Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
για πες τι εγινε με σιρινα?
μπηκε το σδοε, και...?
εχει πλανα στην τιβι?

DallasSWAT800x600.jpg
 :2funny:
 

pimp0

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ασχετο....Παντως η Τζουλια παιδια αν θελει να βελτιωθει σαν πορνσταρ δεν εχει μελλον στην Ελλαδα. Με οποιαδηποτε προταση πρεπει να την κανει. Διαφορετικα ειναι καμμενη περιπτωση εδω, θα διασυρεται καθημερινως....
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
*L7?;uthor=fffanatic link=topic=81535.msg1701752#msg1701752 date=1267789930]
Ti γατες ειναι οι τυποι της σειρηνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εβγαλαν τα φραγκα και εξαφανιστηκαν,λογικα θα τα εστειλαν σε οφ-σορ!

Δειχνει τωρα στα καναλια που μπηκε το σδοε στην εταιρια αλλα πηραν τ'αρχιδια μου.................

Με τους μονους που μπορει να τα βαλει αυτο το κρατος ειναι οι μισθωτοι και οι συνταξιουχοι................ :2funny: :2funny:

Μήπως θυμάσαι πριν κανα χρόνο ενα παππούλη που χρώσταγε και πήγαν να του πάρουν το μοναδικό τραπέζι που είχε ???? :jerking: :jerking: :jerking:

Ναι και τελικα του το πηραν............

Υπαρχουν πολλα τετοια.............

 

Επισκέπτης
ΚΑΜΙΑ βαση δεν εχει αυτο που λες!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΜΙΑ ΟΜΩΣ!παω να παρω καφε κ επανερχομαι.μερα μπαι δε γουει!
Εεεε μπορεί να τυχαίνουν όλα τα παραλόγα σε εμένα!!! :cheesy:

Έχω 3-4 παραδείγματα κοπέλες μόνες και να ρίχνουν χιλόπιτες αβέρτααα!!! :headbang:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
δεν κανει μονο αυτο το σδοε.
ελεγχει και βιβλια εσοδα εξοδα ΔΑ τιμολογια συμβολαια συμφωνιτικα προμιθευτες συνεργατες κτλ.
καμια ενημερωση παιζει για το αν βγηκαν καθαροι?
γιατι αν βγηκαν...
τοτε η τζουλια θα ζησει μεγαααααααλες στιγμες!!!!!!!!

Ναι ενταξει.............

Παντως εγω αν εβγαζα τοσα λεφτα θα τα εστελνα επι τοπου σε οφ-σορ και θα πηγαινα να στησω εταιρια παραγωγης ουγγαρια και να ζησω εκει.

Τι να κανεις στην Ελλαδα................?
 

Ferrariman

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Ασχετο....Παντως η Τζουλια παιδια αν θελει να βελτιωθει σαν πορνσταρ δεν εχει μελλον στην Ελλαδα. Με οποιαδηποτε προταση πρεπει να την κανει. Διαφορετικα ειναι καμμενη περιπτωση εδω, θα διασυρεται καθημερινως....

τι να βελτιωθει το σαψαλο ρε φιλε, καμμενο χαρτι ειναι σε ολους τους τομεις

πορνοσταρ ειναι η σασα γκρευ και οχι η πρεζου τζουλια
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Εεεε μπορεί να τυχαίνουν όλα τα παραλόγα σε εμένα!!! :cheesy:

Έχω 3-4 παραδείγματα κοπέλες μόνες και να ρίχνουν χιλόπιτες αβέρτααα!!! :headbang:

δεν λέει ότι δεν συμβαίνει, λέει ότι το ότι κάποια έχει καιρό να βρει γκόμενο δε σημαίνει ότι πρέπει να κάθεται στον κάθε χλιμίτζουρα  :sunglasses:


επίσης:

τι να βελτιωθει το σαψαλο ρε φιλε, καμμενο χαρτι ειναι σε ολους τους τομεις

πορνοσταρ ειναι η σασα γκρευ και οχι η πρεζου τζουλια

γιες  :rockon:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Ναι ενταξει.............

Παντως εγω αν εβγαζα τοσα λεφτα θα τα εστελνα επι τοπου σε οφ-σορ και θα πηγαινα να στησω εταιρια παραγωγης ουγγαρια και να ζησω εκει.

Τι να κανεις στην Ελλαδα................?


σωστος!
 

nandro79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
13
Πόντοι
1
Ti γατες ειναι οι τυποι της σειρηνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εβγαλαν τα φραγκα και εξαφανιστηκαν,λογικα θα τα εστειλαν σε οφ-σορ!

Δειχνει τωρα στα καναλια που μπηκε το σδοε στην εταιρια αλλα πηραν τ'αρχιδια μου.................

Με τους μονους που μπορει να τα βαλει αυτο το κρατος ειναι οι μισθωτοι και οι συνταξιουχοι................ :2funny: :2funny:

μαθανε τοι υπαρχει χρημα πλακωσανε και οι νταβατζηδες να παρουν το ποσοστο τους :2funny: :2funny:. ουστ ρε απο εδω. τουλαχιστον η τζουλια και σειρηνα μας εδωσαν και μερικες στιγμες χαρας, εσεις μας  :fuck2: καθε μερα ασιαλωτα. τζουλια στην βουλη (μονοκουκι θα βγει)
 

Επισκέπτης
δεν λέει ότι δεν συμβαίνει, λέει ότι το ότι κάποια έχει καιρό να βρει γκόμενο δε σημαίνει ότι πρέπει να κάθεται στον κάθε χλιμίτζουρα  :sunglasses:
Προσδιόρισε την έννοια,
χλιμίτζουρας από ότι έχω καταλάβει=οποίος δεν είναι τρέντυ,ψηλός ξανθός γαλανομάτης!!! :P
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
80;;;

Μην είσαι τοσο σίγουρος γι'αυτό.

μπορεί να εννοάει ότι τότε δε βάζανε καπότες..


Προσδιόρισε την έννοια,
χλιμίτζουρας από ότι έχω καταλάβει=οποίος δεν είναι τρέντυ,ψηλός ξανθός γαλανομάτης!!! :P
όποιος δεν τους αρέσει, εγώ δεν κάνω τον μπάτσο στα γούστα και στο μουνί της κάθε βλαμένης  :sunglasses: :sunglasses:
 

roboot

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
94
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
10
Η τσόντα είναι όπιο για τις μάζες  :cum:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
αν ειναι δυνατον.ετσι οπως παει αυτο το thread θα ξεπερασει και το ιστορικο "Ημερησια ενημερωση για μπουρδελα" :think:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.446
Like
3
Πόντοι
66
μπορεί να εννοάει ότι τότε δε βάζανε καπότες..

όποιος δεν τους αρέσει, εγώ δεν κάνω τον μπάτσο στα γούστα και στο μουνί της κάθε βλαμένης  :sunglasses: :sunglasses:
εδώ λέμε πολύ αντρικές κουβέντες όπως κατάλαβες!!! :2funny:
κ πές μας πως θες τους άντρες για σου φτιάξουμε κανα καφέ :2funny: :2funny:
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
δεν εννοω τις καποτες.
αν εζησες το  80 Σαλονικα θα ηξερες
και αν δεν ξερεις δεν πειραζει
δεν τρεχει τιποτα
μην βγαζεις αυθαιρετα συμπερασματα ομως
δεν ειμαι κανας κολογερος να μην αντιλαμβανομαι την αλλαγη απο το τοτε μεχρι το σημερα.
εγω καταθετω την εμπειρια μου βολταιρε. αν πιο παλια ηταν ακομα καλυτερα η χειροτερα τι να σου πω, δεν ξερω
αυτο που ξερω ειναι η αποψη μου για το τι γινοταν και την υποστηριζω. κακο ειναι?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
για τον παπαζόλ σχολίασα, αλλά ακόμα και για σένα να το έλεγα, δεν πειράζει, χαλάρωσε, δε χρειάζεται να είσαι τόσο σφιχτός, πήγαινε για κάνα μασαζάκι, για κάνα σπα, για καμια φυκοθεραπεία, δεν είν'κακό, σου ανοίγει το πνεύμα, είμαστε μια όμορφη ατμόσφαιρα, κουμπαγιά μάι λορντ κουμπαγιά  :2funny: :2funny:
 

enoxlitikostipos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παίδες, έχω πάθει σοβαρό πρόβλημα..  :helpplea: απο τότε που είδα το βίντεο αυτό έχω ξενερώσει απίστευτα... όλο το σκηνικό με ξενέρωσε... :fuck1:  περίμενα πολλά και με απογοήτευσε..
Κάποιος εδωμέσα είχε γράψει για κυταρίτιδα και γέλασα στην αρχή,  :huh: αλλά μετά μόλις είδα το βίντεο σε μια σκηνή που την έχει στα πλάγια κάνουν κάτι τρύπες τα κωλομέρια της σαν χαλασμένη κεφαλογραβιέρα... απο τότε το σκεύτομαι συνέχεια και ξενερώνω παραπάνω.... το θέμα είναι οτι απο χτές δεν μου σηκώνετε κιόλας... ήμαρτον!  αφου μας απογοήτευσε και η τζούλια  τι ασπρες μερες να περιμένεις σε αυτή την χώρα???? :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom