Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ο Τσίπρας θα φάει χοντρό πούτσο made in Germany.Οι τύποι δεν ξέρουν με τι έμπλεξαν.Μιλάμε για τα απόλυτα σκατά έρχονται παχιές πούτσες.Οχι δηλαδή σαν κινδυνολογία αλλά γιατί ο Σόιμπλε πάντα να απολαμβάνει?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
για να βγούνε τα τανκς, πρέπει να υπάρχει στρατός εθνικόφρων

δεν υπάρχει τέτοιο.
εδώ δεν έχουμε καν πολίτες που να αντιλαμβάνονται πως όλοι είναι τα ίδια σκατά
 

ametroelpis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2014
Μηνύματα
723
Like
1
Πόντοι
6
Ο Τσίπρας θα φάει χοντρό πούτσο made in Germany.Οι τύποι δεν ξέρουν με τι έμπλεξαν.Μιλάμε για τα απόλυτα σκατά έρχονται παχιές πούτσες.Οχι δηλαδή σαν κινδυνολογία αλλά γιατί ο Σόιμπλε πάντα να απολαμβάνει?
:think: :think: :think:
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Ο Τσίπρας θα φάει χοντρό πούτσο made in Germany.Οι τύποι δεν ξέρουν με τι έμπλεξαν.Μιλάμε για τα απόλυτα σκατά έρχονται παχιές πούτσες.Οχι δηλαδή σαν κινδυνολογία αλλά γιατί ο Σόιμπλε πάντα να απολαμβάνει?

χαχααχαχχαχαχααχχααχχα κλαιωωωωωωωωωω θεος
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Μα να λέει ο Βαρουφάκης το όπλο μας είναι η πειθώς και τα επιχειρήματα?Δε χρειάζεται να πει περισσότερα είναι η ίδια πειθώς και λογικά επιχειρήματα που είχαν οι Γερμανοί όταν επέβαλαν το μνημόνιο.
Εδώ είναι καθαρά θέμα ισχύος δυνάμεων.Δεν έχουν θέση τα επιχειρήματα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μα να λέει ο Βαρουφάκης το όπλο μας είναι η πειθώς και τα επιχειρήματα?Δε χρειάζεται να πει περισσότερα είναι η ίδια πειθώς και λογικά επιχειρήματα που είχαν οι Γερμανοί όταν επέβαλαν το μνημόνιο.
Εδώ είναι καθαρά θέμα ισχύος δυνάμεων.Δεν έχουν θέση τα επιχειρήματα.
ενώ το να λέει ο Σαμαράς πως διαπραγματευθηκε επιτυχώς είναι σούπερ, έτσι;

ή οτι ο Βενιζέλος μας έσωσε;
ή το ακόμα καλύτερο πως ο ΓΑΠ ΘΑ μας έσωνε αλλά δεν τον άφησε ο Σαμαράς;

αλλά δεν φταίνε αυτοί.
άμα έχουνε βρει μαλάκα λαό, καλά του κάνουνε.

Ή μάλλον για την ακρίβεια όχι μαλάκα. Παραδόπιστο λαό είναι το σωστό.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
το ευτυχώς ή το δυστυχώς είναι σχετικό αναλόγως του αποτελέσματος πάντα.

Εσύ δεν μας έχεις πει. Πώς από τέρμα Πασόκος έχεις γίνει τέρμα Συριζαίος; Εκεί βρήκαν θαλπωρή τα συμφέροντά σου;
 

ametroelpis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2014
Μηνύματα
723
Like
1
Πόντοι
6
1)Το αποτέλεσμα μιας δικτατορίας είναι πάντα το ίδιο. Το έχουμε γευτεί στο παρελθόν και δε χρειάζεται να το ξαναζήσουμε.

2)Δε χρειάζεται να απολογηθώ για κάτι που ούτε ήμουν, ούτε είμαι. Πόσο μάλλον σε ένα νοσταλγό της χούντας.
1)  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Kαι όχι μόνο εδώ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
βρε βλάκα κλιμακωτή είναι η φορολόγηση ... δεν έχεις ακούσει για την κλίμακα φόρου εισοδήματος ???  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Στα χαρτια ειναι κλιμακωτη αμα ηταν στην πραγματικοτητα δεν θα υπηρχε προβλημα ξύπνα διάβασε τι γραφω πρωτα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ναι...και μάλιστα στο δημόσιο ... ενήλικος το συζητάμε (τουλάχιστον στο μυαλό)...

Απο σενα πάντως που εμπαινες στο πμ και μου ελεγες ποσα λεφτα παιρνεις χωρις καν να σε ρωτησω ειμαι πιο ενηλικος  :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ειπε τετοιο πραγμα ο παπανδρεου;
ναι

1)Το αποτέλεσμα μιας δικτατορίας είναι πάντα το ίδιο. Το έχουμε γευτεί στο παρελθόν και δε χρειάζεται να το ξαναζήσουμε.

2)Δε χρειάζεται να απολογηθώ για κάτι που ούτε ήμουν, ούτε είμαι. Πόσο μάλλον σε ένα νοσταλγό της χούντας.
δεν είπα να απολογηθείς
να μας εξηγήσεις είπα. Αν θεωρείς πως πρέπει να απολογηθείς, τότε προφανώς κι έχεις καταλάβει τη μαλακία σου.

όσο για το "νοσταλγός της χούντας", από πού έβγαλες το αθυαίρετο αυτό συμπέρασμα; Που είπα εγώ πως η δικτατορία είναι επιλογή;
Το να έχουμε εθνικόφρονα στρατό και όχι κομματικοποιημένο και ακόλουθο πολιτικών συμφερόντων όμως είναι για μένα απαραίτητο.
 

Επισκέπτης

οι πιο σιχαμένοι έμποροι ελπίδας που γνώρισε η ελληνική πολιτική σκηνή τις τελευταίες δεκαετίες :shit:

ImageHandler.ashx
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.297
Like
2
Πόντοι
166
οι πιο σιχαμένοι έμποροι ελπίδας που γνώρισε η ελληνική πολιτική σκηνή τις τελευταίες δεκαετίες :shit:

http://[URL unfurl="true"]www.protothema.gr/Images/ImageHandler.ashx?m=AnchoredFit&f=ZmlsZXMvMS8yMDE0LzEwLzI3L2RvdXJvdS1uZXcuanBn&t=635499810992658931&w=820&h=457&a=Center[/img[/URL]]
[/quote] :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom