η Τζούλια Νόβα.

Η Τζούλια Νόβα είπε στη συνέχεια: «Έγινε χαμός, θύμωσα πάρα πολύ. Εγώ προσβλήθηκα με αυτό το πράγμα που μου είπε. Αυτόν τον άνθρωπο τον γνώριζα, πίστευα ότι είχε καταλάβει τι άνθρωπος είμαι. Του είπα «αυτό που μου πρότεινες, να το ξεχάσεις. Προτιμώ να μείνω χωρίς δουλειά και να μην έχω να φάω από το να κάνω κάτι τέτοιο». Δεν ξαναμιλήσαμε ποτέ, γιατί αυτός τσαντίστηκε που αντέδρασα έτσι».


:tooth:



«Με πλησίασε κάποιος που ήθελε να κάνουμε δουλειά μαζί, συγκεκριμένα ένα τηλεοπτικό πρότζεκτ και μου έλεγε «για να πάρεις δική σου εκπομπή, να ξέρεις ότι θα πρέπει να σου βρούμε έναν χορηγό, ο οποίος να σε χρηματοδοτήσει και εσύ να του… κάθεσαι. Έτσι θα πάρεις δική σου εκπομπή. Όλα τα κορίτσια της τηλεόρασης έτσι κάνουν», είπε αρχικά η Τζούλια Νόβα.

Η Τζούλια Νόβα είπε στη συνέχεια: «Έγινε χαμός, θύμωσα πάρα πολύ. Εγώ προσβλήθηκα με αυτό το πράγμα που μου είπε. Αυτόν τον άνθρωπο τον γνώριζα, πίστευα ότι είχε καταλάβει τι άνθρωπος είμαι. Του είπα «αυτό που μου πρότεινες, να το ξεχάσεις. Προτιμώ να μείνω χωρίς δουλειά και να μην έχω να φάω από το να κάνω κάτι τέτοιο». Δεν ξαναμιλήσαμε ποτέ, γιατί αυτός τσαντίστηκε που αντέδρασα έτσι».


:tooth:
Πώς τι νέο και αυτό;Δηλαδή τι άνθρωπος είναι;και δηλαδή τι μας είπε;ότι όσες έχουν εκπομπή πηδιόνται με τον σπόνσορα τους.μαλιστα.περιμενω τοποθέτηση επί της δήλωσης από Τσιμτσιλη, Σκορδά και Καινούργιου,να δω τι θα μας πουν
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.297
Κριτικές
1
Like
35.326
Πόντοι
6.256
Πώς τι νέο και αυτό;Δηλαδή τι άνθρωπος είναι;και δηλαδή τι μας είπε;ότι όσες έχουν εκπομπή πηδιόνται με τον σπόνσορα τους.μαλιστα.περιμενω τοποθέτηση επί της δήλωσης από Τσιμτσιλη, Σκορδά και Καινούργιου,να δω τι θα μας πουν
Θα μας πουν οτι ειναι κιουρίες τώρα.
Τα προηγουμενα τα εκαναν ντιλιτ οπως και η μενεγάκη
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.950
Πόντοι
9.297
Και ειναι και ατάλαντη κιολας.
Δεν το χει.
Και μεγαλωσε πια.
Ισως η κόρη της να κανει καλυτερη καριερα
Να περάσει να παραλάβει την σύνταξη της και να σου φιλήσει την χείρα...
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.950
Πόντοι
9.297

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.297
Κριτικές
1
Like
35.326
Πόντοι
6.256
  • Like
Αντιδράσεις: fil69

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom