Νέα

Τρύπα για χύσιμο στα Εξάρχεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Χύσε μέσα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 347
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα δοκιμάζατε μασάζ από άντρα;

  • Ναι, γιατί όχι

    Ψήφοι: 8 18,2%
  • Μπλιάχ

    Ψήφοι: 7 15,9%
  • Όχι ποτέ, είμαι στρέιτ

    Ψήφοι: 20 45,5%
  • Αν πρόσφερε και φραπέ θα δοκίμαζα

    Ψήφοι: 7 15,9%
  • Έχω δοκιμάσει ήδη

    Ψήφοι: 2 4,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.548
Κριτικές
1
Like
7.670
Πόντοι
2.306
@teaserman μου αρέσεις!!!!!!! :smiling-face-with-heart-eyes: είσαι ετοιμόλογος, τώρα αν είσαι και γυμνασμένος με μεγάλη πούτσα θα μου αρέσεις και περισσότερο.
περιμένω έναν στις 01:00 για μασαζάκι.... και μου ξεκαθάρισε ότι είναι στρ8 παντρεμένος και δεν θέλει ούτε να χύσει.... μόνο μασάζ για χαλάρωση.... (δεν με χαλάει, το εικοσάρικο με νοιάζει, χύσια έφαγα νωρίτερα από τον ηλεκτρολόγο και έναν 25χρ ιρανό)
οπότε σας ενημερώνω ότι κάνω και βραδινά :*
Φιλε Τεντυ, τα λογια σου κανουν το χοντρο πλαδαρο κορμι μου να σειεται απο λυγμους ικανοποιησης και τα ΟΛΟΚΛΗΡΑ 8,45 εκατοστα του ανδρισμου μου να σκιζουν περηφανα τον Αττικο ουρανο…
Φευ! Θεωρω την ανδρικη οπισθια κοιλοτητα ως χωρο εξοδου μονο και οχι αμφιδρομης κυκλοφοριας.
Συνεπως θα σε αφησω στα καλα χερια αλλων μουστερηδων οι οποιοι ξερουν να εκτιμουν τις χαρες της οπισθιας γλεντοκοπησης.
Ιδιαιτερως φιλων και οπαδων του αρχαιοπρεπή εφηβου κιναιδου που κοσμει το σημα γνωστης ποδοσφαιρικης ομαδας στα νοτια της Αττικης ( παλι στα οπισθια της Αττικης κοινως).
Γνωριζε παντως οτι στεκεσαι πανω σε ωμους γιγσντων σε αυτο το σαη: ο τεραστιος Λιλας ειχε μετατρεψει την οπισθια κοιλοτητα του σε χωρο αποθηκευσης καυσιμης ξυλειας.
Ευχομαι και εις ανωτερα!:confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

gpikasso

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
16
Like
5.767
Πόντοι
4.027
Μια χαρά φίλε μου, όπως τα έγραψα παραπάνω. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω πιει πολλά.... είχε χύνουν μέσα, είτε δεν μου αρέσουν και έχω καιρό η αλήθεια να γευτώ ωραία χύσια.
Είσαι λίγο καιρό εδώ μέσα μάλλον και δεν το έχεις μαθει. Να τους λες να πίνουν πολύ χυμό ανανά πριν σου έρθουν! Θα γλείφεις και τις πουτσοτριχες τους!
 

gpikasso

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
16
Like
5.767
Πόντοι
4.027
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
554
Like
713
Πόντοι
86
Είσαι λίγο καιρό εδώ μέσα μάλλον και δεν το έχεις μαθει. Να τους λες να πίνουν πολύ χυμό ανανά πριν σου έρθουν! Θα γλείφεις και τις πουτσοτριχες τους!
το ήξερα από παλιά αυτό, αλλά δεν ξέρω και αν ισχύει γιατί πολλοί έχουν γλυκά χωρίς να έχουν πιει κάτι
αυτό που έχω παρατηρήσει, με την εμπειρία μου :confused:

είναι ότι τα πηχτά συνήθως είναι και γλυκά
ενώ τα πολύ αραιά συνήθως είναι πικρά

οπότε όποιος βγάζει γιαούρτι αντί για χύσια ας μου γράψει :buck2:
 
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
554
Like
713
Πόντοι
86
τη καλύτερη δουλειά κάνω.
από το κωλαράκι μου βγάζω το φαγητό που τρώω.

όπα όπα.
ας το ξαναγράψω αυτό γιατί δεν ακούγεται καλά :confused:
με το κωλαράκι μου, βγάζω τα λεφτά με τα οποία παραγγέλνω το φαγητό που τρώω ήθελα να πω :hi:

:cheesy:
 
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
554
Like
713
Πόντοι
86
Έχω ανοίξει και σας περιμένω... καταλαβαίνετε τι εννοώ, να μη λέμε τα ίδια :confused:
 
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
554
Like
713
Πόντοι
86
Δεν ξέρω αν σας έχω πει ότι κάνω και βεντούζες :inlove:

72783e1895eb0daa441a3224612508a7.jpg


και πάλι δηλαδή σας ρουφάω.... το αίμα όμως :buck2::P:*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom