Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

Επισκέπτης
Αυτό το κορίτσι θα έπρεπε αυτή την στιγμή να κανει καριέρα στο εξωτερικό και αυτή προτιμά να μένει με τον Ρέβη στην Σύρο.Πόσο λιγο μυαλό πια?
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
αφου ειναι παρθενα ρε τυπε :think:
λες να εχουμε παρθενογενεση?δευτερα παρουσια και ετσι :2funny:

Κάνεις λάθος απόλυτο αρσενικό. Παρθένα είχε σηλώσει στο σχετικά πρόσφατο παρελθόν ότι είναι η κ. Μπάστα, όχι η κ. Αλεξανδράτου (για την ακρίβεια η κ. Μπάστα είχε πει ότι "μπορεί να είμαι και παρθένα" και η δημοσιογράφος τη ρώτησε "τι θα πει μπορεί?" και η κ. Μπάστα απάντησε λέγοντας "μπορεί: σημαίνει ότι δεν είμαι τελείως σίγουρη")  :)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Κάνεις λάθος απόλυτο αρσενικό. Παρθένα είχε σηλώσει στο σχετικά πρόσφατο παρελθόν ότι είναι η κ. Μπάστα, όχι η κ. Αλεξανδράτου (για την ακρίβεια η κ. Μπάστα είχε πει ότι "μπορεί να είμαι και παρθένα" και η δημοσιογράφος τη ρώτησε "τι θα πει μπορεί?" και η κ. Μπάστα απάντησε λέγοντας "μπορεί: σημαίνει ότι δεν είμαι τελείως σίγουρη")  :)
:2funny:  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Πωωωω αυτές τις παρθένες ποιος θα τις κάνει γυναίκες;!  :grin: :think:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • 8941_SPIROS_REVIS_30112009.jpg
    8941_SPIROS_REVIS_30112009.jpg
    163,3 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 400_sianidis_large.jpg
    400_sianidis_large.jpg
    36,2 KB · Εμφανίσεις: 22

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007

zaraboukas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Το σωτηράκι πιασανε με δυο κιλά κοκοοοοοοοοοοοοοοοοοο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αυτό το κορίτσι θα έπρεπε αυτή την στιγμή να κανει καριέρα στο εξωτερικό και αυτή προτιμά να μένει με τον Ρέβη στην Σύρο.Πόσο λιγο μυαλό πια?
θα αρεσουν τα λουκουμια και στους 2,γιαυτο μαλλον :2funny:
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.339
Πόντοι
506
Αυτό το κορίτσι θα έπρεπε αυτή την στιγμή να κανει καριέρα στο εξωτερικό και αυτή προτιμά να μένει με τον Ρέβη στην Σύρο.Πόσο λιγο μυαλό πια?
Θα έχει την τύχη της Πέπης, σε λίγο καιρό βλέπω να γράφονται κριτικές εδω μέσα για Αλαξανδράτου.
`1 Χθες επίσκεψη στη Φ. στον αρ. ..., στην γνωστή στο πανελλήνιο Τζούλια, με υποδέχθηκε με το γνωστό ξυνισμένο της μούτρο, φορώντας μόνο το στριγκάκι της, μπορεί να έχει ξεπέσει, να έχει πάρει κιλά και να ήταν χαμένη από την μαστούρα, αλλά είπα θα την τιμήσω, 20 ευρώ τη ψυχή έχουν, στο κρεβάτι πάγος, μηχανικές και γρήγορες κινήσεις, περισσότερο αγγαρεία, αλλά την έβαλα στα 4 να μην βλέπω την ξυνίλα της και με δύναμη τελείωσα, σηκώθηκε   φόρεσε το στρίγκ και δεν είπε ούτε γεια, για 20 ευρω και την επωνυμία της, ας πούμε ότι τα αξίζει''  
 

booklover

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Θα έχει την τύχη της Πέπης, σε λίγο καιρό βλέπω να γράφονται κριτικές εδω μέσα...

Πιθανότατα έχεις δίκιο.

Πλάκα-πλάκα όμως η Πέπη έχει ανακάμψει, πριν 3-4 χρόνια την πιάσανε γιατί δούλευε σε σπίτι χωρίς άδεια, αλλά τώρα έχει καιρό που δεν ακούγεται, ή μάλλον δεν ακούγονται κακά γι' αυτήν.
Κάπου βγαίνει στο γιαλί, κάπου πάει σε κανένα κέντρο να τραγουδάει, αλλά δε σωριάζεται στην πίστα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom