Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

quantum

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ενας πολύ στενός μου φίλος είχε κάνει κάποτε φάση μαζί της στην Κεφαλονιά. Μόλις βγήκε miss young ούτε που τον χαιρέταγε στον δρόμο..Πάντως δεν ήταν και ξετρελαμένος, τώρα του φαίνεται διαφορετική από την ΤV
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
κατι μου λέει οτι θα ενταχθεί άνετα στο γκρουπάκι των celebrities που 'τα διασκεδάζεις' ..
το θέμα ειναι με πόσο..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
μπορει και τσαμπα. θα ειναι μια ευκαιρια να μπει στους κυκλους τις σόου μπιζ και να ανεβασει το ονομα της και ισως την καριερα της.

Μπορεί κάποιος να διευκρινήσει, σε τί ακριβώς κάνει καριέρα; :boobies:
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Kαριερα σε αυτες τις περιπτωσεις ειναι μια : show biz at large
Περισσοτερο ειναι θεμα του να σε "βλεπουν" και να εισαι γνωστοε παρα τα λεφτα!

Τωρα το θεμα για τους φιλους που ρωτανε " με ποσα την παιρνεις" εγω λες το εξης: τι δινεις για την φημη τους.

Κακα τα ψεμματα μαγκες εαν μια γυναικα κλασης Τζουλιας ηθελε μονο να βγαλει φραγκα απλα θα γινόνταν ενα cg deluxe η θα ειχε 2-3 γερους να την συντηρουν πλουσιοπαροχα και να ειναι μια χαρα...
Αλλα: εισαι υπεθυνος προγραμματοε στον Αντ1? στο Σταρ? εχεις κονε με εταιρια καλυντικών για να την βαλεις προσωπο στην διαφημιση? τοτε κατι γινεται... αλλοιως Studiaki, strip και φραπε!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Kαριερα σε αυτες τις περιπτωσεις ειναι μια : show biz at large
Περισσοτερο ειναι θεμα του να σε "βλεπουν" και να εισαι γνωστοε παρα τα λεφτα!

Τωρα το θεμα για τους φιλους που ρωτανε " με ποσα την παιρνεις" εγω λες το εξης: τι δινεις για την φημη τους.

Κακα τα ψεμματα μαγκες εαν μια γυναικα κλασης Τζουλιας ηθελε μονο να βγαλει φραγκα απλα θα γινόνταν ενα cg deluxe η θα ειχε 2-3 γερους να την συντηρουν πλουσιοπαροχα και να ειναι μια χαρα...
Αλλα: εισαι υπεθυνος προγραμματοε στον Αντ1? στο Σταρ? εχεις κονε με εταιρια καλυντικών για να την βαλεις προσωπο στην διαφημιση? τοτε κατι γινεται... αλλοιως Studiaki, strip και φραπε!

Είσαι στ' αλήθεια...Κόμης!!! :dancing:
 

vagos bestman

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Like
12
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • Julia_52.jpg
    Julia_52.jpg
    48,4 KB · Εμφανίσεις: 181

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Κάτι τέτοια βλέπουμε και μας πιάνουν οι καύλες μας πρωινιάτικα...
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
:-) Πάντως χθες που πέτυχα ειδήσεις στο σταρ την είχαν πάρει στο ψιλό για τις δήθεν πασχαλινές διακοπές της στο Ντουμπάι.

ʼσχετο αλλά μου φαίνεται ότι οι ειδήσεις του σταρ είναι οι πλέον διασκεδαστικές (και δεν τις είχα προσέξει)

 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
την ειδα απο κοντα προχτες στο σεξ-παρτυ του luv
μαζι με τον ψινακη
παντως ειναι πολυ καυλα κ απο κοντα το ξεκωλακι..
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
αχ και να την είχα αδερφή....
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ειναι για πολυ μαμιση..!!παντως στανταρ την εχει παρει και ο Μακρης και ο Κωνσταντινιδης,αλλα και ο ΨΙΝΑΚΗΣ και ας λενε ορισμενοι οτι την κουναει την αχλαδια...!!μαγκες αυτος εχει τοσα κονε,απο 17 χρονων εμενε στην αμερικη μονος του,και εκανε δουλειες...θα εχει μαμισει τοσες γκομενες..που στο κατω κατω αν παει και με κανεναν αντρα δεν εγινε και τιποτα...αρα ο Ψινακης κατα τη γνωμη μου δεν ειναι πουστης..και ας το παιζει και καλα ετσι...ειναι bysexual....και γω αν ειχα πηδηξει τοσες που εχει ηδη πηδηξει, ο Ψινακης θα πηδουσα και κανεναν αντρα μετα....τα εχει κανει ολα στη ζωη του αυτος...απλα το παιζει οπως και πολλοι αλλοι πουστηδες..ειναι της μοδας...δεν τον εχω ικανο να εχει την Τζουλια διπλα του και να μην τον ....βγαλει εξω...και να την κινηγαει να τη μαμησει...!!!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
αυτην ελεγαν τα κουτσομπολίστικα πριν 6-7μέρες οτι κάνει βίζιτες στο Ντουμπαί?μαλλον όχι ε?γιατι ελεγαν για κάποια ΠΟΛΥ πετυχημενη στον χώρο της,ξανθιά με πλούσιο γκόμενο που σύντομα θα αρραβωνοιαστούν..
Το μυαλό μου πάει στην Νι.Κα. αλλα δεν ξέρω...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ναι κ καλοκαιράκι γάμος..Αλλα αυτη ειναι?
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
βλακεια ειχα γράψει στο προηγ πόστ..Σύντομα θα παντρευτούν ηθελα να γράψω..
 

longplay

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Σόμμερ - Ανανιάδης: Τσακώθηκαν για την Τζούλια!

Ήξερα ότι η Τζούλια Αλεξανδράτου τις μέρες του Πάσχα τις πέρασε το Ντουμπάι μετά του Ηλία Ψινάκη και πέρασαν αυτοί καλά στο κοσμοπολίτικο μέρος κι εμείς καλύτερα στην ελληνική επαρχία. Έλα, όμως, που τα πράγματα δεν έχουν έτσι. Η Τζούλια, όχι μόνο δεν πήγε στο Ντουμπάι, αλλά παρέμεινε στην Αθήνα, κάνοντας την παραμονή της εδώ αισθητή. Θα αναρωτιέσαι, για ποιο λόγο είπε τέτοιο ψέμα ότι και καλά ακολούθησε τον Ψινάκη.

Ποσώς με ενδιαφέρει. Εξάλλου, της κοπέλας μπορεί να είναι αγαπημένος ήρωας ο Πινόκιο και να θέλει να του μοιάσει. Το θέμα είναι άλλο. Σύμφωνα, με δημοσίευμα περιοδικού, την Κυριακή του Πάσχα δημιουργήθηκε χοντρό σκηνικό ανάμεσα στον Κώστα Σόμμερ και τον ʼνθιμο Ανανιάδη για τα μάτια της Τζούλιας και μόνο. Ο πρώτος πήγε μαζί με την Αλεξανδράτου να διασκεδάσουν σε γνωστό παραλιακό κέντρο. Ε, αφού έλειπε ο Ψινάκης, κάποιος πίσω έπρεπε να φυλάει το κορίτσι.

Και ποίος καταλληλότερος από τον μυώδη και καλογυμνασμένο Σόμμερ. Γι αυτό το λόγο μάλλον ο ηθοποιός τα πήρε στο κρανίο όταν η Τζούλια πήγε στο τραπέζι του Ανανιάδη (με τον οποίο ο Κώστας δεν έχει και τις καλύτερες σχέσεις) και δεν ξεκόλλαγε από εκεί. Ενώ, ο ʼνθιμος κοιτούσε ειρωνικά τον συνάδελφό του. Εκείνος, πάλι, δεν ήθελε και πολύ για να τσιτώσει, πήγε στο τραπέζι, τράβηξε από τον αγκώνα την Αλεξανδράτου και κουβέντα στην κουβέντα τα αίματα άναψαν. Το μοντέλο μπήκε στη μέση να τους χωρίσει, αλλά χρειάστηκε να επέμβουν κι άλλοι για να σταματήσει το επεισόδιο. Κάτι ξέρει ο Ψινάκης, που δεν την αφήνει να το κουνήσει ρούπι όταν την συνοδεύει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom