Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
πάμε λοιπόν.. γιατί ήταν αλλαγή του εκπαιδευτικού συστήματος προς το χειρότερο ?? επειδή καθιέρωνε εξετάσεις και θα έπρεπε να στρώσουν κώλο να διαβάσουν ?? και γιατί σώνει και καλά στα φροντιστήρια να στρώσουν κώλο να ανοίξουν κανένα βιβλίο ?? μέχρι πριν να γίνει το λύκειο με τις μαλακισμένες εκπαιδευτικές μεταρυθμίσεις δίναμε εξετάσεις κάθε ιούνιο στο δημοτικό από την πέμπτη δημοτικού (γραπτές), εισαγωγικές εξετάσεις στην έκτη δημοτικού για να μπούμε στο γυμνάσιο, εξετάσεις Φεβρουάριο και Ιούνιο σε κάθε τάξη και εισαγωγικές στο πανεπιστήμιο τον Αυγουστο... και είμασταν και καμμιά σαρανταπεντατιά στην κάθε τάξη και όχι 18-20 που είναι τώρα και γκρινιάζουν... και όποιος έμενε μεταξεταστέος σε πάνω από τρία μαθήματα ξαναπήγαινε στην ίδια τάξη... και αν τον Σεπτέμβριο δεν περνούσε ένα από τα μαθήματα στα οποία έμενε μεταξεταστέος επαναλάμβανε την τάξη...
και φυσικά χωρίς φορντιστήρια και μαλακίες (φροντιστήριο έμαθα τι είναι το καλοκαίρι της πέμπτης προς την έκτη γυμνασίου που άρχισα την προετοιμασία για τις εισαγωγικές)...
τα αποτελέσματα των πρόχειρει αγώνες που συμμετείχες είναι ορατά επάνω σου... στούρνος με πτυχίο ΤΕΙ και καμμία γνώση πέραν των όσων σερβίρονται σε κάποιες κομματικές συγκεντρώσεις

1ον ο νομος αρσενη εφαρμοστηκε απο το πασοκ και καταργηθηκε απο την νδ


και που την είδες την αστυνομική βία ρε παίκτη ?? στο ότι σκοτώθηκε από έναν παλαβό ειδικό φρουρό ένας πιτσιρικάς που πήγαινε σε ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ κάτω από αδιευκρίνητες ακόμη συνθήκες και χωρίς κανένα κίνητρο ή άνωθεν εντολή ???? και ο οποίος μάλιστα συνελήφθει αυθημερόν και παραπεμφθηκε σε δίκη χωρίς καμμία προσπάθεια συγκάληψης (μην μου αρχίσεις τίποτε παπαριές περί Κούγια γιατί τις μαλακίες που έχουν αμολήσει οι Φυτράκηδες, Ζωίτσες και λοιπόι συνήγοροι του κάθε φυντανιού δεν πρόκεται να τις αμολήσει ο Κούγιας σε 45 ζωές του)

υπερχε απο πριν η συγκαληψη υποθεση ζαρνινιερα ( ο κυπριος φοιτητης) υποθεση πρασινα παπουτσια (ο φοιτητης της ΠΑΣΠ που εβγαινε απο ενα παρτι και τον μπερδεψαν με ταραξιες και τον εβαλαν ανετια φυλακη) αν δεν υπηρχε αυτος ο ξεσηκωμος και ο φοβος την κυβερνησης θα σου λεγα αν δεν θα χε αθωωθει

και ευτυχώς βρέθηκε η Διαμαντοπούλου που τον επανέφερε και τον πέρασε και έστω και κουτσός εφαρμόστηκε... και που  θα πάει κάποια στιγμή θα εφαρμοστούν και τα άλλα...

κανε ονειρα οι φοιτητικοι αγωνες συνεχιζοντε

φυσικά και πάντα θα υπάρχουν κάποιοι που είναι υπέρ και κάποιοι που είναι κατά... τι θα έλεγες λοιπόν αυτοί που είναι υπέρ ενός μέτρου να βγούνε και να πλακώσουνε στις φάπες αυτούς που είναι κατά και διαδηλώνουνε?

τα αποτελέσματα των αγώνων που έχεις συμμετάσχει φαίνονται καθαρά ... πλήρης αγραμματοσύνη, εισαγωγή στα ΤΕΙ με βαθμούς κάτω από την βάση και έξοδος από αυτά με αντιγραφές και το "δημοκρατικό" πέντε... παράδειγμα ο συνεχής βιασμός της ελληνικής γλώσσας και η πλήρης ασχετοσύνη επί του αντικειμένου που υποτίθεται ότι έχεις (κατά τα λεγόμενα σου) σπουδάσει...

και εις ανώτερα και σε άλλους αγώνες λοιπόν...

οπως δεν μπορω να σε κρινω σαν αρχιτεκτονα που ουτε θελω κι ολας δεν μπορεις να με κρινεις σαν λογιστη δεν γραφω για να με κρινεις α και αυτοι που ναι υπερ παντα θα αγωνιζοντε
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
σου χω πει γραφω γρηγορα για να προλαβαινω τις απαντησεις δεν συμμετεχουμε σε διαγωνισμο ορθογραφιας εδω

ρε παίκτη αντε καλά ορθογραφία δεν έμαθες... να σου βάλω ένα απλό ερώτημα σχετικό με την λογιστική...

γράψε μου τις λογιστικές εγγραφές που πρέπει να γίνουν όταν εκδίδει μια επιχείρηση ένα τιμολόγιο επί πιστώσει...
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ε μην πας σχολειο ποτέ σου τοτε.
Κατσε στουρναρι να γυρνας στους δρομους, ένα αγωνιστικο αμορφωτο κουτσουρο.
Όταν μαθεις ότι τον κοσμο τον αλλαζουν οι μορφωμένοι και όχι οι τραμπούκοι, τα ξαναλέμε.

γιατι ειπα εγω οτι τον κοσμο τον αλαζουν οι αμορφωτοι εσυ λες οτι οποιος βγαινει απο ενα ελληνικο πανεπιστημιο η ΤΕΙ ειναι αμορφωτος
καιφυσικα ειμαι υπερ της γνωσης και εναντια του τραμπουκισμου αλλα ειπαμε οταν η αδικια γινετε νομος η αντισταση γινετε καθηκον και μην ξεχνας οτι για να γινει καταληψη ψηφιζουν οι μαθητες/φοιτητες και λαμβανετε βαση της πλειοψηφιας
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Την εννοια του "αγωνα" πώς την εννοεις?
Το κατεστημενο πανηγυριζει όταν η νεολαια μενει αμορφωτη αναλωνόμενη σε ασκοπες επαναστατικές γυμναστικές.
Αυτό που εσυ αποκαλείς "αγώνα", είναι η χαρα του κατεστημενου.
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Την εννοια του "αγωνα" πώς την εννοεις?
Το κατεστημενο πανηγυριζει όταν η νεολαια μενει αμορφωτη αναλωνόμενη σε ασκοπες επαναστατικές γυμναστικές.
Αυτό που εσυ αποκαλείς "αγώνα", είναι η χαρα του κατεστημενου.

και δηλαδη η καταλαψη εχει σαν σκοπο να μεινει η νεολαια αμορφωτη
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
πάμε λοιπόν.. γιατί ήταν αλλαγή του εκπαιδευτικού συστήματος προς το χειρότερο ?? επειδή καθιέρωνε εξετάσεις και θα έπρεπε να στρώσουν κώλο να διαβάσουν ?? και γιατί σώνει και καλά στα φροντιστήρια να στρώσουν κώλο να ανοίξουν κανένα βιβλίο ?? μέχρι πριν να γίνει το λύκειο με τις μαλακισμένες εκπαιδευτικές μεταρυθμίσεις δίναμε εξετάσεις κάθε ιούνιο στο δημοτικό από την πέμπτη δημοτικού (γραπτές), εισαγωγικές εξετάσεις στην έκτη δημοτικού για να μπούμε στο γυμνάσιο, εξετάσεις Φεβρουάριο και Ιούνιο σε κάθε τάξη και εισαγωγικές στο πανεπιστήμιο τον Αυγουστο... και είμασταν και καμμιά σαρανταπεντατιά στην κάθε τάξη και όχι 18-20 που είναι τώρα και γκρινιάζουν... και όποιος έμενε μεταξεταστέος σε πάνω από τρία μαθήματα ξαναπήγαινε στην ίδια τάξη... και αν τον Σεπτέμβριο δεν περνούσε ένα από τα μαθήματα στα οποία έμενε μεταξεταστέος επαναλάμβανε την τάξη...
και φυσικά χωρίς φορντιστήρια και μαλακίες (φροντιστήριο έμαθα τι είναι το καλοκαίρι της πέμπτης προς την έκτη γυμνασίου που άρχισα την προετοιμασία για τις εισαγωγικές)...
τα αποτελέσματα των πρόχειρει αγώνες που συμμετείχες είναι ορατά επάνω σου... στούρνος με πτυχίο ΤΕΙ και καμμία γνώση πέραν των όσων σερβίρονται σε κάποιες κομματικές συγκεντρώσεις

1ον ο νομος αρσενη εφαρμοστηκε απο το πασοκ και καταργηθηκε απο την νδ

είπα ποτέ εγώ ότι η ΝΔ έκανε καλά που τον κατήργησε ??
ότ

και που την είδες την αστυνομική βία ρε παίκτη ?? στο ότι σκοτώθηκε από έναν παλαβό ειδικό φρουρό ένας πιτσιρικάς που πήγαινε σε ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ κάτω από αδιευκρίνητες ακόμη συνθήκες και χωρίς κανένα κίνητρο ή άνωθεν εντολή ???? και ο οποίος μάλιστα συνελήφθει αυθημερόν και παραπεμφθηκε σε δίκη χωρίς καμμία προσπάθεια συγκάληψης (μην μου αρχίσεις τίποτε παπαριές περί Κούγια γιατί τις μαλακίες που έχουν αμολήσει οι Φυτράκηδες, Ζωίτσες και λοιπόι συνήγοροι του κάθε φυντανιού δεν πρόκεται να τις αμολήσει ο Κούγιας σε 45 ζωές του)

υπερχε απο πριν η συγκαληψη υποθεση ζαρνινιερα ( ο κυπριος φοιτητης) υποθεση πρασινα παπουτσια (ο φοιτητης της ΠΑΣΠ που εβγαινε απο ενα παρτι και τον μπερδεψαν με ταραξιες και τον εβαλαν ανετια φυλακη) αν δεν υπηρχε αυτος ο ξεσηκωμος και ο φοβος την κυβερνησης θα σου λεγα αν δεν θα χε αθωωθει


από την πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλλα...  και η καταδίκη του Κορκονέα έγινε πολύ μα πάρα πολύ αργότερα

και ευτυχώς βρέθηκε η Διαμαντοπούλου που τον επανέφερε και τον πέρασε και έστω και κουτσός εφαρμόστηκε... και που  θα πάει κάποια στιγμή θα εφαρμοστούν και τα άλλα...

κανε ονειρα οι φοιτητικοι αγωνες συνεχιζοντε

ωωωω ναι βέβαια... γιαυτό τα ΑΕΙ και τα ΤΕΙ έχουνε καταντήσει ερείπια και μπουρδέλα...σπουδαίοι αγώνες...

φυσικά και πάντα θα υπάρχουν κάποιοι που είναι υπέρ και κάποιοι που είναι κατά... τι θα έλεγες λοιπόν αυτοί που είναι υπέρ ενός μέτρου να βγούνε και να πλακώσουνε στις φάπες αυτούς που είναι κατά και διαδηλώνουνε?

τα αποτελέσματα των αγώνων που έχεις συμμετάσχει φαίνονται καθαρά ... πλήρης αγραμματοσύνη, εισαγωγή στα ΤΕΙ με βαθμούς κάτω από την βάση και έξοδος από αυτά με αντιγραφές και το "δημοκρατικό" πέντε... παράδειγμα ο συνεχής βιασμός της ελληνικής γλώσσας και η πλήρης ασχετοσύνη επί του αντικειμένου που υποτίθεται ότι έχεις (κατά τα λεγόμενα σου) σπουδάσει...

και εις ανώτερα και σε άλλους αγώνες λοιπόν...

οπως δεν μπορω να σε κρινω σαν αρχιτεκτονα που ουτε θελω κι ολας δεν μπορεις να με κρινεις σαν λογιστη δεν γραφω για να με κρινεις α και αυτοι που ναι υπερ παντα θα αγωνιζοντε


ρε παίκτη αντε καλά ορθογραφία δεν έμαθες... να σου βάλω ένα απλό ερώτημα σχετικό με την λογιστική...

γράψε μου τις λογιστικές εγγραφές που πρέπει να γίνουν όταν εκδίδει μια επιχείρηση ένα τιμολόγιο επί πιστώσει...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
και δηλαδη η καταλαψη εχει σαν σκοπο να μεινει η νεολαια αμορφωτη

δεν ξέρω τι σκοπό έχει (γιατί τα αιτήματα των καταλήψεων είναι αρτσι μπούρτσι και λουλάς και επιπέδου να μην έχουν γωνίες οι τυρόπιτες) αλλά το αποτέλεσμα το βλέπω καθημερινά...

αμορφωσιά, τεμπελιά και κλαψομούνιασμα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
και δηλαδη η καταλαψη εχει σαν σκοπο να μεινει η νεολαια αμορφωτη
Η καταληψη εχει σκοπο να κανουμε το μαγκα και να γαμησουμε κανενα γκομενακι.

Οποιος θελει να μορφωθεί και να γινει ανθρωπος, βαζει τον κωλο του κατω και δουλευει.
Δεν καταλαμβανει τα δημοσια κτιρια λες και είναι του πατερα του.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
γιατι ειπα εγω οτι τον κοσμο τον αλαζουν οι αμορφωτοι εσυ λες οτι οποιος βγαινει απο ενα ελληνικο πανεπιστημιο η ΤΕΙ ειναι αμορφωτος
καιφυσικα ειμαι υπερ της γνωσης και εναντια του τραμπουκισμου αλλα ειπαμε οταν η αδικια γινετε νομος η αντισταση γινετε καθηκον και μην ξεχνας οτι για να γινει καταληψη ψηφιζουν οι μαθητες/φοιτητες και λαμβανετε βαση της πλειοψηφιας
Και το 100% να ψηφισει υπερ της κατάληψης, δεν υπαρχει δικαιωμα προς τούτο.
Φανταζομαι εάν ψηφισει το 100% των ενοικων της πολυκατοικίας σου να σου παρει το σπιτι, δεν πιστευεις ότι πρεπει να γινει αυτό σεβαστο.
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ρε παίκτη αντε καλά ορθογραφία δεν έμαθες... να σου βάλω ένα απλό ερώτημα σχετικό με την λογιστική...

γράψε μου τις λογιστικές εγγραφές που πρέπει να γίνουν όταν εκδίδει μια επιχείρηση ένα τιμολόγιο επί πιστώσει...

ξεκινησαν και τα τεστακια τωρα καλαεσυ που ξερεις απο λογιστικα αν και δεν ηθελα να σου απαντησω θα σου δωσω μια ημιτελη απαντηση

πιστωνουμε εμπορευματα κωδ 20.00(αναλογα τα εμπορευματα) και το φ.π.α 54.23(για φπα με 23%
χρεωμουμε γραμματια στο χαρτοφυλακιο 31.00 η αν ειναι σε τραπεζα 31.01
ενταξυ το περασα το τεστ????

εσυ θα μου στειλεις κανα σχεδιο για καμια πολυκατοικια
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Και το 100% να ψηφισει υπερ της κατάληψης, δεν υπαρχει δικαιωμα προς τούτο.
Φανταζομαι εάν ψηφισει το 100% των ενοικων της πολυκατοικίας σου να σου παρει το σπιτι, δεν πιστευεις ότι πρεπει να γινει αυτό σεβαστο.

η λογική της πλειοψηφίας για τους αριστερούς είναι κάτι σχετικό... έχει ισχύ μόνον όταν οι αποφάσεις βολεύουνε... αλλιώς ισχύει η λογική του παραλόγου συγνώμη η λογική της φωτισμένης πρωτοπόρας μειοψηφίας..
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δεν ξέρω τι σκοπό έχει (γιατί τα αιτήματα των καταλήψεων είναι αρτσι μπούρτσι και λουλάς και επιπέδου να μην έχουν γωνίες οι τυρόπιτες) αλλά το αποτέλεσμα το βλέπω καθημερινά...

αμορφωσιά, τεμπελιά και κλαψομούνιασμα...

δηλαδη τοσοι νεοι που βγαινουν απο τα πανεπηστημια και ειναι ανεργοι εγιναν και αυτοι τεμπεληδες
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ξεκινησαν και τα τεστακια τωρα καλαεσυ που ξερεις απο λογιστικα αν και δεν ηθελα να σου απαντησω θα σου δωσω μια ημιτελη απαντηση

πιστωνουμε εμπορευματα κωδ 20.00(αναλογα τα εμπορευματα) και το φ.π.α 54.23(για φπα με 23%
χρεωμουμε γραμματια στο χαρτοφυλακιο 31.00 η αν ειναι σε τραπεζα 31.01
ενταξυ το περασα το τεστ????

εσυ θα μου στειλεις κανα σχεδιο για καμια πολυκατοικια

όχι γιατί είπα επί πιστώσει... και στην περίπτωση των επί πιστώσει τιμολογίων χρεώνουμε τον λογαριασμό πελατες (30.00)... όταν με το καλό μας δώσει το αξιόγραφο πιστώνουμε τον πελάτη και χρεώνουμε το χαρτοφυλάκιο και όταν με το καλό πάμε το αξιογραφο στην τράπεζα τότε πιστώνουμε το χαρτοφυλάκιο και χρεώνουμε την τράπεζα ...

και δεν είμαι αρχιτεκτονας ούτε πολιτικός μηχανικός παίκτη μου..//
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Η καταληψη εχει σκοπο να κανουμε το μαγκα και να γαμησουμε κανενα γκομενακι.

Οποιος θελει να μορφωθεί και να γινει ανθρωπος, βαζει τον κωλο του κατω και δουλευει.
Δεν καταλαμβανει τα δημοσια κτιρια λες και είναι του πατερα του.

και οι απεργιες γιατι γινοντε της ΓΣΕΕ( στον ιδιωτικο τομεα) ??? για διαφωτησε μας με τη γνωμη σου
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
όχι γιατί είπα επί πιστώσει... και στην περίπτωση των επί πιστώσει τιμολογίων χρεώνουμε τον λογαριασμό πελατες (30.00)... όταν με το καλό μας δώσει το αξιόγραφο πιστώνουμε τον πελάτη και χρεώνουμε το χαρτοφυλάκιο και όταν με το καλό πάμε το αξιογραφο στην τράπεζα τότε πιστώνουμε το χαρτοφυλάκιο και χρεώνουμε την τράπεζα ...

και δεν είμαι αρχιτεκτονας ούτε πολιτικός μηχανικός παίκτη μου..//

ναι ρε φιλε το ξερω οτι πρεπει να χρεωθει και ο 30 επειδη ειναι επι πιστωσει απλα βαριομουν να κανω αναλυση εσυ με τι ασχολεισε???
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Και το 100% να ψηφισει υπερ της κατάληψης, δεν υπαρχει δικαιωμα προς τούτο.
Φανταζομαι εάν ψηφισει το 100% των ενοικων της πολυκατοικίας σου να σου παρει το σπιτι, δεν πιστευεις ότι πρεπει να γινει αυτό σεβαστο.

και δεν στο κανουν αυτο καλα θα ηταν   :grin:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
δηλαδη τοσοι νεοι που βγαινουν απο τα πανεπηστημια και ειναι ανεργοι εγιναν και αυτοι τεμπεληδες

δεν ξέρω αν είναι τεμπέληδες ή όχι αλλά αμόρφωτοι είναι στην πλειοψηφία τους... ή για να σου γλυκάνω το κερασάκι δεν έχουν το κάτι παραπάνω που θα τους ξεχωρίσει από την μάζα, ούτε τις απαραίτητες δεξιότητες που απαιτούνται..

τι δεν καταλαβαίνεις σε αυτό...

και είναι και τεμπέληδες γιατί αρνούνται να στρώσουν τον κώλο τους κάτω και να αποκτήσουν τις δεξιότητες που απαιτεί η αγορά της εργασίας (για παράδειγμα σε έναν λογιστή να κατέχει τα διεθνή λογιστικά πρότυπα)...

και ακόμη και να πιάσουν κάποια δουλειά, θεωρούν ότι αυτά που μισοξέρουν φτάνουν... αποτέλεσμα ... 560 ευρώ μισθός και πολλά είναι...
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Και το 100% να ψηφισει υπερ της κατάληψης, δεν υπαρχει δικαιωμα προς τούτο.
Φανταζομαι εάν ψηφισει το 100% των ενοικων της πολυκατοικίας σου να σου παρει το σπιτι, δεν πιστευεις ότι πρεπει να γινει αυτό σεβαστο.

τι σχεση εχει το σπιτι μου με το πανεπηστημιο και οταν γινετε μια ψηφοφορια περνοντε αποφασεις απλα τα πραγματα
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ναι ρε φιλε το ξερω οτι πρεπει να χρεωθει και ο 30 επειδη ειναι επι πιστωσει απλα βαριομουν να κανω αναλυση εσυ με τι ασχολεισε???

μαθηματικός και ηλεκτρολόγος μηχανικός... και σε δύο μήνες παίρνω και το πτυχίο οικονομικής και περιφερειακής ανάπτυξης από το πάντειο...

και δεν πρέπει να χρεωθεί ΚΑΙ ο 30.00 αλλά ΜΟΝΟΝ ο 30.00 ...

και για να λέμε τα σύκα σύκα και την σκάφη σκάφη αμα είχες πάει για συνέντευξη και το έλεγες θα έφευγες από το παράθυρο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
τι σχεση εχει το σπιτι μου με το πανεπηστημιο και οταν γινετε μια ψηφοφορια περνοντε αποφασεις απλα τα πραγματα
Απολυτη σχεση.
Αποφασιζουν καποιοι να καταλαβουν κατι που δεν τους ανηκει.
Γιατι όχι επομένως και το σπιτι σου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom