Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

Επισκέπτης
ειδατε αρβυλα σημερα?
εδω εχει ολο το επεισοδιο
δειτε μονο προς το τελος, αυτα που λενε και δειχνουν για τη Τζουλια!
ειναι τραγικη η γκομενα!!!  :headbang: :headbang: :headbang:

Αντίστροφα αν το δεις είναι τραγικοί οι Ράδιο Αρβύλα που χρησιμοποιούν την Τζούλια που πουλάει για τηλεθέαση!!! ;)
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Βρε τι ξεθαψα παλι


''Θα ηταν αμαρτια αν ελεγα οτι η γκομενα ειναι ασχημη , γιατι δεν ειναι , ειναι πολυ ωραια κοπελα. Αλλα αυτοι που την εχουν γνωρισει μονο απο τα περιοδικα νομιζουν οτι εχουν να κανουν με τον αγγελο επι της Γης. Σας πληροφορω οτι ουτε ετσι ειναι οπως τη βλεπετε στα περιοδικα , και ρυτιδες εχει, και κυταριτιδα(ΝΑΙ ΝΑΙ! Οσο κι αν δεν το πιστευετε). Χωρις παστωμα, μονταζ και μακιγιαζ ειναι μια απλα πολυ ωραια κοπελα. Σε νορμαλ καταστασεις και οχι στην Ελλαδα , τετοιες γκομενες τις γαμαει καποιος μετριος σε εμφανιση με ενα ωραιο αυτοκινητο. Σε καποιες δε χωρες τετοιες γκομενες γαμιουνται με τον οποιοδηποτε ακομα και με 2 μετρα μπακα και μασελα,τσιγγανους, αραβες ραμολιμεντα κτλ.

Η δικη μου τυπισσα που ειναι αντιστοιχου βεληνεκους (προ και μετα παστωματος συγκρισιμη), μου εχει φαγητο ετοιμο καθε μερα , και αν και εχει κανει modelling και εχει εμφανιστει σε διεθνη καναλια μονο για την εμπειρια, δεν την εχει δει ετσι. Λιγο σεμνοτητα , αυτο λειπει στις μερες μας.'' :2funny: :2funny:

Αυτα προ ΒΙΝΤΕΟ εποχης 11/09/2009  :2funny: :2funny: :2funny:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Αντίστροφα αν το δεις είναι τραγικοί οι Ράδιο Αρβύλα που χρησιμοποιούν την Τζούλια που πουλάει για τηλεθέαση!!! ;)

καλε μου καλε μου...
οι αρβυλα ειναι πρωτοι εδω και καιρο χωρις τη Τζουλια και χωρις τη Μενεγακη! 2 λεπτα ασχοληθηκαν μαζι της σημερα, 2 λεπτα ασχοληθηκαν και οταν ειπαν για το βιντεο!
και για τη Μενεγακη ακομη τη μερα που ξεσπασε ο ντορος δεν ειπαν απολυτως ΤΙΠΟΤΑ και παλι πρωτοι ηρθαν!
ειναι ικανοι να κανουν μια εκπομπη και να τα ξυνουν μονο, να λενε μαλακιες, ανεκδοτα κτλ και παλι να χτυπησουν 40αρια!
δεν εχουν αναγκη καμια Τζουλια!
 

Επισκέπτης
καλε μου καλε μου...
οι αρβυλα ειναι πρωτοι εδω και καιρο χωρις τη Τζουλια και χωρις τη Μενεγακη! 2 λεπτα ασχοληθηκαν μαζι της σημερα, 2 λεπτα ασχοληθηκαν και οταν ειπαν για το βιντεο!
και για τη Μενεγακη ακομη τη μερα που ξεσπασε ο ντορος δεν ειπαν απολυτως ΤΙΠΟΤΑ και παλι πρωτοι ηρθαν!
ειναι ικανοι να κανουν μια εκπομπη και να τα ξυνουν μονο, να λενε μαλακιες, ανεκδοτα κτλ και παλι να χτυπησουν 40αρια!
δεν εχουν αναγκη καμια Τζουλια!
Μην το λες,ειδικά οι Αμάν έχουν στηθεί λόγω επικαιρότητας,τα καταδικάζουν αλλά αν τελειώσουν σβήνουν μαζί τους!!! ;)
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
καλε μου καλε μου...
οι αρβυλα ειναι πρωτοι εδω και καιρο χωρις τη Τζουλια και χωρις τη Μενεγακη! 2 λεπτα ασχοληθηκαν μαζι της σημερα, 2 λεπτα ασχοληθηκαν και οταν ειπαν για το βιντεο!
και για τη Μενεγακη ακομη τη μερα που ξεσπασε ο ντορος δεν ειπαν απολυτως ΤΙΠΟΤΑ και παλι πρωτοι ηρθαν!
ειναι ικανοι να κανουν μια εκπομπη και να τα ξυνουν μονο, να λενε μαλακιες, ανεκδοτα κτλ και παλι να χτυπησουν 40αρια!
δεν εχουν αναγκη καμια Τζουλια!

αξιζει μαπνως να δειτε τι λεει η αθλια στο τελευταιο κομματι!

εδωσε μια συνεντευξη στο makedonia tv που κλαιγοταν παλι επειδη την εκμεταλλευτηκαν και μετα οταν τελειωσε η συνεντευξη την ακολουθησε μια καμερα εν αγνοια της που τη δειχνει να μιλαει με τουσ συνεργατες της και να ρωταει "ημουν καλη?"
και εκεινοι της λενε "μια χαρα, εκει που τα πηρες κιολας αν εκλαιγες και λιγο θα σου τελεια!"
και πεταγεται κι ενας αλλος "της τα λεγα εγω της τα λεγα!"  :headbang: :headbang: :headbang:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Μην το λες,ειδικά οι Αμάν έχουν στηθεί λόγω επικαιρότητας,τα καταδικάζουν αλλά αν τελειώσουν σβήνουν μαζί τους!!! ;)

ε αν το γενικευσουμε οκ, χρησιμοποιουν το καθενα που ειναι στην επικαιροτητα για να τον σατιρισουν και να κανουν νουμερα, αυτη ειναι η δουλεια τους!!!
ειναι οι μονοι ομως που για ενα μεγαλο διαστημα δεν ασχολιοντουσαν καθολου με Τζουλια, τοτε με τα χαστουκια, εξωδικα, Ψωμοπουλους κτλ και παλι μια χαρα τα πηγαιναν! τωρα που την αναφεραν για 2 λεπτα νομιζεις αυτο θα τους φερει ακροαματικοτητα?
και αν δεις το αποσμασμα θα δεις ποσο σωστα μιλανε!!!!
αλλα και παλι οπως σου πα, και τιποτα απ την επικαιροτητα να μη σχολιασουν και να καθονται μονοι τους να κανουν χαβαλε παλι η εκπομπη σκιζει! εποδεδειγμενα πραγματα!!!
 

Επισκέπτης
ε αν το γενικευσουμε οκ, χρησιμοποιουν το καθενα που ειναι στην επικαιροτητα για να τον σατιρισουν και να κανουν νουμερα, αυτη ειναι η δουλεια τους!!!
ειναι οι μονοι ομως που για ενα μεγαλο διαστημα δεν ασχολιοντουσαν καθολου με Τζουλια, τοτε με τα χαστουκια, εξωδικα, Ψωμοπουλους κτλ και παλι μια χαρα τα πηγαιναν! τωρα που την αναφεραν για 2 λεπτα νομιζεις αυτο θα τους φερει ακροαματικοτητα?
και αν δεις το αποσμασμα θα δεις ποσο σωστα μιλανε!!!!
αλλα και παλι οπως σου πα, και τιποτα απ την επικαιροτητα να μη σχολιασουν και να καθονται μονοι τους να κανουν χαβαλε παλι η εκπομπη σκιζει! εποδεδειγμενα πραγματα!!!
Καλά οτί η Τζούλια το έστησε όλο αυτό είναι φως φανάρι!!!
Ωστόσο και οι Ράδιο Αρβύλα είναι κάπως προχειρόδουλεια βασισμένη στα κακώς κείμενα και τα κους-κους καμία σχέση με Αλ τσαντίρι και ΑΜΑΝ!!!
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Αυτοι καλοι ειναι , ο τυπος στην Ελληνοφρενεια που ακουω το podcast , μα τι αδερφη του ελεους ειναι αυτη, ακουω τη φωνη του και μου θυμιζει κατι τυπους στο στρατο που μπουγελωναμε με το καλημερα. Οχι τιποτα αλλο , παιρνουν μεροκαματιαρηδες ανθρωποι ψημενοι απο τι ζωη, ενταξει καμμια φορα λενε και μαλακιες, και ο τυπος τους τι βγαινει και δεν τον μπινελικωνουνε! :)
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Καλά οτί η Τζούλια το έστησε όλο αυτό είναι φως φανάρι!!!
Ωστόσο και οι Ράδιο Αρβύλα είναι κάπως προχειρόδουλεια βασισμένη στα κακώς κείμενα και τα κους-κους καμία σχέση με Αλ τσαντίρι και ΑΜΑΝ!!!

ε και το αλ-τσαντιρι βασισμενο στα κακως κειμενα ειναι! και που το κακο? αφου τα κουλα τισ επικαιροτητας σατιριζουν!!!
το αλ-τσαντιρι μαλιστα ειναι πιο ανοργανωτο. βαζουν λαθος βιντεο, ξεχνανε βιντεο. απλα ο λαζοπουλος ειναι ηθοποιαρα και το σωζει
αλλα και αυτο το "προχειρο" οπως λες εσυ, που θα πουν τη μαλακια τους, θα κανουν το χαβαλε τους λες και ειναι σε παρεα και οχι σε τηλεοραση, ειναι κατι διαφορετικο και αρεσει!!!
εχω βαρεθει ν'ακουψ τα "αχ ειναι σαββατοκυριακο και ποσο θα μας λειψετε αγαπημενοι τηλεθεατες" ενω αυτοι λενε "ωχ παλι Δευτερα? παλι εκπομπη?"  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ε και το αλ-τσαντιρι βασισμενο στα κακως κειμενα ειναι! και που το κακο? αφου τα κουλα τισ επικαιροτητας σατιριζουν!!!
το αλ-τσαντιρι μαλιστα ειναι πιο ανοργανωτο. βαζουν λαθος βιντεο, ξεχνανε βιντεο. απλα ο λαζοπουλος ειναι ηθοποιαρα και το σωζει
αλλα και αυτο το "προχειρο" οπως λες εσυ, που θα πουν τη μαλακια τους, θα κανουν το χαβαλε τους λες και ειναι σε παρεα και οχι σε τηλεοραση, ειναι κατι διαφορετικο και αρεσει!!!
εχω βαρεθει ν'ακουω τα "αχ ειναι σαββατοκυριακο και ποσο θα μας λειψετε αγαπημενοι τηλεθεατες" ενω αυτοι λενε "ωχ παλι Δευτερα? παλι εκπομπη?"  :2funny: :2funny: :2funny:
Τεράστια η διαφορά τους με τον Λαζόπουλο,καλά αυτά είναι θεατρινισμοί για να πουλήσουν!!! :P

Αστό δεν συγκρίνεται σου λέω το Ράδιο Αρβύλα με Τσαντίρι και Αμαν,καλό είναι αλλά λίγο!!! :rolleyes:
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Ο Λαζοπουλος ειναι λαικιστης της πλακας, τα παιδια μας, τα χαιδεμενα μας αυτια και τα νουμερα μας και αγιος ο Θεος. Θα τον εβλεπα διαφορετικα αν ηταν ΕΚΤΟΣ συστηματος, αυτος ειναι μερος του.
 

Επισκέπτης
Ο Λαζοπουλος ειναι λαικιστης της πλακας, τα παιδια μας, τα χαιδεμενα μας αυτια και τα νουμερα μας και αγιος ο Θεος. Θα τον εβλεπα διαφορετικα αν ηταν ΕΚΤΟΣ συστηματος, αυτος ειναι μερος του.
Παίχτη όλη η tv ένα σύστημα είναι!!! ;)
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Τεράστια η διαφορά τους με τον Λαζόπουλο,καλά αυτά είναι θεατρινισμοί για να πουλήσουν!!! :P

Αστό δεν συγκρίνεται σου λέω το Ράδιο Αρβύλα με Τσαντίρι και Αμαν,καλό είναι αλλά λίγο!!! :rolleyes:

θεατρινισμοι ειναι το "τι τελεια θα εχουμε εκπομπη", ειλικρινεια ειναι το "οχι παλι εκπομπη!" αυτο ειναι απλο να το καταλαβει κανεις  :P
το ΑΜΑΝ ποτε δεν μου αρεσε
ο Λαζοπουλος μ'αρεσει, αλλα προτιμω αρβυλα γιατι ειναι εντελως στη κοσμαρα τους
ο Λαζοπουλος κανει κατι μακροσυρτους-σωστους μεν-μονολογους και αρχιζει τις σοφιες και το γυρναει πολυ στο σοβαρο.
οι αλλοι ειναι οτι να ναι και το χουμε αναγκη κι αυτο, ειδικα στη τηλεοραση που ολοι ακολουθουν ενα συγκεκριμενο "πρωτοκολο" και καποιους κανονες συμπεριφορας καλο ειναι να βλεπεις ατομα που τα γραφουν ολα αυτα στα @@ τους
 

Επισκέπτης
θεατρινισμοι ειναι το "τι τελεια θα εχουμε εκπομπη", ειλικρινεια ειναι το "οχι παλι εκπομπη!" αυτο ειναι απλο να το καταλαβει κανεις  :P
το ΑΜΑΝ ποτε δεν μου αρεσε
ο Λαζοπουλος μ'αρεσει, αλλα προτιμω αρβυλα γιατι ειναι εντελως στη κοσμαρα τους
ο Λαζοπουλος κανει κατι μακροσυρτους-σωστους μεν-μονολογους και αρχιζει τις σοφιες και το γυρναει πολυ στο σοβαρο.
οι αλλοι ειναι οτι να ναι και το χουμε αναγκη κι αυτο, ειδικα στη τηλεοραση που ολοι ακολουθουν ενα συγκεκριμενο "πρωτοκολο" και καποιους κανονες συμπεριφορας καλο ειναι να βλεπεις ατομα που τα γραφουν ολα αυτα στα @@ τους
Βρε θεατρινισμοί και τα δύο είναι άλλο θέλω να πουλήσουν σε κάθε περίπτωση και παίζουν το ανάλο θεατράκι!!! ;)
Ο Λαζόπουλος είναι περισσότερο για τηλεαθεατές με άποψη και οι Αρβύλα για τους πιο χύμα!!!  :dancing:
Σαν να συγκρίνεις την Καγιά με την Τζούλια!!! :rockon:
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Το ΑΜΑΝ ουτε εμενα μου αρεσε και πλησιαζε επικινδυνα το χιουμορ Σεφερλη. Πολυ φτηνο.
 

Επισκέπτης
Το ΑΜΑΝ ουτε εμενα μου αρεσε και πλησιαζε επικινδυνα το χιουμορ Σεφερλη. Πολυ φτηνο.
Ειπώθηκαν πάντως μερικά κορυφαία!!! :dancing:
Εντάξει δεν υπήρξα ποτέ φανατικός αλλά περνούσες ευχάριστα την ώρα σου,τώρα με τους Αρβύλα με παίρνει ο ύπνος!!! :cheesy:
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Ειπώθηκαν πάντως μερικά κορυφαία!!! :dancing:
Εντάξει δεν υπήρξα ποτέ φανατικός αλλά περνούσες ευχάριστα την ώρα σου,τώρα με τους Αρβύλα με παίρνει ο ύπνος!!! :cheesy:

Αυτους τους πετυχα σε μια δοση σε μια εκπομπη σταθμου της Θεσ/νικης οταν ανεβαινα προς Βορρα, απολαυστικοι στο ραδιοφωνο, δεν θυμαμαι σταθμο και ονομα εκπομης, στην τηλεοραση ψιλοκρεμαει λογω του οτι το προγραμμα ειναι πιο χαλαρο και δεν εχουν ξερο τελετουργικο.
 

Επισκέπτης
Καλά, ο Λαζόπουλος την έχει ψωνίσει τελείως πλέον. Την έχει δει η Φωνή του Λαού και αντί για σάτιρα βγάζει δεκάρικους που ακόμη κι'ο Ξανθόπουλος θα ντρεπόταν να πει στις ταινίες που γύριζε τη δεκαετία του '60.

Για'μένα άρχισε να χάνει πολύ όταν φώναξε στο πλατό τους τεμπέληδες της Ολυμπιακής και δήλωσε με ύφος χιλίων καρδιναλίων ότι "ο ελληνικός λαός στηρίζει τον δίκαιο αγώνα σας".
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :jerking: :jerking: :jerking:
Να μη μιλήσουμε για το γλύψιμο που έριχνε στον Κωστάκη όσο ήταν καταλληλότερος και ενώ την ίδια στιγμή η κρατική διαφήμιση έρεε προς τις εκπομπές του.
Ας ασχοληθεί καλύτερα με την Μπεκατώρου και τον Φικιώρη όπου είναι το πραγματικό ταλέντο του.

:thumbsup: ...συμφωνούμε και σε κάτι! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom