Νέα

Τζούλια Νόβα (Julia Cherenova)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntelikanis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 503K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.943
Like
10.059
Πόντοι
2.606
Νούμερο 1 , Είναι όντως 35? αν θυμαμαι ειχα διαβάσει οτι ειναι του 1991.
Νούμερο 2,  Έχουμε καταλήξει οτι δεν είναι κομοδίνο στο κρεβάτι? Τετοια υπερμουνα τινουν να ειναι λιγο σαν νεκρές. Βγάζει και λίγο ψυχρό και απόμακρο στις συνεντευξεις της.

Όσο για το τύπο, δεν την ένοιαζε που αυτος δεν ήθελε εξόδους κλπ. Το οτι δεν τις έδωσε δαχτυλίδι την πείραξε. Ηρθε ο κορονοιος και του φάνηκε σαν Θείο δώρο! Σου λέει να μια καλη ευκαιρία να το τραβηξω ακόμα 12 χρόνια χωρίς στεφάνι.
Δάσκαλος ο φιλος

αν ήταν του '91, τα είχε μαζί του από τα 16-17 για να είναι 12 χρόνια μαζί?
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.497
Πόντοι
11.836
Αν είναι του '85 λέτε να πάθει τον ιο της " Καινούργιου" .
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
..
Νούμερο 2,  Έχουμε καταλήξει οτι δεν είναι κομοδίνο στο κρεβάτι? Τετοια υπερμουνα τινουν να ειναι λιγο σαν νεκρές. Βγάζει και λίγο ψυχρό και απόμακρο στις συνεντευξεις της....
-Δεν νομιζω να ηταν κομοδινο...
1ον... για να την εχει 12χρονια... κ
2ον..πριν το γαμο ολες καυλιαρες ειναι.. κ σου κανουν ολα τα γουστα... μετα χαλανε... :grin:

.... Σου λέει να μια καλη ευκαιρία να το τραβηξω ακόμα 12 χρόνια χωρίς στεφάνι.
Δάσκαλος ο φιλος
-Ρε μαγκας ητανε λεμε... Μολις αρχισε να τον πρηζει για γαμο.... την σουταρισε...!!!
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.497
Πόντοι
11.836

Μιλάς όμορφα ΜΑΝ, σωστός σου κάνουν όλα τα χατίρια για να σε δεσουν. Εγω τον πέρναγα για μπούφο, αλλα έπαιξε ωραία τα φύλλα του.
Μόνο το κορόιδο της Καινούργιου πάει σαν προβατο στην σφαγη...
 

John Snow

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
6
Like
292
Πόντοι
280
Για να gossip-άρουμε λίγο εγώ έχω να πω το εξής :
Είδα κάτι δηλώσεις που έκανε ο τύπος σε μια εκδήλωση και από την όλη συνέντευξη του δεν μου φάνηκε ότι δεν ήθελε γάμο.
Απεναντίας μου έδειξε ότι ήθελε όντως να παντρευτεί, απλά η λεγάμενη ήθελε να κάνει διάφορα πράγματα και όχι τόσο ενδεχομένως να ακολουθήσει το καλούπι της χαρωπής νοικοκυράς.
Για αυτό και στο τέλος το έληξε το story..
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Μιλάς όμορφα ΜΑΝ, σωστός σου κάνουν όλα τα χατίρια για να σε δεσουν. Εγω τον πέρναγα για μπούφο, αλλα έπαιξε ωραία τα φύλλα του.
Μόνο το κορόιδο της Καινούργιου πάει σαν προβατο στην σφαγη...
Καλα πρέπει να είναι καθυστερημενος λεφτας καποιος για να παντρευτεί το 35χρονο πλαστικό σαπακι Καινούργιου.
Τις παντρεύονται και τις πληρωνουν, επειδή ειναι διασημες!
 :jerking:
Θα μπορούσαν να απλα να γκαστρωσούν μια άγνωστη 25χρονη μουναρα που θα την ειχαν  του χεριου τους
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.497
Πόντοι
11.836
Για να gossip-άρουμε λίγο εγώ έχω να πω το εξής :
Είδα κάτι δηλώσεις που έκανε ο τύπος σε μια εκδήλωση και από την όλη συνέντευξη του δεν μου φάνηκε ότι δεν ήθελε γάμο.
Απεναντίας μου έδειξε ότι ήθελε όντως να παντρευτεί, απλά η λεγάμενη ήθελε να κάνει διάφορα πράγματα και όχι τόσο ενδεχομένως να ακολουθήσει το καλούπι της χαρωπής νοικοκυράς.
Για αυτό και στο τέλος το έληξε το story..

Δεν τον managarise σωστα η κυρία. Το καλυτερο που έχει να κάνει αυτός ειναι να πάει σε καμια εκκλησία να κάνει τάμα που σώθηκε! Μπορεί να τον έπαιρνε και μετα να το τραβαγε στα άκρα με την συμπεριφορά της για να την χωρίσει και να αρχίσουν διατροφες και μαλακιες
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.497
Πόντοι
11.836
Καλα πρέπει να είναι καθυστερημενος λεφτας καποιος για να παντρευτεί το 35χρονο πλαστικό σαπακι Καινούργιου.
Τις παντρεύονται και τις πληρωνουν, επειδή ειναι διασημες!
  :jerking:
Θα μπορούσαν να απλα να γκαστρωσούν μια άγνωστη 25χρονη μουναρα που θα την ειχαν  του χεριου τους

όντως, απλά ο πιτσιρικάς της Κατερίνας μάλλον έχει πιαστεί στα δίχτυα και δεν κουνιέται
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.497
Πόντοι
11.836
Να σου πω οτι έχω ιδια ηλικία με το κατερινιο αλλα ρε φίλε, μετα απο τόσα χέρια ασπρίσματος που της έχουν κάνει όλοι σιγά μην την έπαιρνα.
Να σου τυχει μια παρτολα και να μην το ξερεις παει στο καλο... αλλα να έχεις διαβάσει παντου οτι την έχουν παρει κούρσα τόσοι και να την παντρευτείς ειναι λάθος
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Στις δηλώσεις της Τζούλιας Νόβα όπου μεταξύ άλλων είπε πως οι άνθρωποι όσο και αν προσπαθείς να τους αλλάξεις, δεν αλλάζουν απάντησε εκ νέου ο Γιάννης Μάρκου λέγοντας χαρακτηριστικά:

«Αυτά συμβαίνουν, μέσα στη ζωή είναι. Ετοιμαζόμασταν για γάμο, κάναμε κανονικά ετοιμασίες, απλώς αισθάνομαι ότι δεν είμαι η αιτία του χωρισμού. Ο καιρός θα δείξει τι ακριβώς έχει γίνει. Ασχολείται με extreme sports και είναι κάτι που δεν το κάνω εγώ. Αν ασχολείσαι καθημερινά με κάτι άλλο εκτός από τον άνθρωπο που είσαι μαζί, είναι αιτία χωρισμού γιατί δεν υπάρχει σεβασμός. Έχω στεναχωρηθεί».

Για το ενδεχόμενο επανασύνδεσης ο ίδιος τόνισε πως «όταν κόβεται το σχοινί νομίζω είναι δύσκολο να το κολλήσεις, θα πρέπει να το δέσεις και εγώ δε θέλω να δέσω κάτι. Η δεύτερη ευκαιρία νομίζω της δόθηκε αλλά δεν την πήρε. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται άλλη ευκαιρία».


παλι στα extreme sports τα εριξε ο τυπος  :takethis: ...
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.289
Κριτικές
1
Like
35.315
Πόντοι
6.256
Τι ξεφτιλα να λεει δημοσια οτι δεν την παντρευεται;
Λεει καθαρα ομως οτι "ανοιξαμε και σας περιμενουμε"
Θα τον εχει βρει τον καναλαρχη σιγουρα και απ τον σεπτεμβρη θα τη δουμε στην τιβι.
Οπως και να χει τη θελουμε ε;
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
«Γενικότερα το τελευταίο χρονικό διάστημα δεν τα πηγαίναμε πολύ καλά. Εγώ είμαι υπερκινητικός άνθρωπος. Μου αρέσει να βγαίνω έξω, να γνωρίζω κόσμο, να κάνω παρέες. Ο Γιάννης δεν είναι ακριβώς έτσι. Εγώ ήθελα να κάνω διάφορα πράγματα στη ζωή μου. Εκείνος δεν ήθελε να με ακολουθήσει. Από πίεση σε πίεση δεν γινόταν να προχωρήσουμε» συμπληρώνει η Τζούλια Νόβα.

«Το είχαμε καταλάβει πολύ καιρό πριν, αλλά ήλπιζα ότι θα αλλάξει. Προσπαθούσα να τον πείσω, να τον πιέσω βασικά να αλλάξει, αλλά οι άνθρωποι δεν αλλάζουν».

Όσο για τα ρεπορτάζ που τους εμφάνιζαν ένα βήμα πριν από τον γάμο, απάντησε ότι «εγώ περίμενα την πρόταση κανονικά. Πρόταση εκείνος νομίζω ότι δεν είχε στο μυαλό του να κάνει, οπότε και εγώ δεν τον είχα πάρει 100% στα σοβαρά».



Εγώ γιατί βλέπω άλλη μια φευγάτη; Να ξέρετε ότι βασικό στοιχείο ότι κάποια χάνει λάδια είναι ότι ρίχνει την ευθύνη για ό,τι της συμβαίνει στους άλλους. Υπάρχει ο κανόνας που λέει ότι σε μια σχέση πάντα φταίνε και οι δυο. Αυτή στις δηλώσεις της έχει ρίξει στον άλλο το φταίξιμο. Γιατί να αλλάξει αυτός μόνο π.χ.; Άσε μας κουκλίτσα μου πρέπει να της πει κάποιος.
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Πριν απο λιγο στην εκπομπη της Γερμανου ειπαν οτι ...η Τζουλια εχει θεαθει αρκετες φορες μαζι με τυπο που εχει BeachBar στην Ανατολικη Αττικη και του οποιου του αρεσουν πολυ τα extreme sport



:heavymetalbig:

 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.178
Like
34.490
Πόντοι
9.931
«Γενικότερα το τελευταίο χρονικό διάστημα δεν τα πηγαίναμε πολύ καλά. Εγώ είμαι υπερκινητικός άνθρωπος. Μου αρέσει να βγαίνω έξω, να γνωρίζω κόσμο, να κάνω παρέες. Ο Γιάννης δεν είναι ακριβώς έτσι. Εγώ ήθελα να κάνω διάφορα πράγματα στη ζωή μου. Εκείνος δεν ήθελε να με ακολουθήσει. Από πίεση σε πίεση δεν γινόταν να προχωρήσουμε» συμπληρώνει η Τζούλια Νόβα.

Μεταφραση: Εγώ ήθελα να είμαι κάθε μέρα εξω σε βόλτες, φαγητά, εκδρομές και ψώνια και να καίω τα χρήματα του Γιάννη, ενω ο Γιάννης ήθελε να καθόμαστε σπίτι και να αραζουμε και να βγαίνουμε μια φορά την εβδομάδα όπως οι...φτωχοί :grin:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Πριν απο λιγο στην εκπομπη της Γερμανου ειπαν οτι ...η Τζουλια εχει θεαθει αρκετες φορες μαζι με τυπο που εχει BeachBar στην Ανατολικη Αττικη και του οποιου του αρεσουν πολυ τα extreme sport



:heavymetalbig:

κατι ειχε ψιλιαστει ο κερατας εισοδηματιας.... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom