Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
τι γινεται ρε?
51 μελη κ 47 επισκεπτες μας διαβαζουν?
ε ρε περαση που εχει ο τσιριλο :2funny: :2funny: :2funny:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Τι έγινε ρε παιδιά, θα δούμε το videακι? Αλλιώς άδικα άνοιξε αυτό το thread αφού υπάρχει ήδη thread με την Τσούλια…
 

nixermanie

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Τι έγινε ρε παιδιά, θα δούμε το videακι? Αλλιώς άδικα άνοιξε αυτό το thread αφού υπάρχει ήδη thread με την Τσούλια…

Με αυτο το σκοπο το ανοιξα το θρεντ φιλε HARD19 αλλα διστυχως κατεληξε να ειναι αλλο ενα θρεντ που μαμιθηκε απο ασχετους για ασχετα! Αυτη η κακη νοοτροπια, να απανταει ο καθενας οτι του κατεβει μονο και μονο για να φαινεται οτι εχει στειλει χιλιαδες μηνυματα και οτι ειναι ισχυρο μελος, πρεπει επιτελους να σταματησει! Εκτος του οτι υπαρχει θρεντ για off-topic ας ανοιξουν ενα shoutbox να λεει εκει ο καθενας τη μαμακια του! Αντετωρα καποιος να μπει για να ψαξει να βρει το βιντεο και να αρχισει να διαβαζεις ολα αυτα τα 50(που θα γινουν πολλα περισσοτερα) μηνυματα...
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
Με αυτο το σκοπο το ανοιξα το θρεντ φιλε HARD19 αλλα διστυχως κατεληξε να ειναι αλλο ενα θρεντ που μαμιθηκε απο ασχετους για ασχετα! Αυτη η κακη νοοτροπια, να απανταει ο καθενας οτι του κατεβει μονο και μονο για να φαινεται οτι εχει στειλει χιλιαδες μηνυματα και οτι ειναι ισχυρο μελος, πρεπει επιτελους να σταματησει! Εκτος του οτι υπαρχει θρεντ για off-topic ας ανοιξουν ενα shoutbox να λεει εκει ο καθενας τη μαμακια του! Αντετωρα καποιος να μπει για να ψαξει να βρει το βιντεο και να αρχισει να διαβαζεις ολα αυτα τα 50(που θα γινουν πολλα περισσοτερα) μηνυματα...

εχεις απολυτο δικιο φιλε μου!!!συμπασχω μαζι σου,σε συμπονω...αλλα πρεπει να καταλαβεις κι εμενα τον καημο μου να γινω απο ειδημων μαλαμα... :2funny: δε μπορω να κλεισω ματι μονο και μονο με την ιδεα οτι ειμαι ακομα τοσο ταπεινος!το βιντεο οπως σου ειπα το εχω...αλλα γιατι να το ποσταρω στο θρεντ σου?στο χρωσταω?φιλε...παρε ενα παπα να κανει ενα ευχελαιο στο θρεντ!εχει κυριευτει απ τα κακα δαιμονια... :s&m_2:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Με αυτο το σκοπο το ανοιξα το θρεντ φιλε HARD19 αλλα διστυχως κατεληξε να ειναι αλλο ενα θρεντ που μαμιθηκε απο ασχετους για ασχετα! Αυτη η κακη νοοτροπια, να απανταει ο καθενας οτι του κατεβει μονο και μονο για να φαινεται οτι εχει στειλει χιλιαδες μηνυματα και οτι ειναι ισχυρο μελος, πρεπει επιτελους να σταματησει! Εκτος του οτι υπαρχει θρεντ για off-topic ας ανοιξουν ενα shoutbox να λεει εκει ο καθενας τη μαμακια του! Αντετωρα καποιος να μπει για να ψαξει να βρει το βιντεο και να αρχισει να διαβαζεις ολα αυτα τα 50(που θα γινουν πολλα περισσοτερα) μηνυματα...

:thumbsup:
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.211
Πόντοι
3.135
Το βιντεο :fuck2: ρεεεεεεεεεεεεεε

υπαρχει ή οχι.....?????
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Παίδες αν μιλάτε για ένα βιντεάκι ασπρόμαυρο που είναι πιο παλιό κι απ'τις λάσπες και δείχνει λίγο βυζι και μαλακίες ψάχτε το στο πιο γνωστό streaming πορνοβιντεο site. Γράψτε το όνομα της και θα το βρείτε φάτσα κάρτα. Μια μαλακία είναι κατά τη γνώμη μου. Αν μιλάτε για κάποιο πιο καινούριο δεν γνωρίζω κάτι και ψιλοχέστηκα προσωπικά.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
τώρα η είστε αφελείς η ....... αν περιμένετε να δείτε το βιντεάκι εδώ. αφού το έχει το παλλικάρι που την εκβιάζει???? :jerking: :jerking: :jerking: :think: :grin: :2funny:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
ρε μαγκες,

δεν την ειχα τοσο χαζη την γκομενα αυτη... Πρεπει να παιρνει χαπια
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Με αυτο το σκοπο το ανοιξα το θρεντ φιλε HARD19 αλλα διστυχως κατεληξε να ειναι αλλο ενα θρεντ που μαμιθηκε απο ασχετους για ασχετα! Αυτη η κακη νοοτροπια, να απανταει ο καθενας οτι του κατεβει μονο και μονο για να φαινεται οτι εχει στειλει χιλιαδες μηνυματα και οτι ειναι ισχυρο μελος, πρεπει επιτελους να σταματησει! Εκτος του οτι υπαρχει θρεντ για off-topic ας ανοιξουν ενα shoutbox να λεει εκει ο καθενας τη μαμακια του! Αντετωρα καποιος να μπει για να ψαξει να βρει το βιντεο και να αρχισει να διαβαζεις ολα αυτα τα 50(που θα γινουν πολλα περισσοτερα) μηνυματα...
Ρε φιλε,με ολο το σεβασμο,ανοιξες ενα θρεντ για κατι που δεν ειναι καν σιγουρο αν υπαρχει,και αν το βρει κανενας θα το ανεβασει,θα το σχολιασουμe και θα τελειωσει το θεμα,πως αλλιως δηλαδη θες να γεμισει το θρεντακι εκτος απο αχετες μαλακιες?Και τι να γραφουμε δηλ,να σχολιαζουμε κατι που δεν εχουμε δει?Για την Τσουλια υπαρχει και αλλο θρεντ...σιγα μην καιει κανεναν ποσα μυνηματα θα γραψει...,αν ειναι ετσι στελνω καμια 100 αδεια μυνηματα καθε πρωι...σοβαρευτειτε ρε σεις.
 

nixermanie

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Αν και δε θελω να ανοιξουμε "ακυρο" διαλογο....θελω να ρωτησω, γιατι θα πρεπει να "γεμισει το θρεντακι"? Και αντε στη τελικη να γεμισει. Το καθε "θρεντακι" εχει ενα τιτλο και ασχολειται με ενα και αποκλειστικο θεμα...εξου και τα πολλα "θρεντακια"! Πηγαινεται στο off-topic - spamming "θρεντακι" και πειτε τα ακυρα σας εκει! Εχω μπει σε απειρα "θρεντακια" με θεματα που πιστευω οτι θελω να ενημερωθω και μετα απο τα 3-4 πρωτα μηνυματα αρχιζω και διαβαζω....

"Δωσε μεγαλε"
"ετσι αγορινα μου..."
" :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:"

Αν απλα θελετε να γραφεται να περνει η ωρα σας ανοιξτε δικο σας "θρεντακι" και αφηστε τα υπολοιπα για καποιους που θελουν να ενημερωθουν για το εν λογο θεμα που υποστηριζει το "θρεντακι" του καθενος.

ΥΓ Ολα αυτα χωρις κανενα υφος ειρωνιας, αγριαδας κτλ κτλ
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Αν και δε θελω να ανοιξουμε "ακυρο" διαλογο....θελω να ρωτησω, γιατι θα πρεπει να "γεμισει το θρεντακι"? Και αντε στη τελικη να γεμισει. Το καθε "θρεντακι" εχει ενα τιτλο και ασχολειται με ενα και αποκλειστικο θεμα...εξου και τα πολλα "θρεντακια"! Πηγαινεται στο off-topic - spamming "θρεντακι" και πειτε τα ακυρα σας εκει! Εχω μπει σε απειρα "θρεντακια" με θεματα που πιστευω οτι θελω να ενημερωθω και μετα απο τα 3-4 πρωτα μηνυματα αρχιζω και διαβαζω....

"Δωσε μεγαλε"
"ετσι αγορινα μου..."
" :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:"

Αν απλα θελετε να γραφεται να περνει η ωρα σας ανοιξτε δικο σας "θρεντακι" και αφηστε τα υπολοιπα για καποιους που θελουν να ενημερωθουν για το εν λογο θεμα που υποστηριζει το "θρεντακι" του καθενος.

ΥΓ Ολα αυτα χωρις κανενα υφος ειρωνιας, αγριαδας κτλ κτλ
Συμφωνω απολυτα.Πες μας τι να γραψουμε περα απο το οτι αναμενουμε ενα βιντεο(?) με ερωτικες περιπτυξεις της Τζουλιας,δωσε εσυ την κατευθυνση κι εγω ακολουθω.Γιατι από,τι ειδα κι εσυ ενα ποστ επι της ουσιας εχεις.Θελω να πω οτι μερικες φορες προκαλειται να γραφουν ασχετοι και μαλακιες απο το ιδιο το θεμα.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Δεν παιρνετε χαμπαρι και ασχολεισται με το καθε μπαζο που γινεται γνωστη απο τους νταβατζηδες του σταρ κλπ.

Ουτε για 20 ευρω στη φυλης δεν κανει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom