Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Προσοχή στο τι λέτε...............
 

iord

Μέγας
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
12
Like
14
Πόντοι
4.175
:cheesy:
 

Συνημμένα

  • Julia_Alexandratou52.jpg
    Julia_Alexandratou52.jpg
    7,1 KB · Εμφανίσεις: 58

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Ελα Χριστέ & Παναγία ... Αυτό εδώ το είδατε??? Τι είναι τούτο ???? Δεν πάμε καλά.. :grin: :grin: :grin: :grin: :o :o :o :o :o :o :o :o :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :P :P :P :P :P :P :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :S :S :S :S :S :S :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :booty: :booty: :booty: :booty:

[youtube=425,350]to-fJyFRjEk[/youtube]
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Galb είδες ένα εμμετικό βίντεο?????????
 

biggest

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
252
Like
332
Πόντοι
21
Kοιτάτε ρε παιδιά ποιά άτομα πάνε στο Ζάπειο. :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Τι έγινε , καύλωσε η καραπουστάρα με τον εκφυλομούναρο που είχε δίπλα του και ήθελε γλωσσόφιλα , η σίχαμένη; :headbang: :headbang: :headbang:

Έ ρε κλωτσές που θέλουν. :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

kavlotripanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
215
Like
4
Πόντοι
1
εμετικοί..και αυτή η ξεκωλιάρα έχει χάσει την μπάλλα..

έχει κάνει γλυφοκώλια σε ψινάκηδες και κοστέτσους κάργα...και σκατωμένες κωλοτρυπίδες γλύφουν για δημοσιότητα :jerking: :jerking: :jerking:
 

iord

Μέγας
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
12
Like
14
Πόντοι
4.175
Ελα Χριστέ & Παναγία ... Αυτό εδώ το είδατε??? Τι είναι τούτο ???? Δεν πάμε καλά.. :grin: :grin: :grin: :grin: :o :o :o :o :o :o :o :o :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :P :P :P :P :P :P :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :S :S :S :S :S :S :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :booty: :booty: :booty: :booty:

[youtube=425,350]to-fJyFRjEk[/youtube]

αυτο θα πει οι πουστρες κ οι κραγμενες εχουν τις τυχες τις καλες.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Ελα Χριστέ & Παναγία ... Αυτό εδώ το είδατε??? Τι είναι τούτο ???? Δεν πάμε καλά.. :grin: :grin: :grin: :grin: :o :o :o :o :o :o :o :o :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :P :P :P :P :P :P :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :S :S :S :S :S :S :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :booty: :booty: :booty: :booty:

[youtube=425,350]to-fJyFRjEk[/youtube]
μετα απο αυτο επεσε πολυ στα ματια μου παντως.
 

Επισκέπτης
μετα απο αυτο επεσε πολυ στα ματια μου παντως.


ελα ρε γιατι ηταν κ ποτε ψηλα....πουτανακι ολκης ηταν εξαπανεκαθεν....


Υ.Σ--->παντως παιδια βλεπω οτι το πουστριλικι μετραει πολυ στις γκομενες οποτε να αρχισουμε σιγα σιγα να τον σπαμε τον καρπο :P  :2funny: :2funny:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
μετα απο αυτο επεσε πολυ στα ματια μου παντως.
Εμένα πάντα χαμηλά ήταν στα μάτια μου...Γενικά το συγκεκριμένο κοριτσάκι έχει ανεβάσει μεγάλο τουπέ μετά την δημοσ(ηλιθιότητα) που έχει αποκτήσει...

Υ.Γ. Η μόνη που είναι χαμηλών τόνων ευγενική και δεν έχει καβαλήσει το καλάμι καθόλου είναι η Σάσα Μπάστα την οποία έχω γνωρίσει και από κοντά και είναι φοβερό άτομο..Και πολύ πιο όμορφη από κοντά ... (καμία σχέση έτσι πως την δείχνει η T.V.)
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ελα ρε γιατι ηταν κ ποτε ψηλα....πουτανακι ολκης ηταν εξαπανεκαθεν....


Υ.Σ--->παντως παιδια βλεπω οτι το πουστριλικι μετραει πολυ στις γκομενες οποτε να αρχισουμε σιγα σιγα να τον σπαμε τον καρπο :P  :2funny: :2funny:
βρε λες? :think:  :2funny:  :2funny:
 

Επισκέπτης
Υ.Γ. Η μόνη που είναι χαμηλών τόνων ευγενική και δεν έχει καβαλήσει το καλάμι καθόλου είναι η Σάσα Μπάστα την οποία έχω γνωρίσει και από κοντά και είναι φοβερό άτομο..

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλα αυτο ειναι ανεκδοτο τωρα :2funny: :2funny: :2funny:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Εμένα πάντα χαμηλά ήταν στα μάτια μου...Γενικά το συγκεκριμένο κοριτσάκι έχει ανεβάσει μεγάλο τουπέ μετά την δημοσ(ηλιθιότητα) που έχει αποκτήσει...

Υ.Γ. Η μόνη που είναι χαμηλών τόνων ευγενική και δεν έχει καβαλήσει το καλάμι καθόλου είναι η Σάσα Μπάστα την οποία έχω γνωρίσει και από κοντά και είναι φοβερό άτομο..Και πολύ πιο όμορφη από κοντά ... (καμία σχέση έτσι πως την δείχνει η T.V.)
δε βλεπω καμμια διαφορα και σε αυτην.ιδια γευση με τη τζουλια.
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλα αυτο ειναι ανεκδοτο τωρα :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν σηκώνω κουβέντα...Χέστηκα τι πιστεύει ο καθένας πάνω σε αυτό το θέμα.... Απλά είπα αυτό που ισχύει για μένα που την έχω δει από κοντά....και έχουμε ανταλλάξει κάποιες κουβέντες.... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom