Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
όχι η εε δεν έκανε ότι γούσταρε
υπήρχε συγκεκριμένος λόγος 
κ βεβαια υπηρχε συγκεκριμενος λογος απλα δεν αναγκαστηκε
επραξε αυτο που εξυπηρετουσε τα δικα της συμφεροντα οπως κανει παντα

κ αλλες ευρωπαικες χωρες ειχαν το ιδιο θεμα με την κυπρο αλλα δεν αντιμετωπιστηκαν το ιδιο σκληρα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
τι βρίζεις ρε ρεντίκολο; κάνε υπομονή και θα τα δεις τα χειρότερα... εδώ να σαι όμως και όχι να την έχεις κάνει από την χώρα ούτε να σε έχει διορίσει πουθενά το κόμμα!
Δεν εχω αναγκη απο κανεναν και τπτ μπουρδοσαβουρη
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
κ βεβαια υπηρχε συγκεκριμενος λογος απλα δεν αναγκαστηκε
επραξε αυτο που εξυπηρετουσε τα δικα της συμφεροντα οπως κανει παντα

κ αλλες ευρωπαικες χωρες ειχαν το ιδιο θεμα με την κυπρο αλλα δεν αντιμετωπιστηκαν το ιδιο σκληρα

μην την φοβάσαι την κύπρο , έχει κάνει ήδη διακρατικές συμφωνίες για τα οικόπεδα εντός της ΑΟΖ
και ήδη το ρευστό ρέει
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
δεν ειναι ηλιθιος απλως αριστεριζει για να τον ακουνε οι δικοι του .
Πράγμα που πάει να πει  ότι οι δικοί του είναι ηλίθιοι .....
Όπως και να το πεις αριστερός  και ηλίθιος είναι συνώνυμες λέξεις.

1. Αυτός που του αρέσει το all  inclusive θα πάει σε αυτό. Αν αποφασίσει ο τρελός δικτάτορας του Ελληνικού χωριού να το καταργήσει, αυτός θα πάει στην δίπλα ή στην παραδίπλα χώρα που το παρέχει.
2. Πως στον διάολο θα πεις στον ξενοδόχο "σου απαγορεύω να προσφέρεις στον πελάτη βραδινό" ? Θα  φτιάξει αστυνομία που θα βάζει τον κόσμο φυλακή επειδή έφτιαξαν σάντουιτς σε τουρίστα?
Πόσο ηλίθιοι παίζει να είναι?  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
τότε τουμπεκιάσου κάνε υπομονή γιατί δεν βρίσκω το λόγο που υπερασπίζεσαι τόσο φανατικά το Σύριζα.
Δεν υπερασπιζομαι τον Συριζα. Μου την σπανε προβοκατορες σαν και σενα.
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Πράγμα που πάει να πει  ότι οι δικοί του είναι ηλίθιοι .....
Όπως και να το πεις αριστερός  και ηλίθιος είναι συνώνυμες λέξεις.

1. Αυτός που του αρέσει το all  inclusive θα πάει σε αυτό. Αν αποφασίσει ο τρελός δικτάτορας του Ελληνικού χωριού να το καταργήσει, αυτός θα πάει στην δίπλα ή στην παραδίπλα χώρα που το παρέχει.
2. Πως στον διάολο θα πεις στον ξενοδόχο "σου απαγορεύω να προσφέρεις στον πελάτη βραδινό" ? Θα  φτιάξει αστυνομία που θα βάζει τον κόσμο φυλακή επειδή έφτιαξαν σάντουιτς σε τουρίστα?
Πόσο ηλίθιοι παίζει να είναι?  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
μονο ο ιδιος ξερει να μας πει  :think:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Δεν υπερασπιζομαι τον Συριζα. Μου την σπανε προβοκατορες σαν και σενα.
ποιος είναι προβοκάτορας ρε παπάρα; Ούτε ΝΔ ούτε Πασοκ δεν έχω ψηφίσει και ούτε πρόκειται να ψηφίσω ποτέ αλλά αυτούς που επικαλούνται τους σωτήρες του λαού και τους υπεραπιστές του ενώ είναι τα μεγαλύτερα ρεμάλια και καθάρματα πρέπει να ξεφωνίζονται...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ποιος είναι προβοκάτορας ρε παπάρα; Ούτε ΝΔ ούτε Πασοκ δεν έχω ψηφίσει και ούτε πρόκειται να ψηφίσω ποτέ αλλά αυτούς που επικαλούνται τους σωτήρες του λαού και τους υπεραπιστές του ενώ είναι τα μεγαλύτερα ρεμάλια και καθάρματα πρέπει να ξεφωνίζονται...
Τοτε γιατι δεν βαζεις ολο το κειμενο? Για αυτο σε εκραξα και μονο. Το τι ψηφισες-ζεις δεν με αφορα...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Τοτε γιατι δεν βαζεις ολο το κειμενο? Για αυτο σε εκραξα και μονο. Το τι ψηφισες-ζεις δεν με αφορα...
βάλτο όλο τότε εσύ αν υπάρχει, δεν είχα καμιά διάθεση να προβοκάρω... λες και περιμένω τον μπαρουφάκι να μου πει ποιος ειναι ο σφυριζα και τι θα κάνει!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
βάλτο όλο τότε εσύ αν υπάρχει, δεν είχα καμιά διάθεση να προβοκάρω... λες και περιμένω τον μπαρουφάκι να μου πει ποιος ειναι ο σφυριζα και τι θα κάνει!
Το εβαλε αλλος...!Γιατι να το βαλω εγω? Οποιος θελε ας ψαξει και ας φιλτραρει οτι ακουει-διαβαζει στον εγκεφαλο του (Εαν εχει)
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66

μετά από αυτό τι να πεις, γελούσαν μέχρι και στο Σύριζα αλλά δεν βγήκε δημοσίως ούτε έστω ανεπίσημα να τοn ξεφωνήσει κανείς τους!
θα κυβερνήσουν όλα αυτά τα κοπρόσκυλα που εκμεταλλεύονται φουκαράδες για να βρίσκουν και την τελευταία ψήφο του πιο ανόητου και να λεηλατούν την χώρα αφού ιδέα δεν έχουν ούτε για οικονομικά, ούτε παραγωγή, αγροτικά και γενικά με τον σύγχρονο ευρωπαϊκό κόσμο αλλά ας πρόσεχαν αυτοί που τους ψήφιζαν/θα τους ψηφίσουν...

αλήθεια αν ο Ρωμανός ήταν Χρυσαυγίτης που έκανε ληστείες με καλάζνικοφ για να χρηματοδοτίσει την Χ.Α. θα έσκουζαν καθόλου;

πάλι προβοκάρω; ποιους τους καραγκιόζηδες; :2funny: :2funny: :2funny:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
βάλτο όλο τότε εσύ αν υπάρχει, δεν είχα καμιά διάθεση να προβοκάρω... λες και περιμένω τον μπαρουφάκι να μου πει ποιος ειναι ο σφυριζα και τι θα κάνει!
Το τι θα κανει η οχι το ξερεις αποδεδειγμενα? Πες το και σε εμας μην μας κρατας σε αγωνια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom