Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

Eclipse30

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Σχετικα με το 2ο dvd κανα νεο ισως εχουμε?
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
εισαι ασυνεννοητος και ασυδοτος.δν δεχεσαι απαντησεις στο ποστακι σου για να το παιξεις με τουπε.εισαι βλακας.τελος.μην απαντησεις.
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
είσαι τσοντομορφωμένος δλδ ε;

πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

να μας δώσεις το τηλέφωνό σου να σε πάρουμε για συμβουλές.
Δε χρειαζεται τηλεφωνο, οτι θες το συζηταμε εδω.
Ηδη εχω πει πολλα. Ξερεις, το θεμα ειναι οτι συζηταμε περι τσοντας χωρις οι περισσοτεροι να εχουν ιδεα τι ειναι αυτη, αλλοι νομιζουν οτι γινεται στ' αληθεια, αλλοι κρινουν την αποδοση της τσουλιας σα να ειναι πολυπειρη επαγγελματιας, αλλοι βγαζουν γενικο κανονα για ολες τις ελληνιδες κλπ. Αλλα ετσι γινεται στα forums, συνηθιζεται ο καθε ασχετος να πεταει τη κοτσανα του :) και μαλιστα στραβωνει οταν τον διορθωνουν!
λοιπον επειδη εισαι εντελως ασχετος θα σου πω μερικα πραματα και αν καταλαβες καταλαβες. ειμαι γυμναστης και ξερω πολυ καλα τι σημαινει ωραιο σωμα και σωματοτυπος. η ελλεινιδα μεσογειακης ομορφιας που λες εχει σωματοτυπο αχλαδι! που σημαινει δεν διορθωνεται με τιποτα!η τεραστια κωλαρα ειναι το σημα κατατεθεν! ελα στο γυμναστηριο και θα δεις!οσο γυμναστικη και να κανει που βαριεται και να κανει γιατι ερχεται στο γυμναστηριο τιγκα στο πατσουλι και στο μακιγιαρισμα και μονο για δημοσιες σχεσεις και κουτσομπολιο!και φυσικα μονο για 1-2 μηνες για να βγει στην παραλια!εδω γελανε!δες τα ρωσιδακια και οχι μονο...δες βουλγαρες τσεχες και αλλες ανατολικες τι κορμια εχουν και με ποσο ξηλεια τις κοιτανε οι μεσογειακης ομορφιας ελλεεινιδες και ισως καταλαβεις! αλλα οπως σου ειπα και πριν ο καθενας παιρνει οτι του αξιζει!
αυτα τα ολιγα και δεν ξαναασχολουμαι!
"Eλλεινιδες" δεν υπαρχουν, υπαρχουν ομως ελεινοι ελληνες... Η "τεραστια κωλαρα" χαρακτηριζει τις χοντρες γυναικες, και δεν ειναι ολες τετοιες, οπως και ασχετος εισαι μεν εσυ αλλα δεν ειναι ολοι ασχετοι.
Σημειωσε ομως οτι οι περισσοτεροι αντρες αρεσκονται στο μεγαλο κωλο και απεχθανονται τους σκελετους, τους οποιους προβαλλουν με μανια τα μεσα. Αληθεια, εσυ τι προτιμας? μια κοκκάλω ή μια νταρντανα?
Ε βεβαια και ο καθενας παιρνει οτι του αξιζει, κι εσυ λοιπον ψηφιζεις τις πουτανες της ανατολικης Ευρωπης που ερχονται με το κιλο εδω να δουλεψουν πιατσα ή να πιασουν καποιο κοροιδο να παντρευτουν. Μονο μη τις δεις χωρις μακιγιαζ, σιλικονη και εξτενσιον γιατι θα τρομαξεις. Το οτι ειναι αδυνατες οφειλεται στη κακη διατροφη. Εσυ πας να απαξιωσεις τη μεσογειακη ομορφια (ελληνιδες, ιταλιδες, ισπανιδες, γαλλιδες) αλλα αυτο ειναι παγκοσμιος κανονας που φυσικα και δεν μπορει να ανατραπει απο εναν οποιοδηποτε  περιεργο.

εισαι ασυνεννοητος και ασυδοτος.δν δεχεσαι απαντησεις στο ποστακι σου για να το παιξεις με τουπε.εισαι βλακας.τελος.μην απαντησεις.
Αντιθετα, εσυ εισαι ασυνεννοητος και εχεις το προβλημα και "δν δεχεσαι απαντησεις στο ποστακι σου για να το παιξεις με τουπε".
Εχω εχω ξεκαθαρη αποψη και την εκφραζω με επιπεδο, εσυ απλα νευριασες γιατι εχεις διαφορετικη αποψη. Προσπαθεις να την επιβαλεις με το ζορι. Μαθε να συζητας πολιτισμενα.
Και για να μιλησω με τη διαλεκτο σου, εισαι βλακας με περικεφαλαια. ΤΩΡΑ ειναι το τελος και να μην απαντησεις, mr εξυπνακια...  :jerking: :cheesy:
PS. Nα κανεις quote για να ξερουμε σε ποιον απευθυνεσαι.
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Ρωτα και τη μεγαλυτερη εταιρια, τη PRIVATE, πως παιρνει μια χτικιαρα τσεχα ή ρωσιδα και τη μεταμορφωνει σε εικονικη θεα, δες το "πριν" και το "μετα"

Εγώ λέω λοιπόν να γράψεις στην PRIVATE και σε όλες τις άλλες εταιρίες να σταματήσουν να επιλέγουν τις "χτικιάρες τσέχες και ρωσίδες" και να βάλουν ....ελληνίδες με την πλούσια μεσογειακή ομορφιά ώστε να ανέβουν οι πωλήσεις τους !  :2funny: :2funny: :2funny:

Αναρωτιέμαι πως δεν έχει υιοθετήσει ακόμη την άποψή σου η παγκόσμια βιομηχανία πορνό και χάνει τέτοιας σπάνιας ομορφιάς ταλέντα  :2funny: :2funny: :2funny:

Πάντως μην ανησυχείς, δεν σε αποπαίρνει κανείς, οι συναγωνιστές στο bourdela είναι ανεκτικοί στα σκληρά φετίχ, δέχονται με κατανόηση εκτός από την κτηνοβασία ακόμα και την.... ελληνιδοβασία  :zfuck::2funny: :2funny: :2funny:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Να πω κι εγώ το "κοντό μου"...
η Τζούλια όταν κοιτάει προς κάποια συγκεκριμένη κατεύθυνση μου φαίνεται ότι αλιθωρίζει...
βέβαια την υποχώρηση θα την έκανα και θα προχωρούσα στο παρασύνθημα αν μου καθόταν.
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
δεν αλληθωριζει, απλα εχει ρουφηξει τοσο κοκορι  :rockon: που ειναι λογικο τα ματια της να ειναι ετσι, χαμενη ειναι ουσιαστικα. :S
το ενα ματι κοιταει στο λυκαβυτο και το αλλο στου φιλοπάπου
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
το θέμα δεν είναι πόσα πορνό θα γυρίσει...
αλλά πότε θα αυτοκτονήσει
ή θα την φάνε
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
εχει μικροτερη πλατη αδερφε, πιο γυμνασμενα ποδια και πιο στενη λεκανη και το βυζι δεν ειναι σιλικον βαλευ

εκτος κ αν ειναι η Τζουλια π.σ.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Οποιος εχει δει το νεο βιντεο και αμφιβαλλει οτι ειναι η Τζουλια,να παει μαρτυρας υπερασπισης του ελληνα αυτου
που τον κατηγορει η Τζουλια οτι της εβγαλε το βιντεακι αυτο
στο ιντερνετ.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Αν αμφιβαλλεις οτι ειναι η Τζουλια ,εισαι πολυ ρομαντικος .
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
^^^ χ2 εεε τι τωρα, χρονια στα ποστεριορ τσεινς. αν η γυναικα δεν εχει ποστεριορ τι να λεει...

Οποιος εχει δει το νεο βιντεο και αμφιβαλλει οτι ειναι η Τζουλια,να παει μαρτυρας υπερασπισης του ελληνα αυτου
που τον κατηγορει η Τζουλια οτι της εβγαλε το βιντεακι αυτο
στο ιντερνετ.

βρο αν κι εγω βαλω μια περουκα (καθοτι ξυρισμενος) και βγαλω ενα βιντακι στα σκοτεινα κ το τιτλοφορισω ετσι

να εισαι σιγουρος οτι θα βγει να μου κανει μυνηση, αυτη τωρα για δημοσιοτητα για να ανεβασει το κασε κ με γαιδουρα πηδιοταν

Υ.Γ. Που να με δεις εεε, με περουκα ιδιος Τζουλιαν, βρε ιδιος σου λεω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom