Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
τι ;

οτι με τα τερτιπια νδ και ψυριζα πηγε η χα στο 10.5

μπραβο μεγαλο κατορθωμα 
Για να δουμε τι θα κανουν τα αφεντικα σου και καποιον αλλον εδω μεσα...!Θα το ψηφισουν???Γιατι σημερα που τους ακουσα ηταν αρνητικη... ΚΟΥΦΑΛΕΣ..
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
κάνε την αρχή

http://[URL unfurl="true"]www.real.gr/Files/Articles/Photo/550_334_171024.jpg[/img[/URL]]
[/quote]


Το 8% που εχει το πασοκ σε αυτην την δημοσκοπηση παραειναι μεγαλο.
Μεχρι το 5%(και μετα κατω απ το 3% και εκτος) εχουμε ακομα. 2-3 μηνες....
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Τον πρώην πρόεδρο της Νεολαίας Συνασπισμού διόρισε στη Βουλή ο Αλέξης Τσίπρας

9/05/2012 08:17:00 μ.μ. Δημοσιεύθηκε από Παραπολιτική

Χωρίς ηθικές αναστολές αντιγράφει τις πρακτικές της Νέας Δημοκρατίας και του ΠΑΣΟΚ ο ΣΥΡΙΖΑ του Αλέξη Τσίπρα ο οποίος και βολεύει όπου μπορεί τα δικά του παιδιά.

Κάπως έτσι, ο πρώην πρόεδρος της Νεολαίας του Συνασπισμού Δημήτρης Τζανακόπουλος διορίστηκε στη...

...Βουλή από τον Αλέξη Τσίπρα, ο οποίος φαίνεται ότι θέλησε να τον επιβραβεύσει για τις ατέλειωτες ώρες φοιτητικού συνδικαλισμού που έχει προσφέρει στο κόμμα.

Σύμφωνα με πληροφορίες, ακόμα περισσότερα επιφανή μέλη της Νεολαίας Συνασπισμού απασχολούνται ήδη στη Βουλή από τους διάφορους βουλευτές του κόμματος, αν και τα σχετικά ΦΕΚ δεν έχουν ακόμα δημοσιευτεί.

Untitled.jpg



αστε ρε συριζακια  θελετε και εξεταστικη για το μνημονιο
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
και γιατι πρεπει να ειναι θετικη επειδη το λεει ο συριζα;
A καλα εισαι μεγάλος κομπλεξομαλάκας...!Το διαβασες τι λέει???ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΕΔΩ και εσυ μου λες γιατι να πουνε ναι??
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Τον πρώην πρόεδρο της Νεολαίας Συνασπισμού διόρισε στη Βουλή ο Αλέξης Τσίπρας

9/05/2012 08:17:00 μ.μ. Δημοσιεύθηκε από Παραπολιτική

Χωρίς ηθικές αναστολές αντιγράφει τις πρακτικές της Νέας Δημοκρατίας και του ΠΑΣΟΚ ο ΣΥΡΙΖΑ του Αλέξη Τσίπρα ο οποίος και βολεύει όπου μπορεί τα δικά του παιδιά.

Κάπως έτσι, ο πρώην πρόεδρος της Νεολαίας του Συνασπισμού Δημήτρης Τζανακόπουλος διορίστηκε στη...

...Βουλή από τον Αλέξη Τσίπρα, ο οποίος φαίνεται ότι θέλησε να τον επιβραβεύσει για τις ατέλειωτες ώρες φοιτητικού συνδικαλισμού που έχει προσφέρει στο κόμμα.

Σύμφωνα με πληροφορίες, ακόμα περισσότερα επιφανή μέλη της Νεολαίας Συνασπισμού απασχολούνται ήδη στη Βουλή από τους διάφορους βουλευτές του κόμματος, αν και τα σχετικά ΦΕΚ δεν έχουν ακόμα δημοσιευτεί.

Untitled.jpg



αστε ρε συριζακια  θελετε και εξεταστικη για το μνημονιο
Τι σχεση μωρη αρκουδοπουλημενη σκροφα το εαν διορισε η οχι ο τσιπρας...οπως ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ με την εξεταστικη....για κρεμαλα εισαι τσοπανοαρκουδιαρη
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

εχετε πλακα τελικα εσεις οι συριζαιοι

παιδια κουμπια  εχω δικιο οταν λεω οτι δεν πρεπει να σας παιρνουν στα σοβαρα

μου φτιαξες το κεφι πρωινιατικα μπαγασικο αντε να ξυπνησουν και οι αλλοι, προσωρινα, απο τον ληθαργο

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πως στομπούτσο μπορείς να υπονοήσεις επώνυμο? Για γίνε πιο σαφής??

Άνετα ρε ειδικά αν έχει 'διάσημο' επώνυμο. Το έχω δει να γίνεται 2 φορές εδώ μέσα, από το ίδιο άτομο κιόλας. :P
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
εχετε πλακα τελικα εσεις οι συριζαιοι

παιδια κουμπια  εχω δικιο οταν λεω οτι δεν πρεπει να σας παιρνουν στα σοβαρα

μου φτιαξες το κεφι πρωινιατικα μπαγασικο αντε να ξυπνησουν και οι αλλοι, προσωρινα, απο τον ληθαργο

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny:
Γελα μπουλι γελα...με αερολογιες και παπαρολογιες δεν απαντας σε αυτα που σε ρωτησα...ελα ελα βγηκε το αφεντικο σου δεν φοβαται τπτ λεει Ο Ελληνικος λαος δινει μαχη και αυτος μαζι....απο της 3μηνες διακοπες του με 1000 ευρω την βραδια σε ξενοδοχειο στα χανια και ο αδερφος του με 5000 την βραδια μπουλακο.... εδω δες καλυτερα....
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
εχετε πλακα τελικα εσεις οι συριζαιοι

παιδια κουμπια  εχω δικιο οταν λεω οτι δεν πρεπει να σας παιρνουν στα σοβαρα

μου φτιαξες το κεφι πρωινιατικα μπαγασικο αντε να ξυπνησουν και οι αλλοι, προσωρινα, απο τον ληθαργο

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny:
Αχαχχα δεν σας φοβαμαι μονοι σας βαζετε τα χερακια σας και βγαζετε τα ματακια σας κουφαλες.....ειστε τοσο ζωα που θα πεσετε απο μονοι σας αχχααχχα  ΑΑΑΑ και μην ξεχναμε ο τσιριζα φταιει για τους αστυνομικους...!
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Αχαχχα δεν σας φοβαμαι μονοι σας βαζετε τα χερακια σας και βγαζετε τα ματακια σας κουφαλες.....ειστε τοσο ζωα που θα πεσετε απο μονοι σας αχχααχχα  ΑΑΑΑ και μην ξεχναμε ο τσιριζα φταιει για τους αστυνομικους...!

αυτα να τα βλεπει ο συριζα που μοιραζει  υποσχεσεις που δεν θα μπορει να υλοποιησει

ο σαμαρας ανοιξε το παιχνιδι το αντιμνημονιακο και τωρα τα βρισκει μπροστα του

τα ιδια θα παθει και ο τσιπρας
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
παπιουλα μου που εισαι?εχω αλλαξει,εκοψα τα ναρκωτικα και η λοβοτομη ηταν επιτυχημενη.θελω να τα ξαναπουμε σαν 2 φιλαρακια.σε αγαπω
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Ότι τι??
Ποιος είπε το όνομά του στο φόρουμ?? Για δώσε λινκ αν υπάρχει κάτι τέτοιο γιατί αρχίσαμε τις παπαριές μου φαίνεται.
Για ένα που ξέρω το μικρό του όνομα (ο ίδιος μου το είχε πει) σίγουρα δεν υπάρχει κάτι τέτοιο.
Και δε μου λες?
Πως στομπούτσο μπορείς να υπονοήσεις επώνυμο? Για γίνε πιο σαφής??

Δεν σου δίνω κανένα λινκ διότι θα βοηθήσω στην ανακύκλωση των αθλιοτήτων.

ΆΛΛΟ μέλος έλεγε το κύριο όνομα άλλου μέλους στη φόρα και εσύ το πήγαινες γύρω-γύρω να σου παραδεχθώ το επώνυμο άλλου μέλους.

Στην ουσία έλεγες ότι γνωρίζεις ποιό είναι το επώνυμο άλλου μέλος. Με ποιό σκοπό άραγε;;;
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
αυτα να τα βλεπει ο συριζα που μοιραζει  υποσχεσεις που δεν θα μπορει να υλοποιησει

ο σαμαρας ανοιξε το παιχνιδι το αντιμνημονιακο και τωρα τα βρισκει μπροστα του

τα ιδια θα παθει και ο τσιπρας
χαχαχαχα εχεις μεγαλη πλακα....ποιο αντιμνιμονιακο παιχνιδι???που η πρωτη δηλωση που εκανε ηταν θα τηρησουμε της δεσμευσης μας??η που διεγραψε καμια 25αρια ατομα ΓΙΑ ΕΙΠΑΝ ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ και μετα ετρεχε να τους μαζεψει...αχχχαΠριν τον 1ο Γυρο βγηκαν φημες οτι ο χοντρουλης ειχε κανονισει να τον στειριξει με την προοπτικη να μην κανει εξεταστικη...ΓΙα αυτο και τωρα κανουν την παπια αχαχχα  :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: ΕΧΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΛΕΜΕΕΕΕ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
6
Πόντοι
16
χαχαχαχα εχεις μεγαλη πλακα....ποιο αντιμνιμονιακο παιχνιδι???που η πρωτη δηλωση που εκανε ηταν θα τηρησουμε της δεσμευσης μας??η που διεγραψε καμια 25αρια ατομα ΓΙΑ ΕΙΠΑΝ ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ και μετα ετρεχε να τους μαζεψει...αχχχαΠριν τον 1ο Γυρο βγηκαν φημες οτι ο χοντρουλης ειχε κανονισει να τον στειριξει με την προοπτικη να μην κανει εξεταστικη...ΓΙα αυτο και τωρα κανουν την παπια αχαχχα  :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: ΕΧΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΛΕΜΕΕΕΕ   :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

καλα μνημη χρυσοψαρου εχεις? Ο Σαμαρας το παιζε αντιμνημονιακος μεχρι που μπηκε στη συγκυβερνηση ... το πρωτο μνημονιο το χε καταψηφισει κι ολας, και αυτο ηταν και η αιτια διαγραφης της Ντορας. Μετα το γυρισε.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
καλα μνημη χρυσοψαρου εχεις? Ο Σαμαρας το παιζε αντιμνημονιακος μεχρι που μπηκε στη συγκυβερνηση ... το πρωτο μνημονιο το χε καταψηφισει κι ολας, και αυτο ηταν και η αιτια διαγραφης της Ντορας. Μετα το γυρισε.
E για το μετα μιλαω και εγω...δλδ το ΣΗΜΕΡΑ..!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom