Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
δεν συγκρινεται το παραγωγικο δυναμικο της αργεντινης με της ελλαδας.
Η Αργεντινη εξαγει κρεας η ελλαδα εισαγει κρεας.

Τωρα αν μου πεις ότι ο τσιπρας θα φτιαξει κοπαδια θα  :headbang:

ο τσίπρας έχει μεγάλο κοπάδι... τους οπαδούς του.... θα τους κάνουμε εξαγωγή στο χαλιφάτο...
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Δε σου ειπα ρε πουτανόσπερμα να μην ασχοληθεις μαζι μου απο εδω και περα; Σαλτα γαμισου βλακόμουτρο
μην αγριευεις,,φοβαμαι ,,, :rolleyes:
μην γραφεις μαλ,,ιες κ δεν σου παραθετω,,,αν γραφεις τριχες ι να κανω..δεν φταιω γω,,
υγ μην βριζεις φαινεσαι κι αλλο λιγος,,, :grin:
 

grant1

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
606
Like
6
Πόντοι
6
Ψηφιζα ολα τα χρονια Νεα δημοκρατια.Στης τελευταιες εκλογες,βουλευτικες και δημοτικες δεν πηγα καν να ψηφισω,προτιμησα τον καναπε ουτε καν με ενδιεφεραν.Εμενα προσωπικα η κριση ουτε καν με αγγιξε,δεν εχω προβλημα να παω παλι και να ψηφισω τον Σαμαρα,αλλα βλεπω ομως οτι ο υπολοιπος κοσμος τραβαει ζορια μεγαλα,αναρωτιεσαι τι γινεται ?δεν θα κοιτας μονο τα δικα σου αρχιδια,ΑΛΛΑ και απο την αλλη ο Αλεξης δεν με πειθει,λεει της ιδιες παπαρολογιες,ταζει δηλαδη οπως ο Σαμαρας Παπανδρεου για να παρει την εξουσια
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Ψηφιζα ολα τα χρονια Νεα δημοκρατια.Στης τελευταιες εκλογες,βουλευτικες και δημοτικες δεν πηγα καν να ψηφισω,προτιμησα τον καναπε ουτε καν με ενδιεφεραν.Εμενα προσωπικα η κριση ουτε καν με αγγιξε,δεν εχω προβλημα να παω παλι και να ψηφισω τον Σαμαρα,αλλα βλεπω ομως οτι ο υπολοιπος κοσμος τραβαει ζορια μεγαλα,αναρωτιεσαι τι γινεται ?δεν θα κοιτας μονο τα δικα σου αρχιδια,ΑΛΛΑ και απο την αλλη ο Αλεξης δεν με πειθει,λεει της ιδιες παπαρολογιες,ταζει δηλαδη οπως ο Σαμαρας Παπανδρεου για να παρει την εξουσια
εχεις καπιο δικιο,,,,αλλα οτι κ να κανεις εντος ελλαδας το μακρυ χερι της ΕΕ θα σε γραπωσει,,,,σημερα τους φουκαραδες κ τους μεσαιους,αυριο τους πιο πανω,,, ;)
αρα μονοδρομος η αντιδραση στο ξεζοτυμισμα κ την κινεζοποιηση... :S
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
ΑΛΛΑ και απο την αλλη ο Αλεξης δεν με πειθει,λεει της ιδιες παπαρολογιες,ταζει δηλαδη οπως ο Σαμαρας Παπανδρεου για να παρει την εξουσια
Οχι πρέπει να εμπιστευτεις τον τσιπρι, και μορφωμενος ειναι (του το στειλανε σπιτι το χαρτι, δε σπουδασε το παλληκαρι), και της αγορας και εχει καλους συμβουλους. Ο ιρανος λαφαζανι ας πουμε, εξαιρετικός. Ο μηλιος, επιστημονας παγκοσμιου βεληνεκους. Ο κοτοπουλος της δεη, αλητακι απο τα λιγα.

Αμα εχεις καλους συνεργατες, δε φοβασαι.
 

nutcase13

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
δεν ξέρω αν ο τσίπρας είναι η λύση(Διατηρώ τρομερές επιφυλάξεις),αλλά σίγουρα κολλημένα μυαλά , δεν είναι ο Αντώνης και η χαβούζα ο Βενιζέλος...τέτοιο ανηλεή πόλεμο δεν πιστεύω ότι έχει δεχτεί άλλος...και στα μάτια κάποιου σκεπτόμενου,κάποιου που δεν έχει να χάσει κάτι άλλο,τον κάνουν μια ελκυστική διέξοδο απο τα πρασινομπλε ναυάγια και τα μαγαζάκια τους.Δεν με ενδιαφέρει αν θα τα σκατώσει,γιατί ήδη έχουν γαμηθεί όλα.Ο έλληνας ψηφοφόρος ,πάσχει απο το σύνδρομο της Στοκχόλμης,τον κρατάνε αιχμάλωτο χρόνια και σιγά σιγά ταυτίζεται με τους απαγωγείς του.

Λόγω δουλειάς μου(δουλεύω ας πούμε σαν εξωτερικός οικονομικός σύμβουλος),κινούμαι σε χώρους μεγαλοεκδοτών,καναλαρχών ,μεγαλοεργολάβων...φοβούνται όλοι μην τελειώσει το πάρτυ!Την επόμενη των προηγούμενων εκλογών,ασπαζόντουσαν μπροστά μου και λέγανε ευτυχώς δεν βγήκε ο τσόγλανος...Τα μάτια μου έχουνε δει πραγματικά οικονομικά οργια και φορολογικά οργια,τα οποία δεν αγγίζονται...δεν μπορώ να αναφέρω εννοείται!Αλλα ένα κράτος ,ενα σύστημα σπρώχνει συγκεκριμένους...το νέο αγαπημενο παιδί ο Οπαπ-αρχης!Δεν λέω ότι θα αλλάξει κάτι ο cool Αλέξης,αλλά οι πρασινομπλέ πρέπει να τελειώσουνε!

 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
δεν ξέρω αν ο τσίπρας είναι η λύση(Διατηρώ τρομερές επιφυλάξεις),αλλά σίγουρα κολλημένα μυαλά , δεν είναι ο Αντώνης και η χαβούζα ο Βενιζέλος...τέτοιο ανηλεή πόλεμο δεν πιστεύω ότι έχει δεχτεί άλλος...και στα μάτια κάποιου σκεπτόμενου,κάποιου που δεν έχει να χάσει κάτι άλλο,τον κάνουν μια ελκυστική διέξοδο απο τα πρασινομπλε ναυάγια και τα μαγαζάκια τους.Δεν με ενδιαφέρει αν θα τα σκατώσει,γιατί ήδη έχουν γαμηθεί όλα.Ο έλληνας ψηφοφόρος ,πάσχει απο το σύνδρομο της Στοκχόλμης,τον κρατάνε αιχμάλωτο χρόνια και σιγά σιγά ταυτίζεται με τους απαγωγείς του.

Λόγω δουλειάς μου(δουλεύω ας πούμε σαν εξωτερικός οικονομικός σύμβουλος),κινούμαι σε χώρους μεγαλοεκδοτών,καναλαρχών ,μεγαλοεργολάβων...φοβούνται όλοι μην τελειώσει το πάρτυ!Την επόμενη των προηγούμενων εκλογών,ασπαζόντουσαν μπροστά μου και λέγανε ευτυχώς δεν βγήκε ο τσόγλανος...Τα μάτια μου έχουνε δει πραγματικά οικονομικά οργια και φορολογικά οργια,τα οποία δεν αγγίζονται...δεν μπορώ να αναφέρω εννοείται!Αλλα ένα κράτος ,ενα σύστημα σπρώχνει συγκεκριμένους...το νέο αγαπημενο παιδί ο Οπαπ-αρχης!Δεν λέω ότι θα αλλάξει κάτι ο cool Αλέξης,αλλά οι πρασινομπλέ πρέπει να τελειώσουνε!
εισαι ακριβως στον στοχο μαν!!!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.904
Κριτικές
16
Like
14.775
Πόντοι
6.515
Οχι πρέπει να εμπιστευτεις τον τσιπρι, και μορφωμενος ειναι (του το στειλανε σπιτι το χαρτι, δε σπουδασε το παλληκαρι), και της αγορας και εχει καλους συμβουλους. Ο ιρανος λαφαζανι ας πουμε, εξαιρετικός. Ο μηλιος, επιστημονας παγκοσμιου βεληνεκους. Ο κοτοπουλος της δεη, αλητακι απο τα λιγα.

Αμα εχεις καλους συνεργατες, δε φοβασαι.

ξεχνας τον τυπο που κανει απεργια πεινας πινωντας καπουτσινο με τους συριους. Θα είναι καλος για υπουργος εξωτερικων θα τους dosei diavatiria :jerking:
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
ξεχνας τον τυπο που κανει απεργια πεινας πινωντας καπουτσινο με τους συριους. Θα είναι καλος για υπουργος εξωτερικων θα τους dosei diavatiria :jerking:
ρε μαλακες εχει παντου,,μην χανεις το δασος βλεποντας το δεντρο,,,κι εγω εχω ανστασεις με την λαθρολαγνεια...αλλα δεν ειναι το πρωτευον αυτη τη στιγμη,,,
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ρε μαλακες εχει παντου,,μην χανεις το δασος βλεποντας το δεντρο,,,κι εγω εχω ανστασεις με την λαθρολαγνεια...αλλα δεν ειναι το πρωτευον αυτη τη στιγμη,,,

ναι .. το κακό είναι ότι στους συγκεκριμένους υπάρχουν ΜΟΝΟ μαλάκες....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Ο Τσύριζας πάντως με την μισαλοδοξία του ότι μπορεί κάνει, συσπειρώνοντας υπέρ του Αντωνάκη ακόμα κι όσους τον βρίζουν(με)
A μπραβο. Πού να φτασει και η 1η Φεβρουαριου δηλαδή.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
η νεα μας κυβέρνηση θα ειναι Τσίριζα - Νου Δου......ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΌ ΜΑΣ........ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.904
Κριτικές
16
Like
14.775
Πόντοι
6.515
τα συριζακια χαιρονται που η χουντα των καναλαρχων σαμαραδων εχει φυλακισει πολιτικους αντιπαλους για τις ιδεες τους.

Όταν θα κοντευουμε για τις εκλογες και αρχισουν από το πρωι μεχρι το βραδυ οι παπαδακηδες και οι πρετεντερηδες να μιλανε για ΑΤΜ, τσιπροδραχμη κλπ θα κλαινε σαν τον μπουκουρα και θα επικαλούνται τη χουντα σαμαρα.

Βοηθεια τους  :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom