Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Και εγώ ίσως έτσι έλεγα όταν την έβλεπα από το κουτί...Από κοντά εντελώς διαφορετικά...
εγω κρινω αυτο που θελουν να βγαζουν προς τα εξω στο γυαλι.δεν τη ξερω προσωπικα για να εκφερω γνωμη.για να το λες εσυ κατι θα ξερεις.
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
εμένα μου φαίνεται μια χαρά κοπέλα :boobies:
 

Επισκέπτης
εμενα παντως ενας γνωστος φιλου μου την παλαμαριαζε για κανα διμηνο κ του ειχε πει οτι κανει ΓΑΜΩ τα πηδηματα αλλα να κουβεντιασεις ειναι μηδενικο κ γι αυτο τα ειχε 2 μηνες κ μετα πηγε αυτη στον επομενο η σασουλα
 

Επισκέπτης
εμενα παντως ενας γνωστος φιλου μου την παλαμαριαζε για κανα διμηνο κ του ειχε πει οτι κανει ΓΑΜΩ τα πηδηματα αλλα να κουβεντιασεις ειναι μηδενικο κ γι αυτο τα ειχε 2 μηνες κ μετα πηγε αυτη στον επομενο η σασουλα
μηοως ελεγε βλακειουλες ο γνωστος??
 

Επισκέπτης
εμενα παντως ενα τσολι μπουρναζιου μου φαινεται η σασσουλα τωρα πως την λετε εσεις σοβαρη ενας θεος ξερει...ευλογησον
 

Επισκέπτης
η ξεφτιλα ειναι με τον κωστετσο,τι κανει ο πουστης για να φανει...πως δεν εβαλε το σκυλι του να την απαυτωσει...
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
εμενα παντως [size=13pt]ενας γνωστος φιλου μου[/size] την παλαμαριαζε για κανα διμηνο κ του ειχε πει οτι κανει ΓΑΜΩ τα πηδηματα αλλα να κουβεντιασεις ειναι μηδενικο κ γι αυτο τα ειχε 2 μηνες κ μετα πηγε αυτη στον επομενο η σασουλα
Εμένα γιατί ο κάθε φίλος του φίλου μου , μου λέει ότι έχει πηδήξει τις μισές ελληνίδες και ότι τον έχει 22cm???

Και εγώ από σπασμένο τηλέφωνο είχα ακούσει ότι ο περιπτεράς της γειτονιάς μου με την καράφλα τα μεγάλα νύχια και την λάκα στο πιγούνι ήταν θετός αδερφός της Μόνικα Μπελούτσι ...  :idiot: :idiot:  :jerking: :jerking:
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
η ξεφτιλα ειναι με τον κωστετσο,τι κανει ο πουστης για να φανει...πως δεν εβαλε το σκυλι του να την απαυτωσει...

δλδ με την άλλη πούστρα δε σε πειραζει. εμένα πάντως δε θα έπεφτε χαμηλά...η εκτίμησή μου
 

Επισκέπτης
Εμένα γιατί ο κάθε φίλος του φίλου μου , μου λέει ότι έχει πηδήξει τις μισές ελληνίδες και ότι τον έχει 22cm???

Και εγώ από σπασμένο τηλέφωνο είχα ακούσει ότι ο περιπτεράς της γειτονιάς μου με την καράφλα τα μεγάλα νύχια και την λάκα στο πιγούνι ήταν θετός αδερφός της Μόνικα Μπελούτσι ...  :idiot: :idiot:  :jerking: :jerking:

ti να σου πω ρε μεγαλε λεφτα ειχε αυτος πολυ πιθανον να την πηδηξε λες κ ειναι κ καμια παρθενοπιπιτσα κ φυλαει την παρθενια της...ημαρτον...τωρα κ αλλοι λενε οτι πηδανε γενικα κ τα δημοσιοποιοιουν κ σε σαιτ κ αυτοι μπορει να λενε πιπες που το ξερεις εσυ?
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
ti να σου πω ρε μεγαλε λεφτα ειχε αυτος πολυ πιθανον να την πηδηξε λες κ ειναι κ καμια παρθενοπιπιτσα κ φυλαει την παρθενια της...ημαρτον...τωρα κ αλλοι λενε οτι πηδανε γενικα κ τα δημοσιοποιοιουν κ σε σαιτ κ αυτοι μπορει να λενε πιπες που το ξερεις εσυ?
Ακριβώς αυτό δεν πιστεύω ότι μου λένε (πολύ σπάνια) πιστεύω ότι βλέπω....!!!
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
τι λες? σοβαρά? εγώ δεν βαρέθηκα ακόμα με τη Τζούλια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom