Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Όταν κάνετε παράθεση στον Πλέζουρα, μετά το νικ του, σβήστε ένα κενό γιατί έχει 2, για να βγάζει κανονικά την παράθεση. Είναι πολύ σπαστικό έτσι, πώς μπορείτε. *P
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ναι

θέλεις κάτι άλλο?

Θα σε παίρνει στο κυνήγι τώρα. :2funny:

Ξέρεις με τον μανδύα σε γράφω στα αρχίδια μου, έχω καλύτερα πράματα να κάνω από το να ασχοληθώ με την πάρτη σου κλπ κλπ.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Θα σε παίρνει στο κυνήγι τώρα. :2funny:

Ξέρεις με τον μανδύα σε γράφω στα αρχίδια μου, έχω καλύτερα πράματα να κάνω από το να ασχοληθώ με την πάρτη σου κλπ κλπ.
ναι ρε το έχω δει πως σε γράφει και σένα στ' αρχίδια του  :2funny:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.891
Κριτικές
16
Like
14.715
Πόντοι
6.515
o λαζοπουλος που τα εχωνε σε ολους τους αλλους πλην συριζα, θα τα χωνει και στη χρυση αυγη ή θα παει πασο για να μη εχει αγκαλιτσες με τυπους μαυροφορεμενους φουσκωτους?  :s&m_1:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Περσονα αστο ρε αγορι μου. σε καραχυνει στη μαπα ο βολταιρος. Γουσταρεις μαζοχισμο, δεν εξηγειται αλλιως :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Μπα??
Έπαιξε τέτοια φάση??

Είπαμε ότι δεν ξέρω και είναι μυστήριο.

Το ότι άλλος έλεγε το όνομά του στο φόρουμ κι εσύ υπονοούσες το επώνυμο άλλου μέλους επίσης το φορουμ τα ξέρω όμως θετικά.

Are you covered?
 

Επισκέπτης
Είπαμε ότι δεν ξέρω και είναι μυστήριο.

Το ότι άλλος έλεγε το όνομά του στο φόρουμ κι εσύ υπονοούσες το επώνυμο άλλου μέλους επίσης το φορουμ τα ξέρω όμως θετικά.

Are you covered?

Ότι τι??
Ποιος είπε το όνομά του στο φόρουμ?? Για δώσε λινκ αν υπάρχει κάτι τέτοιο γιατί αρχίσαμε τις παπαριές μου φαίνεται.
Για ένα που ξέρω το μικρό του όνομα (ο ίδιος μου το είχε πει) σίγουρα δεν υπάρχει κάτι τέτοιο.
Και δε μου λες?
Πως στομπούτσο μπορείς να υπονοήσεις επώνυμο? Για γίνε πιο σαφής??
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
http://[URL unfurl="true"]www.radar.gr/media/k2/galleries/10490/peristera2.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.radar.gr/media/k2/galleries/10490/peristera3.jpg[/img[/URL]]

ο ηγετης μετα της περιστερας

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
http://[URL unfurl="true"]www.radar.gr/media/k2/galleries/10490/peristera2.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.radar.gr/media/k2/galleries/10490/peristera3.jpg[/img[/URL]]

ο ηγετης μετα της περιστερας

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote]
θα ηθελες να ησουν στη θεση της περιστερας να σε  :zfuck: ο αλεξης  :s&m_2: :2funny:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

Επισκέπτης

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Περσονα αστο ρε αγορι μου. σε καραχυνει στη μαπα ο βολταιρος. Γουσταρεις μαζοχισμο, δεν εξηγειται αλλιως :grin:
το να είσαι γεννημένος μαλάκας/κομπλεξικός/αρχίδι είναι ένα.
το να το καλλιεργήσεις στην πορεία είναι ακόμα χειρότερο.

ποστάρει κάποιος ενα άρθρο στο οποίο υπαρχουν ανακρίβειες που ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ είναι ο σωστός δρόμος που πρέπει να ακολουθήσει και η Ελλάδα.

ποιός;
ότι όπως στην Ισλανδία κάθησαν στο σκαμνί μουνόπανα τραπεζίτες και ο λαός με δημοψήφισμα αρνήθηκε να φορτωθεί ως φορολογούμενος τη χρεοκοπία ιδιωτών και στην πράξη να χρεοκοπήσει και το ίδιο το κράτος μέσα απο βαθειά ύφεση.
αντ αυτού μου δηλείς ότι με καραχύνει ο έτερος κομπλεξικός υπερασπιστής της τελευταίας 3ετούς λαίλαπας γιατί κάθισε εκτενώς να μου ποστάρει με παραθέσεις απ το γούγλη ότι:
α.
το χρέος της Ισλανδίας ποτέ δεν ήταν όσο γράφει το ανακριβές άρθρο
β.
η Ισλανδία δεν είναι στην ΕΕ αν και έχει πλήρη σχεδόν εμπορική ένωση.
γ.
δεν χρεοκοπησε η χώρα αλλά τράπεζα και ο λαός ψήφισε να μην πληρωθούν τα κερατιάτικά της.

πρακτικά δλδ και ενώ το προφανές και το λογικό είναι η ουσία του άρθρου η οποία και οδήγησε στην ισλανδική ανάκαμψη, εσύ παρέα με τον διδάσκαλό σου ασχολείστε με το πόσο με καράχυσε ο γουγλομάστορας του σάιτ γιατι το άρθρο που αναφέρεται στην ισαλνδική κρίση είχε ένα κάρο ανακρίβειες.

Βεβαίως το ότι μπαίνουμε σε 5η συνεχή χρονιά σε ύφεση,
το οτι στο μνημόνιο δόθηκε προτεραιότητα στην εξόφληση των δανειστών.
το ότι λαμόγια τύπου Σάλλα με το σύστημα της Ισλανδίας αντί να παίνρουν τα υγιή κομμάτια της Αγροτικής θα έμπαινα φυλακή
αποτελούν μικρές λεπτομέρειες χωρίς καμμιά ουσία.
ουσία είναι το ποστ του βολταίρου για τις ανακρίβειες περί Ισλανδίας.

τον ΨΟΦΟ κομπλεξικά σκουπιδια.
Τον δικαιούστε.
τον κερδίσατε επάξια.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
για διαβασε καλυτερα

κάνε την αρχή

URL]]
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σπαστο φραγκοδιφραγκα να το πιασουμε και 'μεις τα χαζα...

Ερήμωσε η Ιπποκράτους

Πρώτη καταχώρηση: Δευτέρα, 3 Σεπτεμβρίου 2012, 18:46

Δ. Κ.

Περασμένα μεγαλεία που όταν τα θυμάσαι κλαις… Κάπως έτσι είναι πλέον και η εικόνα της Ιπποκράτους στα γραφεία του ΠΑΣΟΚ.

Την ημέρα των γενεθλίων της πράσινης παράταξης εκατόν ογδόντα αστυνομικοί πήραν φύλλο πορείας για τις παλιές τους υπηρεσίες.

Στην είσοδο, αλλά και στα γραφεία του ΠΑΣΟΚ θα παραμείνει δύναμη έξι αντρών. Οι υπόλοιποι σταδιακά αποχωρούν από το σημείο για άλλες… πολιτείες.

[size=18pt]Ούτε η παλιά Κουμουνδούρου είχε τόσους λίγους.[/size] Είπαμε όμως, ότι έχει ο καιρός γυρίσματα. Μόνο ο Βενιζέλος δεν το κατάλαβε….

Τελευταία ενημέρωση: Δευτέρα, 3 Σεπτεμβρίου 2012, 18:46
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom