Νέα

Τροχαία ατυχήματα-δυστυχήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.072
Πόντοι
2.306
Ποντάρω οτι ο μπαρμπας τα εχασε και νομιζε οτι ηταν κανονικά στην λωρίδα του ενω αυτος πήγαινε καρφωμένος στο παρκινγκ.
Ισως αποκοιμήθηκε η να ειχε ανεβάσει πιεση, να ειχε πεσει σε λήθαργο και να μην ειχε σωστή αντίληψη του τι γινόταν τριγύρω του (το εχει παθει συγγενείς μου για αυτο το γραφω).
Το να είχε μείνει η μισή καρότσα της νταλίκας εκτός πάρκινγκ επειδή δε χωρούσε, δεν το εξετάζουμε καθόλου, έτσι;
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.072
Πόντοι
2.306
Να σημειωθεί πως αυτός ο τύπος θα εκτίσει και τα 7 χρόνια και κάτι μήνες αφού του επέβαλλαν ολική έκτιση ποινής.
Επίσης υπάρχει και το δικαστήριο για τον παππού που πέθανε οπότε τα χρόνια θα ανέβουν.
Το μόνο παρήγορο είναι πως ζήτησε ο ίδιος να ΜΗΝ του αναγνωριστεί κανένα ελαφρυντικό.
Δεν είναι χέστης Έλληνας τύπε.
Είναι Σλάβος με αρχίδια!
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.233
Like
34.721
Πόντοι
9.931
Το να είχε μείνει η μισή καρότσα της νταλίκας εκτός πάρκινγκ επειδή δε χωρούσε, δεν το εξετάζουμε καθόλου, έτσι;
Και παλι ρε τυπε ποσο εξω ειχε μεινει η νταλικα;; Αντε να ηταν λιγο στην ΛΕΑ, τι δουλειά ειχε ο παππούς να οδηγεί στην ΛΕΑ;;
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.433
Like
2.239
Πόντοι
456
επισης θα του επαιρναν το διπλωμα δια παντος, και θα του εκαναν αμεση, δευσμεση καταθεσεων ,και κατασχεση ,
Επειδή το άκουσα με τα αυτιά μου, θες να σου πω τι είπε οδηγός μηχανής όταν του ζήτησαν δίπλωμα και είπε στον τροχαίο ότι του το πήραν και μετά ο τροχαίος τον ρώτησε γιατί οδηγάει χωρίς δίπλωμα;
"Κι εγώ με τα πόδια θα πηγαίνω να πάρω τα φάρμακα στο φαρμακείο όταν αρρωσταίνω";
Το περίεργο είναι ότι τον άφησαν να φύγει...
Αυτός τι πρόστιμο πρέπει να πάρει; Κι αν δεν έχει περιουσιακά στοιχεία;
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.072
Πόντοι
2.306

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom