Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
κατι μου λεει οτι θα την χασουμε
την ελληνιδα marilyn monroe με τον ιδιο τροπο
*P

Αν συνεχίσει έτσι την ίδια μοίρα θα έχει, εκτός αν κλειστεί σε κανένα Μοναστήρι κ αυτή  :S :S :S
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ξανά στα δικαστήρια για κλοπή Αλεξανδράτου και Φουρθιώτης!
Τι κατηγορείται ότι της πήρε ο παρουσιαστής;

   
Τακτικός θαμώνας των… δικαστηρίων έχει γίνει το τελευταίο διάστημα η Τζούλια Αλεξανδράτου!

Η μακροχρόνια διαμάχη της με τον παρουσιαστή του Έψιλον Μένιο Φουρθιώτη την έφερε χθες ξανά στο Μονομελές Εφετείο Κακουργημάτων, όπου άρχισε η εκδίκαση της μήνυσης που έχει καταθέσει σε βάρος του για κλοπή 200.000 ευρώ από το χρηματοκιβώτιο του σπιτιού της πριν από επτά χρόνια. Διαβάστε παρακάτω….

Η εκρηκτική πρωταγωνίστρια αισθησιακών ταινιών έδωσε και πάλι το «παρών» στο Εφετείο, σε αντίθεση με τον παρουσιαστή, που προτιμά να εκπροσωπείται από τον συνήγορό του.
Μόνο που αυτή τη φορά ήταν απών και ο δικηγόρος του και ζήτησε, μέσω συναδέλφου του, από το δικαστήριο να αναβάλει την εκδίκαση της υπόθεσης λόγω κωλύματος. Τόσο η εισαγγελική λειτουργός όσο και η πρόεδρος του δικαστηρίου απέρριψαν το αίτημα, καθώς η μήνυση εκκρεμεί από το 2010.

«Η υπόθεση έχει αναβληθεί πολλές φορές.
Γιατί ζητάτε αναβολή, και όχι διακοπή;
Eίναι σαν να μη θέλετε να γίνει η δίκη…» παρατήρησε η πρόεδρος και αναρωτήθηκε:
«Είχε δοθεί τόσο μεγάλη αναβολή, ώστε οι δύο πλευρές να τα βρουν;»

«Οχι, κυρία πρόεδρε, δεν υπήρξε κάποια προσπάθεια να υπάρξει κάποια συναινετική επίλυση της διαμάχης.
Δεν τίθεται θέμα διευθέτησης!» τόνισε ο συνήγορος της Τζούλιας Αλεξανδράτου.

Διακοπή

Μετά την εκφώνηση της υπόθεσης, το δικαστήριο διέκοψε για τις 7 Δεκεμβρίου, οπότε οι δύο πλευρές θα κληθούν να διασταυρώσουν τα ξίφη τους.
Μάλιστα η Τζούλια Αλεξανδράτου, που αναχωρεί σήμερα για ταξίδι στο εξωτερικό, θα επιστρέψει εσπευσμένα, προκειμένου να παραστεί στο δικαστήριο για το -διόλου ευκαταφρόνητο- ποσό που υποστηρίζει ότι έκλεψε από το σπίτι της ο πρώην συνεργάτης της.

Στη μήνυσή της η Τζούλια καταγγέλλει πως ο Μένιος Φουρθιώτης, με τον οποίο διατηρούσαν στενή επαγγελματική σχέση, ήταν από τα πρόσωπα που είχαν πρόσβαση στο σπίτι της, ενώ γνώριζε τόσο για την ύπαρξη του χρηματοκιβωτίου όσο και για το περιεχόμενό του.

Από την πλευρά του, ο παρουσιαστής φέρεται ότι αρνείται κατηγορηματικά την κατηγορία της κλοπής, αποδίδοντάς τη στη… φαντασία της Τζούλιας Αλεξανδράτου, όπως γράφει η Espresso

 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Τα επαγγελματικα ραντεβου της Τζουλιας στο εξωτερικο πρεπει να περιμενουν ... :fuck2:
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36



τυποι και να τα κερδισει τα λεφτα η τζουλια απο τον μενιο ετσι εξυπνη που ειναι θα τα φαει σε 1-2 μερες    :S :S :S
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.728
Κριτικές
15
Like
6.443
Πόντοι
8.345
παιδες αν μπορει καποιος να βοηθησει οι φωτογραφιες στην σελιδα 525 που φαινεται η ακροπολη απο που ειναι?
 

τερ

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
301
Πόντοι
1
:orchestra: Φίλε αν έχεις τηλέφωνο για την Τζούλια Αλεξανδράτου  :takethis: με ενδιαφέρει. Περιμένω απάντησή σου στο pm μου. Ευχαριστώ προκαταβολικά.  :erection:
 

Επισκέπτης
Από το terrace pool του σπιτιού μου! :dancing: :dancing: :dancing: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
81044119.jpg

81043647.jpg
 

HughHefner

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
318
Κριτικές
45
Like
3.010
Πόντοι
5.491
:orchestra: Φίλε αν έχεις τηλέφωνο για την Τζούλια Αλεξανδράτου  :takethis: με ενδιαφέρει. Περιμένω απάντησή σου στο pm μου. Ευχαριστώ προκαταβολικά.  :erection:
κοιτα ρε κατι καημενους που θελουν να γαμησουν και τζουλια.... και οτι θα σου στειλουμε κι ολας το τηλεφωνο Pm.... χαχαχα να σαι καλα με εκανες και γελασα. Ποσα διαθετεις ρε μεγαλε 80?? Ελα σου κανονιζω ενα ολοκληρο 2λεπτο μαζι της να την δεις και να τραβηξεις μια μαλακια
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.730
Κριτικές
34
Like
4.642
Πόντοι
7.195
παιδιά το bou είναι για άνω των 18 αλλά βάλτε 23 για σίγουρα..
Οι χύστες εδώ είναι πολύ σκληροί με τους χαζούληδες. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom