Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
Τύπε μη ρωτάς τέτοια. Θα σου πει πάλι την ιστορία με τον ήρωα και το πουκάμισό του που ήταν στην ντουλάπα αλλά επειδή ήταν μέσα στο δωμάτιο, έπρεπε να το καταλάβει ο άλλος μόνος του. Κάθε μέρα τη λέει, δείξε κατανόηση.
τυπε την ξερω την ιστορια. η λουκ την λεει καθε βραδυ στο γκομενος τις προτου κοιμηθουνε.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Τύπε μη ρωτάς τέτοια. Θα σου πει πάλι την ιστορία με τον ήρωα και το πουκάμισό του που ήταν στην ντουλάπα αλλά επειδή ήταν μέσα στο δωμάτιο, έπρεπε να το καταλάβει ο άλλος μόνος του. Κάθε μέρα τη λέει, δείξε κατανόηση.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε την ξερω την ιστορια. η λουκ την λεει καθε βραδυ στο γκομενος τις προτου κοιμηθουνε.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

νιτζα αν μου φερεις ΕΝΑ ποστ πριν το σημερινο που το ξαναειπα εγω για 2 μερες δε ξαναγραφω.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

νιτζα αν μου φερεις ΕΝΑ ποστ πριν το σημερινο που το ξαναειπα εγω για 2 μερες δε ξαναγραφω.

Δε μπορώ να ψάχνω τα posts σου γιατί γράφεις πολύ τελευταία αλλά αυτή η ιστορία είναι γνωστή τοις πάσι, μέχρι και εμείς θα τη λέμε στο τέλος. Πάντως μου κάνει εντύπωση πως πάντα προσπαθείς να αποφύγεις όλες τις κατηγορίες του Δασκάλου λες και είσαι η τέλεια μαθήτρια ενώ είναι ξεκάθαρο ότι ακόμα θέλεις δουλειά. Ελπίζω ο τύπος να βρει το παλιό του μεράκι και να αφοσιωθεί στην περίπτωσή σου.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Δε μπορώ να ψάχνω τα posts σου γιατί γράφεις πολύ τελευταία αλλά αυτή η ιστορία είναι γνωστή τοις πάσι, μέχρι και εμείς θα τη λέμε στο τέλος. Πάντως μου κάνει εντύπωση πως πάντα προσπαθείς να αποφύγεις όλες τις κατηγορίες του Δασκάλου λες και είσαι η τέλεια μαθήτρια ενώ είναι ξεκάθαρο ότι ακόμα θέλεις δουλειά. Ελπίζω ο τύπος να βρει το παλιό του μεράκι και να αφοσιωθεί στην περίπτωσή σου.
1.μουφες!
2.αποφευγω γτ μπορω...γ τον "δασκαλο"που τον ρωταω κατι σοβαρα κ απανταει με βρισιδια δε λες τιποτα?
3.δουλεια θελουν ολοι οι ανθρωποι.αλλα ειναι αστειο να πιστευεις πως ειμαι μαθητρια της "σχολης" κ πως αν ημουν θα βελτιωνομουν...
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
1.μουφες!
2.αποφευγω γτ μπορω...γ τον "δασκαλο"που τον ρωταω κατι σοβαρα κ απανταει με βρισιδια δε λες τιποτα?
3.δουλεια θελουν ολοι οι ανθρωποι.αλλα ειναι αστειο να πιστευεις πως ειμαι μαθητρια της "σχολης" κ πως αν ημουν θα βελτιωνομουν...

Είσαι μία αρκετά φοβισμένη και ευθυνόφοβη περίπτωση.
Προσπαθούμε να σε προσεγγίσουμε με ηρεμία και σταθερότητα αλλά αυτές οι εξάρσεις σου μας αποθαρρύνουν.
Ίσως πρώτα πρέπει να καταλάβεις τι θέλεις και μετά να συνεχίσεις τα μαθήματά σου.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Είσαι μία αρκετά φοβισμένη και ευθυνόφοβη περίπτωση.Προσπαθούμε να σε προσεγγίσουμε με ηρεμία και σταθερότητα αλλά αυτές οι εξάρσεις σου μας αποθαρρύνουν.
Ίσως πρώτα πρέπει να καταλάβεις τι θέλεις και μετά να συνεχίσεις τα μαθήματά σου.
:idiot: :idiot: :idiot:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66

Ακριβώς κάτι τέτοιο εννοούσα.
Δεν θα μπω στη διαδικασία του βρισίματος αν και δείχνεις ότι μόνο έτσι κάνεις προσπάθεια για διάλογο.
Δυστυχώς δεν έχεις μάθει ούτε να παραθέτεις κάποιο απλό επιχείρημα και αναλώνεσαι σε χειρονομίες με παιδικά emoticons.
Κρίμα γιατί απ' ότι φαίνεται είμαι ο τελευταίος που είχε κάποια ελπίδα για 'σένα.
Η τάξη θα συνεχιστεί μία άλλη φορά.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ακριβώς κάτι τέτοιο εννοούσα.
Δεν θα μπω στη διαδικασία του βρισίματος αν και δείχνεις ότι μόνο έτσι κάνεις προσπάθεια για διάλογο.
Δυστυχώς δεν έχεις μάθει ούτε να παραθέτεις κάποιο απλό επιχείρημα και αναλώνεσαι σε χειρονομίες με παιδικά emoticons.
Κρίμα γιατί απ' ότι φαίνεται είμαι ο τελευταίος που είχε κάποια ελπίδα για 'σένα.
Η τάξη θα συνεχιστεί μία άλλη φορά.
ρε συ...δουλευομαστε τωρα"???οτι με ρωτησες σου απαντησα...
τι θες?πες ξεκαθαρα την ερωτηση κ θα εχεις ξεκαθαρη απαντηση..
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
ρε συ...δουλευομαστε τωρα"???οτι με ρωτησες σου απαντησα...
τι θες?πες ξεκαθαρα την ερωτηση κ θα εχεις ξεκαθαρη απαντηση..

Μα δεν βλέπεις ότι δεν υπάρχει κοινό σημείο επαφής?
Οι γνώμες μας δεν εφάπτονται πουθενά και λέμε τα ίδια και ίδια σε έναν ατέρμονο κύκλο.
Και όλα αυτά την στιγμή που η άνοια καραδοκεί στη γωνία.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μα δεν βλέπεις ότι δεν υπάρχει κοινό σημείο επαφής?
Οι γνώμες μας δεν εφάπτονται πουθενά και λέμε τα ίδια και ίδια σε έναν ατέρμονο κύκλο.
Και όλα αυτά την στιγμή που η άνοια καραδοκεί στη γωνία.
συμφωνα με την αφαιρετικη λογικη της μινιμαλιστικης τεχνης θεωρω πως αυτο που λες δε συναδει με τα λεγομενα μου...

θα πεις τι θες κ θα αφησεις τις @&*@#(@&)?
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
συμφωνα με την αφαιρετικη λογικη της μινιμαλιστικης τεχνης θεωρω πως αυτο που λες δε συναδει με τα λεγομενα μου...

θα πεις τι θες κ θα αφησεις τις @&*@#(@&)?

URL]]
 

Khia

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
263
Like
0
Πόντοι
1
οσο καλά και να το ξυριζει η τζουλια ολο και καποια μουντριχα τις ξεφευγει,μια απο αυτες εισαι και εσυ.

σαλτα γαμισου και εσυ  και ο γκομενος σου.

γαμαω και εσενα και αυτον που σε γαμαει να ξερεις

βρωμοπουτανα απλυτη,καριολα,πεταμενη.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ωπα ωπα εδω εχει ζουμακι!

ας τα παρουμε απο την αρχη μιας και ειδα οτι και στις δυο μας στο συγκεκριμενο ποστ αναφερεσαι με τον ιδιο τροπο. Λεεεποοοοον, ας παιξουμε ενα παιχνιδι. Θα το ονομασω  "τι τρεχει με την παρτυ σου"!

1)δεν σ(τον) παιζουν τα κοριτσακια γενικα και μου εισαι θυμωμενο?
2)εισαι απλα μισογυνης και σφιγγεσαι?
3)φοβασαι τις γυναικες γιατι εισαι μπουλης και ξεσπας εδω?
4)εισαι εθισμενος μουνοδουλος και αυτο σε εχει καταδυναστευσει και εδω ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ να αποδειξειες το αντιθετο?

σε καθε περιπτωση εχω να πω οτι θαυμαζω το πλουσιο και γεματο επιχειρηματα λογο σου!

(λουκ εννοειται οτι το διασκεδαζω  :grin: :grin: :grin: :grin: )

ααααα και επειδη ξερω την απαντηση ("παλιοπορνη του ελεους, βρωμιαρα, απλυτη εσυ και ο γκομενος σου μπλα μπλα μπλα) θελω να σου δηλωσω πως ολες αυτες οι ερωτησεις ηταν... ρητορικες.  :grin: Επισης εχεις το δικαιωμα να μου απαντησεις πριν ριξεις την πρωινη παχια σου, ετσι για περισσοτερη ενταση!!! (τι ωραια που περναω εδω τελικα!!!)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny:

καλησπερα πρασινε συναγωνιστη!  :P :P :P (και μη ξεχνιομαστε τζουλια τζουλια τζουλια μπαναααααανα)

κουκλα...εισαι μικρη ακομα... κρατα το πρασινο δυο μήνες και μετα ελα να τα πουμε στην συνεδριαση.. ;) ;) ;)

συναγωνιστης;;; πολεμαμε για τα ιδια "πιστευω";;; μπας και εισαι lesbo;;; χαχα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Κοπελιές(μη χέσω) και κοπέλια, για σχολιασμό(είμαι στο τσακ να κόψω φλέβα από τη βαρεμάρα) και κριτική(απο τη ζήλια θα φάω τις μουνότριχες μου) υπάρχει ειδικό θρεντ.
Εδώ είναι συλλογές.
Γαμιέται ο βάζελος!
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ωπα ωπα εδω εχει ζουμακι!

ας τα παρουμε απο την αρχη μιας και ειδα οτι και στις δυο μας στο συγκεκριμενο ποστ αναφερεσαι με τον ιδιο τροπο. Λεεεποοοοον, ας παιξουμε ενα παιχνιδι. Θα το ονομασω  "τι τρεχει με την παρτυ σου"!

1)δεν σ(τον) παιζουν τα κοριτσακια γενικα και μου εισαι θυμωμενο?
2)εισαι απλα μισογυνης και σφιγγεσαι?
3)φοβασαι τις γυναικες γιατι εισαι μπουλης και ξεσπας εδω?
4)εισαι εθισμενος μουνοδουλος και αυτο σε εχει καταδυναστευσει και εδω ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ να αποδειξειες το αντιθετο?

σε καθε περιπτωση εχω να πω οτι θαυμαζω το πλουσιο και γεματο επιχειρηματα λογο σου!

(λουκ εννοειται οτι το διασκεδαζω  :grin: :grin: :grin: :grin: )

ααααα και επειδη ξερω την απαντηση ("παλιοπορνη του ελεους, βρωμιαρα, απλυτη εσυ και ο γκομενος σου μπλα μπλα μπλα) θελω να σου δηλωσω πως ολες αυτες οι ερωτησεις ηταν... ρητορικες.  :grin: Επισης εχεις το δικαιωμα να μου απαντησεις πριν ριξεις την πρωινη παχια σου, ετσι για περισσοτερη ενταση!!! (τι ωραια που περναω εδω τελικα!!!)
Είδες τι έχανες τόσό καιρό; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Κοπελιές(μη χέσω) και κοπέλια, για σχολιασμό(είμαι στο τσακ να κόψω φλέβα από τη βαρεμάρα) και κριτική(απο τη ζήλια θα φάω τις μουνότριχες μου) υπάρχει ειδικό θρεντ.
Εδώ είναι συλλογές.
Γαμιέται ο βάζελος!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΜΗΝ ΤΗΝ αποπαιρνεις...
δειξε την στοργη που ξερω πως εχεις μεσα σου.... :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom