Νέα

Τσοντοσινεμά Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariospavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 301
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikky

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
ναι οντως εχει ανοιξει καινουργιο σινεμα και το ονομα του ειναι xplay το επισκεφθηκα την πεμπτη 8-5-14 και περασα πολυ ωραια θα το ξαναεπισκευθω λιαν συντομως(δευτερα-τριτη)
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
ναι οντως εχει ανοιξει καινουργιο σινεμα και το ονομα του ειναι xplay το επισκεφθηκα την πεμπτη 8-5-14 και περασα πολυ ωραια θα το ξαναεπισκευθω λιαν συντομως(δευτερα-τριτη)

πεσμου λεπτομερειες τι  κοσμο μαζευει τι εγκαταστασεις εχει και τι αξεσουαρ διαθετει (κολαρα μεταλλικα, χειροπεδες μεταλλικες μαστιγια δερματινα κτλ)
 

katiacross290

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2013
Μηνύματα
36
Like
4
Πόντοι
0
αυριο θα βρησκομαι στο cine VILMA ΘΕΣ/ΝΙΚΗ μεσημερακη
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
αυριο θα βρησκομαι στο cine VILMA ΘΕΣ/ΝΙΚΗ μεσημερακη
Μπορω τη Δευτερα στο θεανω ή στο Μπλου Βιζιον ή στο Χ-play
Μετα τις 8μμ πειτε μου σε ποιο με θελετε να συναντηθουμε να κανουμε τα παντα Αφεντρα μου
 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
αυτο στο τιτταν οχι δεν  υπαρχει .το εμανουελλα στο αεροδρομιο γινονται τετοια αλλα εγω ετυχα σε δυο μονο στο αλλο στο τιτταν σχεδον καθε σαββατο ειχαμε χαρες ,ματι καθε φορα που ειμουν εκει καθε ζευγαρι εδινε απλα δεν ηθελε πιεση ηταν ζευγ που ερχονταν μονο για αυτο το πραγμα .η παρτουζες γινονταν ειδικα  με ζευγαρια απο τα σκυλαδικα  που τα πιναν  και ερχονταν εκει κατα της 2-3 προς το τελος ...

Καλές εποχές που έχουν όμως περάσει με αυτήν την κρίση
 

tasos234

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εαν ενδιαφερεται  crossdresser  για συναντηση σ ε σινεμα  σημερα  , περιμενω  pm
 

nata_kom

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Ειναι ανοικτο το βιλμα ακομα;
 

crazy4

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2012
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
akousa gia ena stn arxi tis giannitson ekei sto parko konta einai sex shop kai apo dipla kateveneis kati skalia kai mpeneis einai xwris eisodo kserei kaneis kati?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom