Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

Koukouloforos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
179
Like
31
Πόντοι
1
Τωρα θα βγουν ολες οι ψοφιες καριολες να πουν οτι, υπο προυποθεσεις, θα γαμιοντουσταν κι αυτες, μπας και εποφεληθουν λιγο τη δημοσιοτητα της υποθεσης Τζουλιας...

Αν ειστε πραγματικες καριολες-γαμιολες, φτιαξτε dvd ΤΩΡΑ, οπως εκανε η Τζουλια, αλλιως αφηστε τα ψοφια...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
σεμνα και ταπινα οποσ ο πσομοπουλοσ
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Για να λες τετοιες μαλακιες ή σαβουρογαμης εισαι ή δεν εχεις ιδεα απο γυναικες.

μακαρι να ειχες γαμησει αυτες που γαμησα!αλλα τι λεω τωρα! αντε γαμα καμια μπαζοκολα μεσογειακης ομορφιας ελλειινιδας! :2funny:
ο καθενας παιρνει οτι του αξιζει! :rockon:
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
αν θεωρεις με το μυαλουδακι σου ηχους το παραμορφωμενο κλαξον του 19του αιωνα..τοτε ορθως την επαιξες με την ντα τσο της μιςς τζουλιας..αν θεωρεις την επικυψη και το λιγο πλαγιαστο τις καλυτερες στασεις εισαι καμμμενος ελαφρως..ειμαι μελος στο σαιτ απο την μερα που ανοιξε δεν ειναι η πρωτη τσοντα που ειδα...νεο.τι θα πεις οτι στηθηκε στα 4?αλλου κορμος αλλου αραχνοειδης και αλλου κολος.συμφωνουμε μονο οτι κανει πιπα η μαστορισα.δες το βιντεο ξανα.πως εκανε?ααα αααα ααα ...ατακα=τι μεγαλη πουτσα,τι παχια πουτσα..
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Η Μαριάννα Ντούβλη, θέλοντας να δώσει τη δική της απάντηση στις φήμες που τη θέλουν να έχει γυρίσει κι εκείνη μια ερωτική ταινία, μίλησε το μεσημέρι της Παρασκευής στην εκπομπή «Κους Κους».
«Μου έχει γίνει πρόταση πριν από την Τζούλια. Έξι μήνες πριν. Και δεν την αποδέχτηκα. Ο κύριος Σειρηνάκης έτυχε να είναι φίλος μου και μου έχει κάνει την πρόταση αυτή. Απλά μου το πρότεινε, χωρίς καμία πίεση. Ήμασταν ένα μεσημέρι και τρώγαμε στην Πολιτεία και με ρώτησε αν θα ήθελα να κάνω μια ταινία» είπε η Μαριάννα Ντούβλη, ενώ πρόσθεσε σχετικά με το περιεχόμενο της ταινίας: «Δεν επρόκειτο για σκληρό πορνό, αλλά για μια ταινία που θα έδειχνε τη ζωή μου με τον πρώην άνδρα μου και ίσως σε αυτή την ταινία να ενσωματώνονταν και ερωτικές σκηνές».
Όταν έκπληκτη η Κατερίνα Καραβάτου τη ρώτησε αν σοκαρίστηκε από την πρόταση αυτή, η Μαριάννα Ντούβλη απάντησε: «Δεν σοκάρομαι από τέτοια πράγματα», ενώ αργότερα δεν δίστασε να δηλώσει: «Όλα τα πράγματα, είτε το παραδεχόμαστε είτε όχι, έχουν την τιμή τους. Έχω πει ότι δεν θα το έκανα, εκτός κι αν μου δινόταν ένα πολύ μεγάλο ποσό, ώστε να εξασφαλίσω το παιδί μου. Δεν έχω καμία σχέση με κανένα DVD, αλλά στο μέλλον μπορεί να κάνω κάτι επαγγελματικό και θα το έκανα για το παιδί μου».
Όμως, οι σοκαρίστηκες αποκαλύψεις δεν σταμάτησαν εκεί, αφού η Μαριάννα Ντούβλη ισχυρίστηκε ότι ήταν μπροστά σε συνάντηση της Τζούλιας Αλεξανδράτου με τον Δημήτρη Σειρηνάκη, ιδιοκτήτη της εταιρίας παραγωγής που έβγαλε το περιβόητο ερωτικό DVD της Τζούλιας. «Ήξερα ότι την είχε προσεγγίσει, και ήμουν κι εγώ παρούσα σε ένα ραντεβού. Κάναμε παρέα με την Τζούλια για ένα διάστημα, και έτυχε μια μέρα να πάμε μαζί. Πήγαμε με το αυτοκίνητό μου. Υπήρχαν μάρτυρες, μπορείτε να το διασταυρώσετε. Δεν κλείστηκε η συνεργασία τότε, δεν άκουσα για ποσά και τέτοια, αλλά συζητούσανε για το concept της ταινίας» είπε, αναιρώντας ουσιαστικά όλα όσα ισχυρίζεται τόσες μέρες η Τζούλια Αλεξανδράτου. Παρʼ όλα αυτά, συνέχισε: «Δεν άκουσα την Τζούλια να λέει "ναι" ή "όχι". Το τι έγινε μετά δεν το γνωρίζω, μπορεί να είπε όχι».

ελεος

ότι να ναι  :headbang: :headbang:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Τωρα θα βγουν ολες οι ψοφιες καριολες να πουν οτι, υπο προυποθεσεις, θα γαμιοντουσταν κι αυτες, μπας και εποφεληθουν λιγο τη δημοσιοτητα της υποθεσης Τζουλιας...

Αν ειστε πραγματικες καριολες-γαμιολες, φτιαξτε dvd ΤΩΡΑ, οπως εκανε η Τζουλια, αλλιως αφηστε τα ψοφια...

σωστός ο παίχτης  :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Έβλεπε πορνό μέσα στην εκκλησία :cheesy:

Η καλή ταινία με υπόθεση και σαμπάνια, χρειάζεται και τον κατάλληλο εξοπλισμό, για να την απολαύσει κανείς σε όλο της το μεγαλείο.

Αυτό πρέπει να είχε στο μυαλό του ένας 55χρονος μερακλής στην Αϊόβα των ΗΠΑ, ο οποίος παρατήρησε ότι η εκκλησία πρωτοχριστιανών της πόλης Ames, είχε πολύ καλό ηλεκτρονικό εξοπλισμό για την προβολή ταινιών.

Έτσι, χθες διέρρηξε την εκκλησία και αφού βρήκε τα απαραίτητα (οθόνη, DVD player κ.α.) πέρασε τη νύχτα του στο υπόγειο, βλέποντας ταινίες πορνό.

Σύμφωνα με το abcnews, όταν η αστυνομία έφτασε στην εκκλησία, μετά από τηλεφώνημα του προσωπικού, βρήκε τον άνδρα να προσπαθεί να απομακρυνθεί σέρνοντας μαζί του ένα μεταλλικό κάδο σκουπιδιών. Μέσα στον κάδο, υπήρχαν φαγητά, ρούχα, κατσαρόλες, συσκευές και μια επίπεδη οθόνη.

Σύμφωνα με την αστυνομία ο άνδρας χρησιμοποίησε τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό για να παρακολουθήσει μέσα στο ναό ταινίες πορνό, οι οποίες βρέθηκαν πάνω του.

Ο 55χρονος συνελήφθη και κρατείται με εγγύηση 10.000 δολαρίων, την ώρα που το προσωπικό της εκκλησίας δηλώνει σοκαρισμένο και από τη διάρρηξη και από το είδος των ταινιών που... προβλήθηκαν μέσα στον οίκο του Θεού.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Έβλεπε πορνό μέσα στην εκκλησία :cheesy:

Η καλή ταινία με υπόθεση και σαμπάνια, χρειάζεται και τον κατάλληλο εξοπλισμό, για να την απολαύσει κανείς σε όλο της το μεγαλείο.

Αυτό πρέπει να είχε στο μυαλό του ένας 55χρονος μερακλής στην Αϊόβα των ΗΠΑ, ο οποίος παρατήρησε ότι η εκκλησία πρωτοχριστιανών της πόλης Ames, είχε πολύ καλό ηλεκτρονικό εξοπλισμό για την προβολή ταινιών.

Έτσι, χθες διέρρηξε την εκκλησία και αφού βρήκε τα απαραίτητα (οθόνη, DVD player κ.α.) πέρασε τη νύχτα του στο υπόγειο, βλέποντας ταινίες πορνό.

Σύμφωνα με το abcnews, όταν η αστυνομία έφτασε στην εκκλησία, μετά από τηλεφώνημα του προσωπικού, βρήκε τον άνδρα να προσπαθεί να απομακρυνθεί σέρνοντας μαζί του ένα μεταλλικό κάδο σκουπιδιών. Μέσα στον κάδο, υπήρχαν φαγητά, ρούχα, κατσαρόλες, συσκευές και μια επίπεδη οθόνη.

Σύμφωνα με την αστυνομία ο άνδρας χρησιμοποίησε τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό για να παρακολουθήσει μέσα στο ναό ταινίες πορνό, οι οποίες βρέθηκαν πάνω του.

Ο 55χρονος συνελήφθη και κρατείται με εγγύηση 10.000 δολαρίων, την ώρα που το προσωπικό της εκκλησίας δηλώνει σοκαρισμένο και από τη διάρρηξη και από το είδος των ταινιών που... προβλήθηκαν μέσα στον οίκο του Θεού.

το κατάλληλο μέρος βρήκε για να δει τσόντες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
συγνωμη που σπαμαρω την πιο πανω συζητηση...


το κωλοτρυπιδονι τησ ΚυραΤζουλιας της αθωας ηταν εμφανως ετοιμασμενο για Α λεβελ, αυτο πότε θα το δουμε...??

καποιος πιο πανω-πολυ πιο πανω ειπε οτι την σκιζει Α λεβελ κανα 5λεπτο. επισης σε διαφορες ενημερωτικες εκπομπες της ΤΒ ειπαν 45 λεπτα! εεεεε.... 29 ειδα εγω

οχι τιποτα αλλο θελω να δω πως θα βελαζει με την πτσα στον λοκω
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
τοχει το ονομα φαινεται....

οι Μαριαννες ντε και καλα θελουνε να γινεται συζητηση γυρω απο το ονομα τους ναουμε ακομη και αν δεν εχουνε καμια σχεση με το αθλημα....

βλ. τσοντες, φωτο μοντελινγκ κ.λ.π.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
τοχει το ονομα φαινεται....

οι Μαριαννες ντε και καλα θελουνε να γινεται συζητηση γυρω απο το ονομα τους ναουμε ακομη και αν δεν εχουνε καμια σχεση με το αθλημα....

βλ. τσοντες, φωτο μοντελινγκ κ.λ.π.

κολλητικό λες να ναι τι να πω  :idiot: :idiot:
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
μακαρι να ειχες γαμησει αυτες που γαμησα!αλλα τι λεω τωρα! αντε γαμα καμια μπαζοκολα μεσογειακης ομορφιας ελλειινιδας! :2funny:
ο καθενας παιρνει οτι του αξιζει! :rockon:
Ακριβως, κι εσυ παιρνεις τη σαβουρα :grin: Οι κρυωκολες της βορειας αλλα και της ανατολικης Ευρωπης δεν μπορουν να συγκριθουν με τις μεσογειακες γυναικες. Αυτο ειναι παγκοσμιως γνωστο.Οι μογγολορωσσιδες, οι ουκρανες κλπ. που ερχονται εδω για πουτανες ή που γυριζουν τσοντες για ψιχουλα ειναι μακιγιαρισμενες στο φουλ, εγχρωμα ματια με φακους επαφης, σιλικονες, εξτενσιονς και βαφες. Ρωτα και τη μεγαλυτερη εταιρια, τη PRIVATE, πως παιρνει μια χτικιαρα τσεχα ή ρωσιδα και τη μεταμορφωνει σε εικονικη θεα, δες το "πριν" και το "μετα":2funny:
αν θεωρεις με το μυαλουδακι σου ηχους το παραμορφωμενο κλαξον του 19του αιωνα..τοτε ορθως την επαιξες με την ντα τσο της μιςς τζουλιας..αν θεωρεις την επικυψη και το λιγο πλαγιαστο τις καλυτερες στασεις εισαι καμμμενος ελαφρως..ειμαι μελος στο σαιτ απο την μερα που ανοιξε δεν ειναι η πρωτη τσοντα που ειδα...νεο.τι θα πεις οτι στηθηκε στα 4?αλλου κορμος αλλου αραχνοειδης και αλλου κολος.συμφωνουμε μονο οτι κανει πιπα η μαστορισα.δες το βιντεο ξανα.πως εκανε?ααα αααα ααα ...ατακα=τι μεγαλη πουτσα,τι παχια πουτσα..
Σε ρωτησα:  "Πως θα επρεπε να γαμιεται δηλαδη για να σε ικανοποιησει?
Να μη μιλαει καθολου, να ουρλιαζει περισσοτερο, να προσποιειται, πως τελοσπαντων?"
και δεν μπορεσες να απαντησεις τιποτα, φυσικα εκανες μόκο. Αλλα εξυπναδες και αρλουμπες ξερεις να λες...
Παρακολουθησε μερικες "επωνυμες" τσοντες και θα δες πως κανουν οι τσουλες που γαμιουνται. Ασφαλως δεν συζητανε ουτε για τον καιρο, ουτε για τα κοινωνικα προβληματα της χωρας. Αν ψαχνεις για "ποιοτικο" ηχο στις τσοντες, εχεις καει. Εγω δεν την επαιξα με αυτο το βιντεακι γιατι ειμαι συνηθισμενος σε πιο σκληρα θεματα. Εσυ ομως που εισαι ανιδεος δεν θα επρεπε να βγαζεις και συμπερασμα απο ενα τετοιο μικρο βιντεακι, γενικα να μη μιλας οταν δε ξερεις γιατι φανερωνεται η ασχετοσυνη σου ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Παρακολουθησε μερικες "επωνυμες" τσοντες και θα δες πως κανουν οι τσουλες που γαμιουνται. Ασφαλως δεν συζητανε ουτε για τον καιρο, ουτε για τα κοινωνικα προβληματα της χωρας. Αν ψαχνεις για "ποιοτικο" ηχο στις τσοντες, εχεις καει. Εγω δεν την επαιξα με αυτο το βιντεακι γιατι ειμαι συνηθισμενος σε πιο σκληρα θεματα. Εσυ ομως που εισαι ανιδεος δεν θα επρεπε να βγαζεις και συμπερασμα απο ενα τετοιο μικρο βιντεακι, γενικα να μη μιλας οταν δε ξερεις γιατι φανερωνεται η ασχετοσυνη σου ;)

πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς


είσαι τσοντομορφωμένος δλδ ε;

πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

να μας δώσεις το τηλέφωνό σου να σε πάρουμε για συμβουλές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom