Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
14
Like
4.508
Πόντοι
746

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Νομίζω ότι 25/6 ο Άλεξ θα κάνει τρελή ανατροπή
Είπε ηδη οτι ο στοχος του για τις εκλογες ειναι να μην ειναι πολυ ισχυρη η κυβερνηση της ΝΔ.

Μιλαμε για κολοσσιαιο αφηγημα.
Αντε να τελειωνουμε
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.835
Like
4.116
Πόντοι
506
Να ψηφισουμε ολοι πασοκ να τον στείλουμε στο διαολο. Πάμε σαν άλλοτε, ΠΑΣΟΚ, ΝΔ και δυστυχώς ΚΚΕ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Ρε εσύ ....


Ειλικρινά αυτό το επίπεδο το γουστάρεις; Σε εκφράζει ;;;
Αυτό θες;


Να σχολιάζεις .... τις γυναίκες των άλλων ;;;
Εσυ οταν γραφεις ολη μερα για τη Μαρεβα ρε μουνοπανο ειναι επανασταση;


ΓΑΜΙΟΛΑ.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.835
Like
4.116
Πόντοι
506
Mιχαλη εσυ?
Τσιπρα δεν θα ψηφιζες χθες?
Οχι έλειπα εκτός. Και ουτε την αλλη θα μπορέσω
Ο τυπος απετυχε σαν πρωθυπούργος αλλα και σαν αντιπολιτευση. Οχι αχαστος, ΑΧΡΗΣΤΟΣ ειναι.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
ωραιο νημα και εδω....λειπουν βεβαια οι συριζαιοι:cry:
εγώ βρε συριζα ήμουν, αλλα τι να τον κανω τον αλεξη, αυτός δεν έχει την ικανοτητα, να κανει ουτε τα βασικα, τι να εκφράσει; Θέλω την alfaromeo μου, τη Ζωή την πενηντάρα μου, το bou μου, δεν ζήτησα τιποτα εξωπραγματικό.
ο γύφτος ο αλέξης θα μου κατσικωνε πολακη κατρουλιαρη κατρουγκαλο συτά τα τερατα πολιτικης οξυδέρκειας, ο Τσίπρας θα κατέθετε στεφάνι σε κανα μνήμα και θα πεταγε καμια λεσβο και μυτιληνη και αρχιδια καπαμα.
Για να επιζήσω στην Ελλάδα χρειάζομαι λαμογιο αρχηγο να είναι τουλάχιστον σαν εμένα να ελίσσεται να ξεγλιστραει όχι κοιμισμένα χάπατα που το μυαλο το έχουν όλο στις ταβέρνες και τους χαβαλέδες ροδα τσάντα και κοπάνα, πρεπει να μπει και κανα φράγκο στην τσέπη.
 

Giorgos_Papadopoulos

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
822
Πόντοι
1.590
Ίσως θέλουν να δουν πως θα τα βγάλουν πέρα 2 εκατομμύρια μπλε ηλίθιοι λαμόγια με ρουσφέτια τακτοποιημένοι, αντάμα με τους μετανάστες που μισούν, και είναι στις προετοιμασίες για διαβατήρια και μετανάστευση σε μια σοβαρή χώρα. :wink:
 

Giorgos_Papadopoulos

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
822
Πόντοι
1.590
deep-throat-gifs_001-2.gif
Μου δείχνεις τι σου χώνει ο Κούλης και σε έμαθε να σου αρέσει;
 

Dynamic

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
278
Like
273
Πόντοι
21
εδω εγινε ο ΓΑΠ τυπε:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

για να πω την αμαρτια μου, εγω συμπαθω τον Τσιπρα,αλλα.....στο τελος πρυτανευσε η λογικη:coffee:

το εριξα ΝΔ....διοτι η ομαδα του Κυριάκαρου ειναι πιο μαχιμη,ο Τσιπρας δεν εχει ικανους συμπαικτες...

τωρα θα φανει ποιοι ηταν οι καθαροαιμοι συριζαιοι και θα συνεχιζουν να τον στηριζουν......

παντως χιλιες φορες προτιμω ΣΥΡΙΖΑ παρα ΠΑΣΟΚ..! :confused:

..... δυστυχως , βλεπω τον γιδοβοσκο να ερχεται με....φόρα ! με Χρονοπούλου στο ρόστερ...:tooth::tooth:
Ναι τυπε πολυ μαχιμη αδωνις βοριδης κτλ :confused::confused::confused:
 

Dynamic

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
278
Like
273
Πόντοι
21
Η διαφορα 20+ μοναδων επαιξε ενα μεγαλο ρολο οτι η χρυση αυγη δεν κατεβηκε...ολοι αυτοι οι φασιστες ψηφισαν νδ στα συν οτι ανεβηκε το ΠΑΣΟΚ...οσοι ηταν πασοκ ξεκαθαρα ψηφισαν ΣΥΡΙΖΑ ΤΟ 2015. Οι περισσοτεροι απο αυτους ξανα γυρισαν στο Πασοκ τωρα...τοσο ευκολο.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
καποιος πιο πανω ελεγε οτι για την αποχη δεν φταινε οι εκλογικοι καταλογοι .

Εψαξα στο ekloges.ype.gr την συμμετοχη απο το
2007 (75%)
το 2009 (70%)
το 2012(65%)
το 2015(64%)
στο Δημοψηδισμα (62%)
τον Ιανουαριο του 2015 (56%)
το 2019 ηταν (58%)
και φετος ηταν (62%)

αρα πανω απο 1 στους 3 ειτε δεν ζει πια μαζι μας ειτε ειναι σωματικα αδυναμος να φτασει στην κάλπη ή ζει μακριά ή απλα βαριεται
Σε καθε περιπτωση 25% ηταν από παντα η αποχη . Το 2015 σχεδον οσοι ψηφισαν στις εκλογες πηγαν και στο γελοιο αυτο δημοψηφισμα .

Οσο για τον Τσιπρα . Το παρον νημα ειχε τίτλο "ειναι ο Τσιπρας καταλληλος για αρχηγος κόμματος". Η απαντηση ειναι ΟΧΙ .

Ο ΣΥΡΙΖΑ του Τσιπρα γιγαντωθηκε στην εποχη της μεγαλης οικονομικης κρισης ανεβασε τα ποσοστα του αποροφώντας το μισο ΠΑΣΟΚ και αργοτερα τους ΑΝΕΛ ενω εδιωξε τους αριστερους της ρηξης και της στασης πληρωμων (Βαρουφακη-Ζωή-Λαφαζανη) .
Τωρα ο στοχος του ειναι να ξανασυνεργαστει με αυτους που εδιωξε και να αποροφησει και το υπόλοιπο ΠΑΣΟΚ
και κλαιγεται -ο Τσιπρας -που οι υπολοιποι (αριστεροι-κεντροαριστεροι-αντιμνημονιακοι δεξιοι) δεν τον θέλουν για αρχηγο .

Μακαρι το ποσοστο του Συριζα να γραψει το 1 μπροστα και να πάει σπιτι του ο Αλεξης .
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Ναι τυπε πολυ μαχιμη αδωνις βοριδης κτλ :confused::confused::confused:


σε συγκριση με Μπιστηδες,Κατρουγκαλους , Ηλιόπουλους,Σπίρτζηδες και Τασίες.....:confused::confused::confused:

η Αγία Τριάδα του Καρατζαφέρη ειναι champions league τυπε:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom