Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
ξερετε που μπορουμε τα το βρουμε;
το ανεβασε το paparazzigr.com λεει αλλα απ οτι ειδα αυτο το site θελει κινητα τηλεφωνα και ιστοριες

μπορουμε να το βρουμε καπου πιο ευκολα;

μου περιεγραψαν τρελλο ξεκωλι@σμα με το μωρό να δίνει ρεσιτάλ

thanks!

δεν ειπα πουθενα οτι ειναι μαξιμ  γιατι δν μου επιτερεπατι ακομη, στο πα σε μπ επρεπε να το κανεις βουκινο?? :tickedoff:

ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ 1 μηνος θεμα και εχουμε φτασει στα κοντα 5000 μυνηματα

ρε μαλακες...ενταξει...ολοι την ειδαμε τη τσοντα και εγω εχω ριξει και 5 χειρονακτικες...οχι γιατι ειναι κανα θεομουνο απλα με καυλωνει η φαση της ελληνικης παραγωγης με ενα τσουλι σα τη τζουλια που ακουω βρωμολογα στα ελληνικα...ναι ειναι τιγκα στη κοκο παιρνει ενα καυλιτσεκι 23 ποντους μηκος και 4 διαμετρο αλλα ΕΛΕΟΣ!!! οχι και 5000μυν σε ενα μηνα!!! τι πει το τσοκαρο μπροστα σε jenna jameson :cum:, diamond jackson :cum:, azlea :cum:, jenna haze :cum:, jessica drake :cum:, sunrise adams :cum: κτλ!!!
 

Επισκέπτης
Θα παιξει σε πολυ μεγαλες ηλικιες , οποιος ειναι περιεργος ας ψαξει το σηριαλ το ρουμανικο Monica Colombeanu. Tετοια περιπτωση.
Αν σε πιάνω καλά εννοείς θα παντρευτεί κανέναν κωλόγερο-λεφτά....
Εεε γιατί να την χαλάσει;! :think:
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ 1 μηνος θεμα και εχουμε φτασει στα κοντα 5000 μυνηματα

ρε μαλακες...ενταξει...ολοι την ειδαμε τη τσοντα και εγω εχω ριξει και 5 χειρονακτικες...οχι γιατι ειναι κανα θεομουνο απλα με καυλωνει η φαση της ελληνικης παραγωγης με ενα τσουλι σα τη τζουλια που ακουω βρωμολογα στα ελληνικα...ναι ειναι τιγκα στη κοκο παιρνει ενα καυλιτσεκι 23 ποντους μηκος και 4 διαμετρο αλλα ΕΛΕΟΣ!!! οχι και 5000μυν σε ενα μηνα!!! τι πει το τσοκαρο μπροστα σε jenna jameson :cum:, diamond jackson :cum:, azlea :cum:, jenna haze :cum:, jessica drake :cum:, sunrise adams :cum: κτλ!!!

Τι να πει 5 χειρωνακτικες η μια 6 ολες οι υπολοιπες κατα τα γραφομενα σου, το φαινομενο Τζουλια περιγραφουμε πλεον, φυγαμε σε αλλες διαστασεις, φιλοσοφικες πλεον.
 

Επισκέπτης

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
Τι να πει 5 χειρωνακτικες η μια 6 ολες οι υπολοιπες κατα τα γραφομενα σου, το φαινομενο Τζουλια περιγραφουμε πλεον, φυγαμε σε αλλες διαστασεις, φιλοσοφικες πλεον.

δε πα να πει κατι! απλα της δινεται αξια που δεν αξιζει... προχωρας οπου να αναι και ακους για τη τσοντα της τζουλιας...δε λεω...ΤΖΟΥΛΙΑ ΠΡΟΧΩΡΑ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ (απο αλλο συαναγωνιστη η ατακα) αλλα εχει γινει θεα χωρις ουσιαστικο λογο...τεσπα καλο ξημερωμα παιδια!!!
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο αναλυουμε με τους συναγωνιστες εδω περα , συμφωνουμε. Εμενα παλι, στο θεο που πιστευω δεν μου προκαλεσε καμμια αισθηση το βιντεο που ειδα. Μονο το οτι ειδα απλα μια γνωστη περσονα να γαμιεται.
 

Επισκέπτης
δε πα να πει κατι! απλα της δινεται αξια που δεν αξιζει... προχωρας οπου να αναι και ακους για τη τσοντα της τζουλιας...δε λεω...ΤΖΟΥΛΙΑ ΠΡΟΧΩΡΑ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ (απο αλλο συαναγωνιστη η ατακα) αλλα εχει γινει θεα χωρις ουσιαστικο λογο...τεσπα καλο ξημερωμα παιδια!!!
Eλλάδα!!! :rolleyes:
Η Τζούλια λίγο πολύ εμένα προσωπικά μου θύμισε τα καμάρια στην Αννίτα Πάνια ,τότε που πήγαινα λύκειο και είχαν όλα τα ηλίθια το βας-βας στο κινητό τους!!! :P
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Eλλάδα!!! :rolleyes:
Η Τζούλια λίγο πολύ εμένα προσωπικά μου θύμισε τα καμάρια στην Αννίτα Πάνια ,τότε που πήγαινα λύκειο και είχαν όλα τα ηλίθια το βας-βας στο κινητό τους!!! :P

Ρε η Ανιτα εχει τυπο, ειναι ιστορια, δεν ειναι στα ιδια κυβικα με τη Τζουλια, αλλα εχει φαση πως να το κανουμε. Με αυτα που εχει ακουσει η γκομενα ολα αυτα τα χρονια, απορω πως δεν εχει παει στον ψυχιατρο ακομα. Καθε καρυδιας καρυδι να λεει το μακρυ του και το κοντο του.
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
λοιπόν συναγωνιστές έχω να κάνω την εξής δήλωση.μην ρωτήσετε τι και πως....η ανναμαρια είναι όντως γυναίκα.παίρνω πίσω την επιφυλακτηκότητά μου και ζητάω συγνώμη...
 

Επισκέπτης
Ρε η Ανιτα εχει τυπο, ειναι ιστορια, δεν ειναι στα ιδια κυβικα με τη Τζουλια, αλλα εχει φαση πως να το κανουμε. Με αυτα που εχει ακουσει η γκομενα ολα αυτα τα χρονια, απορω πως δεν εχει παει στον ψυχιατρο ακομα. Καθε καρυδιας καρυδι να λεει το μακρυ του και το κοντο του.
Γενικά σε αυτήν την χώρα αν είσαι σούργελο πουτάνα ή λαμόγιο πας μπροστά!!! :P
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
λοιπόν συναγωνιστές έχω να κάνω την εξής δήλωση.μην ρωτήσετε τι και πως....η ανναμαρια είναι όντως γυναίκα.παίρνω πίσω την επιφυλακτηκότητά μου και ζητάω συγνώμη...

πως σου ρθε και αλλαξες γνωμη εσενα?  :2funny:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Τελικά υπάρχει κάτι που να μην σου έχουν πει εδώ μέσα;! :cheesy: :think:

Μέχρι και αντρά έφτασαν!!! :tooth:

Υ.Γ.Αυτό το τελευταίο παραλίγο να βλάψει την καριέρα σου!!! :bounce-glasses:

σιγα μην εβλαπτε την ανυπαρκτη καριερα!!!
και να μην ειμαι εγω η εικονειζομενη, οποια κι αν ειναι, μια χαρα τα παει και τος φωτογραφησεις της τις κανει και ολα
οποτε παλι στα ιδια ειμαστε  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom