Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Ποιο ήταν το αγαπημένο παιχνίδι της Τζούλιας στο σχολείο;
Η μπουκάλα  :2funny:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
γιατι εφεραν γαλλο να την πηδηξει και δεν εβαλαν ελληνα???????? :uglystupid:
ανικανοι ειμαστε εμεις?????και σιγα τα προσοντα του γαλλου :S
με χαπακια ολοι μπορουμε....... :2funny:
 

bublegum

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
125
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Ε αν σε έπεισε και η Τζούλια...
Ρε δεν είναι ένας δύο είναι λέμε. Ο άλλος μπορεί να είναι Έλληνας. Δείτε το κιόλας. Ο ένας είναι με τρίχες στον πούτσο κι ο άλλος χωρίς. Αυτός με τις τρίχες είναι και λιγότερο γυμνασμένος από τον άλλο.
Άλλωστε και η ίδια άφησε να υπονοηθεί ότι ήταν πάνω από ένας

 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
ΔΕΝ είναι φήμες.
Αυτό το βρήκες.
Πες μας τώρα και την χρονιά.
Εδώ σε θέλω.
θα πρεπει να δω πως τι αντιδραση εχει στο μουνι της τζουλιας στο βιντεο για να σου πω χρονια βολταιρε φιλε!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

brasidas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
95
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
0

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
έχουμε και μελλοντολόγους δηλαδή στο site..καλή φάση !!!!
κοιτα να δεις.
κανα καφρακι να αρχισει να μιλαει με λεπτομερειες και να ανεβαζει και φωτος τελειωσαμε σαν παρεα.
οποτε μην το ψαχνεις και απολαυσε το site με οτι διαθετει.
αν δε γουσταρεις παλι, αντε και παραπερα εχει κι αλλα site.
απλα μη μας τα κανεις τσουρεκια
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Το πόσο πεινασμένος είναι ο Έλληνας φαίνεται από την τρέλα που τον έπιασε με το DVD της Τζούλιας Αλεξανδράτου. Καταρχήν τα media είναι τραγικά. Μια κοπέλα με πρόβλημα, που έχει χάσει τον προσανατολισμό της την εκμεταλλεύεται. Τα media δεν έχουν ψυχή. Είναι σαν το κράτος. Θέλουν να κερδίζουν με οποιονδήποτε τρόπο. Η ανθρώπινη αδυναμία είναι το όπλο τους. Το είδα το dvd. Και δεν φτιάχτηκα καθόλου. Θηλυκότητα μηδέν. Ένα σώμα που δεν έχει την ερωτική κίνηση, το πάθος. Ένα πράγμα πάνω σε ένα κρεβάτι. Τις Πετρούλες και τις Τζούλιες θα πρέπει να τις προφυλάσσει το σύστημα. Και όχι να αναδεικνύει το πρόβλημά τους. Προβληματικές γυναίκες είναι η Τζούλια, η Πετρούλα, η Μπεζαντάκου. Και το επικίνδυνο είναι ότι προβάλλονται ως πρότυπα. Και από θηλυκότητα μηδέν. Το είδατε στο dvd. Θηλυκότητα μηδέν η Τζούλια και πάθος στο κρεβάτι τίποτα. Σαν την 40άρα υπάλληλο του σούπερ μάρκετ με δύο παιδιά όταν την απαυτώνει ο άντρας της. Ψιλοαγγαρεία ένα πράγμα. Προβληματικές οι Μπάρκες, οι Τζούλιες, οι Πετρούλες, οι Μπεζαντάκες. Και το κακό είναι για μένα ότι ο πιτσιρικάς αυνανίζεται σήμερα με αντισέξουαλ προβληματικές γυναίκες. Κρίμα.

                                  Πες τα Ραπτοπουλεεεεεε...
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
ειναι κι αυτο μια αποψη...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
ΔΕΝ είναι φήμες.
Αυτό το βρήκες.
Πες μας τώρα και την χρονιά.
Εδώ σε θέλω.

αν ειναι vintage σιγουρα δεν ειναι πριν το 98, το ελαχιστο κυριλε που υποθετω θα διαθετει το ξενοδοχειο και θα πληρωσαν για τη τσοντα. Αλλα σιγα μη ξερει το Τζουλιακι απο DP, κλινω περισσοτερο σε nv DP.
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ το βρήκα ελαφρώς άθλιο. Όπως και σε όλα τα άλλα, έτσι και στην τσόντα είμαστε εκατό χρόνια πίσω. Τι πλάνα ήταν αυτά ρε μαλάκα σκηνοθέτη??? Έπρεπε να υπήρχαν πολύ περισσότερα κοντινά στη μούνα της καργιόλας καθώς γαμιώτανε, μεγαλύτερη γκάμα στάσεων και όχι να τρώει τη μισή ταινία με αυτην από πάνω και τέλος έπρεπε να φάει πιο πολυ σπέρμα και όχι μόνο ένα χύσιμο. Αυτά.
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
καμια θειτσα,κολλημενη θα ηταν.... :jerking:
 

bublegum

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
125
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Το πόσο πεινασμένος είναι ο Έλληνας φαίνεται από την τρέλα που τον έπιασε με το DVD της Τζούλιας Αλεξανδράτου. Καταρχήν τα media είναι τραγικά. Μια κοπέλα με πρόβλημα, που έχει χάσει τον προσανατολισμό της την εκμεταλλεύεται. Τα media δεν έχουν ψυχή. Είναι σαν το κράτος. Θέλουν να κερδίζουν με οποιονδήποτε τρόπο. Η ανθρώπινη αδυναμία είναι το όπλο τους. Το είδα το dvd. Και δεν φτιάχτηκα καθόλου. Θηλυκότητα μηδέν. Ένα σώμα που δεν έχει την ερωτική κίνηση, το πάθος. Ένα πράγμα πάνω σε ένα κρεβάτι. Τις Πετρούλες και τις Τζούλιες θα πρέπει να τις προφυλάσσει το σύστημα. Και όχι να αναδεικνύει το πρόβλημά τους. Προβληματικές γυναίκες είναι η Τζούλια, η Πετρούλα, η Μπεζαντάκου. Και το επικίνδυνο είναι ότι προβάλλονται ως πρότυπα. Και από θηλυκότητα μηδέν. Το είδατε στο dvd. Θηλυκότητα μηδέν η Τζούλια και πάθος στο κρεβάτι τίποτα. Σαν την 40άρα υπάλληλο του σούπερ μάρκετ με δύο παιδιά όταν την απαυτώνει ο άντρας της. Ψιλοαγγαρεία ένα πράγμα. Προβληματικές οι Μπάρκες, οι Τζούλιες, οι Πετρούλες, οι Μπεζαντάκες. Και το κακό είναι για μένα ότι ο πιτσιρικάς αυνανίζεται σήμερα με αντισέξουαλ προβληματικές γυναίκες. Κρίμα.

                                  Πες τα Ραπτοπουλεεεεεε...


Εντάξει ρε συ, η κοπέλα απλά εκτελούσε αγγαρεία. Συν του ότι ήταν μες στην μαστούρα. Ούτε εμένα μου άρεσε, ούτε είδα το καταπληκτικό γαμήσι που λένε όλοι. Βαριόταν και το έδειχνε. Αλλά η καθεμιά κάνει κουμάντο στο μουνί της. Σκέψου ότι τώρα όλοι κάθονται κι ασχολούνται με αυτό. Εννοείται ότι σαν πορνοστάρ δεν πιάνει μία. Ούτε Σάσα Γκρέι είναι, ούτε Jenna. Μια κοπέλα που κάνει αγγαρεία και λέει ότι της πουν. Σιγά τα ωά, θα χε συνηθίσει κι από τις βίζιτες
 

ROUSSEAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
225
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
11
Γι'αυτό φίλε μου το χαρακτήρισα για μπαζολιγούρια. Δεν αξίζει ούτε για 2 Ευρώ όχι για 20. Αλλά τι να περιμένεις απο μία απλή ξεπέτα με ξεζουμισμένους ημιεπαγγελματίες σε σχεδόν φτηνιάρικη για τα διεθνή δεδομένα στάνταρ στις τσόντες.

Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ το βρήκα ελαφρώς άθλιο. Όπως και σε όλα τα άλλα, έτσι και στην τσόντα είμαστε εκατό χρόνια πίσω. Τι πλάνα ήταν αυτά ρε μαλάκα σκηνοθέτη??? Έπρεπε να υπήρχαν πολύ περισσότερα κοντινά στη μούνα της καργιόλας καθώς γαμιώτανε, μεγαλύτερη γκάμα στάσεων και όχι να τρώει τη μισή ταινία με αυτην από πάνω και τέλος έπρεπε να φάει πιο πολυ σπέρμα και όχι μόνο ένα χύσιμο. Αυτά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom