Νέα

Τρίο με τη σύζυγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kok.ni1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

me96mine

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2015
Μηνύματα
57
Like
40
Πόντοι
0
Για μένα ξεκαθάρισε μαζί της αν όλα αυτά τα κάνει και τα λέει για να σε καυλώσει ή για να χύσεις. Αν πραγματικά γουστάρει τρίο θα το καταλάβεις και πάλι συζήτησε το μαζί της να δεις τι έχει στο μυαλό της. Μπορεί να ψάξετε μαζί, μπορείς να ψάξεις μόνος σου. Επαγγελματία ή κάποιον άγνωστο από site πιο καθημερινό άνθρωπο. Μπορεί να θέλει χίλια δύο πράγματα, ποτέ δεν ξέρεις. Ωραία η ιδέα του να ξεκινήσεις με δονητή και βλέπεις.
 

me96mine

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2015
Μηνύματα
57
Like
40
Πόντοι
0
Αυτά συνήθως γίνονται για την καύλα. Τα περισσότερα ζευγάρια δεν ρισκάρουν να χαλάσουν τις οικογένειες τους για ένα π..... Για μένα το σημαντικό είναι να καυλώνει και να χύνει η γυναίκα και μετά εγώ και οι σύζυγος.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.141
Πόντοι
4.546
Ρε δουλειά δεν έχει ο διάολος... Με το ζόρι να βάλεις ιδέα στην γυναίκα σου να "παίρνεται" και από τρίτους....
Ας πάρετε ένα βοήθημα να το παίζετε διπλό, μια χαρά αρκεί, φτάνει και περισσεύει.

Εκτός αν, τύπε μου, μας κρύβεις πράγματα, όπως υποψιάζομαι. Δεν μπορείς εσύ λόγω ηλικίας, την βαρέθηκες (συμπλήρωσε άλλους λόγους) .
Ακόμα και σε αυτή την περίπτωση όμως, προσωπικά ΔΕΝ θα έβαζα άλλον στο κρεβάτι μου, και μάλιστα...ψωλοεχοντα.

Ότι θες κάνε τελικά, δική σου γυναίκα και δικός σου γάμος είναι.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Ρε δουλειά δεν έχει ο διάολος... Με το ζόρι να βάλεις ιδέα στην γυναίκα σου να "παίρνεται" και από τρίτους....
Ας πάρετε ένα βοήθημα να το παίζετε διπλό, μια χαρά αρκεί, φτάνει και περισσεύει.

Εκτός αν, τύπε μου, μας κρύβεις πράγματα, όπως υποψιάζομαι. Δεν μπορείς εσύ λόγω ηλικίας, την βαρέθηκες (συμπλήρωσε άλλους λόγους) .
Ακόμα και σε αυτή την περίπτωση όμως, προσωπικά ΔΕΝ θα έβαζα άλλον στο κρεβάτι μου, και μάλιστα...ψωλοεχοντα.

Ότι θες κάνε τελικά, δική σου γυναίκα και δικός σου γάμος είναι.
Αν μού επιτρέπεται νά συμπληρώσω ότι αν η γυναίκα τού ή κάθε γυναίκα ήθελε κόλπα διαφορά μέ τρίτους, τρίτες, δονητές μπρος πίσω, πάρτι με ούζα κλπ θά τού είχε δώσει είδη το πράσινο φως μέ τρόπο χωρίς να κάθεται να αναρωτιέται.... ο ίδιος τι, αν, καί πώς.....
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.141
Πόντοι
4.546
Αν μού επιτρέπεται νά συμπληρώσω ότι αν η γυναίκα τού ή κάθε γυναίκα ήθελε κόλπα διαφορά μέ τρίτους, τρίτες, δονητές μπρος πίσω, πάρτι με ούζα κλπ θά τού είχε δώσει είδη το πράσινο φως μέ τρόπο χωρίς να κάθεται να αναρωτιέται.... ο ίδιος τι, αν, καί πώς.....
Δεν μας τα λέει όλα ο φίλος, έτσι νομίζω.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Η πιο ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ερώτηση: ΕΣΥ βρε τύπε μου, ΤΙ θα κερδίσεις από ένα τρίο στο οποίο ΜΟΝΟ την γυναίκα σου θες να ικανοποιήσεις(και χωρίς μάλιστα να σου το ζητήσει η ίδια.... ) . Να πω ότι ήθελες και εσύ να τον χώσεις σε μια άλλη κοπέλα, να το καταλάβω, αυτό όμως πραγματικά ΑΔΥΝΑΤΩ να το καταλάβω.

Υ.Γ.: και με ΚΙΝΔΥΝΟ να ΒΛΑΨΕΙΣ τον γάμο σου.
Άκου τώρα μια εξήγηση από εμένα ....την βάζεις για αρχή τρίο με άντρα φυσικά πάνε καλά τα πράγματα και μετά ξεκινάς το παιχνίδι με ζευγάρι η γυναίκα...στο ζευγάρι θα υπάρχει πουτσα γιαχαυτην αλλά και άλλο μουνι για τον άντρα ....και τρίο με γυναίκα μόνο μουνια ....χαχαχα όσοι ξέρουν έτσι ξεκινάνε...και τέλος οι κορασίδες μετά
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Για μένα ξεκαθάρισε μαζί της αν όλα αυτά τα κάνει και τα λέει για να σε καυλώσει ή για να χύσεις. Αν πραγματικά γουστάρει τρίο θα το καταλάβεις και πάλι συζήτησε το μαζί της να δεις τι έχει στο μυαλό της. Μπορεί να ψάξετε μαζί, μπορείς να ψάξεις μόνος σου. Επαγγελματία ή κάποιον άγνωστο από site πιο καθημερινό άνθρωπο. Μπορεί να θέλει χίλια δύο πράγματα, ποτέ δεν ξέρεις. Ωραία η ιδέα του να ξεκινήσεις με δονητή και βλέπεις.
Όλες με δονητές αρχίζουν αυτό είναι γνωστό ....και μετά πάνε σε ζωντανό εργαλείο
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
438
Κριτικές
2
Like
774
Πόντοι
81
Όχι ότι μου πέφτει λόγος , αλλά πραγματικά μου είναι απορίας άξιον, πώς είναι δυνατόν να τη βρίσκει κάποιος με το να βλέπει να του γαμάνε την γυναίκα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Όχι ότι μου πέφτει λόγος , αλλά πραγματικά μου είναι απορίας άξιον, πώς είναι δυνατόν να τη βρίσκει κάποιος με το να βλέπει να του γαμάνε την γυναίκα.
Σου έδωσα ποιο πάνω την απάντηση
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Και μην τρελαθουμε τώρα τις ποίο πολλές παντρεμένες γυναίκες μετά από μερικά χρόνια γραμμένες τις έχουν οι άντρες τους ...πόσους ακούς που λένε ....δεν πάει να φύγει μια χαρά θα περάσω ....άρα δεν την γουστάρουν την έχουν βαρεθεί αλλά μην την γαμισει άλλος δεν κάνει ντροπή Χάχαχα.....
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.587
Πόντοι
1.196
Συμφωνο και εγω.....το καλυτερο μουνι να γαμας σε 6 μηνες το εχεις βαρεθει...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Συμφωνο και εγω.....το καλυτερο μουνι να γαμας σε 6 μηνες το εχεις βαρεθει...
Εντάξει όχι έτσι ακριβώς θες να το γαμας και κάποιες φορές και καλύτερα από την αρχή ανάλογα τι θα φορά τι ξεκωλο είναι και πόσο πουτανα στο κρεβάτι....αλλά όπως είπα κάποιες φορές χαχαχα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Για αυτό πρέπει να υπάρχει ποικιλία....ο καθένας την βλέπει αλλιώς αυτή την ποικιλία....άλλο ψαρικα άλλος αλλαντικά άλλος κρεατικά ...άλλος με τρίο με άντρα άλλος παιχνίδι με άλλο ζευγάρι κτλ... Χάχαχα
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
194
Like
512
Πόντοι
21
Κρίμα να έχεις ένα ωραίο μουνί και να το αφήνεις να το χαίρονται άλλοι πάντως.
Τελικά δεν είναι τόσο πουτάνες οι γυναίκες αλλά οι περισσότεροι γουστάρετε κρυφά τον εξεφτελισμό σας από αυτές. Συνεχίστε έτσι...
Κέρατο θα φάτε σίγουρα. Το αν είστε παρόντες, παίζεται...
Διάβαζα χθες για την πριγκίπισα Ντα￸ϊά￸να που γαμιόταν με πετσοκομένους επειδή είχε μικρή λιλίκα ο Κά￸ρολος και την κεράτωνε με την Καμή￸λα.

Μετά από πολλά χρόνια, νομίζω ότι καταλαβαίνω γιατί κάποιοι αφήνουν τις γυναίκες ή γκόμενές τους να γαμιούνται με άλλους.
Είτε απλά δεν το γνωρίζουν ότι οι ίδιοι τους είναι κοινοί πάροχοι είτε δεν τους νοιάζει να διαθέσουν λίγο χρόνο να δώσουν στη σύντροφό τους λίγη επιβεβαίωση, ίσα για να μην ξενοπηδιέται. Δεν θέλουν μόνο τα παιδιά διαπαιδαγώγηση, θέλουν και οι γυναίκες. Τώρα αν η άλλη ψάχνεται για το "καλύτερο" συνεχώς και δεν συνέρχεται με τίποτα λόγω σεξομανίας ή άλλου είδους ασυμβίβαστης πουτανίασης π.χ. σχετική με χρήματα, στάτους, κ.ά. τότε δεν αξίζει για οικογένεια, μόνο για χύσια στα μάτια ώστε να νιώσει το τσούξιμο μήπως και δει την αλήθεια.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
60
Like
25.134
Πόντοι
22.886
Τύπε @kok.ni1 αν παρόλες τις προτάσεις 4 σελίδων εδώ δεν έχεις βγάλει ακόμα άκρη , είμαι εδώ για σένα !! Σού έχω έτοιμη λύση !!
Ξεκινάς μία ωραία βραδιά εφοδιασμένος με χειροπέδες γουνάκια , στρίγκους με πούπουλα , δονητές σε σχήμα μελιτζάνας κτλ .
Καυλωτικη μουσική για να κρύβει τυχών θορύβους και τον κουμπάρο στο μπαλκόνι .
Ξεκινάς παιχνίδι , την φτιάχνεις μέχρι να αρχίσει να στάζει και εκείνη την στιγμή τις φοράς μαύρο μαντήλι στα μάτια .
Την στήνεις στα τέσσερα και φέρνεις μέσα τον κουμπάρο .
Ξεκινάει αυτός να την παίρνει βίαια από κώλο χωρίς να μιλάει και όταν βλέπεις το γυναίκακι να σπαρταραει και να τρέμει από καύλα έρχεσαι εσύ μπροστά και της τον δίνεις στο στόμα αφαιρώντας ταυτόχρονα το μαντήλι .
Από εκεί και πέρα θα ρολάρει το σκηνικό και θα πάει μόνο τού .
Καλή διασκέδαση !!
:alivedick::alivedick:
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.587
Πόντοι
1.196
Τύπε @kok.ni1 αν παρόλες τις προτάσεις 4 σελίδων εδώ δεν έχεις βγάλει ακόμα άκρη , είμαι εδώ για σένα !! Σού έχω έτοιμη λύση !!
Ξεκινάς μία ωραία βραδιά εφοδιασμένος με χειροπέδες γουνάκια , στρίγκους με πούπουλα , δονητές σε σχήμα μελιτζάνας κτλ .
Καυλωτικη μουσική για να κρύβει τυχών θορύβους και τον κουμπάρο στο μπαλκόνι .
Ξεκινάς παιχνίδι , την φτιάχνεις μέχρι να αρχίσει να στάζει και εκείνη την στιγμή τις φοράς μαύρο μαντήλι στα μάτια .
Την στήνεις στα τέσσερα και φέρνεις μέσα τον κουμπάρο .
Ξεκινάει αυτός να την παίρνει βίαια από κώλο χωρίς να μιλάει και όταν βλέπεις το γυναίκακι να σπαρταραει και να τρέμει από καύλα έρχεσαι εσύ μπροστά και της τον δίνεις στο στόμα αφαιρώντας ταυτόχρονα το μαντήλι .
Από εκεί και πέρα θα ρολάρει το σκηνικό και θα πάει μόνο τού .
Καλή διασκέδαση !!
:alivedick::alivedick:
Η ......
Με το που τον δει θα γινει τις πουτανας......
Χα χα χα .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom