Νέα

Τζούλια Νόβα (Julia Cherenova)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntelikanis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 503K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
Έφθασε σε ηλικία η κυρία που θέλει να γίνει μαμά, ψάχνει βλάκα και πλούσιο
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Εγώ γιατί είχα την εντύπωση ότι ήταν εδώ και χρόνια παντρεμένοι; Πάντως του βγάζω το καπέλο, αν και τον θεωρούσα φλώρο. 12 χρόνια "γλεντούσε" τη Νόβα στα καλύτερα της και όταν ήρθε η ώρα για την κουλούρα την σούταρε.


Σωστός !!!
Μάγκας ο τύπος και αυτή δεν θα πάει χαμένη εδώ η Μπαλατσινου βρήκε στα 50 φεύγα τον Μπαλατσινο χαχαχα
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
Σωστός !!!
Μάγκας ο τύπος και αυτή δεν θα πάει χαμένη εδώ η Μπαλατσινου βρήκε στα 50 φεύγα τον Μπαλατσινο χαχαχα
Βρήκε κάποιον που έπρεπε να δείχνει ότι έχει γυναίκα όπως και ο Εθνάρχης
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.285
Κριτικές
106
Like
8.073
Παιδιά χαλαρώστε. Γιατί τέτοια χολή ?? Ήταν ζευγάρι 12 χρόνια πριν γίνει γνωστή η Τζούλια. Χώρισαν όπως συμβαίνει με το 50% των ζευγαριών πλέον .. Ανεβάστε καμία φωτογραφία της Τζούλιας και αφήστε τα πανελίστικα. Μόνο κάτι θείες που βλέπουν την Καινούργιου και το Μουτσινά ασχολούνται με αυτά .
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
Πάντως οι γυναίκες από την Ανατολική Ευρώπη, συμπεριλαμβανομένων και των Βαλκανίων είναι αρκετά πιο παραδοσιακές από τις δυτικοευρωπαίες. Δεν το θεωρούν νορμάλ το να κάνουν παιδί εκτός γάμου. Επίσης οι περισσότερες δε βλέπουν με καλό μάτι τις μακροχρόνιες σχέσεις, το εισπράττουν ότι ο άντρας δεν καίγεται... τώρα γιατί κάθισε 12 χρόνια με τον συγκεκριμένο είναι δικό της θέμα
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.709
Πόντοι
6.515
καπου το χασαμε, εξτρεμ σπορ η παιδι ηθελε να κανει το μουνετο?  :undecided:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.289
Κριτικές
1
Like
35.315
Πόντοι
6.256
Παιδιά χαλαρώστε. Γιατί τέτοια χολή ?? Ήταν ζευγάρι 12 χρόνια πριν γίνει γνωστή η Τζούλια. Χώρισαν όπως συμβαίνει με το 50% των ζευγαριών πλέον .. Ανεβάστε καμία φωτογραφία της Τζούλιας και αφήστε τα πανελίστικα. Μόνο κάτι θείες που βλέπουν την Καινούργιου και το Μουτσινά ασχολούνται με αυτά .
ξερογλυφομαστε φιλε, δεν μας καταλαβες?
 

pazkal

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2020
Μηνύματα
51
Like
20
Πόντοι
0
Μηπως το extreme σπορ ηταν cuckolding με 2 ψωλαραδες και αυτος να κοιταει?
 

papas32

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
162
Like
238
Πόντοι
21
Παντως ασχετα με την κοπελα, σε αλλες γυναικες παιζουν και ψευτικες σχεσεις/γαμοι για μοστρα και απο πισω η βιζιτα παει συννεφο...
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
''Η ίδια, μάλιστα, ανέφερε ότι δεν διαπίστωσαν τώρα ότι δεν ταιριάζουν τελικά. «Το είχαμε καταλάβει πολύ καιρό πριν, αλλά ήλπιζα ότι θα αλλάξει. Προσπαθούσα να τον πείσω,-(για γαμο???)- να τον πιέσω βασικά να αλλάξει, αλλά οι άνθρωποι δεν αλλάζουν».''

Ωραιος ο μαγκας.. την καταγαμισε την μουναρα τοσα χρονια... κ μολις αρχισε να τον πρηζει για γαμους κλπ... την εστειλε!!!
Αξιος!!!! :rockon:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.178
Like
34.490
Πόντοι
9.931
Καταπέλτης η Τζούλια Νόβα για το χωρισμό της: Εγώ έφυγα! Οι άνθρωποι δεν αλλάζουν

Η Τζούλια Νόβα και ο Γιάννης Μάρκου μέχρι και πριν από μερικούς μήνες ήταν ένα αγαπημένο ζευγάρι. Στη συνέχεια και όπως φαίνεται εκ του αποτελέσματος τα πράγματα άλλαξαν και ο καθένας τράβηξε τον δικό του δρόμο. Τα πρώτα δημοσιεύματα μίλησαν για αναβολή του γάμου τους με τον Γιάννη Μάρκου μετά από λίγο να μιλάει για χωρισμό. Το πρώην κορίτσι του «τροχού της Τύχης» έλυσε τη σιωπή του και έδωσε τη δική του εκδοχή για το τι πραγματικά συνέβη ανάμεσά τους.

«Ναι, έφυγα από το σπίτι. Κάθομαι στη μητέρα μου. Τώρα, βόλτες και διακοπές. Μπορεί Μύκονο και Σαντορίνη», τόνισε αρχικά η παρουσιάστρια, ενώ στην συνέχεια συμπλήρωσε πως «τα σπάσαμε. Εγώ αποχώρησα. Γενικότερα το τελευταίο χρονικό διάστημα δεν τα πηγαίναμε πολύ καλά. Εγώ είμαι υπερκινητικός άνθρωπος. Μου αρέσει να βγαίνω έξω, να γνωρίζω κόσμο, να κάνω παρέες. Ο Γιάννης δεν είναι ακριβώς έτσι. Εγώ ήθελα να κάνω διάφορα πράγματα στη ζωή μου. Εκείνος δεν ήθελε να με ακολουθήσει. Από πίεση σε πίεση δεν γινόταν να προχωρήσουμε».

Για το πότε κατάλαβε ότι δεν ταιριάζουν τελικά, η Τζούλια Νόβα είπε: «Το είχαμε καταλάβει πολύ καιρό πριν, αλλά ήλπιζα ότι θα αλλάξει. Προσπαθούσα να τον πείσω, να τον πιέσω βασικά να αλλάξει, αλλά οι άνθρωποι δεν αλλάζουν».

Όσο για τα ρεπορτάζ που τους εμφάνιζαν ένα βήμα πριν από τον γάμο, η Τζούλια Νόβα απάντησε: «Εγώ περίμενα την πρόταση κανονικά. Πρόταση εκείνος νομίζω ότι δεν είχε στο μυαλό του να κάνει, οπότε και εγώ δεν τον είχα πάρει 100% στα σοβαρά».

 

Charis38

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2020
Μηνύματα
67
Like
25
Πόντοι
0
''Η ίδια, μάλιστα, ανέφερε ότι δεν διαπίστωσαν τώρα ότι δεν ταιριάζουν τελικά. «Το είχαμε καταλάβει πολύ καιρό πριν, αλλά ήλπιζα ότι θα αλλάξει. Προσπαθούσα να τον πείσω,-(για γαμο???)- να τον πιέσω βασικά να αλλάξει, αλλά οι άνθρωποι δεν αλλάζουν».''

Ωραιος ο μαγκας.. την καταγαμισε την μουναρα τοσα χρονια... κ μολις αρχισε να τον πρηζει για γαμους κλπ... την εστειλε!!!
Αξιος!!!! :rockon:
φίλε κ γω αυτό σκέφτηκα στην αρχή αλλα μετά λέω μήπως τον γονάτισε τόσα χρόνια,και δεν ήθελε η τύπισσα προγαμιαίο συμβόλαιο,και μόλις την ψιλιαστηκε την σουτάρε;;
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.178
Like
34.490
Πόντοι
9.931
Σιγα ρε Τζουλια μην σε παντρευόταν μετα απο 12 χρόνια που σε ξέσκισε στην πούτσα, ασε που δεν ξέρουμε αν του στοίχισες ο κούκος αηδόνι όλα αυτά τα χρόνια.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.289
Κριτικές
1
Like
35.315
Πόντοι
6.256
Αυτη μόνο για γλάστρα κάνει, δεν το χει σε τίποτα αλλο,
Και στον τροχο της τυχης τρια πουλάκια,
Θα συνεχισει οπως δειχνει καριέρα στη μυκονο και θα λαμβάνει προσκλησεις για μινι κρουαζιερες στα κότερα,

Την έφτασε 35 χρονων ο παιχτης και τώρα τον πούλο, βέβαια όλα αυτα τα χρόνια σουλατσαριζε τα καλοκαιρια στη μυκονο με μαγιω .

Παραμένει υπέρμουνο
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.178
Like
34.490
Πόντοι
9.931
Αυτη μόνο για γλάστρα κάνει, δεν το χει σε τίποτα αλλο,
Και στον τροχο της τυχης τρια πουλάκια,
Θα συνεχισει οπως δειχνει καριέρα στη μυκονο και θα λαμβάνει προσκλησεις για μινι κρουαζιερες στα κότερα,

Την έφτασε 35 χρονων ο παιχτης και τώρα τον πούλο, βέβαια όλα αυτα τα χρόνια σουλατσαριζε τα καλοκαιρια στη μυκονο με μαγιω .

Παραμένει υπέρμουνο

Αν και 35 παραμένει τοπ μουνι, αν το κινηθεί σωστά μπορει σε ένα χρόνο να είναι παντρεμένη με παιδί.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Σιγα ρε Τζουλια μην σε παντρευόταν μετα απο 12 χρόνια που σε ξέσκισε στην πούτσα, ασε που δεν ξέρουμε αν του στοίχισες ο κούκος αηδόνι όλα αυτά τα χρόνια.


Tυπε μετα απο 12 χρονια σχεσης ο τυπος ειτε επιανε τον κωλο του ειτε της Τζουλιας το ιδιο θα του φαινονταν , η ρουτινα και το επαναλαμβονομενο απαξιωνει και τα καλυτερα μουνια. :S :S :S
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.497
Πόντοι
11.836
Νούμερο 1 , Είναι όντως 35? αν θυμαμαι ειχα διαβάσει οτι ειναι του 1991.
Νούμερο 2,  Έχουμε καταλήξει οτι δεν είναι κομοδίνο στο κρεβάτι? Τετοια υπερμουνα τινουν να ειναι λιγο σαν νεκρές. Βγάζει και λίγο ψυχρό και απόμακρο στις συνεντευξεις της.

Όσο για το τύπο, δεν την ένοιαζε που αυτος δεν ήθελε εξόδους κλπ. Το οτι δεν τις έδωσε δαχτυλίδι την πείραξε. Ηρθε ο κορονοιος και του φάνηκε σαν Θείο δώρο! Σου λέει να μια καλη ευκαιρία να το τραβηξω ακόμα 12 χρόνια χωρίς στεφάνι.
Δάσκαλος ο φιλος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom