Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

Ferrariman

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Καταρχην θα δεις τα group της τζουλιας στο facebook ειναι τιγκα με ανηλικα... και μετα.. με τα σημερινα ανηλικα, αυτο ειναι το προβλημα σου? εδω γυριζουν τα δικα τους με κινητο.. εχει γεμισει ο τοπος...


Ετσι γινεται η φαση ρε συ, οταν ο γονιος δεν ξερει (ή δεν εχει χρονο) να μεγαλωσει το παιδι του και αφηνει την ανατροφη.. στην τηλεοραση
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πάντως  τα μπουκάλια  με  τις  σαμπάνιες  άλλοι τα  είχανε  εφεύρει  και  τους  έκλεψε  την πνευματική  ιδιοκτησία  η  Τζούλια .
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.800
Πόντοι
6.265
Λοιπον

1)Μαλακια που δεν βαλανε ελληνα να την πηδηξει ειναι δυνατον ρε να φεραν γαλλο?δηλαδη δεν ειχαμε εμεις εναν δικο μας να την σκισει?και αυτη η αδυναμια φαινεται παραπανω οταν η τζουλια τον βριζει κλπ και αυτος δεν λεει τιποτα αν ηταν δικος μας θα τις εχωνε μπινελικια :dancing:

2)μεγιστη ξεφτυλα σδοε κρατους κλπ
ρε τρομπες καταστρεψατε την χωρα πτωχευσαμε φαγανε λαμογια δισεκατομμυρια και κανετε ελεγχο βρε γελιοι στην σερινα??? :headbang: :headbang:

3)αυτο με τις γυναικες που βριζουν την τζουλια θυμιζει λιγο την σκηνη απο την μαλενα με την μονικα μπελουτσι
ολες οι καραπουταναρες που το παιζουν ηθικες ορμανε στην αλλη που ζηλεουν
ουστ καργιολες
 

enoxlitikostipos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως   τα μπουκάλια  με  τις  σαμπάνιες  άλλοι τα  είχανε  εφεύρει  και  τους  έκλεψε  την πνευματική  ιδιοκτησία  η  Τζούλια .

που εισαι ρε βιση να ζητησεις δικαιωματα???
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Εεεε μπορεί να τυχαίνουν όλα τα παραλόγα σε εμένα!!! :cheesy:

Έχω 3-4 παραδείγματα κοπέλες μόνες και να ρίχνουν χιλόπιτες αβέρτααα!!! :headbang:
ρε πας καλα?!επειδη ειμαι μονη θα παωψ με οποιον μου την πεφτει?! :headbang:
κ περα απο αυτο!!!μπορει ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ να ειμαι μονη...
τι μαλακιες ακουω ρε παπα απο σενα σημερα?!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
εγώ πάντως εκεί με το μπουκάλι όντως περίμενα με αγωνία τη στιγμή που θα βεντουζάρει...
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Τι νομικά να κινηθεί; Αφού και οι δυο πλευρές είναι συνενοημένες για αυτό που γίνεται
καταλαβαινετε τι λετε?
ενταξει καλη η καλυψη για την οικογενεια με την δικαιολογια οτι ηταν προσωπικο το βιντεο
καλα και να υπαρχει κεκατερωθεν συμφωνια για το ολο σκηνικο που στηθηκε στα μιντια
ΜΠΛΕΧΤΙΚΕ ΟΜΩΣ Ο ΣΔΟΕ
αν ο σδοε δεν βρει ατασταλειες στα χρηματα και στις συμφωνιες για το επιμαχο βιντεο τοτε ολα τιναζονται στον αερα.
αποκαλυπτεται η συμφωνια και οτι η χρηση της νομικης οδου γινεται μονο ως επικοινωνιακο κολπο.
αυτο ειναι ποινικως κολασιμο και για τις δυο πλευρες
και επικοινωνιακα αποκαλυπτεται η παραπλανηση κοινου και τοτε να δω δηλωσεις που θα κανει η τζουλια. ο σιρινας δεν θα εχει προβλημα γιατι απο την αρχη ειπε οτι ολα ειναι νομιμα.
δεν ξερω πως να το πω πιο λιανα
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
εγώ πάντως εκεί με το μπουκάλι όντως περίμενα με αγωνία τη στιγμή που θα βεντουζάρει...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κ ο δικος μου αυτο σκεφτοτανε.
αλλα ξενερα που ειδε το βιντεο χωρις ηχο...το κατεβασανε απο παντου... :birdman:
 

jimpo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
565
Like
2
Πόντοι
6
3281_1054790331988_1292724391_30137442_2202564_n.jpg

:o :o :o :o :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom