Νέα

Τρίο με τη σύζυγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kok.ni1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

trio_stuges

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
98
Like
173
Πόντοι
0
Πάντως το ερώτημα δεν είναι για γέλια ούτε για κανιβαλισμό. Ούτε φυσικά πρόκειται για κάτι εύκολο. Είναι άλλο πράγμα η φαντασίωση κι άλλο η υλοποίηση.
Ακριβώς!! Συμφωνω. Στην φαντασία όλα είναι εύκολα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: taniko

doomnight99

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
123
Κριτικές
7
Like
559
Πόντοι
301
Πάντως το ερώτημα δεν είναι για γέλια ούτε για κανιβαλισμό. Ούτε φυσικά πρόκειται για κάτι εύκολο. Είναι άλλο πράγμα η φαντασίωση κι άλλο η υλοποίηση.

Το έχεις προσπαθήσει;
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
Καλησπέρα συναγωνιστες...
πιστευω ότι συμμερίζεστε την άποψη ότι η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών γουσταρουν τριο αλλα δεν το εφαρμόζουν για διάφορους λόγους.
Έχω την πεποιθηση ότι και η σύζυγος μου το γουσταρει καθότι όταν την παιρνω, πολλες φορές ψάχνει τα δάκτυλα μου να τα ρουφήξει, οπότε συμπεραίνω ότι μια πουτσα στο στόμα εκείνη την ώρα δε θα τη χάλαγε.

Έχει ωριμάσει η ιδέα μέσα μου να την μοιραστώ...

Ωστόσο!
1) ειναι καλή ιδέα να το προτείνω ή να ξεκινήσω καπως πιο μαλακα? Πχ παιχνίδια...
2) έχει κανεις κάποια εμπειρία τέτοιας στροφής?
Έχω παρόμοια εμπειρία και θα μπορούσα να σου πω τι έκανα έκανα εγώ όταν βρισκόμουν στην κατάστασή σου
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
μπα, θα ήθελα να αποφυγω να βάλω γνωστο... σκεφτόμουν το κουμπάρο βεβαια, γιατι και η κουμπάρα είναι μουναρα, αλλα θα μπλέξουμε!!!!
:globeos-haha::cheesy::cheesy:
Για τέτοια γούστα , τα άτομα του ευρύτερου κύκλου μας , πρέπει να αποφεύγονται
 

theokal

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
3
Like
15
Πόντοι
0
Υποθετικά και θεωρητικά μπορεί να λέει ο καθένας οτι θέλει. Στην πραγματικότητα όμως όταν ένα ζευγάρι γουστάρει μεταξύ τους, πάνω στο ερωτικό παιχνίδι των φαντασιώσεων, πάνω στην αλλαγή στάσεων, ρόλων, παιχνιδιών και αξεσουάρ λέγονται πολλά που ξυπνούν ανάγκες ή περιέργεια. Το ζευγάρι είναι συνέταιροι στη ζωή και συνένοχοι στις αναζητήσεις τους. Ωριμάζουν ο ένας μέσα απο τον αλλο και ανακαλύπτουν πράγματα που μερικά χρόνια πριν τους φαίνονταν αδιανόητα. Μέσα σε αυτή την αναζήτηση μπορεί - μπορεί και όχι - να προκύψει και η συνεύρεση (ή απλα το παιχνίδι και μόνο) με τρίτους. Το πως θα το διαχειριστεί και που θα το φτάσει εξαρτάται απο το ζευγάρι και μόνο. Μπορεί να μείνει στο μάτι (επιδειξη) , μπορεί να μείνει στο same room sex, μπορεί να πάει σε μερικά χάδια και μόνο, μπορεί να φτάσει και σε full συνεύρεση. Όσο όλο αυτό γίνεται εντός του ζευγαριού, δεν είναι κέρατο, δεν είναι "πουστιά", δεν είναι απάτη που γίνεται πισω απο την πλάτη του άλλου και εφόσον υπάρχει καλή σχέση στο ζευγάρι αυτή η συνενοχή σε πολλές περιπτώσεις δημιουργεί ακόμα καλύτερες σχέσεις και πιο σταθερές βάσεις . Εχω δει πολλά τέτοια ζευγάρια που ζουν και πορεύονται μαζί τη ζωή τους σε πλήρη αρμονία. Και αν θέλετε τη γνώμη μου 1000 φορές καλύτερο αυτό παρά μια απάτη πίσω απο την πλάτη του άλλου. Εφόσον το ζευγάρι το αντέχει αυτό, του αρέσει και το προχωράει δεν θα χωρίσει ποτέ. Αν δεν το αντέχει και ο ένας γλυστρά απο τη σχέση, sorry αλλά θα γλίστραγε έτσι κι αλλιώς κάποια στιγμή.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.679
Like
8.071
Πόντοι
1.056
Υποθετικά και θεωρητικά μπορεί να λέει ο καθένας οτι θέλει. Στην πραγματικότητα όμως όταν ένα ζευγάρι γουστάρει μεταξύ τους, πάνω στο ερωτικό παιχνίδι των φαντασιώσεων, πάνω στην αλλαγή στάσεων, ρόλων, παιχνιδιών και αξεσουάρ λέγονται πολλά που ξυπνούν ανάγκες ή περιέργεια. Το ζευγάρι είναι συνέταιροι στη ζωή και συνένοχοι στις αναζητήσεις τους. Ωριμάζουν ο ένας μέσα απο τον αλλο και ανακαλύπτουν πράγματα που μερικά χρόνια πριν τους φαίνονταν αδιανόητα. Μέσα σε αυτή την αναζήτηση μπορεί - μπορεί και όχι - να προκύψει και η συνεύρεση (ή απλα το παιχνίδι και μόνο) με τρίτους. Το πως θα το διαχειριστεί και που θα το φτάσει εξαρτάται απο το ζευγάρι και μόνο. Μπορεί να μείνει στο μάτι (επιδειξη) , μπορεί να μείνει στο same room sex, μπορεί να πάει σε μερικά χάδια και μόνο, μπορεί να φτάσει και σε full συνεύρεση. Όσο όλο αυτό γίνεται εντός του ζευγαριού, δεν είναι κέρατο, δεν είναι "πουστιά", δεν είναι απάτη που γίνεται πισω απο την πλάτη του άλλου και εφόσον υπάρχει καλή σχέση στο ζευγάρι αυτή η συνενοχή σε πολλές περιπτώσεις δημιουργεί ακόμα καλύτερες σχέσεις και πιο σταθερές βάσεις . Εχω δει πολλά τέτοια ζευγάρια που ζουν και πορεύονται μαζί τη ζωή τους σε πλήρη αρμονία. Και αν θέλετε τη γνώμη μου 1000 φορές καλύτερο αυτό παρά μια απάτη πίσω απο την πλάτη του άλλου. Εφόσον το ζευγάρι το αντέχει αυτό, του αρέσει και το προχωράει δεν θα χωρίσει ποτέ. Αν δεν το αντέχει και ο ένας γλυστρά απο τη σχέση, sorry αλλά θα γλίστραγε έτσι κι αλλιώς κάποια στιγμή.
Συμφωνώ απόλυτα! Την λέξη συνενοχή μόνο θα την έβαζα μέσα σε εισαγωγικά.
 

forest93

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
118
Like
312
Πόντοι
21
Υποθετικά και θεωρητικά μπορεί να λέει ο καθένας οτι θέλει. Στην πραγματικότητα όμως όταν ένα ζευγάρι γουστάρει μεταξύ τους, πάνω στο ερωτικό παιχνίδι των φαντασιώσεων, πάνω στην αλλαγή στάσεων, ρόλων, παιχνιδιών και αξεσουάρ λέγονται πολλά που ξυπνούν ανάγκες ή περιέργεια. Το ζευγάρι είναι συνέταιροι στη ζωή και συνένοχοι στις αναζητήσεις τους. Ωριμάζουν ο ένας μέσα απο τον αλλο και ανακαλύπτουν πράγματα που μερικά χρόνια πριν τους φαίνονταν αδιανόητα. Μέσα σε αυτή την αναζήτηση μπορεί - μπορεί και όχι - να προκύψει και η συνεύρεση (ή απλα το παιχνίδι και μόνο) με τρίτους. Το πως θα το διαχειριστεί και που θα το φτάσει εξαρτάται απο το ζευγάρι και μόνο. Μπορεί να μείνει στο μάτι (επιδειξη) , μπορεί να μείνει στο same room sex, μπορεί να πάει σε μερικά χάδια και μόνο, μπορεί να φτάσει και σε full συνεύρεση. Όσο όλο αυτό γίνεται εντός του ζευγαριού, δεν είναι κέρατο, δεν είναι "πουστιά", δεν είναι απάτη που γίνεται πισω απο την πλάτη του άλλου και εφόσον υπάρχει καλή σχέση στο ζευγάρι αυτή η συνενοχή σε πολλές περιπτώσεις δημιουργεί ακόμα καλύτερες σχέσεις και πιο σταθερές βάσεις . Εχω δει πολλά τέτοια ζευγάρια που ζουν και πορεύονται μαζί τη ζωή τους σε πλήρη αρμονία. Και αν θέλετε τη γνώμη μου 1000 φορές καλύτερο αυτό παρά μια απάτη πίσω απο την πλάτη του άλλου. Εφόσον το ζευγάρι το αντέχει αυτό, του αρέσει και το προχωράει δεν θα χωρίσει ποτέ. Αν δεν το αντέχει και ο ένας γλυστρά απο τη σχέση, sorry αλλά θα γλίστραγε έτσι κι αλλιώς κάποια στιγμή.
Ότι πιο σωστό. Αν σεβεσαι τον άνθρωπο που έχεις δίπλα σου, η ειλικρίνεια είναι το παν μαζί με συμβιβασμούς . Έτσι κρατάνε οι αληθινές σχέσεις και είναι οι άνθρωποι ήρεμοι και ευτυχείς .
 

forest93

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
118
Like
312
Πόντοι
21
Συμφωνο και εγω.....το καλυτερο μουνι να γαμας σε 6 μηνες το εχεις βαρεθει...
Μπαα γαμαω την ίδια κάνα χρόνο και δεν χορταινω .το καλύτερο σεξ η πιο όμορφη γκόμενα που είχα ποτέ έρωτας μεγάλος
 

forest93

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
118
Like
312
Πόντοι
21
Κρίμα να έχεις ένα ωραίο μουνί και να το αφήνεις να το χαίρονται άλλοι πάντως.

Διάβαζα χθες για την πριγκίπισα Ντα￸ϊά￸να που γαμιόταν με πετσοκομένους επειδή είχε μικρή λιλίκα ο Κά￸ρολος και την κεράτωνε με την Καμή￸λα.

Μετά από πολλά χρόνια, νομίζω ότι καταλαβαίνω γιατί κάποιοι αφήνουν τις γυναίκες ή γκόμενές τους να γαμιούνται με άλλους.
Είτε απλά δεν το γνωρίζουν ότι οι ίδιοι τους είναι κοινοί πάροχοι είτε δεν τους νοιάζει να διαθέσουν λίγο χρόνο να δώσουν στη σύντροφό τους λίγη επιβεβαίωση, ίσα για να μην ξενοπηδιέται. Δεν θέλουν μόνο τα παιδιά διαπαιδαγώγηση, θέλουν και οι γυναίκες. Τώρα αν η άλλη ψάχνεται για το "καλύτερο" συνεχώς και δεν συνέρχεται με τίποτα λόγω σεξομανίας ή άλλου είδους ασυμβίβαστης πουτανίασης π.χ. σχετική με χρήματα, στάτους, κ.ά. τότε δεν αξίζει για οικογένεια, μόνο για χύσια στα μάτια ώστε να νιώσει το τσούξιμο μήπως και δει την αλήθεια.
Η απλά όπως θες εσύ σεξ θέλει και αυτή, όπως θες εσύ προσοχή θέλει και αυτή. Και μην ξεχνάς ότι αν εσύ μπορείς να βρεις μια γκόμενα να κερατωσεις την γυναίκα σου, όλες οι γυναίκες μπορούν να βρουν 20 για πλάκα άντρες . Να έχουμε αυτογνωσία
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Εγώ την τελευταία βδομάδα έκανα ένα τρίο ...αλλά άμα πω εδώ πως έγινε κτλ...δεν θα με πιστέψετε.... φιδεμπορας θα με λέτε ...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.222
Like
34.686
Πόντοι
9.931
Εγώ την τελευταία βδομάδα έκανα ένα τρίο ...αλλά άμα πω εδώ πως έγινε κτλ...δεν θα με πιστέψετε.... φιδεμπορας θα με λέτε ...
Τυπε το πεις δεν το πεις παλι φιδεμπορα θα σε πουμε:grin:
Οπότε κάνε το καλό και ρίχτο στο γιαλό!
 

Niemandes07

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2022
Μηνύματα
12
Like
83
Πόντοι
0
Όπως έχουν ήδη πει πολλοί, υπάρχει απόσταση μεταξύ φαντασίωσης και πραγματικότητας και αυτό αφορά και τους δύο. Το να της αρέσει η ιδέα, όταν την προτείνεις τελικά, δεν σημαίνει ότι θα ξέρει τι να κάνει και πως να νιώσει άνετα μέσα στην φάση. Βάλε το άγχος πως θα σκέφτεται να μην το ευχαριστηθεί πολύ και ζηλέψεις ή λίγο και ξενερώσετε κλπ.

Αυτά γίνονται πιο εύκολα όταν και οι δύο τα έχουν κάνει στο παρελθόν ξέρουν ότι τα γουστάρουν και πως θα περάσουν καλά. Αν είναι και για τους δύο πρώτη φορά ίσως το swinging να είναι καλύτερο και για τον εγωισμό και των δύο και για να γνωρίσετε και άλλα άτομα στην ίδια φάση που ξέρουν να μοιράζονται και να σας πουν πως είναι. Δεν είναι ο κάθε προικισμένος ή σωματαράς που θα βρείτε στο νετ ή αλλού ο κατάλληλος για να ξεκινήσετε αυτή την πορεία.

Μπράβο σου πάντως που σκέφτεσαι πράγματα για να βελτιώσεις την σεξουαλική σου ζωή με την σύντροφό σου και όχι απλά την δική σου πίσω από την πλάτη της.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Οκ πριν λίγες μέρες ούτε βδομαδα.... οι τοποθεσίες που θα πω δεν είναι αληθινές ...θα λέω προς νότια αλλά η συνάντηση έγινε προς βόρεια...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Έχω κανονίσει να βγω με φίλο για σούπερ βραδινή έξοδος το ραντεβού είναι στις 10 ....στις 9 στέλνει μήνυμα ότι έχει πρόβλημα με την γκόμενα ότι έχει τσαντιστη κτλ ..οκ του λέω άλλη φορά ....εγώ φουλ καυλωμενος για έξοδο....δεν γουστάρει να πάρω κορασίδα ειθελα περιπέτεια....στο κανεσεξ υπάρχουν αγγελίες με ζευγάρια...όχι να πληρώσω...οι πιο πολλές μουφα οι ποιο πολλές γκέι
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Στέλνω έτσι για πλάκα ένα μύνημα και μου απαντά....θα τα πω γρήγορα ... αλλάξουμε βαιμπερ λέμε διάφορα και λέμε να βρεθούμε....φυσικά του λέω ότι φίλε 50χ είμαι γουστάρει η κοπέλα...έστειλα φυσικά μια φωτογραφία με το φοβερό κορμί μου .... γουσταρη μεγάλους μου λέει ....η κοπέλα 25χ φυσικά δεν έστειλε φωτογραφιες... κανονίζουμε ραντεβού προς Γλυφάδα 11 το βράδι να βρεθούμε και εάν γουσταρη η κοπέλα θα δούμε....μετά από λίγο μου λέει καλύτερα προς Βουλιαγμένη...το ραντεβού σε μαγαζί φυσικά ...οκ λέω ....ωχ μουφα είναι λέω ....πάω στο ραντεβού στέλνω μύνημα μου λένε παρατάμε στο πάρκινγκ έλα εδώ ...πάω και τι να δω ... βγαίνει από το αμάξι μια μουναρα....1.75 μικρή σε ηλικία 25χ με ψηλοτάκουνα και ένα πολύ ..πολύ κοντό φόρεμα
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.799
Πόντοι
3.556
:undecided::undecided::undecided:


Snakes Unleash GIF
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Πάμε καθόμαστε για ποτό λέμε βλακείες της μιλάω της κοπέλας όχι σαν λιγουρι 50χ το έχω ξανακάνει αυτό ξέρω τι πρέπει να πω .... πίνουμε τα ποτά και μου λέει η γκόμενα δεν με γουστάρεις δεν σου αρέσω δεν με κοιτάς και καθόλου .... Χάχαχα φύγαμε πήγαμε σπίτι τους ....όχι χοτελ.... πίνουμε ένα ποτό...μιλάω με το παλικάρι κάπου πήγε αυτή ...λέω θα φέρει τα σύνεργα για το νεφρό....και έρχεται ντυμένη η μάλλον σχεδόν γυμνή με στριγκ κάτι λουριά σαν φόρεμα αμέσως φιλλια και αρχίζει την πίπα....δεν θα πω όλο το σκηνικό....απλά τα βασικά....της βάζω δάχτυλο..βάλε και άλλα μου λέει...της γλύφω κώλο να σε γαμισω θέλω ...δεν είμαι έτοιμη σήμερα την άλλη φορά να στείλετε χω τα σύνεργα μαζί ....ποια σύνεργα ?....την τάπα μου λέει ναχανοιξω καλά ....και μετά από πολύ ώρα σεξ ...σεξ ...σεξ σεξ...μου λέει τα θέλω στο στόμα να τα καταπίνω ...αυτά έγιναν ....και άλλα φυσικά αλλά που να γράφω τόση ώρα
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Y13

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom