Νέα

Τζούλια Νόβα (Julia Cherenova)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntelikanis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 503K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
μια πουτανα ξεφτιλισμενη που ναι πουτανα που παει μονο σε φραγκατους μεσηλικες απο τα 15 θελει κομμονισμο γιατι δε θελει να τους αρπαζει τα λεφτα με πιπες και ξεκωλιασματα αλλα θελει να τους τα κλεψει μια και καλη
 

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
Κλασικη μουναρα που απο την μια την ενδιαφερουν τα χρηματα κ απο την αλλη οι τυπαδες που κανουν extreme sport. Βεβαια πρεπει να ειναι κ λιγο χαζη απο την στιγμη που διαλεξε τον τυπα ο οποιος για καποιο λογο δεν ειχε γκομενα. Δεν την προβλημάτισε που ο τυπος ηταν μονος? Τοσες κ τοσες γυναικες τον απόρριψαν κατι θα ηξεραν αυτες...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.511
Πόντοι
9.931
Κλασικη μουναρα που απο την μια την ενδιαφερουν τα χρηματα κ απο την αλλη οι τυπαδες που κανουν extreme sport. Βεβαια πρεπει να ειναι κ λιγο χαζη απο την στιγμη που διαλεξε τον τυπα ο οποιος για καποιο λογο δεν ειχε γκομενα. Δεν την προβλημάτισε που ο τυπος ηταν μονος? Τοσες κ τοσες γυναικες τον απόρριψαν κατι θα ηξεραν αυτες...
Μαλλον η τυπισσα ήθελε να κανει παιδι, ο λεφτας δεν ηθελε, οποτε βρηκε αυτόν με τα extreme sport και γκαστρώθηκε, να δουμε τωρα ποσο θα κρατήσει ο γαμος γιατι με τον μεσήλικα ειχε και του πουλιου το γαλα:grin: και τον extreme δεν τον κοβω για φραγκατο.
 

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.661
Πόντοι
216
Μαλλον η τυπισσα ήθελε να κανει παιδι, ο λεφτας δεν ηθελε, οποτε βρηκε αυτόν με τα extreme sport και γκαστρώθηκε, να δουμε τωρα ποσο θα κρατήσει ο γαμος γιατι με τον μεσήλικα ειχε και του πουλιου το γαλα:grin: και τον extreme δεν τον κοβω για φραγκατο.
Του πουλιού το γάλα της το έδινα άνετα. Για περισσότερα το συζητάμε :2funny:
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Να και μια see-through !!

novatzoulia.jpg
 

frejit

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2018
Μηνύματα
244
Like
232
Πόντοι
21
Τώρα που έκλεισε (μάλλον) ο κύκλος της Τζούλιας, κάνοντας τον απολογισμό, νομίζω δεν έχει ξαναπεράσει τέτοια όμορφη γυναίκα από την Ελλάδα.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
Τώρα που έκλεισε (μάλλον) ο κύκλος της Τζούλιας, κάνοντας τον απολογισμό, νομίζω δεν έχει ξαναπεράσει τέτοια όμορφη γυναίκα από την Ελλάδα.
ΛΑΘΟΣ,
εχει περασει πολυ καλυτερη με αρχοντικο παραστημα και υπεροχο χαμογελο

 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.634
Κριτικές
78
Like
7.472
Πόντοι
17.436
Τώρα που έκλεισε (μάλλον) ο κύκλος της Τζούλιας, κάνοντας τον απολογισμό, νομίζω δεν έχει ξαναπεράσει τέτοια όμορφη γυναίκα από την Ελλάδα.

Να κλείσει σαν σελεμπριτι και να ανοίξει σαν βίζιτα
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Τώρα που έκλεισε (μάλλον) ο κύκλος της Τζούλιας, κάνοντας τον απολογισμό, νομίζω δεν έχει ξαναπεράσει τέτοια όμορφη γυναίκα από την Ελλάδα.
Σε 3 χρονακια .... :confused:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    49,4 KB · Εμφανίσεις: 112

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.202
Πόντοι
1.056
Τώρα που έκλεισε (μάλλον) ο κύκλος της Τζούλιας, κάνοντας τον απολογισμό, νομίζω δεν έχει ξαναπεράσει τέτοια όμορφη γυναίκα από την Ελλάδα.
δεν πέθανε ρε μαγκα ελεος... εσυ λες να γινει τοφαλος δηλαδη μετα και πουλαει γλυκο του κουτελιου? :confused:
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
δεν πέθανε ρε μαγκα ελεος... εσυ λες να γινει τοφαλος δηλαδη μετα και πουλαει γλυκο του κουτελιου? :confused:
Σίγουρα μετά τη γέννα θα επανέλθει να είναι πάλι από τις όμορφες.Δεν χαλάνε εύκολα τέτοια κορμιά.Επισης αυτή ασχολείται φουλ με διατροφές κλπ οπότε θα είναι και πάλι φιτ.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Σίγουρα μετά τη γέννα θα επανέλθει να είναι πάλι από τις όμορφες.Δεν χαλάνε εύκολα τέτοια κορμιά.Επισης αυτή ασχολείται φουλ με διατροφές κλπ οπότε θα είναι και πάλι φιτ.
η αληθεια ειναι οτι οι ουκρανες ξερουν οτι το μονο που εχουν να πουλησουν ειναι το μουνι τους , οποτε κρατανε παντα πισινη μηπως ο αντρας της λακισει / βρει αλλη
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
η αληθεια ειναι οτι οι ουκρανες ξερουν οτι το μονο που εχουν να πουλησουν ειναι το μουνι τους , οποτε κρατανε παντα πισινη μηπως ο αντρας της λακισει / βρει αλλη
Πολύ σωστό
Εγώ δεν έχω και τη τρελή εμπειρία αλλά από ότι μαθαίνω τώρα από τις εξερευνήσεις μου έτσι είναι.
Το μόνο που σκέφτονται ειναι το εργαλείο τους.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
η αληθεια ειναι οτι οι ουκρανες ξερουν οτι το μονο που εχουν να πουλησουν ειναι το μουνι τους , οποτε κρατανε παντα πισινη μηπως ο αντρας της λακισει / βρει αλλη
Οι ουκρανές έχουν μόνο να πουλήσουν το μουνί τους, οι ελληνίδες είναι καριόλες, οι άραβες γαμάνε μόνο από κώλο, οι τσέχες παίρνουν 50ευρα από περαστικούς και πηδιούνται στο δρόμο, και άλλα ωραία στερεότυπα.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Οι ουκρανές έχουν μόνο να πουλήσουν το μουνί τους, οι ελληνίδες είναι καριόλες, οι άραβες γαμάνε μόνο από κώλο, οι τσέχες παίρνουν 50ευρα από περαστικούς και πηδιούνται στο δρόμο, και άλλα ωραία στερεότυπα.
ολα ομως ισχύουν τυπε ?
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Τώρα που έκλεισε (μάλλον) ο κύκλος της Τζούλιας, κάνοντας τον απολογισμό, νομίζω δεν έχει ξαναπεράσει τέτοια όμορφη γυναίκα από την Ελλάδα.
ο κυκλος της εκλεισε αν και ακομα νεα γιατι οχι η πιο ομορφη αλλα μια σχετικα αδιαφορη παρουσια ηταν
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.511
Πόντοι
9.931
ΛΑΘΟΣ,
εχει περασει πολυ καλυτερη με αρχοντικο παραστημα και υπεροχο χαμογελο

Συμφωνώ τυπε, η Σλοβάκα ήταν και είναι ακόμα το καλύτερο μουνι που εχει περάσει απο την Ελλαδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom