Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

Επισκέπτης
Εαν η Τζουλια στο βιντεο ΔΕΝ σου φαινεται της σειρας πλεον, θα πω στο Δημητρακη να σου αποστειλει προσκληση προς Βορρα.. :)

Υπαρχει μερος για ολους στο χωρο.
Εκάνε η Τζούλια καρίερα μοντέλου και μου διαφεύγει;! :grin: :think:

Boρρά τί εννοείς,δεν κατάλαβα;! :huh:
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
της σειρας ως γκομενα ειναι
αλλα η ομορφια της ειναι αναμφισβητητη, κι αν δν ειχε σπασει τοσο και τις ειχαν μεινει 2 τριχες μονο θα μπορουσε να κανει πολλα

Μα ποιος αμφισβητει οτι ειναι πολυ ωραιο καυλακι. Αλλα ως εκει. Συγκρινεται με τη Τζουλια των καλλιστειων αυτο που ειδαμε στο βιντεο? Ελεος δηλαδη.
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Μα ποιος αμφισβητει οτι ειναι πολυ ωραιο καυλακι. Αλλα ως εκει. Συγκρινεται με τη Τζουλια των καλλιστειων αυτο που ειδαμε στο βιντεο? Ελεος δηλαδη.

και η Τζουλια τω καλλιστειων σκροφιτσα ηταν  :P
αλλα 100000000 φορες πιο ωραια
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
και η Τζουλια τω καλλιστειων σκροφιτσα ηταν  :P
αλλα 100000000 φορες πιο ωραια

Ηταν η πρωτη μου επιλογη πρωτου φτασει στον τελικο, στραβωσα κι εγω με τις ιστοριες που εκανε, μπορει να ειχε δικιο , αλλα λιγο σεμνοτητα δε βλαπτει. Ειναι η διαφορα αναμεσα σε ενα σοβαρο μοντελο και στην Paris, αυτη διαλεξε το δευτερο δρομο.
 

Επισκέπτης
και η Τζουλια τω καλλιστειων σκροφιτσα ηταν  :P
αλλα 100000000 φορες πιο ωραια
Θα το ξανα πω:
Τζούλια καλλιστείων=αγαπησιάρα γλυκούλα κουκλίτσα.
Τζούλια της τσόντας=σκυλί γκαυλιάρικο για άγρια πράγματα.
Ότι γουστάρει ο καθένας!!! :dancing:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Θα το ξανα πω:
Τζούλια καλλιστείων=αγαπησιάρα γλυκούλα κουκλίτσα.
Τζούλια της τσόντας=σκυλί γκαυλιάρικο για άγρια πράγματα.
Ότι γουστάρει ο καθένας!!! :dancing:

αγαπησιαρα οταν κανει προσβλητικες γκριματσες για τις αλλες κοπελες και τις αποφασεις της επιτροπης? σκυλα ηταν και τοτε, γλυκουλα ναι και παρα παρα πολυ ομορφη
τωρα εγω που δεν καυλωνω με τη Τζουλια απ το δευτερο που πες κραταω μονο το "σκυλι"  :P
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Θα το ξανα πω:
Τζούλια καλλιστείων=αγαπησιάρα γλυκούλα κουκλίτσα.
Τζούλια της τσόντας=σκυλί γκαυλιάρικο για άγρια πράγματα.
Ότι γουστάρει ο καθένας!!! :dancing:

Οταν πεφτεις στη δευτερη κατηγορια, οι επιλογες ειναι εκατομμυρια στον κοσμο και με κλασμα του κοστους. Στην πρωτη κατηγορια κρατας το ονομα σου μεχρι τα 40-50 μην πω και 60 σου. Διαλεξε να ζησει εντονα και γρηγορα. Κι εγω ετσι ειμαι. Αλλα η γυναικα το πληρωνει αυτο συνηθως πιο ακριβα.
 

Επισκέπτης
Οταν πεφτεις στη δευτερη κατηγορια, οι επιλογες ειναι εκατομμυρια στον κοσμο και με κλασμα του κοστους. Στην πρωτη κατηγορια κρατας το ονομα σου μεχρι τα 40-50 μην πω και 60 σου. Διαλεξε να ζησει εντονα και γρηγορα. Κι εγω ετσι ειμαι. Αλλα η γυναικα το πληρωνει αυτο συνηθως πιο ακριβα.
Επίσης στην δεύτερη κατηγορία βγαίνουν λεφτά πιο γρήγορα και πιο πολλά.
Τα μοντέλα έτσι και αλλιώς είναι σαν τους ποδοσφαιριστές,έχουν λίγα επαγγελματικά χρόνια(18-36),εγώ προσωπικά δεν γνωρίζω μοντέλα κάποιας ηλικίας.
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Επίσης στην δεύτερη κατηγορία βγαίνουν λεφτά πιο γρήγορα και πιο πολλά.
Τα μοντέλα έτσι και αλλιώς είναι σαν τους ποδοσφαιριστές,έχουν λίγα επαγγελματικά χρόνια(18-36),εγώ προσωπικά δεν γνωρίζω μοντέλα κάποιας ηλικίας.

Απο καποια φαση και μετα το γυρνας στις τεχνες και τα γραμματα, παντρευεσαι ενα παραγωγο σκηνοθετη και δεν ξερω εγω τι αλλο και τι βλεπεις πιο σοβαρα, κοιτας την υστεροφημια οταν σπασεις και εισαι σοβαρο μοντελο. Αυτο το ξεκωλακι που ειδα εγω στο βιντεο εχει ηδη καει απο τα 24, εχω φιλες μοντελα, 27-29 χρονων τετοιο σπασιμο δεν ειδα πουθενα, αυτη ειναι το πολυ για 30-35 οχι καριερα, για ζωη μιλαμε. Δεν εχει πολλα ψωμια.
 

Επισκέπτης
Απο καποια φαση και μετα το γυρνας στις τεχνες και τα γραμματα, παντρευεσαι ενα παραγωγο σκηνοθετη και δεν ξερω εγω τι αλλο και τι βλεπεις πιο σοβαρα, κοιτας την υστεροφημια οταν σπασεις και εισαι σοβαρο μοντελο. Αυτο το ξεκωλακι που ειδα εγω στο βιντεο εχει ηδη καει απο τα 24, εχω φιλες μοντελα, 27-29 χρονων τετοιο σπασιμο δεν ειδα πουθενα, αυτη ειναι το πολυ για 30-35 οχι καριερα, για ζωη μιλαμε. Δεν εχει πολλα ψωμια.
Ρε συ νομίζεις η Τζούλια δεν θα βρει γαμπρό όταν και αν θελήσει;! :think:
Πανεύκολα!!!
Επιπλέον πιστεύω αν αποσυρθεί και αύριο κιόλας,σε ένα δύο μήνες θα έχει ξεχαστεί το θέμα,οπότε δεν έχει τσαλακώθει εσάει το ονομά της.
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Ρε συ νομίζεις η Τζούλια δεν θα βρει γαμπρό όταν και αν θελήσει;! :think:
Πανεύκολα!!!
Επιπλέον πιστεύω αν αποσυρθεί και αύριο κιόλας,σε ένα δύο μήνες θα έχει ξεχαστεί το θέμα,οπότε δεν έχει τσαλακώθει εσάει το ονομά της.

Σιγα μην την παρει κανεις σοβαρα. Κανας Αραβας ισως , κι οταν σπασει λιγο παραπανω θα πλενει πιατα στο χαρεμι. Μιλαω απο προσωπικη πειρα πρωην μου , αντιστοιχη περιπτωση.
 

Επισκέπτης
Σιγα μην την παρει κανεις σοβαρα. Κανας Αραβας ισως , κι οταν σπασει λιγο παραπανω θα πλενει πιατα στο χαρεμι. Μιλαω απο προσωπικη πειρα πρωην μου , αντιστοιχη περιπτωση.
Καλά η μία περίπτωση δεν σημαίνει κάτι 100% σίγουρο,γενικά το νινί σέρνει καράβι και σου λέω οτί κατά την προσωπική μου γνώμη αν η Τζούλια χαθεί για λίγο καιρό θα ξεχαστούν όλα.
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Καλά η μία περίπτωση δεν σημαίνει κάτι 100% σίγουρο,γενικά το νινί σέρνει καράβι και σου λέω οτί κατά την προσωπική μου γνώμη αν η Τζούλια χαθεί για λίγο καιρό θα ξεχαστούν όλα.

Θα παιξει σε πολυ μεγαλες ηλικιες , οποιος ειναι περιεργος ας ψαξει το σηριαλ το ρουμανικο Monica Colombeanu. Tετοια περιπτωση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom