Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
εσυ ποσα ξοδευεις για τη διασκεδαση σου ???? αφου κρινεις για πες μας να κανουμε συγκριση

πάνω από 1000 τον μήνα... αλλά τα βγάζω εγώ και δεν μου τα δίνει η γιαγιά μου...
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
πάνω από 1000 τον μήνα... αλλά τα βγάζω εγώ και δεν μου τα δίνει η γιαγιά μου...

κρινεις πολλα τα 60€ το μηνα
αλλα εσυ που ξοδευεις 1.000 το θεωρεις φυσιολογικο
αυτο θα πει εξομαληνση εισοδηματων
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
και που τα δινεις αυτα τα 1000 ρε φοροφυγα ????για πες  ?? σημειωνω εγω !!!λεγε εσυ !!!

καφέδες, ποτάκια, εισητήρια στο Μέγαρο, εισητήρια στο Ηρώδειο, κλαμπάκια, πουτανίτσες, ρούχα ότι τραβάει η καρδιά μου, πλουτίζω την συλλογή από φωτογραφικές μηχανές και πολλά πολλά άλλα...

προχτές πήρα και ένα κιλο αυγοτάραχο παραγγελία από το Μεσολόγγι... κεχαγιά στο πορτοφόλι μου θα σε βάλω ??
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Γραψε και μια τζατζικι

εσυ στο μαντρι σου ....δεν κανεις για τετοιες κουβεντες...εχεις φτασει το ανωτερο επιπεδο που μπορεις...παραπανω δε σε παιρνει.....εσυ τι δουλεια κανεις ειπαμε ???
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
καφέδες, ποτάκια, εισητήρια στο Μέγαρο, εισητήρια στο Ηρώδειο, κλαμπάκια, πουτανίτσες, ρούχα ότι τραβάει η καρδιά μου, πλουτίζω την συλλογή από φωτογραφικές μηχανές και πολλά πολλά άλλα...

προχτές πήρα και ένα κιλο αυγοτάραχο παραγγελία από το Μεσολόγγι... κεχαγιά στο πορτοφόλι μου θα σε βάλω ??
Προφανως εσυ προτιμησες να μορφωθείς και να δουλεψεις, και όχι να ασχολείσαι με καφεδες και..."αγωνες".... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
καφέδες, ποτάκια, εισητήρια στο Μέγαρο, εισητήρια στο Ηρώδειο, κλαμπάκια, πουτανίτσες, ρούχα ότι τραβάει η καρδιά μου, πλουτίζω την συλλογή από φωτογραφικές μηχανές και πολλά πολλά άλλα...

προχτές πήρα και ένα κιλο αυγοτάραχο παραγγελία από το Μεσολόγγι... κεχαγιά στο πορτοφόλι μου θα σε βάλω ??

αποδειξεις σου κοψανε για ολα τα παραπανω ???
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
κρινεις πολλα τα 60€ το μηνα
αλλα εσυ που ξοδευεις 1.000 το θεωρεις φυσιολογικο
αυτο θα πει εξομαληνση εισοδηματων

Αυτό που παριστανεις οτι δεν καταλαβαινεις επειδή δε θέλεις ειναι οτι ο μεν ξοδεύει όσα θέλει επειδη τα βγαζει, ο δε (εσυ) θελεις να εχεις όσα αυτός που βγαζει λεφτα χωρις όμως να εργάζεσαι. Αυτό είναι γελοίο, το καταλαβαινεις φανταζομαι
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
κρινεις πολλα τα 60€ το μηνα
αλλα εσυ που ξοδευεις 1.000 το θεωρεις φυσιολογικο
αυτο θα πει εξομαληνση εισοδηματων

αμα έβγαζα και γώ 300 θα μου φαινόταν τα 60 πάρα πολλά ... βγάζω όμως κοντα στα εφτά χιλιάρικα (κάτι παραπάνω από 5000 λίρες τον μήνα) οπότε τα 1000 ευρώ (700 λίρες) δεν μου είναι πολλά...

τι δεν καταλαβαίνεις... ??

και από που και ως που είμαστε ίσα και όμοια ??
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Αυτό που παριστανεις οτι δεν καταλαβαινεις επειδή δε θέλεις ειναι οτι ο μεν ξοδεύει όσα θέλει επειδη τα βγαζει, ο δε (εσυ) θελεις να εχεις όσα αυτός που βγαζει λεφτα χωρις όμως να εργάζεσαι. Αυτό είναι γελοίο, το καταλαβαινεις φανταζομαι
Προδήλως, καποιοι θεωρουν "κοινωνικα δικαιο" να βγαζουν 100 ευρω και ο άλλος 1.000, και να τους δινει ο δευτερος τα μισα για να "εξομαλυνθεί" το εισοδημα. Γιατι? γιατι ετσι.
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
αμα έβγαζα και γώ 300 θα μου φαινόταν τα 60 πάρα πολλά ... βγάζω όμως κοντα στα εφτά χιλιάρικα (κάτι παραπάνω από 5000 λίρες τον μήνα) οπότε τα 1000 ευρώ (700 λίρες) δεν μου είναι πολλά...

τι δεν καταλαβαίνεις... ??

και από που και ως που είμαστε ίσα και όμοια ??

καθε μερα εδω μεσα εισαι και γαυγιζεις ρε κοπρε...ποτε δουλευεις ???
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αμα έβγαζα και γώ 300 θα μου φαινόταν τα 60 πάρα πολλά ... βγάζω όμως κοντα στα εφτά χιλιάρικα (κάτι παραπάνω από 5000 λίρες τον μήνα) οπότε τα 1000 ευρώ (700 λίρες) δεν μου είναι πολλά...

τι δεν καταλαβαίνεις... ??

και από που και ως που είμαστε ίσα και όμοια ??

και αμα ερθει η κυβερνηση αριστερας και σου βαζει εναν τοκο 70% για να υπαρχει μια εξομαλυνση εισοδηματων δηλαδη ναι να βγαζεις παραπανω αλλα να μην υπαρχει αυτη η τεραστια ψαλιδα δηλαδη εσυ να ζεις με 7000 το μηνα και ενας αντιστοιχος συνανθρωπος σου σε αλλο κλαδο για τις ιδιες ωρες δουλειας να βγαζει 400€ θα το θεωρεις αδικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom