Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

bublegum

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
125
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ το βρήκα ελαφρώς άθλιο. Όπως και σε όλα τα άλλα, έτσι και στην τσόντα είμαστε εκατό χρόνια πίσω. Τι πλάνα ήταν αυτά ρε μαλάκα σκηνοθέτη??? Έπρεπε να υπήρχαν πολύ περισσότερα κοντινά στη μούνα της καργιόλας καθώς γαμιώτανε, μεγαλύτερη γκάμα στάσεων και όχι να τρώει τη μισή ταινία με αυτην από πάνω και τέλος έπρεπε να φάει πιο πολυ σπέρμα και όχι μόνο ένα χύσιμο. Αυτά.

Μα το νόημα ήταν να το πλασσάρουν ως και καλά προσωπικό βίντεο. Για να γίνει ο σάλος που έγινε. Αν έκανε όλα αυτά (που απ'ότι έχω διε μια χαρά τα κάνει στις άλλες τσόντες του ο σκηνοθέτης της sirina, δεν θα υπήρχε ούτε μια αμφιβολία και δεν θα μπορούσε τώρα να βγαίνει η Τσούλια να λέει ότι ήταν προσωπικές της στιγμές
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Πάντως όσες μπλέκουν με τον Ψωμόπουλο έχουν ένα θέμα με το μπουκάλι.. :grin:
 

ROUSSEAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
225
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
11
Και που καθόμαστε και το σχολιάζουμε και πολύ είναι. Πέστε στον admin να κλείσει το Θέμα.

Εντάξει ρε συ, η κοπέλα απλά εκτελούσε αγγαρεία. Συν του ότι ήταν μες στην μαστούρα. Ούτε εμένα μου άρεσε, ούτε είδα το καταπληκτικό γαμήσι που λένε όλοι. Βαριόταν και το έδειχνε. Αλλά η καθεμιά κάνει κουμάντο στο μουνί της. Σκέψου ότι τώρα όλοι κάθονται κι ασχολούνται με αυτό. Εννοείται ότι σαν πορνοστάρ δεν πιάνει μία. Ούτε Σάσα Γκρέι είναι, ούτε Jenna. Μια κοπέλα που κάνει αγγαρεία και λέει ότι της πουν. Σιγά τα ωά, θα χε συνηθίσει κι από τις βίζιτες
 

violi x.x.

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
411
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.225
συμφωνω σε ολα εκτος απο τα παραδειγματα σου...
φιλε μου δεν εχω κατι με τους γκει ή με τους τραβεστι αλλα δεν ειναι ομως θεμα το οποιο πρεπει να προβαλλεται....Στα καναλια πλεον μονο τετοια βλεπουμε...Ο καθενας στο κρεβατι του μπορει να κανει οτι θελει αλλα καλως ή κακώς υπαρχει το ''φυσιν'' και το ''παραφυσιν''
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ το βρήκα ελαφρώς άθλιο. Όπως και σε όλα τα άλλα, έτσι και στην τσόντα είμαστε εκατό χρόνια πίσω. Τι πλάνα ήταν αυτά ρε μαλάκα σκηνοθέτη??? Έπρεπε να υπήρχαν πολύ περισσότερα κοντινά στη μούνα της καργιόλας καθώς γαμιώτανε, μεγαλύτερη γκάμα στάσεων και όχι να τρώει τη μισή ταινία με αυτην από πάνω και τέλος έπρεπε να φάει πιο πολυ σπέρμα και όχι μόνο ένα χύσιμο. Αυτά.
Έλεος, σας χαρίσανε γαιδαρο και τον κοιτάγατε στα δόντια.
Είτε το θέλετε είτε όχι αυτό που έγινε ήταν ανατρεπτικό, αν δεν έβγαινε να πει και τις μαλακίες χτες στο σταρ θα ήταν καλύτερα
 

bublegum

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
125
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Καλά δεν είδα και καμία τρομερή ανατροπή. Όλοι το ξέραμε ότι γαμιέται. Η κατάληξή της αργά ή γρήγορα φαινόταν ότι θα ήταν αυτή. Εγώ δεν είπα ότι δεν θα την γάμαγα. Είπα ότι δεν κάνει για τσόντα η τύπισσα. Τουλάχιστον με την απόδοση που είδαμε στην τσόντα. Με τους γκόμενους της μπορεί να γαμιέται υπερ του δέοντως καλά. Περιέργεια έχω να δω τι θα πει αν γυρίσει και 2η ταινία (όπως φημολογείται). Άλλη προσωπική στιγμή;
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
ε ναι ρε φιλε..
και αλλη προσωπικη στιγμη.
εντεχνα το ειπε στο σταρ και στον λιατσο.
δεν ειναι η πρωτη φορα που κανει κατι τετοιο σε φωτογραφηση οπως το ανεφερε...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
4406625281_191792f8bc.jpg
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Καλά δεν είδα και καμία τρομερή ανατροπή. Όλοι το ξέραμε ότι γαμιέται. Η κατάληξή της αργά ή γρήγορα φαινόταν ότι θα ήταν αυτή. Εγώ δεν είπα ότι δεν θα την γάμαγα. Είπα ότι δεν κάνει για τσόντα η τύπισσα. Τουλάχιστον με την απόδοση που είδαμε στην τσόντα. Με τους γκόμενους της μπορεί να γαμιέται υπερ του δέοντως καλά. Περιέργεια έχω να δω τι θα πει αν γυρίσει και 2η ταινία (όπως φημολογείται). Άλλη προσωπική στιγμή;
Απλα,θα αναπολει την προηγουμενη...
 

Επισκέπτης
"παραφύσιν" είναι και το "στοματικό σεξ" άραγε?
Καλά στο τέλος θα θεωρηθεί και το σεξ παραφύσην!!! :rolleyes:

Ελέος ρε γμτ έχουν λυσσάξει με την πουτανιάρα και σιγά τι έκανε,ένα πήδημα σε κάμερα ουαου, γμτ την δήθεν σοβαροφανεία και το σεμνά και ταπεινά σας!!! :headbang:

Δεν μπορώ άλλο δήθεν ηθικής και  :jerking:!!! :idiot: :uglystupid:

Υ.Γ.Ούτε πρότυπο γίνεται να γίνει αυτή ή οποία άλλη ούτε τίποτα,αν θες να είσαι πουτανιάρα θα γίνεις ακόμα και αν ζεις στο Πακιστάν που τις λιθοβολούν.

 

Επισκέπτης
ρε και γαμω τους φαρισαιους που ειστε εδω μεσα...γραφετε σε διαφορα θρεντ απευθυνομενοι με συμπαθεια και σεβασμο στο επαγγελμα της ιεροδουλης και μετα ερχεστε εδω και 200 σελιδες κραζετε το τζουλιακι.
Επειδη θελετε την πουτανα της καταντιας και του δεκαρικου για να βγαλετε τη συμπαθεια σας, νιωθοντας ανωτεροι. Η πουτανα του εκατομμυριου σας χαλαει γιατι δε βοηθαει στο κομπλεξισμο της ανωτεροτητας σας.

ουε ουε φαρισαιοι υποκριτες

τσιμπατε ενα κωλοδαχτυλο  :birdman:
:thumbsup:

Υ.Γ.Αφαιρώ το κωλοδάκτυλο γιατί είμαι παπάς άνθρωπος!!! :grin:
 
OP
OP
Y

yeahsure

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
302
Like
0
Πόντοι
1
Κatarxhn απορω που τον ειδατε τον ατριχο.Ενας τη γαμαει απο την αρχη ως το τελος.
2.Αν ειναι ο Ιαν ο γαλλος πορνοσταρ αυτος που τη γαμαει πως μιλαει ελληνικα ρε:grin:e φαινεται να να μιλαει αλλος αντι γι αυτον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom