Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τώρα  σοβαρά .
Έχω  ένα  ερώτημα . Ποιος  από  αυτούς  που  είδανε  το βίντεο  την έπαιρνε   ντελίβερι  με  πάνω  από  100 € full service ?

 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Ρε παίδες, έχω πάθει σοβαρό πρόβλημα..  :helpplea: απο τότε που είδα το βίντεο αυτό έχω ξενερώσει απίστευτα... όλο το σκηνικό με ξενέρωσε... :fuck1:  περίμενα πολλά και με απογοήτευσε..
Κάποιος εδωμέσα είχε γράψει για κυταρίτιδα και γέλασα στην αρχή,  :huh: αλλά μετά μόλις είδα το βίντεο σε μια σκηνή που την έχει στα πλάγια κάνουν κάτι τρύπες τα κωλομέρια της σαν χαλασμένη κεφαλογραβιέρα... απο τότε το σκεύτομαι συνέχεια και ξενερώνω παραπάνω.... το θέμα είναι οτι απο χτές δεν μου σηκώνετε κιόλας... ήμαρτον!  αφου μας απογοήτευσε και η τζούλια  τι ασπρες μερες να περιμένεις σε αυτή την χώρα???? :uglystupid:

έχετε τη φαρμάκη  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:

κουράγιο παλικάρια
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Ναι ενταξει.............

Παντως εγω αν εβγαζα τοσα λεφτα θα τα εστελνα επι τοπου σε οφ-σορ και θα πηγαινα να στησω εταιρια παραγωγης ουγγαρια και να ζησω εκει.

Τι να κανεις στην Ελλαδα................?
ναι ρε brotha δεν λεω. ετσι ειναι το σωστο για την σιρινα
αλλα με την τζουλαρα που θα βγει στον τακο τι θα γινει?
που δηλωνει οτι θα κινηθει νομικα, εννοω
θα γινει της μπουκαλααααααααααααααααααας
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.446
Like
3
Πόντοι
66
Ρε παίδες, έχω πάθει σοβαρό πρόβλημα..  :helpplea: απο τότε που είδα το βίντεο αυτό έχω ξενερώσει απίστευτα... όλο το σκηνικό με ξενέρωσε... :fuck1:  περίμενα πολλά και με απογοήτευσε..
Κάποιος εδωμέσα είχε γράψει για κυταρίτιδα και γέλασα στην αρχή,  :huh: αλλά μετά μόλις είδα το βίντεο σε μια σκηνή που την έχει στα πλάγια κάνουν κάτι τρύπες τα κωλομέρια της σαν χαλασμένη κεφαλογραβιέρα... απο τότε το σκεύτομαι συνέχεια και ξενερώνω παραπάνω.... το θέμα είναι οτι απο χτές δεν μου σηκώνετε κιόλας... ήμαρτον!  αφου μας απογοήτευσε και η τζούλια  τι ασπρες μερες να περιμένεις σε αυτή την χώρα???? :uglystupid:
να σου συστήσω ένα οπτικούλη έτσι να το τόχης ρε αδερλφέ δεν ξερεις μπορει να το χρειαστείς σύντομα/??? :2funny: :2funny:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
ναι ρε brotha δεν λεω. ετσι ειναι το σωστο για την σιρινα
αλλα με την τζουλαρα που θα βγει στον τακο τι θα γινει?
που δηλωνει οτι θα κινηθει νομικα, εννοω
θα γινει της μπουκαλααααααααααααααααααας

Aυτο που κανει ειναι το πιο εξυπνο μαρκετινγκ και καλυψη για τους συγγενεις της κλπ.......
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
για τον παπαζόλ σχολίασα, αλλά ακόμα και για σένα να το έλεγα, δεν πειράζει, χαλάρωσε, δε χρειάζεται να είσαι τόσο σφιχτός, πήγαινε για κάνα μασαζάκι, για κάνα σπα, για καμια φυκοθεραπεία, δεν είν'κακό, σου ανοίγει το πνεύμα, είμαστε μια όμορφη ατμόσφαιρα, κουμπαγιά μάι λορντ κουμπαγιά  :2funny: :2funny:
πιο χαλαρος δεν γινεται μαν
love is the answer :rockon:
 

bublegum

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
125
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
ναι ρε brotha δεν λεω. ετσι ειναι το σωστο για την σιρινα
αλλα με την τζουλαρα που θα βγει στον τακο τι θα γινει?
που δηλωνει οτι θα κινηθει νομικα, εννοω
θα γινει της μπουκαλααααααααααααααααααας

Τι νομικά να κινηθεί; Αφού και οι δυο πλευρές είναι συνενοημένες για αυτό που γίνεται
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
Το μονο που δεν εχει θεση στο μυαλο ενος σκεπτομενου ανθρωπου αλλα και εδω ειναι οι ηθικολογιες!

(Επειδη διαβαζω διαφορα εδω μεσα)

Τους κλεφτες,προδοτες πολιτικους που σας ρουφανε τα λεφτα και σας καταστρεφουν τη ζωη τους ξεχασατε?
Την Εκκλησια που εχει μαζεψει και μαζευει ολο το χρημα την ξεχασατε?
Την παιδεραστια απο μοναχους και παπαδες την ξεζασατε?
Την κοροιδια και την πλυση εγκεφαλου απο ολους τους παραπανω την ξεχασατε?
Την υποκρισια που διακατεχει την κοινωνια την ξεχασατε?

Μην προσπαθειτε να ενοχοποιησετε το χρημα,το πορνο και την καλοπεραση!
Αυτη ειναι η ζωη.

Μην προσπαθειτε να ενοχοποιησετε αυτα που σας κανουν να περνατε καλα,αυτη ειναι η μεγαλυτερη παγιδα!

Τους νταβατζηδες των καναλιων τους ξεχασατε?

Σε ολα τα μεσημεριανα λενε για το πορνο της τζουλιας............

Ετσι θα το μαθει και το τελευταιο ανηλικο.......και θα ψαξει για να το δει!

 

enoxlitikostipos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Το μονο που δεν εχει θεση στο μυαλο ενος σκεπτομενου ανθρωπου αλλα και εδω ειναι οι ηθικολογιες!

(Επειδη διαβαζω διαφορα εδω μεσα)

Τους κλεφτες,προδοτες πολιτικους που σας ρουφανε τα λεφτα και σας καταστρεφουν τη ζωη τους ξεχασατε?
Την Εκκλησια που εχει μαζεψει και μαζευει ολο το χρημα την ξεχασατε?
Την παιδεραστια απο μοναχους και παπαδες την ξεζασατε?
Την κοροιδια και την πλυση εγκεφαλου απο ολους τους παραπανω την ξεχασατε?
Την υποκρισια που διακατεχει την κοινωνια την ξεχασατε?

Μην προσπαθειτε να ενοχοποιησετε το χρημα,το πορνο και την καλοπεραση!
Αυτη ειναι η ζωη.

Μην προσπαθειτε να ενοχοποιησετε αυτα που σας κανουν να περνατε καλα,αυτη ειναι η μεγαλυτερη παγιδα!

Τους νταβατζηδες των καναλιων τους ξεχασατε?

Σε ολα τα μεσημεριανα λενε για το πορνο της τζουλιας............

Ετσι θα το μαθει και το τελευταιο ανηλικο.......και θα ψαξει για να το δει!




Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΠΗΔΗΧΤΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...!!!! :knockinb:
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Ρε παίδες, έχω πάθει σοβαρό πρόβλημα..  :helpplea: απο τότε που είδα το βίντεο αυτό έχω ξενερώσει απίστευτα... όλο το σκηνικό με ξενέρωσε... :fuck1:  περίμενα πολλά και με απογοήτευσε..
Κάποιος εδωμέσα είχε γράψει για κυταρίτιδα και γέλασα στην αρχή,  :huh: αλλά μετά μόλις είδα το βίντεο σε μια σκηνή που την έχει στα πλάγια κάνουν κάτι τρύπες τα κωλομέρια της σαν χαλασμένη κεφαλογραβιέρα... απο τότε το σκεύτομαι συνέχεια και ξενερώνω παραπάνω.... το θέμα είναι οτι απο χτές δεν μου σηκώνετε κιόλας... ήμαρτον!  αφου μας απογοήτευσε και η τζούλια  τι ασπρες μερες να περιμένεις σε αυτή την χώρα???? :uglystupid:










:jerking: :jerking: :jerking: :headbang:








 

Επισκέπτης
H ταινία ξέρουμε αν έχει φύγει εξωτερικό;! :think:

Πρέπει να δουν κατί Γερμανοί το εργάκι μπας και μας εκτιμήσουν λίγο σαν χώρα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
Οπως ειπα και παραπανω και ξαναποσταρω.........
Επειδη ειναι πολυ σημαντικο αυτο που λεω!




Σε ολα τα μεσημεριανα λενε για το πορνο της τζουλιας............

Ετσι θα το μαθει και το τελευταιο ανηλικο.......και θα ψαξει για να το δει!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166

η τσόντα δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο σαν τσόντα, το μόνο που έχει ενδιαφέρον ήταν ότι ήταν η τζούλια...

τώρα αν ο μουσιού δε θέλει καμμένες που δεν προσπαθούν καν να το κρύψουν ή δεν έχει κανα βίτσιο να πηδήξει διάσημη ούμπερ-σταρ (αχαχαχαααααα) είναι απόλυτα λογικό αυτό που λέει.

η τζούλια κάποτε ήταν η πιο όμορφη γυναίκα που πέρασε τα τελευταία 20 χρόνια από την τηλεόραση, τώρα είναι ίσως μόνο για φωτογραφία, ούτε στην τσόντα μου άρεσε ούτε όπως μίλαγε ούτε το ύφος της. μπορώ να καταλάβω να μη θέλει κάποιος να την πλερώσει.
 

enoxlitikostipos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Οπως ειπα και παραπανω και ξαναποσταρω.........
Επειδη ειναι πολυ σημαντικο αυτο που λεω!




Σε ολα τα μεσημεριανα λενε για το πορνο της τζουλιας............

Ετσι θα το μαθει και το τελευταιο ανηλικο.......και θα ψαξει για να το δει!


Καταρχην θα δεις τα group της τζουλιας στο facebook ειναι τιγκα με ανηλικα... και μετα.. με τα σημερινα ανηλικα, αυτο ειναι το προβλημα σου? εδω γυριζουν τα δικα τους με κινητο.. εχει γεμισει ο τοπος...
 

Επισκέπτης
η τσόντα δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο σαν τσόντα, το μόνο που έχει ενδιαφέρον ήταν η τζούλια...

τώρα αν ο μουσιού δε θέλει καμμένες που δεν προσπαθούν καν να το κρύψουν ή δεν έχει κανα βίτσιο να πηδήξει διάσημη ούμπερ-σταρ (αχαχαχαααααα) είναι απόλυτα λογικό αυτό που λέει.

η τζούλια κάποτε ήταν η πιο όμορφη γυναίκα που πέρασε τα τελευταία 20 χρόνια από την τηλεόραση, τώρα είναι ίσως μόνο για φωτογραφία, ούτε στην τσόντα μου άρεσε ούτε όπως μίλαγε ούτε το ύφος της. μπορώ να καταλάβω να μη θέλει κάποιος να την πλερώσει.

Εσείς κυρία μου την είδατε??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom