Νέα

Τζοάννα (Sexy Jo)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

Xaramofais

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
718
Κριτικές
18
Like
4.536
Πόντοι
2.836

AmbadeenOff

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2017
Μηνύματα
38
Like
134
Πόντοι
0

AmbadeenOff

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2017
Μηνύματα
38
Like
134
Πόντοι
0
Βάζω και τους στίχους, όπου θα ήθελα να επαναλάβω κάθε λέξη:

I've never seen you looking so lovely as you did tonight
I've never seen you shine so bright
I've never seen so many men ask you if you wanted to dance
They're looking for a little romance, given half a chance
And I have never seen that dress you're wearing
Or the highlights in your hair that catch your eyes
I have been blind
The lady in red is dancing with me, cheek to cheek
There's nobody here, it's just you and me
It's where I want to be
But I hardly know this beauty by my side
I'll never forget the way you look tonight
I've never seen you looking so gorgeous as you did tonight
I've never seen you shine so bright, you were amazing
I've never seen so many people want to be there by your side
And when you turned to me and smiled, it took my breath away
And I have never had such a feeling
Such a feeling of complete and utter love, as I do tonight
The lady in red is dancing with me, cheek to cheek
There's nobody here, it's just you and me
It's where I want to be
But I hardly know this beauty by my side
I'll never forget the way you look tonight
I never will forget the way you look tonight
The lady in red, the lady in red

... αλλά μου αρκεί να επαναλάβω τον αρχικό στίχο:
I've never seen you looking so lovely as you did tonight
 

Ελενα110

Call-Girl
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
13.852
Like
99.680
Μια που ρεπαρο θα σας εξηγήσω να καταλάβατε γιατι αποφάσισα να μην δέχομαι άγνωστα άτομα.. τον τελευταίο μήνα, επισκέπτες αλλα και μέλη απο εδω (εχω τα πμ/τηλ αλλα φυσικα ειμαι εχεμύθη ως οφείλω) ,μ απασχολούν με άσκοπο μπλα μπλα,όλο θέλουν ραντεβού ολο κλείνουν και στο τέλος κάποιοι ακυρώνουν στο παρα 5 η δεν ενημερώνουν καν,κι αυτό έχει αντίκτυπο και στο καθημερινό πρόγραμμα μου,αλλα κ στους σοβαρούς κυρίους που θέλουν να με δουν.
Λυπαμαι αλλα πάρα ήμουν ανεκτικη,τον τελευταίο χρόνο ίσως και παραπάνω,κάνω ραντεβού για τις καυλες μου πάρα για το χρήμα (πολλοί το γνωρίζουν & μου το λενε, οτι αξίζω πολλα παραπάνω βάση του τι προσφέρω και πως ειμαι ).
Τσαντίστηκα πια,δεν έχω χρόνο να χάνω με την τρέλα του καθενός..περνάω σούπερ με αυτούς που εχω ηδη(υπερβολικά μεγάλο αριθμό μονίμων),γνώρισα και νέα γαματα άτομα τωρα τελευταία που έγραψαν όλοι για μένα,και μέχρι εδω οι νέες γνωριμίες.. δεν ξέρω αν θ αλλάξω γνώμη η οχι στο μέλλον ,προς το παρόν δεν θέλω ν ασχοληθώ με κανέναν που δεν ξέρω.
Ειμαι απο τις πιο τυπικές επαγγελματίες σε ολα μου,δεν εχω ακυρώσει/πουλήσει κανέναν σας, και ναι αγρίεψα εστω απ αυτούς τους λιγους καραγκιόζηδες που μ ενόχλησαν ασκοπα.
Ούτε γνωρίζω αν υπάρχει λύση σε μία συνήθεια που σαφέστατα δείχνει έλλειψη σεβασμου στο χρόνο του άλλου !
Ίσως κάποια παιδιά το θεωρουν παιχνίδι ή χαβαλέ να κλεισουν καποιο ραντεβου !
Και καποιος τώρα θα αναρωτηθεί :
《 ΓΙΑΤΙ ΈΛΕΝΑ ΧΑΝΕΤΕ ΛΕΦΤΑ ?》
Χανουμε πολυτιμο χρόνο !
Πρέπει να κανουμε κι εμεις το προγραμμα μας !
Μπορει εκεινη την ωρα να θελουμε να παμε για φαγητο ή μια βολτα !
Κι επειδη λενε ολοι για τις κοπελες των ραντεβου εγω θα φερω ενα παραδειγμα !
Ειχα στις 7 ραντεβου με την κομμωτρια μου και πήγα 7 και 5 ...οταν πηγα μου είπε σε αυστηρο ύφος !
Ελενα να μην επαναληφθει αυτο σε παρακαλω γιατι εχω αλλη πελατισσα μετα και πανε πισω τα ραντεβου μου !
ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ !
Καλα αν την στησω ουτε που θα μου ξανακλεισει ραντεβου εκτος αν την εχω ειδοποιησει απο ωρες πριν !
Βεβαια υπάρχει και η άλλη όψη του νομίσματος !
Ανθρωποι είμαστε σίγουρα θα υπάρχουν και τα απροόπτα στην ζωή μας !
Και δεν θα μπορουμε να πάμε σε ένα ραντεβου που έχουμε κανονίσει ή ειναι κοπέλα ή σε γιατρο ή για καφε με φίλους !
Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΕΙΑ !


Υ Γ..πολύ σπάνια με εχουν στησει
Τυχη??
Ενστικτο ??
Δεν ξερω !
Μπλοκ κατευθειαν χωρις δευτερη σκεψη !
Για να περνάμε όλοι όμορφα !
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
22.519
Κριτικές
1
Like
151.271
Ούτε γνωρίζω αν υπάρχει λύση σε μία συνήθεια που σαφέστατα δείχνει έλλειψη σεβασμου στο χρόνο του άλλου !
Ίσως κάποια παιδιά το θεωρουν παιχνίδι ή χαβαλέ να κλεισουν καποιο ραντεβου !
Και καποιος τώρα θα αναρωτηθεί :
《 ΓΙΑΤΙ ΈΛΕΝΑ ΧΑΝΕΤΕ ΛΕΦΤΑ ?》
Χανουμε πολυτιμο χρόνο !
Πρέπει να κανουμε κι εμεις το προγραμμα μας !
Μπορει εκεινη την ωρα να θελουμε να παμε για φαγητο ή μια βολτα !
Κι επειδη λενε ολοι για τις κοπελες των ραντεβου εγω θα φερω ενα παραδειγμα !
Ειχα στις 7 ραντεβου με την κομμωτρια μου και πήγα 7 και 5 ...οταν πηγα μου είπε σε αυστηρο ύφος !
Ελενα να μην επαναληφθει αυτο σε παρακαλω γιατι εχω αλλη πελατισσα μετα και πανε πισω τα ραντεβου μου !
ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ !
Καλα αν την στησω ουτε που θα μου ξανακλεισει ραντεβου εκτος αν την εχω ειδοποιησει απο ωρες πριν !
Βεβαια υπάρχει και η άλλη όψη του νομίσματος !
Ανθρωποι είμαστε σίγουρα θα υπάρχουν και τα απροόπτα στην ζωή μας !
Και δεν θα μπορουμε να πάμε σε ένα ραντεβου που έχουμε κανονίσει ή ειναι κοπέλα ή σε γιατρο ή για καφε με φίλους !
Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΕΙΑ !


Υ Γ..πολύ σπάνια με εχουν στησει
Τυχη??
Ενστικτο ??
Δεν ξερω !
Μπλοκ κατευθειαν χωρις δευτερη σκεψη !
Για να περνάμε όλοι όμορφα !
....συμφωνώ σε όλα.. μα σε ολα οσα παρέθεσες..εντωμεταξύ ουτε εγω είχα κουλά τοσα χρόνια,σπανίως έως ποτε..τον τελευταίο μήνα κάποιοι λίγοι έπαιξαν με τον χρόνο και την ανοχή μου..τυχαίο η οχι..;!
Τεσπα,μπλοκ εύκολα πλέον κι εγώ..!
Καλο βράδυ κορίτσι μου!
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
22.519
Κριτικές
1
Like
151.271
Βάζω και τους στίχους, όπου θα ήθελα να επαναλάβω κάθε λέξη:

I've never seen you looking so lovely as you did tonight
I've never seen you shine so bright
I've never seen so many men ask you if you wanted to dance
They're looking for a little romance, given half a chance
And I have never seen that dress you're wearing
Or the highlights in your hair that catch your eyes
I have been blind
The lady in red is dancing with me, cheek to cheek
There's nobody here, it's just you and me
It's where I want to be
But I hardly know this beauty by my side
I'll never forget the way you look tonight
I've never seen you looking so gorgeous as you did tonight
I've never seen you shine so bright, you were amazing
I've never seen so many people want to be there by your side
And when you turned to me and smiled, it took my breath away
And I have never had such a feeling
Such a feeling of complete and utter love, as I do tonight
The lady in red is dancing with me, cheek to cheek
There's nobody here, it's just you and me
It's where I want to be
But I hardly know this beauty by my side
I'll never forget the way you look tonight
I never will forget the way you look tonight
The lady in red, the lady in red

... αλλά μου αρκεί να επαναλάβω τον αρχικό στίχο:
I've never seen you looking so lovely as you did tonight
....τι θα γίνει με την πάρτη σου.. ;!
Εισαι επικίνδυνα ερωτευσιμος άνδρας απ όλες τις απόψεις..
 

nkoros10

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
264
Like
470
Πόντοι
21
Σου ρίξανε καμια…ψήφο σήμερα Τζο μου;;;
 

xxxjim

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2017
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
721
Πόντοι
81
Καλησπέρα...απο το αμαρτωλό χοτελ..
20240609_201352.jpg
Καλησπέρα στην όμορφη κυρία.Θελω να το φοράς όταν συναντηθούμε.
Μάκια Παντού.!!!!!
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
22.519
Κριτικές
1
Like
151.271
Καλησπέρα στην όμορφη κυρία.Θελω να το φοράς όταν συναντηθούμε.
Μάκια Παντού.!!!!!
Δεν χαλάω χατήρι σε αγαπημένα αγορια/πελάτες..θα το έχεις στο επόμενο ραντεβού μας!
 

Giannos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2014
Μηνύματα
271
Like
1.151
Πόντοι
201
Μια που ρεπαρο θα σας εξηγήσω να καταλάβατε γιατι αποφάσισα να μην δέχομαι άγνωστα άτομα.. τον τελευταίο μήνα, επισκέπτες αλλα και μέλη απο εδω (εχω τα πμ/τηλ αλλα φυσικα ειμαι εχεμύθη ως οφείλω) ,μ απασχολούν με άσκοπο μπλα μπλα,όλο θέλουν ραντεβού ολο κλείνουν και στο τέλος κάποιοι ακυρώνουν στο παρα 5 η δεν ενημερώνουν καν,κι αυτό έχει αντίκτυπο και στο καθημερινό πρόγραμμα μου,αλλα κ στους σοβαρούς κυρίους που θέλουν να με δουν.
Λυπαμαι αλλα πάρα ήμουν ανεκτικη,τον τελευταίο χρόνο ίσως και παραπάνω,κάνω ραντεβού για τις καυλες μου πάρα για το χρήμα (πολλοί το γνωρίζουν & μου το λενε, οτι αξίζω πολλα παραπάνω βάση του τι προσφέρω και πως ειμαι ).
Τσαντίστηκα πια,δεν έχω χρόνο να χάνω με την τρέλα του καθενός..περνάω σούπερ με αυτούς που εχω ηδη(υπερβολικά μεγάλο αριθμό μονίμων),γνώρισα και νέα γαματα άτομα τωρα τελευταία που έγραψαν όλοι για μένα,και μέχρι εδω οι νέες γνωριμίες.. δεν ξέρω αν θ αλλάξω γνώμη η οχι στο μέλλον ,προς το παρόν δεν θέλω ν ασχοληθώ με κανέναν που δεν ξέρω.
Ειμαι απο τις πιο τυπικές επαγγελματίες σε ολα μου,δεν εχω ακυρώσει/πουλήσει κανέναν σας, και ναι αγρίεψα εστω απ αυτούς τους λιγους καραγκιόζηδες που μ ενόχλησαν ασκοπα.
Με ολο το σεβασμο καποιοι θελουμε ραντεβου μαζι σου αλλα δεν ειμαστε αθηνα. Οπως κι εγω σε ρωτησα αν τελος ιουνιου θα δουλευεις γιατι ειναι καλοκαιρι και μπορει να εχεις κανονισει διακοπες. Μου ειπες πως θα σαι αθηνα εκτος απροοπτου και συμφωνησαμε να μιλησουμε εκεινες τις ημερες γιατι κι εγω δεν ηξερα ακριβως ποιες μερες θα ειμαι. Φυσικα σεβαστηκα και δεν σε ξαναενοχλησα μεχρι να μαι σιγουρος πως μπορω να ειμαι σωστος απεναντι σου. Ειναι απλα αδικο να μπαινουν ολοι στο ιδιο τσουβαλι. Ξερω πως ισως να μην το πες για εμενα προσωπικα. Απλα καποιοι που ειμαστε απο μακρυα ειναι πιο δυσκολο και χρειαζεται καλυτερη διευθετηση. Φιλικα τα λεω...δεν προσπαθω να σου αλλαξω γνωμη.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
22.519
Κριτικές
1
Like
151.271
Με ολο το σεβασμο καποιοι θελουμε ραντεβου μαζι σου αλλα δεν ειμαστε αθηνα. Οπως κι εγω σε ρωτησα αν τελος ιουνιου θα δουλευεις γιατι ειναι καλοκαιρι και μπορει να εχεις κανονισει διακοπες. Μου ειπες πως θα σαι αθηνα εκτος απροοπτου και συμφωνησαμε να μιλησουμε εκεινες τις ημερες γιατι κι εγω δεν ηξερα ακριβως ποιες μερες θα ειμαι. Φυσικα σεβαστηκα και δεν σε ξαναενοχλησα μεχρι να μαι σιγουρος πως μπορω να ειμαι σωστος απεναντι σου. Ειναι απλα αδικο να μπαινουν ολοι στο ιδιο τσουβαλι. Ξερω πως ισως να μην το πες για εμενα προσωπικα. Απλα καποιοι που ειμαστε απο μακρυα ειναι πιο δυσκολο και χρειαζεται καλυτερη διευθετηση. Φιλικα τα λεω...δεν προσπαθω να σου αλλαξω γνωμη.
Εσυ ήσουν ευγενικός και ΔΕΝ έκλεισες και μετα ακύρωσες κλπ..απλα συζητήσαμε ομορφα.
Τεσπα κάποια παιδιά που ήδη έχω μιλήσει μαζί τους καιρό πριν ,μου φάνηκαν αξιόλογα ,και η δεν μας έκατσε απο κοινού τοτε η λόγω απόστασης,εννοείται ότι θα σκεφτώ να δώσω μια ευκαιρία..όπως ξέρω και σε ποιους ΔΕΝ θα δώσω ποτέ ξανά καμία ευκαιρία.
(Εντωμεταξύ έχουν ξεσκιστεί να ζητούν ραντεβού ξανα όλοι αυτοί που δεν..!Το μπλοκ παει σύννεφο όμως!)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Giannos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2014
Μηνύματα
271
Like
1.151
Πόντοι
201
Εσυ ήσουν ευγενικός και ΔΕΝ έκλεισες και μετα ακύρωσης κλπ..απλα συζητήσαμε ομορφα.
Τεσπα κάποια παιδιά που ήδη έχω μιλήσει μαζί τους ,μου φάνηκαν αξιόλογα ,και η δεν μας έκατσε απο κοινού η λόγω απόστασης,εννοείται ότι θα σκεφτώ να δώσω μια ευκαιρία..όπως ξέρω και σε ποιους ΔΕΝ θα δώσω ποτέ ξανά καμία ευκαιρία.
Προσωπικα το μονο που ζητησα ειναι αν θα δουλευεις μην εχεις κανονισμενο κατι. Προσωπικα θα εκλεινα ραντεβου μονο αν ημουν σιγουρος. Επειδη δεν ημουν δεν εκλεισα και το αφησα για αργοτερα. Αν τωρα καποιοι το κανουν εχουν προβλημα οι ιδιοι. Και δημιουργουν και σε εμας...
 

AmbadeenOff

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2017
Μηνύματα
38
Like
134
Πόντοι
0
Τελειώνει η μέρα και, καθώς έχω βυθιστεί στη βραδυνή γαλήνη, φέρνω στο νου το πρωινό μας γαμήσι, γλυκιά μου Τζοάννα.

Αδημονούσα να σε συναντήσω εδώ και τρεις μήνες, όταν τυχαία ανακάλυψα το νήμα σου. Ήθελα να βρεθώ όχι μόνο με το σεξουαλικό πλάσμα που ανάβει τις φαντασιώσεις όλων αλλά και με μια γυναίκα με προσωπικότητα, δυναμική, μια αληθινή βασίλισσα με σάρκα και οστά. Έκλεισα ραντεβού. Είχε προηγηθεί ένα λεπτό και ευγενικό φλερτάρισμα μεταξύ μας, που μας χάρισε οικειότητα και έκανε την αναμονή ακόμα πιο ερεθιστική. Η πρώτη εντύπωση —που θα μου μείνει αλησμόνητη— ήταν το πλατύ σου χαμόγελο μόλις άνοιξε η πόρτα. Μπήκες αεράτη, εντυπωσιακή στη θέα, κι ακόμα πιο ποθητή απ’ όσο σε δείχνουν οι φωτογραφίες. Είχες ντυθεί στο στιλ που μου αρέσει.

Σε έγδυσα με ανυπομονησία και χάζευα το κορμί σου. Απίστευτο για την ηλικία σου, άψογο, νεανικό, αθλητικό και απολύτως προκλητικό. Εντελώς φυσικό, γιατί έτσι το θέλεις: να είσαι και να δείχνεις φυσική και αληθινή. Σε όλα.

Ξέροντας τις προτιμήσεις μου, μου είχες κάνει τη χάρη να φορέσεις μαύρες κάλτσες για να με καβλώσεις περισσότερο.

Δύο ευλογημένες στιγμές θα μείνουν στη μνήμη μου: όταν μου παρέδωσες τα βυζάκια σου να τα ρουφήξω (ήταν σκληρά και πεταχτά, όχι φουσκωτά, για βυζολάγνους, μα εντελώς φυσικά, και λόγος περηφάνιας για σένα), κι όταν σου έβγαλα το στριγκάκι και αποκαλύφθηκε εμπρός μου το μοσχομυριστό μουνάκι σου, που βούτηξα αμέσως να το λατρέψω.

Ο πούτσος μου είχε τεντωθεί ανυπόμονος. Δεν χρειαζόταν κάτι παραπάνω για να σκληρύνει από τα χάδια μας, καθώς εξευρευνούσαμε ο ένας το κορμί του άλλου. Τον πήρες αμέσως στο στόμα. Το ξανθό σου κεφάλι ανεβοκατέβαινε μπροστά μου. Τη μια στιγμή η γλώσσα σου τον έγλειφε από πάνω ως κάτω, την άλλη τον κατάπινες με πάθος, σαν για να τον εξαφανίσεις.

Ο ερεθισμός μου είχε κορυφωθεί. Έπρεπε να μπω μέσα σου. Μου ήταν αδιάφορο σε ποια τρύπα ακριβώς, μουνί ή κωλοτρυπίδα. Με έβαλες κάτω, μου πέρασες την καπότα, έβαλες και στον κώλο σου λιπαντικό, κι έτσι, έτοιμοι πια, αφεθήκαμε σ’ ένα γαμήσι έντονο, όπου την πρωτοβουλία είχες εσύ. Καλά λένε όλοι ότι δεν γαμάμε εμείς, εσύ μας γαμάς. Βασίλισσά μου, εμείς είμαστε οι υπήκοοί σου. Θέλεις —και ξέρεις τον τρόπο— να παίρνεις από τους άντρες τη δύναμή τους, τη ζωτική τους ενέργεια, να την κάνεις δική σου και να τους την επιστρέφεις σαν ηδονή.

Για το τι κάναμε και πώς το κάναμε, αν με ρωτήσεις, δεν μπορώ να σου τα περιγράψω με τη σωστή σειρά, έχω θολώσει. Άλλοτε εσύ επάνω, άλλοτε εγώ, άλλοτε εσύ στα τέσσερα, να τουρλώνεις τον λατρευτό σου κώλο, να με βάζεις μέσα του, εγώ να θυμάμαι ότι είχα χρόνια να απολαύσω κωλαράκι και μάλιστα τόσο σφιχτό, να με περνάς από κώλο σε μουνί και πάλι πίσω...

Και ο καθρέφτης. Παναγία μου, παιχνίδια με τον καθρέφτη! Εσύ, περήφανη για το κορμί σου, να κάνεις και την εικόνα του εργαλείο απόλαυσης. Να με βάζεις κάθε τόσο να κοιτάζω: πώς γαμιόμαστε, πώς σου γαμώ με τον πούτσο το μουτράκι, πώς έχεις στήσει κώλο την ώρα που μου τον ρουφάς. Για να δω «πώς γαμάει η Τζο»... Λες και χρειαζόταν μεγαλύτερη κάβλα...

Πότε ακριβώς έχυσες δε θυμάμαι πια. Ήταν πριν ή μετά το θεσπέσιο εξήντα εννιά; Ήταν όταν με είχες κάβαλα, κι εγώ να έχω χωθεί στο κωλαράκι σου, να σε καρφώνω, κι εσύ να βγάζεις κραυγές ηδονής; Ή μήπως όταν σε γαμούσα στο πλάι (κοιτώντας φευγαλέα στον καθρέφτη πώς μπαίνει το καβλί μου στη μουνάρα σου), να σε φιλάω στο σβέρκο κι εσύ να παίζεις με τα δάχτυλα το κουμπάκι σου;

Θυμάμαι όμως πώς έφτασα εγώ στην κορύφωση. Ένιωσα εκείνη τη γλυκιά ανατριχίλα στη σπονδυλική στήλη να ξαπλώνεται σε όλο μου το είναι, από το κεφάλι μέχρι τις άκρες των δαχτύλων, την ένιωσα να γίνεται ένα ρευστό, να βγαίνει απ’ το κορμί μου και να συγκεντρώνεται στην άκρη του πούτσου μου. Το είδα να αναβλύζει, λευκό και sticky, να χάνεται μέσα στο στόμα σου...

Ήθελα να σου το προσφέρω. Ήταν για σένα. Για την καβλιάρα τη βασίλισσά μου, τη Τζοάννα. My queen.
Έμεινα λίγο ακίνητος μέσα στην ηδονή. Την πρωτόγνωρη...

Τζοάννα, σε ευχαριστώ για τα πάντα. Σ’ ευχαριστώ για την κάβλα, για την προθυμία, σ’ ευχαριστώ για τον επαγγελματισμό σου. Μου φέρθηκες σε όλα σαν να ήμουν ξεχωριστός.

Εννοείται πως θα ξαναβρεθούμε. Έχουμε αφήσει τόσες εκκρεμότητες. Έχουμε να δοκιμάσουμε ένα σωρό στάσεις της Καμασούτρα...
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
3
Like
4.279
Πόντοι
456
Τελειώνει η μέρα και, καθώς έχω βυθιστεί στη βραδυνή γαλήνη, φέρνω στο νου το πρωινό μας γαμήσι, γλυκιά μου Τζοάννα.

Αδημονούσα να σε συναντήσω εδώ και τρεις μήνες, όταν τυχαία ανακάλυψα το νήμα σου. Ήθελα να βρεθώ όχι μόνο με το σεξουαλικό πλάσμα που ανάβει τις φαντασιώσεις όλων αλλά και με μια γυναίκα με προσωπικότητα, δυναμική, μια αληθινή βασίλισσα με σάρκα και οστά. Έκλεισα ραντεβού. Είχε προηγηθεί ένα λεπτό και ευγενικό φλερτάρισμα μεταξύ μας, που μας χάρισε οικειότητα και έκανε την αναμονή ακόμα πιο ερεθιστική. Η πρώτη εντύπωση —που θα μου μείνει αλησμόνητη— ήταν το πλατύ σου χαμόγελο μόλις άνοιξε η πόρτα. Μπήκες αεράτη, εντυπωσιακή στη θέα, κι ακόμα πιο ποθητή απ’ όσο σε δείχνουν οι φωτογραφίες. Είχες ντυθεί στο στιλ που μου αρέσει.

Σε έγδυσα με ανυπομονησία και χάζευα το κορμί σου. Απίστευτο για την ηλικία σου, άψογο, νεανικό, αθλητικό και απολύτως προκλητικό. Εντελώς φυσικό, γιατί έτσι το θέλεις: να είσαι και να δείχνεις φυσική και αληθινή. Σε όλα.

Ξέροντας τις προτιμήσεις μου, μου είχες κάνει τη χάρη να φορέσεις μαύρες κάλτσες για να με καβλώσεις περισσότερο.

Δύο ευλογημένες στιγμές θα μείνουν στη μνήμη μου: όταν μου παρέδωσες τα βυζάκια σου να τα ρουφήξω (ήταν σκληρά και πεταχτά, όχι φουσκωτά, για βυζολάγνους, μα εντελώς φυσικά, και λόγος περηφάνιας για σένα), κι όταν σου έβγαλα το στριγκάκι και αποκαλύφθηκε εμπρός μου το μοσχομυριστό μουνάκι σου, που βούτηξα αμέσως να το λατρέψω.

Ο πούτσος μου είχε τεντωθεί ανυπόμονος. Δεν χρειαζόταν κάτι παραπάνω για να σκληρύνει από τα χάδια μας, καθώς εξευρευνούσαμε ο ένας το κορμί του άλλου. Τον πήρες αμέσως στο στόμα. Το ξανθό σου κεφάλι ανεβοκατέβαινε μπροστά μου. Τη μια στιγμή η γλώσσα σου τον έγλειφε από πάνω ως κάτω, την άλλη τον κατάπινες με πάθος, σαν για να τον εξαφανίσεις.

Ο ερεθισμός μου είχε κορυφωθεί. Έπρεπε να μπω μέσα σου. Μου ήταν αδιάφορο σε ποια τρύπα ακριβώς, μουνί ή κωλοτρυπίδα. Με έβαλες κάτω, μου πέρασες την καπότα, έβαλες και στον κώλο σου λιπαντικό, κι έτσι, έτοιμοι πια, αφεθήκαμε σ’ ένα γαμήσι έντονο, όπου την πρωτοβουλία είχες εσύ. Καλά λένε όλοι ότι δεν γαμάμε εμείς, εσύ μας γαμάς. Βασίλισσά μου, εμείς είμαστε οι υπήκοοί σου. Θέλεις —και ξέρεις τον τρόπο— να παίρνεις από τους άντρες τη δύναμή τους, τη ζωτική τους ενέργεια, να την κάνεις δική σου και να τους την επιστρέφεις σαν ηδονή.

Για το τι κάναμε και πώς το κάναμε, αν με ρωτήσεις, δεν μπορώ να σου τα περιγράψω με τη σωστή σειρά, έχω θολώσει. Άλλοτε εσύ επάνω, άλλοτε εγώ, άλλοτε εσύ στα τέσσερα, να τουρλώνεις τον λατρευτό σου κώλο, να με βάζεις μέσα του, εγώ να θυμάμαι ότι είχα χρόνια να απολαύσω κωλαράκι και μάλιστα τόσο σφιχτό, να με περνάς από κώλο σε μουνί και πάλι πίσω...

Και ο καθρέφτης. Παναγία μου, παιχνίδια με τον καθρέφτη! Εσύ, περήφανη για το κορμί σου, να κάνεις και την εικόνα του εργαλείο απόλαυσης. Να με βάζεις κάθε τόσο να κοιτάζω: πώς γαμιόμαστε, πώς σου γαμώ με τον πούτσο το μουτράκι, πώς έχεις στήσει κώλο την ώρα που μου τον ρουφάς. Για να δω «πώς γαμάει η Τζο»... Λες και χρειαζόταν μεγαλύτερη κάβλα...

Πότε ακριβώς έχυσες δε θυμάμαι πια. Ήταν πριν ή μετά το θεσπέσιο εξήντα εννιά; Ήταν όταν με είχες κάβαλα, κι εγώ να έχω χωθεί στο κωλαράκι σου, να σε καρφώνω, κι εσύ να βγάζεις κραυγές ηδονής; Ή μήπως όταν σε γαμούσα στο πλάι (κοιτώντας φευγαλέα στον καθρέφτη πώς μπαίνει το καβλί μου στη μουνάρα σου), να σε φιλάω στο σβέρκο κι εσύ να παίζεις με τα δάχτυλα το κουμπάκι σου;

Θυμάμαι όμως πώς έφτασα εγώ στην κορύφωση. Ένιωσα εκείνη τη γλυκιά ανατριχίλα στη σπονδυλική στήλη να ξαπλώνεται σε όλο μου το είναι, από το κεφάλι μέχρι τις άκρες των δαχτύλων, την ένιωσα να γίνεται ένα ρευστό, να βγαίνει απ’ το κορμί μου και να συγκεντρώνεται στην άκρη του πούτσου μου. Το είδα να αναβλύζει, λευκό και sticky, να χάνεται μέσα στο στόμα σου...

Ήθελα να σου το προσφέρω. Ήταν για σένα. Για την καβλιάρα τη βασίλισσά μου, τη Τζοάννα. My queen.
Έμεινα λίγο ακίνητος μέσα στην ηδονή. Την πρωτόγνωρη...

Τζοάννα, σε ευχαριστώ για τα πάντα. Σ’ ευχαριστώ για την κάβλα, για την προθυμία, σ’ ευχαριστώ για τον επαγγελματισμό σου. Μου φέρθηκες σε όλα σαν να ήμουν ξεχωριστός.

Εννοείται πως θα ξαναβρεθούμε. Έχουμε αφήσει τόσες εκκρεμότητες. Έχουμε να δοκιμάσουμε ένα σωρό στάσεις της Καμασούτρα...
Μας καυλωσες πρωινιατικα.Αλλα τόσο αληθινά αυτά που έγραψες.Ωραιος.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
22.519
Κριτικές
1
Like
151.271
Τελειώνει η μέρα και, καθώς έχω βυθιστεί στη βραδυνή γαλήνη, φέρνω στο νου το πρωινό μας γαμήσι, γλυκιά μου Τζοάννα.

Αδημονούσα να σε συναντήσω εδώ και τρεις μήνες, όταν τυχαία ανακάλυψα το νήμα σου. Ήθελα να βρεθώ όχι μόνο με το σεξουαλικό πλάσμα που ανάβει τις φαντασιώσεις όλων αλλά και με μια γυναίκα με προσωπικότητα, δυναμική, μια αληθινή βασίλισσα με σάρκα και οστά. Έκλεισα ραντεβού. Είχε προηγηθεί ένα λεπτό και ευγενικό φλερτάρισμα μεταξύ μας, που μας χάρισε οικειότητα και έκανε την αναμονή ακόμα πιο ερεθιστική. Η πρώτη εντύπωση —που θα μου μείνει αλησμόνητη— ήταν το πλατύ σου χαμόγελο μόλις άνοιξε η πόρτα. Μπήκες αεράτη, εντυπωσιακή στη θέα, κι ακόμα πιο ποθητή απ’ όσο σε δείχνουν οι φωτογραφίες. Είχες ντυθεί στο στιλ που μου αρέσει.

Σε έγδυσα με ανυπομονησία και χάζευα το κορμί σου. Απίστευτο για την ηλικία σου, άψογο, νεανικό, αθλητικό και απολύτως προκλητικό. Εντελώς φυσικό, γιατί έτσι το θέλεις: να είσαι και να δείχνεις φυσική και αληθινή. Σε όλα.

Ξέροντας τις προτιμήσεις μου, μου είχες κάνει τη χάρη να φορέσεις μαύρες κάλτσες για να με καβλώσεις περισσότερο.

Δύο ευλογημένες στιγμές θα μείνουν στη μνήμη μου: όταν μου παρέδωσες τα βυζάκια σου να τα ρουφήξω (ήταν σκληρά και πεταχτά, όχι φουσκωτά, για βυζολάγνους, μα εντελώς φυσικά, και λόγος περηφάνιας για σένα), κι όταν σου έβγαλα το στριγκάκι και αποκαλύφθηκε εμπρός μου το μοσχομυριστό μουνάκι σου, που βούτηξα αμέσως να το λατρέψω.

Ο πούτσος μου είχε τεντωθεί ανυπόμονος. Δεν χρειαζόταν κάτι παραπάνω για να σκληρύνει από τα χάδια μας, καθώς εξευρευνούσαμε ο ένας το κορμί του άλλου. Τον πήρες αμέσως στο στόμα. Το ξανθό σου κεφάλι ανεβοκατέβαινε μπροστά μου. Τη μια στιγμή η γλώσσα σου τον έγλειφε από πάνω ως κάτω, την άλλη τον κατάπινες με πάθος, σαν για να τον εξαφανίσεις.

Ο ερεθισμός μου είχε κορυφωθεί. Έπρεπε να μπω μέσα σου. Μου ήταν αδιάφορο σε ποια τρύπα ακριβώς, μουνί ή κωλοτρυπίδα. Με έβαλες κάτω, μου πέρασες την καπότα, έβαλες και στον κώλο σου λιπαντικό, κι έτσι, έτοιμοι πια, αφεθήκαμε σ’ ένα γαμήσι έντονο, όπου την πρωτοβουλία είχες εσύ. Καλά λένε όλοι ότι δεν γαμάμε εμείς, εσύ μας γαμάς. Βασίλισσά μου, εμείς είμαστε οι υπήκοοί σου. Θέλεις —και ξέρεις τον τρόπο— να παίρνεις από τους άντρες τη δύναμή τους, τη ζωτική τους ενέργεια, να την κάνεις δική σου και να τους την επιστρέφεις σαν ηδονή.

Για το τι κάναμε και πώς το κάναμε, αν με ρωτήσεις, δεν μπορώ να σου τα περιγράψω με τη σωστή σειρά, έχω θολώσει. Άλλοτε εσύ επάνω, άλλοτε εγώ, άλλοτε εσύ στα τέσσερα, να τουρλώνεις τον λατρευτό σου κώλο, να με βάζεις μέσα του, εγώ να θυμάμαι ότι είχα χρόνια να απολαύσω κωλαράκι και μάλιστα τόσο σφιχτό, να με περνάς από κώλο σε μουνί και πάλι πίσω...

Και ο καθρέφτης. Παναγία μου, παιχνίδια με τον καθρέφτη! Εσύ, περήφανη για το κορμί σου, να κάνεις και την εικόνα του εργαλείο απόλαυσης. Να με βάζεις κάθε τόσο να κοιτάζω: πώς γαμιόμαστε, πώς σου γαμώ με τον πούτσο το μουτράκι, πώς έχεις στήσει κώλο την ώρα που μου τον ρουφάς. Για να δω «πώς γαμάει η Τζο»... Λες και χρειαζόταν μεγαλύτερη κάβλα...

Πότε ακριβώς έχυσες δε θυμάμαι πια. Ήταν πριν ή μετά το θεσπέσιο εξήντα εννιά; Ήταν όταν με είχες κάβαλα, κι εγώ να έχω χωθεί στο κωλαράκι σου, να σε καρφώνω, κι εσύ να βγάζεις κραυγές ηδονής; Ή μήπως όταν σε γαμούσα στο πλάι (κοιτώντας φευγαλέα στον καθρέφτη πώς μπαίνει το καβλί μου στη μουνάρα σου), να σε φιλάω στο σβέρκο κι εσύ να παίζεις με τα δάχτυλα το κουμπάκι σου;

Θυμάμαι όμως πώς έφτασα εγώ στην κορύφωση. Ένιωσα εκείνη τη γλυκιά ανατριχίλα στη σπονδυλική στήλη να ξαπλώνεται σε όλο μου το είναι, από το κεφάλι μέχρι τις άκρες των δαχτύλων, την ένιωσα να γίνεται ένα ρευστό, να βγαίνει απ’ το κορμί μου και να συγκεντρώνεται στην άκρη του πούτσου μου. Το είδα να αναβλύζει, λευκό και sticky, να χάνεται μέσα στο στόμα σου...

Ήθελα να σου το προσφέρω. Ήταν για σένα. Για την καβλιάρα τη βασίλισσά μου, τη Τζοάννα. My queen.
Έμεινα λίγο ακίνητος μέσα στην ηδονή. Την πρωτόγνωρη...

Τζοάννα, σε ευχαριστώ για τα πάντα. Σ’ ευχαριστώ για την κάβλα, για την προθυμία, σ’ ευχαριστώ για τον επαγγελματισμό σου. Μου φέρθηκες σε όλα σαν να ήμουν ξεχωριστός.

Εννοείται πως θα ξαναβρεθούμε. Έχουμε αφήσει τόσες εκκρεμότητες. Έχουμε να δοκιμάσουμε ένα σωρό στάσεις της Καμασούτρα...

Αυτό μου το έστειλες σε προσωπικό μηνυμα το βραδυ, όταν βρεθηκαμε και μετά ,σου είπα βάλτο στο νημα,είναι τόσο αυθόρμητο και τόσο ειλικρινές γραμμένο μεσα απο την ψυχή σου..!
Ουδεμία σχέση με κριτική (που δεν μ αρέσει σαν εννοια)
Διαβάζοντας το ξανά & ξανα, καυλωσα φέρνοντας στο νου το ραντεβού μας ,και να πω οτι περαν του ερωτικού μεταξύ μας που ήταν έντονο και με πάθος,γνώρισα έναν υπέροχο ανδρα,με όλη την σημασία της λέξεως!!
Σ ευχαριστώ πολυ για όλα,μέχρι την επόμενη φορά μας,σε φιλώ ξανά γλυκά..
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom