Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
Κλείνει ο κύκλος δυστυχώς .......
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
αυτό είναι μια πολύ μεγάλη αλήθεια και δεν ξέρω τι θα γίνει στο άμεσο μέλλον!
σε όλη την ΕΕ υπάρχει μια κυρίαρχη λέξη: φτώχεια.
παλι καλα που το καταλαβες  :rockon:
το χρμα παει στα ζομπι τραπεζες της ΕΕ για να μην κλεισουν,,, :helpplea: :helpplea: :helpplea:
μιλαμε για την απολυτη παρανοια αυτων που το υποστηριζουν  :S
,οχι των τραπεζιτων .. ;)
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6

Δεν ειναι καλο να ειναι εθνικοφρων ο στρατος. Ειναι καλυτερο να αποτελειται απο κομματοσκυλα του πασοκ που γλειφουν κατουρημενες ποδιες για μια προαγωγη  :jerking:
 

Snoopy@

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.726
Like
0
Πόντοι
16
παλι καλα που το καταλαβες  :rockon:
το χρμα παει στα ζομπι τραπεζες της ΕΕ για να μην κλεισουν,,, :helpplea: :helpplea: :helpplea:
μιλαμε για την απολυτη παρανοια αυτων που το υποστηριζουν  :S
,οχι των τραπεζιτων .. ;)
πάλι καλά που το κατάλαβα ΕΓΩ?
για ψάξε τα ποστ μου να δεις από πότε το λέω εδώ μέσα, όταν όλοι σας επαναλαμβάνετε την καραμέλα "να γίνουμε επιτέλους Ευρώπη".
Σε τι ? στη φτώχεια?
Σας φταίει η ΝΔ κι ο Σαμαράς και δεν βλέπετε τι γίνεται ακόμα και στη γερμανία (οδηγός της ΕΕ σε οικονομία).
άσε μας καημένε μου.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
πάλι καλά που το κατάλαβα ΕΓΩ?
για ψάξε τα ποστ μου να δεις από πότε το λέω εδώ μέσα, όταν όλοι σας επαναλαμβάνετε την καραμέλα "να γίνουμε επιτέλους Ευρώπη".
Σε τι ? στη φτώχεια?
Σας φταίει η ΝΔ κι ο Σαμαράς και δεν βλέπετε τι γίνεται ακόμα και στη γερμανία (οδηγός της ΕΕ σε οικονομία).
άσε μας καημένε μου.
δεν σε παρακολουθω...
τι ψοφο εχει η γερμανια εγω το ξερω πιο καλα απ ολους,,,
αλλα  Κ ΒΕΒΑΙΑ φταιει η νδ ο σαμαρας κι ολο αυτο το κλωνο-αδερφατο του ¨λαικου"  :helpplea: κομματος σΤην ΕΕ   :badair:
 

Επισκέπτης
δεν συνηθίζω να τζογάρω παίκτη μου... αν εσύ τζογάρεις δικαίωμα σου... και η εμπειρία μου έχει δείξει ότι μία εβδομάδα είναι πολύ μεγάλος πολιτικός χρόνος... από κει και πέρα οι εκτιμήσεις μου λένε ότι θα έρθει ο ΣΥΡΙΖΑ πρώτος αλλά δεν θα μπορεί να σχηματίσει κυβέρνηση...

και θα κάνει συνεργασία με το ΠΑΣΟΚ οπότε πάπαλα αυτά που έταξε με την δικαιολογία "δεν είχαμε αυτοδυναμία"....

η ιστορία θα επαναληφθεί αυτούσια...

πιστευω οτι δεν θα εχουμε την αυτοδυναμια αυτο το πιστευω και γω καλα οτι ο συριζα θα ειναι 1 κομμα ειναι δεδομενο ο σαμαρας δεν εχει καμια ελπιδα
οσο για τη συνεργασια αποκλειετε πασοκ νδ δημαρ οποιοδηποτε αλλο κομμα εκτος νδ πασοκ δημαρ και χρυση αυγη επισης επειδη θα ειναι κοντα στην αυτοδυναμια με 145 με 148 βουλευτες μπορε να δοκιμασει και δευτερες εκλογες
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
πάλι καλά που το κατάλαβα ΕΓΩ?
για ψάξε τα ποστ μου να δεις από πότε το λέω εδώ μέσα, όταν όλοι σας επαναλαμβάνετε την καραμέλα "να γίνουμε επιτέλους Ευρώπη".
Σε τι ? στη φτώχεια?
Σας φταίει η ΝΔ κι ο Σαμαράς και δεν βλέπετε τι γίνεται ακόμα και στη γερμανία (οδηγός της ΕΕ σε οικονομία).
άσε μας καημένε μου.

σκατα στην Ευρωπη ζητω η Βαλκανιος Ελλας  :rockon:

  :s&m_1: :s&m_2:  :rockon:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
πιστευω οτι δεν θα εχουμε την αυτοδυναμια αυτο το πιστευω και γω καλα οτι ο συριζα θα ειναι 1 κομμα ειναι δεδομενο ο σαμαρας δεν εχει καμια ελπιδα
οσο για τη συνεργασια αποκλειετε πασοκ νδ δημαρ οποιοδηποτε αλλο κομμα εκτος νδ πασοκ δημαρ και χρυση αυγη επισης επειδη θα ειναι κοντα στην αυτοδυναμια με 145 με 148 βουλευτες μπορε να δοκιμασει και δευτερες εκλογες

140-142 το πολύ θα έχει (με τις καλύτερες προυποθέσεις)...

καλά... αποκλείονται στο μυαλουδάκι σου... ποτάμι δεν το βλέπω να συμπράττει....

και αν πάει σε δεύτερες εκλογές τότε θα εξαφανιστεί από προσώπου γης ΧΑ και ΑΝΕΛ (οι δεύτεροι δεν θα κατέβουν καν στις εκλογές) με το 60-70 % των όσων ποσοστών πάρουνε να πηγαίνει ΝΔ καρφωτό... και εκεί τα έχει σκούρα γιατί η πόλωση δεν βοηθά...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.796
Πόντοι
1.686
Δεν ειναι καλο να ειναι εθνικοφρων ο στρατος. Ειναι καλυτερο να αποτελειται απο κομματοσκυλα του πασοκ που γλειφουν κατουρημενες ποδιες για μια προαγωγη  :jerking:

1%2B%CF%83%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CE%AF%CE%B1%2B%CE%B5%CF%8D%CE%B4%CE%B1%CE%B9%CE%BC%CE%BF%CE%BD.JPG


 

Επισκέπτης
140-142 το πολύ θα έχει (με τις καλύτερες προυποθέσεις)...

καλά... αποκλείονται στο μυαλουδάκι σου... ποτάμι δεν το βλέπω να συμπράττει....

και αν πάει σε δεύτερες εκλογές τότε θα εξαφανιστεί από προσώπου γης ΧΑ και ΑΝΕΛ (οι δεύτεροι δεν θα κατέβουν καν στις εκλογές) με το 60-70 % των όσων ποσοστών πάρουνε να πηγαίνει ΝΔ καρφωτό... και εκεί τα έχει σκούρα γιατί η πόλωση δεν βοηθά...

οι ανελ θα ναι μεσα οριακα κοντα στο 3% εμφανιζοντε σε ολες τις δημοσκοπησεις ο ΓΑΠ δεν θα μπει δεν τραβαει καθολου και κοβει ψηφους απο πασοκ δημαρ ποταμι   και μην ξεχαμε υπαρχει και το ΚΚΕ που θα πιεστει για συνεργασια περισσοτερο απο ποτε μιας και κινειτε καθοδικα
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
πιστευω οτι δεν θα εχουμε την αυτοδυναμια αυτο το πιστευω και γω καλα οτι ο συριζα θα ειναι 1 κομμα ειναι δεδομενο ο σαμαρας δεν εχει καμια ελπιδα
οσο για τη συνεργασια αποκλειετε πασοκ νδ δημαρ οποιοδηποτε αλλο κομμα εκτος νδ πασοκ δημαρ και χρυση αυγη επισης επειδη θα ειναι κοντα στην αυτοδυναμια με 145 με 148 βουλευτες μπορε να δοκιμασει και δευτερες εκλογες
Ολο εκλογες θα κανουμε;Δε φτανει που δεν εξαντλειται ποτε η τετραετια.Παλι καλα που υπαρχει και το μπονους των 50 εδρων στον πρωτο.Αλλιως να φτασουμε σε εποχες που επαιρνε το πρωτο κομμα 45% και εβγαζε με το ζορι 151 εδρες και την εκβιαζε ο καθε βουλευτης.Και επεφταν οι συναλλαγες και ολη η χωρα ασχολιοταν με ιντριγκες και αλισβερισια και δε μπορουσε να προχωρησει τιποτα.
 

Snoopy@

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.726
Like
0
Πόντοι
16
140-142 το πολύ θα έχει (με τις καλύτερες προυποθέσεις)...

καλά... αποκλείονται στο μυαλουδάκι σου... ποτάμι δεν το βλέπω να συμπράττει....

και αν πάει σε δεύτερες εκλογές τότε θα εξαφανιστεί από προσώπου γης ΧΑ και ΑΝΕΛ (οι δεύτεροι δεν θα κατέβουν καν στις εκλογές) με το 60-70 % των όσων ποσοστών πάρουνε να πηγαίνει ΝΔ καρφωτό... και εκεί τα έχει σκούρα γιατί η πόλωση δεν βοηθά...
εγώ γιατί πιστεύω ότι ποτάμι και ΠΑΣΟΚ θα κάνουν κωλοτούμπες να συνεργαστούν με σύριζα?
για το ΚΚΕ το αποκλείω πάλι...
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Ολο εκλογες θα κανουμε;Δε φτανει που δεν εξαντλειται ποτε η τετραετια.Παλι καλα που υπαρχει και το μπονους των 50 εδρων στον πρωτο.Αλλιως να φτασουμε σε εποχες που επαιρνε το πρωτο κομμα 45% και εβγαζε με το ζορι 151 εδρες και την εκβιαζε ο καθε βουλευτης.Και επεφταν οι συναλλαγες και ολη η χωρα ασχολιοταν με ιντριγκες και αλισβερισια και δε μπορουσε να προχωρησει τιποτα.
  :thumbsup:
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
μη χαίρεσαι,
σ αυτην την περίπτωση δε σε βλέπω να ξανάρχεσαι για πολλά χρόνια Ελλάδα...μόνο για κάνα μπάνιο το καλοκαίρι. ;)
den efyga logo krisha oyte prosfata,,leipo xronia
ki ellada gia mpania einai etsi ki allios  :rockon:
opote,,xairomai,,, :grin:
 

Snoopy@

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.726
Like
0
Πόντοι
16
den efyga logo krisha oyte prosfata,,leipo xronia
ki ellada gia mpania einai etsi ki allios  :rockon:
opote,,xairomai,,, :grin:
α δηλ στα αρχίδια σου αν οι άλλοι δεν έχουν να φάνε!
αφού εσύ θα είσαι έξω και δε σκέφτεσαι να ξαναγυρίσεις ποτέ!
ε όχι ρε φίλε!
τι μας τσαμπουνάς τότε για σύριζες και μαλακίες?
ψηφίστε τον εσείς οι από μέσα να σπάμε πλάκα εμείς οι απ έξω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom