Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

sourdakos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
συνεντευξη της τζουλιας σε περιοδικο αποσπασμα  σε λιγότερο από ένα μήνα θα κυκλοφορή­σω το δικό μου dvd, το οποίο περιλαμβά­νει τα πιο καυτά στιγμιότυπα που απει­κονίζουν εμένα την ίδια εντελώς γυμνή σε άψογες καλλιτεχνικές σκηνές. Είναι το δώρο μου στον κόσμο που άκουσε τόσα πολλά και θέλει να δει την Τζούλια έτσι όπως δεν την έχει δει ποτέ. Πρόκειται για μια δική μου παραγωγή, την οποία θα τη διαθέσω εγώ η ίδια, σε συνεργασία με κο­ρυφαία εταιρία παραγωγών. Όλη η Ελλά­δα θα έχει στα χέρια της την Τζούλια. Θα τα δείξω όλα. το διαβασατε????????Θα τα δείξω όλα. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: αντε να δουμε τι θα δουμε!!!!!!
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
την εχει γαμησει αραγε κανεις απο το bourdela? :grin: :grin: :grin: :think:
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
ειδε οτι την απειλουν με το βιντεο και σου λεει θα το βγαλω εγω πρωτα στη φορα.. βαδιζει στα βηματα τις παρις χιλτον.. το μονο που λυπαμαι ειναι τον πατερα της που τον ακουγα στη λαμπιρη που ουτε λιγο ουτε πολυ λεγανε οτι τον παιρνει για λεφτα και τον λυπομουνα, αν προσεξατε ατακα "ψωμοπουλου εγω ουτε χορηγος ουτε σπονσορας θα γινω".
ε τον κακομοιρη και αυτον θα τη μερικες φορες για $$$ μετα την ειδε οτι εχουνε και σχεση.
πολυ γαματη γκομενα παντος απολες τις αποψεις θα την παντρευομουνα αν για καποιο τρελο λογο ηθελε εμενα και μονο
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
ποσο παει η ταριφα της ρε παιδια εσεις που εχετε το χρημα εδω μεσα? ετσι να ξερουμε και μεις οι κοινοι θνητοι
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
btw σμρ στο σταρ που εδειχνε την αποφαση των δικαστηριων εγραφε και τη διευθυνση της ε τη χαζουλα δε την εκρυψε. θα διοργανοσω πορεια εξω απ το σπιτι της στη βουλα
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ειδε οτι την απειλουν με το βιντεο και σου λεει θα το βγαλω εγω πρωτα στη φορα.. βαδιζει στα βηματα τις παρις χιλτον.. το μονο που λυπαμαι ειναι τον πατερα της που τον ακουγα στη λαμπιρη που ουτε λιγο ουτε πολυ λεγανε οτι τον παιρνει για λεφτα και τον λυπομουνα, αν προσεξατε ατακα "ψωμοπουλου εγω ουτε χορηγος ουτε σπονσορας θα γινω".
ε τον κακομοιρη και αυτον θα τη μερικες φορες για $$$ μετα την ειδε οτι εχουνε και σχεση.
πολυ γαματη γκομενα παντος απολες τις αποψεις θα την παντρευομουνα αν για καποιο τρελο λογο ηθελε εμενα και μονο
η γκομενα ειναι τελειωμενη..απο ολες τις πλευρες..
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ποιο πιθανο ειναι να ξανακατεβει ο Χριστος στη Γη στα επομενα 5 λεπτα, απ το να την εχει γαμησει ατομο απο δω μεσα...
Μην εισαι τοσο σιγουρος φιλε!!!Ποτε δεν ξερεις τι γινεται!!! ;)
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
1oν αυτο το βιντεο κυκλοφορει εδω και 2 περίποθ χρονια.Τουλαχιστον τοτε το ειδα εγω.Τωρα το θυμηθηκε η καριολα? Μαλακιες ειναι για δημοσιοτητα.Οπως πριν λιγες μερες που την πηγαν αυτοφορο.Οπως την paris.Της ιδιες μαλακιες του κλοστετστου κανει και αυτη κατι να ασχολειται ο κόσμος.Οσο για την ταρίφα της πριν κανα 1 χρονο ζητούσε 3000 και η σασα 1500.Το εχω αναφερει και σε αλλο θεμα αυτο.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
1oν αυτο το βιντεο κυκλοφορει εδω και 2 περίποθ χρονια.Τουλαχιστον τοτε το ειδα εγω.Τωρα το θυμηθηκε η καριολα? Μαλακιες ειναι για δημοσιοτητα.Οπως πριν λιγες μερες που την πηγαν αυτοφορο.Οπως την paris.Της ιδιες μαλακιες του κλοστετστου κανει και αυτη κατι να ασχολειται ο κόσμος.Οσο για την ταρίφα της πριν κανα 1 χρονο ζητούσε 3000 και η σασα 1500.Το εχω αναφερει και σε αλλο θεμα αυτο.
Πολλαπλασιασε τα επι 4 και εισαι μεσα και για τις 2!!!!!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Πολλαπλασιασε τα επι 4 και εισαι μεσα και για τις 2!!!!!
Για ολο το βραδυ???Εγω μιλησα για πριν 1 χρονο και για καμια 1-2 ωρες.Ξεχασα να πω πως οι βολτες και τα εξοδα ειναι απαραιτητει προυποθεση και δεν συμπεριλαμβανονται στην τιμη
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Οι ταριφες οντως ποικιλουν αναλογα με το χρονο αλλα αναλογα παντα και με τον πελατη!!!Οπου βρουνε μεγαλη τσεπη χτυπανε οι "αντζεντηδες"
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Οι ταριφες οντως ποικιλουν αναλογα με το χρονο αλλα αναλογα παντα και με τον πελατη!!!Οπου βρουνε μεγαλη τσεπη χτυπανε οι "αντζεντηδες"
Σιγουρο αυτο. Της καναμε μαγκιεσ οπως ολες τις καριολες ντιβες.Ποια ειναι η τζουλια μια απο της μεγαλυτερες αναδυομενες σαβουρες της ελλαδας? Ξεκινησε απο 1 γκριματσα δεν λεω τοτε μουναρα τρελη ΤΟΤΕ ομως.Αλλα τωρα εχει χαλασει απο τις κοκες.Δεν την βλεπετε πως μιλαει στην ΤV?Σαν ζομπι ειναι και ειδικα το ενα ματι αρχιζει και κληνει χαχαχα
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Σιγουρο αυτο. Της καναμε μαγκιεσ οπως ολες τις καριολες ντιβες.Ποια ειναι η τζουλια μια απο της μεγαλυτερες αναδυομενες σαβουρες της ελλαδας? Ξεκινησε απο 1 γκριματσα δεν λεω τοτε μουναρα τρελη ΤΟΤΕ ομως.Αλλα τωρα εχει χαλασει απο τις κοκες.Δεν την βλεπετε πως μιλαει στην ΤV?Σαν ζομπι ειναι και ειδικα το ενα ματι αρχιζει και κληνει χαχαχα
φιλε ειναι πολυ χειροτερα απο οτι φανταζεσαι αν ειναι αληθεια αυτο που εμαθα..
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Σιγουρο αυτο. Της καναμε μαγκιεσ οπως ολες τις καριολες ντιβες.Ποια ειναι η τζουλια μια απο της μεγαλυτερες αναδυομενες σαβουρες της ελλαδας? Ξεκινησε απο 1 γκριματσα δεν λεω τοτε μουναρα τρελη ΤΟΤΕ ομως.Αλλα τωρα εχει χαλασει απο τις κοκες.Δεν την βλεπετε πως μιλαει στην ΤV?Σαν ζομπι ειναι και ειδικα το ενα ματι αρχιζει και κληνει χαχαχα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ετσι ακριβως ειναι οπως τα λες!!!Μονο που η Τζουλια εκτος απο ναρκομανης ειναι και νυμφομανης οποτε ποιος ο λογος να μη βγαλει και κανα φραγκο!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom