Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
...με πήδημα  δυνατό και γρήγορο και  έδειχνε οτι το κατέχει και έχει αντοχές.Δεν έδειχνε ούτε κι αυτός ιδιαιτερα γυμνασμένος αλλά δεν με χάλασε έτσι όπως τον είδα.Αν μάθω οτι ήταν ο Ψωμόπουλος θα ξενερώσω,μπλιαχ.

δυνατο σου φανηκε αυτο? εχεις μαθει και συ με κοιμισμενους? μονο το τσιγαρο να κρεμεται απο τα χειλη ελειπε
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
αν εσυ ειχες εστω κι ενα τεταρτημοριο του μυαλου του θα ησουν ΑΝΘΡΩΠΟΣ

αν δεν ειχες συνδρομο νταουν, θαχες ηδη γαμησει και δε θα περιφεροσουν εδω με τα σαλια σου σε χαρτοπετσετες καθε μερα
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
αν δεν ειχες συνδρομο νταουν, θαχες ηδη γαμησει και δε θα περιφεροσουν εδω με τα σαλια σου σε χαρτοπετσετες καθε μερα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!!!

ΜΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΣ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ..... ΖΩΥΦΙΟ !!!!!
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Τώρα για το Τζουλάκι τι να πω.Είναι ένα πανέμορφο πλάσμα που αργοκαίγεται.Εντόπισα τρεσσα στα μαλλιά,ραφή έντονη και όχι βραζιλιανικη στον βύζο,ολίγη χαλάρωση και τον τελειότερο κώλο και πόδια που έχω δει ποτέ στην ζωή μου.Μακάρι να ξυπνήσει και να στροφάρει σύντομα.Το πήδημα της ήταν χωρίς αντοχές και έδειχνε αρκετά fake.Η πίπα αντιθέτως της άρεσε περισσότερο.



Ο τύπος τώρα..είχε απιστευτη πούτσα ,να την καβαλάς και να κατεβαίνεις μετά απο 1 εβδομάδα απο πάνω,με πήδημα  δυνατό και γρήγορο και  έδειχνε οτι το κατέχει και έχει αντοχές.Δεν έδειχνε ούτε κι αυτός ιδιαιτερα γυμνασμένος αλλά δεν με χάλασε έτσι όπως τον είδα.Αν μάθω οτι ήταν ο Ψωμόπουλος θα ξενερώσω,μπλιαχ.
Μπραβο ρε αλιντισσα. σε παραδεχομαι για την κριτικη του γαμια. να και μια γυναικα που δεν κολωνει να βαλει την πουτσα στο στομα της. και οχι για να την γλυψει.
μπραβο μπραβο...
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
δεν το ειχα παρει χαμπαρι τι ακριβως παιζει. μολις το κατεβασα απο το (το αλλο link ειναι μουφα)
Ρε η γκομενα μεσα στην πρεζα της εχει σαλταρει τελειως.
Ποιος βαζει στοιχημα?
Δεν θα βγαλει το 2010. Αν δεν παει απο την πρεζα, θα κρεμαστει με κανενα σεντονι. :headbang:
εκτος αν κανει συμβολαιο με vivid η dorcel και δεν συμαζευεται...
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Παντως δεν εχω ξαναδει τσοντα που η πρωταγωνίστρια μετα την  :pipa2: να τα φτηνει και να το φωναζει κιολας. Φτουυυυυυυυ  :rockon:
 

Leftover

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα για το Τζουλάκι τι να πω.Είναι ένα πανέμορφο πλάσμα που αργοκαίγεται.Εντόπισα τρεσσα στα μαλλιά,ραφή έντονη και όχι βραζιλιανικη στον βύζο,ολίγη χαλάρωση και τον τελειότερο κώλο και πόδια που έχω δει ποτέ στην ζωή μου.Μακάρι να ξυπνήσει και να στροφάρει σύντομα.Το πήδημα της ήταν χωρίς αντοχές και έδειχνε αρκετά fake.Η πίπα αντιθέτως της άρεσε περισσότερο.



Ο τύπος τώρα..είχε απιστευτη πούτσα ,να την καβαλάς και να κατεβαίνεις μετά απο 1 εβδομάδα απο πάνω,με πήδημα  δυνατό και γρήγορο και  έδειχνε οτι το κατέχει και έχει αντοχές.Δεν έδειχνε ούτε κι αυτός ιδιαιτερα γυμνασμένος αλλά δεν με χάλασε έτσι όπως τον είδα.Αν μάθω οτι ήταν ο Ψωμόπουλος θα ξενερώσω,μπλιαχ.

συμφωνω και διαφωνω ταυτοχρονα μαζι σου..
η τζουλια ειναι ενα ομορφο πλασμα απλα.... και καιγεται γρηγορα.. καθολου αργα.το στηθος θα μπορουσε να το εχει κανει κλασεις ανωτερο αλλα οκ δεν ειναι και ασχημο.οσο για τον κωλο... ειναι ιππευσιμος... αλλα απεχει ετη φωτος απο εναν οντως γαμηστερο κωλο!!το ιδιο και τα ποδια!!για την πιπα συμφωνουμε.παντως φαινεται καπως... σαν ψιλοακουσμενη απο κατι.το πιθανοτερο απο κοκα... αλλα δεν μου κολλαει η συμπεριφορα της για κοκο.εχει και βρωμοστομα..

ο τυπος ειχε οντως αντοχη αρκετη.αλλα παθος ΜΗΔΕΝ.

μετα απο αυτη την μαλακια που εκανε "καηκε" ολοσχερως η τζουλια.οκ κονομησε.. και θα κονομησει κι αλλο αν βγαλει κανα δυο ακομη.... αλλα εχει κανει τετοια ζημια στον εαυτο της... που τα λεφτα θα της τα φανε οι ψυχολογοι οι managers και η κοκα.

αυριο μεθαυριο στη φυλης.... ευκολα...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μπραβο ρε αλιντισσα. σε παραδεχομαι για την κριτικη του γαμια. να και μια γυναικα που δεν κολωνει να βαλει την πουτσα στο στομα της. και οχι για να την γλυψει.μπραβο μπραβο...

:grin: :grin: :grin: Προσυπογράφω κι εγώ......!

Αφού δεν κολώνει να την πει, φαντάσου και να τη γλύφει.... ;) ;) ;) ;) ;)
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
:grin: :grin: :grin: Προσυπογράφω κι εγώ......!

Αφού δεν κολώνει να την πει, φαντάσου και να τη γλύφει.... ;) ;) ;) ;) ;)
ε δεν ειναι και στανταρ αυτο. συνηθως σκυλι που γαυγιζει δεν δαγκωνει...
 

Kostas_ath

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Αν παντως ασκησει το επαγγελμα της πορνης θα συγκαταλεγεται στις πιο ξενερωτες που εχουν περασει ποτε...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ναι προσδοκω να γαμησω αλιντισσα.

ε δεν ειναι και στανταρ αυτο. συνηθως σκυλι που γαυγιζει δεν δαγκωνει...

Αλίντισσα, διπλό το γάντι που σου πέταξαν..........!

Περιμένουμε απαντήσεις (και όχι της πούτσας... :grin:)
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ποιος μαλακοπιτουρας μου σβηνει τα μυνημα τα μου?. Αντε μη σε στειλω στη Τζουλια...........
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Ακομα να βγει το σικουελ? Η Ολγα τι κανει?? Ακομα??

olga_farmaki_playboy_photos_06.jpg
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.089
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
ΑΣΧΕΤΟ και σορρυ που το γραφω σ αυτο το θεμα, αλλα εχει πολυ κοσμο και θελω να το δειτε... εκανα ενα θρεντ για ελληνιδες διασημες που εχουμε παρει και η χουντα το site εβαλε λογοκρισια (το εσβισε) παρακαλώ να μαθω το λογο αν γίνεται...ευχαριστω !!!!  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom