Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Άντε ρε παιδιά...γράφτε κάτι...βαρέθηκα να κάνω ριφρές..!!!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
γι αυτον η αποψη μου θα ναι η ιδια ασχετα με τα λεφτα
δν ειναι τυχαιο οτι μου την εχουν πεσει λεφταδες με προτασεισ τυπου και εχω δεχτει προτασεις για ταξιδια κτλ
αλλα επειδη ηταν αντρες που δν μ αρεσαν δν πηγα πουθενα

ανοιξες το κουτακι με τις μαλακιες μωρη ξυπολιτη συμμορια? να παω για χεσιμο δηλαδη

υ.γ. αν βρεθηκε κανεις να σου κανει τα εξοδα για τρικαλα, χανω στοιχημα και σου πληρωνω και γω το εισητηριο του ΚΤΕΛ
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Μα πόσο ενάρετη κοπέλα θεέε μου,σε ευχαριστώ που με αξίωσες εστώ και μέσω νετ να την γνωρίσω!!! :2funny: :2funny: :2funny:

ρε ακυρε επειδη παω μ οποιον μου καυλωνει και οχι μ οποιον με πληρωνει σημαινει πως το παιζω εναρετη???  :uglystupid:
μπορει να χω παει και με 50 αντρες στα 21 μου, απλα δν με νοιαζει να χουν λεφτα! τοσο δυσκολο ειναι να το χωνεψει κανεις? :uglystupid:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
ανοιξες το κουτακι με τις μαλακιες μωρη ξυπολιτη συμμορια? να παω για χεσιμο δηλαδη

υ.γ. αν βρεθηκε κανεις να σου κανει τα εξοδα για τρικαλα, χανω στοιχημα και σου πληρωνω και γω το εισητηριο του ΚΤΕΛ


και εξοδα για χαλκιδικη και εξοδα για Θεσσαλονικη  :grin:
σκασε 50 τωρα  :grin: :grin: :grin:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ρε ακυρε επειδη παω μ οποιον μου καυλωνει και οχι μ οποιον με πληρωνει σημαινει πως το παιζω εναρετη???  :uglystupid:
μπορει να χω παει και με 50 αντρες στα 21 μου, απλα δν με νοιαζει να χουν λεφτα! τοσο δυσκολο ειναι να το χωνεψει κανεις? :uglystupid:

για λεγε τοτε τι σε νιαζει [εχω μιση ορα μεχρι να παω να κοιμηθω ας ακουσω καμια μαλακια να περασει η ορα  :grin: ]
 

Επισκέπτης
ρε ακυρε επειδη παω μ οποιον μου καυλωνει και οχι μ οποιον με πληρωνει σημαινει πως το παιζω εναρετη???  :uglystupid:
μπορει να χω παει και με 50 αντρες στα 21 μου, απλα δν με νοιαζει να χουν λεφτα! τοσο δυσκολο ειναι να το χωνεψει κανεις? :uglystupid:
Eίσαι το θέατρο του παρόλογου κοπελιά,άλλα λέω άλλα καταλαβαίνεις!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
δεν μου απαντησες εκανε καλο κρεβατι η πενυ??     επισεις γιατι το εκανε ηταν τοσα πολλα τα λεφτα?
Να σου πω..
Χμμμ...βασικά εγώ...δεν την πήρα..για να σου πω αν ήταν καλή..
Εσύ...άμα πούλαγες το κορμί σου..γιατί θα το έκανες?
Για την ψυχή της μάνας σου?
Για να κάνεις δωρεές?
Για να τα δίνεις?
Για σένα?
Είναι τόσες πολλές οι "υποθέσεις"...που να ξέρω?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Γιατί τα δικά της λεγόμενα τα αξιολογείς κατώτερα από τα δικά σου και γιατί τα δικά της ψεύτικα και τα δικά σου αληθινά;! :grin: :think:

επειδη σε βλεπω να ζοριζεσαι να κατανοησεις, θες το ζουμι να πας για ξαπλα?

-δε παει με ωραιους γιατι τη φτυνουν λογω γουστου
-δε παει με ασχημους γιατι τους φτυνει λογω βλαχικης επαρσης

αποτελεσμα: μπουρδελα τιβι και "ελεηστε καλε καλοπαιδα κανα ψηφαλακι στο μις τουμπερλεκι ον λαιν"

σε καλυψα. -
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί τα δικά της λεγόμενα τα αξιολογείς κατώτερα από τα δικά σου και γιατί τα δικά της ψεύτικα και τα δικά σου αληθινά;! :grin: :think:


στοκος εισαι?  :uglystupid:
ειπα τα λεγομενα της δεν μπορεις να τα παρεις στα σοβαρα οταν τη μια λεει "το αγορακι μου εχει λεφτα και μου αγοραζει τζιπ" και την αλλη "θα ερωτευομουν υδραυλικο"
εχω τις ιδιες αποψεις υποστηριζω παντου σ'αυτο το θεμα!!!  :uglystupid:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
για λεγε τοτε τι σε νιαζει [εχω μιση ορα μεχρι να παω να κοιμηθω ας ακουσω καμια μαλακια να περασει η ορα  :grin: ]

παλι θα το πω?
με νοιαζει να με φροντιζει να με νοιαζεται και φυσικα να με γαμαει καλα
και ολα αυτα τα εχεις οταν υπαρχει καλη χημεια!!!
 

Επισκέπτης
στοκος εισαι?  :uglystupid:
ειπα τα λεγομενα της δεν μπορεις να τα παρεις στα σοβαρα οταν τη μια λεει "το αγορακι μου εχει λεφτα και μου αγοραζει τζιπ" και την αλλη "θα ερωτευομουν υδραυλικο"
εγω τις ιδιες αποψεις υποστηριζω παντου σ'αυτο το θεμα!!!  :uglystupid:
Με μία ακόμα διαφορά:για αυτήν ξέρουμε για εσένα όχι,επίσης:αυτή την θέλουν στον αντένα να τα πει εσένα ούτε στο bou.tv

Εκτορ εντάξει τα είπες μία χαρά,με κάλυψες!!! ;)
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
επειδη σε βλεπω να ζοριζεσαι να κατανοησεις, θες το ζουμι να πας για ξαπλα?

-δε παει με ωραιους γιατι τη φτυνουν λογω γουστου
-δε παει με ασχημους γιατι τους φτυνει λογω βλαχικης επαρσης

αποτελεσμα: μπουρδελα τιβι και "ελεηστε καλε καλοπαιδα κανα ψηφαλακι στο μις τουμπερλεκι ον λαιν"

σε καλυψα. -


δεν ξερεις αγορι μου με ποιους παω γι αυτο μη κανεις ικασιες
και με ωραιους εχω παει και με ασχημους, αρκει να πληρουν αλλες προυποθεσεις -οχι τα λεφτα-
μη μιλας για μενα σε παρακαλω
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Με μία ακόμα διαφορά για αυτήν ξέρουμε για εσένα όχι,επίσης:αυτή την θέλουν στον αντένα να τα πει εσένα ούτε στο bou.tv

Εκτορ εντάξει τα είπες μία χαρά,με κάλυψες!!! ;)

κανεις καμακι δημοτικου και εσυ την μια της την πεφτεις και την αλλη της φερεσαι ασχημα μην το παρει και πανω της σαν τους ερωτες του δημοτικου    πατερ πινεις τιποτα?  :2funny: :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
ρε ακυρε επειδη παω μ οποιον μου καυλωνει και οχι μ οποιον με πληρωνει σημαινει πως το παιζω εναρετη???  :uglystupid:
μπορει να χω παει και με 50 αντρες στα 21 μου, απλα δν με νοιαζει να χουν λεφτα! τοσο δυσκολο ειναι να το χωνεψει κανεις? :uglystupid:
Ρε συ...άμα σου αρέσει τόσο πολύ το γαμήσι έλα σε μένα..θα διαλέγεις κούκλους και τα λεφτά θα τα παίρνω εγώ ρε χαζή αφού είσαι υπερ άνω χρημάτων...χαχαχαχαχαχ
Ε ρε τι διαβάζουν σήμερα τα μπιρμπιλομάτικα τα μάτια μουουουουουουου...
Χαχαχαχαχαχ...!!!!
 

Επισκέπτης
κανεις καμακι δημοτικου και εσυ την μια της την πεφτεις και την αλλη της φερεσαι ασχημα μην το παρει και πανω της σαν τους ερωτες του δημοτικου    πατερ πινεις τιποτα?  :2funny: :2funny:
Ρε έχω πολύ ελεύθερο χρόνο για σκότωμα και λίγα λεφτά,απλό είναι!!! :cheesy:

Ακού καμάκι στο bou.tv!! :headbang:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Με μία ακόμα διαφορά:για αυτήν ξέρουμε για εσένα όχι,επίσης:αυτή την θέλουν στον αντένα να τα πει εσένα ούτε στο bou.tv

Εκτορ εντάξει τα είπες μία χαρά,με κάλυψες!!! ;)

δεν ειχα ποτε βλεψεις να βγω στον αντ1 να μιλησω καλε μου
και μαλλον τη θελουν να βγαινει και να μιλαει επειδη παπαρολογει και αυτο που λεει
εσυ μπηκες στη διαδικασια να συγκρινεις τα λεγομενα μου με τα λεγομενα της κι οταν ειδες οτι στερεψες απο επιχειρηματα αρχισες να συγκρινεις το ποσο διασημη ειναι η Μπαστα σε σχεση μ εμενα που δεν ασχολουμαι καν με τη τηλεοραση!
αν ειναι δυνατον!!!  :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom