Νέα

Τρίο με τη σύζυγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kok.ni1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Για το τι έγινε στο σεξ....όλα έγιναν ...και όταν λέω όλα όλα ....πολύ ωραίες γυναίκες φυσικά η μία όπως είπα ....1.85 και αναλογίες βυζί πόδια κώλο φοβερές και φάτσα σαν την ηθοποιό που ποσταρα ....η άλλη κοπελιά ποιο εκφυλη φάτσα ....και οι δύο με κωλάρες ....αυτά έγιναν ....και δεν είναι η ιστορία μουφα
1.85 τυπε. Και οι δύο. Μπραβο
Από. Το βόλεϋ του ΠΑΟ σου ήρθαν αμέσως μετ; τη προπόνηση? Λεωφόρο κοντά είσαι???
Η από τον σύλλογο Ο δράκος - όφις Αγίου Γεωργίου???
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
1.85 τυπε. Και οι δύο. Μπραβο
Από. Το βόλεϋ του ΠΑΟ σου ήρθαν αμέσως μετ; τη προπόνηση? Λεωφόρο κοντά είσαι???
Η από τον σύλλογο Ο δράκος - όφις Αγίου Γεωργίου???
Εδώ δεν το πίστευα εγώ ...θα το πιστέψουν εδώ οι μύστες ...αλλά νομίζω ότι η εδώ παρουσία μου δεν δείχνει ότι φιδιαζω...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Αι - Αι - Αίολος ... Αι - Αι - Αίολος

Τυπάρα μου από που θα γαμούσες μια γάμησες δυο ... είχες και την καλύτερη θέα ... με τη φόρα που πήρες μας εξέπληξες που δεν τους γάμησες όλους :headbaning1:
Καλό πολύ καλο
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Γ
Εδώ δεν το πίστευα εγώ ...θα το πιστέψουν εδώ οι μύστες ...αλλά νομίζω ότι η εδώ παρουσία μου δεν δείχνει ότι φιδιαζω...
Γιατί να μην το πιστεύουν
Είναι πολύ σύνηθες να βρίσκεις 2 γκόμενές, στο 1.85 και μουναρες και να στην πέφτουν για παρτουζα. Δεν βλέπω κάτι το περίεργο
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.079
Like
22.802
Πόντοι
5.506
Γ

Γιατί να μην το πιστεύουν
Είναι πολύ σύνηθες να βρίσκεις 2 γκόμενές, στο 1.85 και μουναρες και να στην πέφτουν για παρτουζα. Δεν βλέπω κάτι το περίεργο
Φυσικά και είναι σύνηθες, μη βλέπεις εσύ που είσαι λίγο πιο άσχημος από τον κουασιμόδο
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Γ

Γιατί να μην το πιστεύουν
Είναι πολύ σύνηθες να βρίσκεις 2 γκόμενές, στο 1.85 και μουναρες και να στην πέφτουν για παρτουζα. Δεν βλέπω κάτι το περίεργο
Και ούτε καν μου την έπεσαν ....εγώ περίμενα και μου ειρθαν έτοιμες χαχαχα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Και ούτε καν μου την έπεσαν ....εγώ περίμενα και μου ειρθαν έτοιμες χαχαχα
Φίλε εγώ σε πιστεύω 100%
Δεν φαίνεσαι κάνα νούμερο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φυσικά και είναι σύνηθες, μη βλέπεις εσύ που είσαι λίγο πιο άσχημος από τον κουασιμόδο
Έβαλες τζάμι φινιστρινι στο παπάκι να μην σε κόβει το κρύο τώρα το χειμώνα???
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.079
Like
22.802
Πόντοι
5.506
Φίλε εγώ σε πιστεύω 100%
Δεν φαίνεσαι κάνα νούμερο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έβαλες τζάμι φινιστρινι στο παπάκι να μην σε κόβει το κρύο τώρα το χειμώνα???
images
 

Konstant1nos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
31
Like
30
Πόντοι
0
μπα, θα ήθελα να αποφυγω να βάλω γνωστο... σκεφτόμουν το κουμπάρο βεβαια, γιατι και η κουμπάρα είναι μουναρα, αλλα θα μπλέξουμε!!!!
:globeos-haha::cheesy::cheesy:
Σιγουρα ο κουμπάρος είναι η ΚΑΛΗΤΕΡΗ ιδέα. Είναι δικός σου άνθρωπος!!!! Σκέψου όταν θα εισαι κουρασμένος να σε ξεκουράζει και να γλιτώνεις την γκρίνια.
 

Nice44

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
57
Like
216
Πόντοι
20
Η δικιά μου πάντως τρελαίνεται για παιχνίδια με δονητές και διπλή διείσδηση, όπου χύνει πολύ δυνατά. Όταν είναι και πιωμένη γίνεται το έλα να δεις. Τρίο με άλλο άνδρα μόνο μετά από πολύ ποτό και κανένα strip club να ανάψουν τα αίματα και βλέπουμε. Βέβαια το αλκοόλ μπορεί να ανοίξει και πύλες ανεξερεύνητες στο μυαλό που το φοβάμαι κάπως. Anyway, θα το επιχειρήσουμε γιατί αν δεν δοκιμάζεις δεν προχωράς και βαλτώνεις. Και φυσικά σειρά έχει το τρίο με γκομενάκι, όπου έχει τάξει λεσβιακό. Άντε να δούμε..
Στο εύχομαι! Είναι απίστευτη εμπειρία και για τους δύο για διαφορετικούς λόγους . Μπράβο και στην γυναίκα σου που είναι ανοιχτή στο μυαλό. Μόνο κέρδος υπάρχει από αυτό. Καυλα είναι, όταν μοιραζόμαστε τις φαντασιώσεις μας όχι όταν τις σκέφτεται ο καθένας στο μυαλό του.
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Η δικιά μου πάντως τρελαίνεται για παιχνίδια με δονητές και διπλή διείσδηση, όπου χύνει πολύ δυνατά. Όταν είναι και πιωμένη γίνεται το έλα να δεις. Τρίο με άλλο άνδρα μόνο μετά από πολύ ποτό και κανένα strip club να ανάψουν τα αίματα και βλέπουμε. Βέβαια το αλκοόλ μπορεί να ανοίξει και πύλες ανεξερεύνητες στο μυαλό που το φοβάμαι κάπως. Anyway, θα το επιχειρήσουμε γιατί αν δεν δοκιμάζεις δεν προχωράς και βαλτώνεις. Και φυσικά σειρά έχει το τρίο με γκομενάκι, όπου έχει τάξει λεσβιακό. Άντε να δούμε..
Φιλε εισαι τυχερο εμενα μου το ξεκαθαρησε απο την αρχη οτι με γυναικα δεν παει ουτε φιλαει γενικα ειναι απολυτα str8 δεν θελει να κανει τπτ.. Εαν κανει κατι θα ειναι να φοραει strap και να πηδαει μαζι μου την γυναικα...διεστραμενη τι να πεις χαχααχχαχα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Φιλε εισαι τυχερο εμενα μου το ξεκαθαρησε απο την αρχη οτι με γυναικα δεν παει ουτε φιλαει γενικα ειναι απολυτα str8 δεν θελει να κανει τπτ.. Εαν κανει κατι θα ειναι να φοραει strap και να πηδαει μαζι μου την γυναικα...διεστραμενη τι να πεις χαχααχχαχα
Με άντρα ?
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Οχι να φερουμε γυναικα στο κρεβατι αλλα αυτη δεν θελει λεσβιακο.. Πως εγω δεν θελω με αντρα ετσι και αυτη δεν θελει να παει με γυναικα. Εαν συμμετεχει (και δεν κοιταζει μονο) θα ηθελε να φοραει strap on και να γαμαει την γυναικα...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Οχι να φερουμε γυναικα στο κρεβατι αλλα αυτη δεν θελει λεσβιακο.. Πως εγω δεν θελω με αντρα ετσι και αυτη δεν θελει να παει με γυναικα. Εαν συμμετεχει (και δεν κοιταζει μονο) θα ηθελε να φοραει strap on και να γαμαει την γυναικα...
Άστο τότε μύστη ....δεν θέλει δύσκολα τα πράγματα....για να βάλεις στο κόλπο γυναίκα για τρίο η τετράδα ....πάντα ξεκίνα με άντρα ....η δικιά μου άποψη αυτή ....ίσως κάνω και λάθος ...αλλά αυτό λέει η μικρή μου εμπειρία
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Άστο τότε μύστη ....δεν θέλει δύσκολα τα πράγματα....για να βάλεις στο κόλπο γυναίκα για τρίο η τετράδα ....πάντα ξεκίνα με άντρα ....η δικιά μου άποψη αυτή ....ίσως κάνω και λάθος ...αλλά αυτό λέει η μικρή μου εμπειρία

Απο την αρχη ητανε ξεκαθαρη ''θελεις με αντρα οκ αλλα με γυναικα δεν μπορω να παω'' Με αντρα πηγαμε...2 φορες....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Απο την αρχη ητανε ξεκαθαρη ''θελεις με αντρα οκ αλλα με γυναικα δεν μπορω να παω'' Με αντρα πηγαμε...2 φορες....
Μια χαρά τότε ....απλά εσύ δεν θες με άντρα άλλη φορά ...θες με γυναίκα....καταλαβα....με ζευγάρι....?????....η με εμένα χαχαχα
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.587
Πόντοι
1.196
Οχι να φερουμε γυναικα στο κρεβατι αλλα αυτη δεν θελει λεσβιακο.. Πως εγω δεν θελω με αντρα ετσι και αυτη δεν θελει να παει με γυναικα. Εαν συμμετεχει (και δεν κοιταζει μονο) θα ηθελε να φοραει strap on και να γαμαει την γυναικα...
Ενταξη οκ ειναι αυτο για σενα....
Θα τη γαματε αυτη που θα φερεις και οι δυο....
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Μια χαρά τότε ....απλά εσύ δεν θες με άντρα άλλη φορά ...θες με γυναίκα....καταλαβα....με ζευγάρι....?????....η με εμένα χαχαχα
χαχαχααχαχ σ ευχαριστω για την προταση αλλα οχι αλλη φορα φτανει μετα θα γινει συνηθεια...Δεν το ζηταει αυτη εν τω μεταξυ μου λεει ''ωραια ητανε αλλα προτιμω οι δυο μας''.. Με ζευγαρι ισως ειπαμε ναι....απλα Θεσσαλονικη ειμαστε χωριο εντελως δεν εχει μαγαζια με τετοιες φασεις. Αυτη την περιοδο ειμαστε ολη μερα στη δουλεια και εχουμε παρει 5-6 κιλα πρεπει να κανουμε διαιτα εαν θελουμε να μας θελει καποιο ζευγαρι αχαχχα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Πάντως μεταξύ σοβαρού και αστείου....αυτό με το στραπ Πον...να το προσέξεις χαχαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

χαχαχααχαχ σ ευχαριστω για την προταση αλλα οχι αλλη φορα φτανει μετα θα γινει συνηθεια...Δεν το ζηταει αυτη εν τω μεταξυ μου λεει ''ωραια ητανε αλλα προτιμω οι δυο μας''.. Με ζευγαρι ισως ειπαμε ναι....απλα Θεσσαλονικη ειμαστε χωριο εντελως δεν εχει μαγαζια με τετοιες φασεις. Αυτη την περιοδο ειμαστε ολη μερα στη δουλεια και εχουμε παρει 5-6 κιλα πρεπει να κανουμε διαιτα εαν θελουμε να μας θελει καποιο ζευγαρι αχαχχα
Αν δω φωτογραφίες θα σου πω χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom