Νέα

Τρίο με τη σύζυγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kok.ni1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.800
Πόντοι
3.556
Προχθές το βράδυ που πηδιόμασταν με τη δικιά μου, της έδωσα μια πλαστική να παίζει με τα τσιμπουκόχειλά της και
ταυτόχρονα δαχτυλάκι στο κωλαράκι. Ζορίστηκε λίγο με το δάχτυλο αλλά μόλις άρχισαν τα κωλοσκάμπιλα της τιμωρίας της
δούλευε το χέρι και το στόμα με πάθος. Πλησιάζει στον τελικό στόχο να αντικαταστήσει το πλαστικό με κρεάτινο μου φαίνεται
στον τελικο στόχο τον δικο της η’ τον δικο σου τύπε; :coffee:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.800
Πόντοι
3.556
Και των δύο από ότι φαίνεται
εσενα γιατι ειναι φαντασίωση να σου γαμαει καποιος τη γυναικα; δεν θατανε πιο σωστο και αρσενικό να επενδύσεις στο τρίο με δυο γυναίκες; φτιαξε το κοτέτσι σου με ενα κόκκορα μεσα; :coffee:
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.248
Πόντοι
201
εσενα γιατι ειναι φαντασίωση να σου γαμαει καποιος τη γυναικα; δεν θατανε πιο σωστο και αρσενικό να επενδύσεις στο τρίο με δυο γυναίκες; φτιαξε το κοτέτσι σου με ενα κόκκορα μεσα; :coffee:
Το deal θα κλείσει με άλλο ζευγάρι, επαγγελματίες εννοείται, οπότε δεν τίθεται θέμα κόκκορα...Μπορεί και να κωλώσουμε, δεν ξέρω, θα δείξει
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.800
Πόντοι
3.556
Το deal θα κλείσει με άλλο ζευγάρι, επαγγελματίες εννοείται, οπότε δεν τίθεται θέμα κόκκορα...Μπορεί και να κωλώσουμε, δεν ξέρω, θα δείξει
τύπε οτι και να κανεις να εισαι δίκαιος. 1 θα δινεις στην γυναικα 10
θα της παιρνεις. :coffee: μην της δωσεις χωρο πολυ.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Εδώ είμαι οποίος θέλει και με ζευγάρι έτοιμο χαχαχα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Κι εγώ κάποτε έκανα τρίο με τη σωσία της Κάθριν-Ζέτα Τζόουνς και της Μόνικα Μπελούτσι.Με τόσες φιδιές που γράφεις,απορώ πώς ξέφυγες από τον Τζορμάκα!Εκτός και αν έγραψε κάτι και δεν τον είδα
Εγώ φίδια ....για ποιο λόγο....τι έχω να αποδείξω....όλα έγιναν όπως τα είπα ....αλλά όχι ότι γράφω και λέω και φίδια ....χαχαχα
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.046
Like
6.640
Πόντοι
1.056
Προχθές το βράδυ που πηδιόμασταν με τη δικιά μου, της έδωσα μια πλαστική να παίζει με τα τσιμπουκόχειλά της και
ταυτόχρονα δαχτυλάκι στο κωλαράκι. Ζορίστηκε λίγο με το δάχτυλο αλλά μόλις άρχισαν τα κωλοσκάμπιλα της τιμωρίας της
δούλευε το χέρι και το στόμα με πάθος. Πλησιάζει στον τελικό στόχο να αντικαταστήσει το πλαστικό με κρεάτινο μου φαίνεται
Στον στόχο είναι και το κωλαρακι της?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Όταν ψήσεις την ψηλή, τότε στείλε μήνυμα λατρείας!!! Δίνω και δωράκι :cheesy::cheesy::cheesy:
Με άσχετα ζευγάρια δεν πάμε!!!
Φιλε μακάρι και τι λες δεν παίζει δωράκι χαχαχα όλα για την καύλα ....και σε σένα να πληρώσω εγώ όχι εσύ
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.248
Πόντοι
201
Στον στόχο είναι και το κωλαρακι της?
Αυτό είναι σε μηνιαία βάση στο πρόγραμμα, μάλιστα είναι από τις τυχερές γιατί χύνει κιόλας αλλά είναι πολύ σφικτό και το αποφεύγει...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Προχθές το βράδυ που πηδιόμασταν με τη δικιά μου, της έδωσα μια πλαστική να παίζει με τα τσιμπουκόχειλά της και
ταυτόχρονα δαχτυλάκι στο κωλαράκι. Ζορίστηκε λίγο με το δάχτυλο αλλά μόλις άρχισαν τα κωλοσκάμπιλα της τιμωρίας της
δούλευε το χέρι και το στόμα με πάθος. Πλησιάζει στον τελικό στόχο να αντικαταστήσει το πλαστικό με κρεάτινο μου φαίνεται
Αδερφέ είσαι το πρότυπο μου. Όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω οπεν κι εγώ. Πάντως αν δεν λες μλκιες το πιο απλό κ σιγουρο
Πας για μάτι σε σουιμγκερ κλαμπ βασικά δεν ξέρω πως είναι Ελλάδα γιατί μόνο εξωτερικό έχω πάει.Ολλανδία ελβετια Γερμανία
Την πρώτη φορά παίρνετε ι μάτι τρίγωνα η παρτουζες, ενώ της ρίχνεις κ κάνα μανίκι, η σε πιοωνει. και την δεύτερη αν γουστάρει ξεκινάς κ φωνάζεις τρίτο άτομο. Βασικό η ανωνυμία, γιατί αν μετανιώσετε υπάρχει έτσι πισωγύρισμα. Αν στην γαμισουν οι μισοι γνωστοί σου κ μετά δεν γουαταρεις πας για χωρισμό
Υγ έχοντας ζήσει Πόλα. Χρόνια έξω με μόνιμες γκόμενές αλλοδαπές δυτ κι ανατ ευρωπης ταχω δοκιμάσει αυτά και είναι σίγουροι τρόποι, χωρίς να ρισκάρεις την σχέση σου
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.248
Πόντοι
201
Αδερφέ είσαι το πρότυπο μου. Όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω οπεν κι εγώ. Πάντως αν δεν λες μλκιες το πιο απλό κ σιγουρο
Πας για μάτι σε σουιμγκερ κλαμπ βασικά δεν ξέρω πως είναι Ελλάδα γιατί μόνο εξωτερικό έχω πάει.Ολλανδία ελβετια Γερμανία
Την πρώτη φορά παίρνετε ι μάτι τρίγωνα η παρτουζες, ενώ της ρίχνεις κ κάνα μανίκι, η σε πιοωνει. και την δεύτερη αν γουστάρει ξεκινάς κ φωνάζεις τρίτο άτομο. Βασικό η ανωνυμία, γιατί αν μετανιώσετε υπάρχει έτσι πισωγύρισμα. Αν στην γαμισουν οι μισοι γνωστοί σου κ μετά δεν γουαταρεις πας για χωρισμό
Υγ έχοντας ζήσει Πόλα. Χρόνια έξω με μόνιμες γκόμενές αλλοδαπές δυτ κι ανατ ευρωπης ταχω δοκιμάσει αυτά και είναι σίγουροι τρόποι, χωρίς να ρισκάρεις την σχέση σου
Εκτιμώ την παρέμβασή σου και ακούγεται σωστή σε λογική και σύμφωνα με τις εμπειρίες σου. Σουίνγκερ κλαμπ δύσκολα να βρούμε στην Ελλάδα νομίζω, μπορεί να λέω και μλκς δεν ξέρω. Πάντως ο τρίτος ή η τρίτη που θα φασωθούμε θα είναι επαγγελματίες. Ακριβό αλλά σίγουρο νομίζω, να είναι κάτι σαν sex toy δλδ. Σκεφτόμουν για κυριλάτο στριπτητζαδικο που έχει και live πήδημα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Εκτιμώ την παρέμβασή σου και ακούγεται σωστή σε λογική και σύμφωνα με τις εμπειρίες σου. Σουίνγκερ κλαμπ δύσκολα να βρούμε στην Ελλάδα νομίζω, μπορεί να λέω και μλκς δεν ξέρω. Πάντως ο τρίτος ή η τρίτη που θα φασωθούμε θα είναι επαγγελματίες. Ακριβό αλλά σίγουρο νομίζω, να είναι κάτι σαν sex toy δλδ. Σκεφτόμουν για κυριλάτο στριπτητζαδικο που έχει και live πήδημα.
Λάθος ....λάθος ...λάθος ...και είναι η άποψη μου αλλιώς πρέπει να γίνει η φάση
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Swinger club υπάρχουν 2 στην Αθήνα. Αν εσύ θες επαγγελματίες πας αλλού προφανώς.
Στο στριπτιτζάδικο δεν ξέρω αν παίζουν τέτοια σκηνικά, δεν είμαι και πολύ του στριπτιτζάδικου έτσι και αλλιώς. Πάντως στο Golden Queens στο Μπουρνάζι πηδιούνται κάποιες, αν πηγαίνουν και με ζευγάρια δεν το γνωρίζω.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.744
Κριτικές
126
Like
7.780
Πόντοι
7.885
Εκτιμώ την παρέμβασή σου και ακούγεται σωστή σε λογική και σύμφωνα με τις εμπειρίες σου. Σουίνγκερ κλαμπ δύσκολα να βρούμε στην Ελλάδα νομίζω, μπορεί να λέω και μλκς δεν ξέρω. Πάντως ο τρίτος ή η τρίτη που θα φασωθούμε θα είναι επαγγελματίες. Ακριβό αλλά σίγουρο νομίζω, να είναι κάτι σαν sex toy δλδ. Σκεφτόμουν για κυριλάτο στριπτητζαδικο που έχει και live πήδημα.
Γιατί να πληρώνεις τσάμπα τυπε?? Τόσοι διαθέσιμοι είμαστε εδώ μέσα για να γίνει η δουλειά σας δωρεάν.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Εκτιμώ την παρέμβασή σου και ακούγεται σωστή σε λογική και σύμφωνα με τις εμπειρίες σου. Σουίνγκερ κλαμπ δύσκολα να βρούμε στην Ελλάδα νομίζω, μπορεί να λέω και μλκς δεν ξέρω. Πάντως ο τρίτος ή η τρίτη που θα φασωθούμε θα είναι επαγγελματίες. Ακριβό αλλά σίγουρο νομίζω, να είναι κάτι σαν sex toy δλδ. Σκεφτόμουν για κυριλάτο στριπτητζαδικο που έχει και live πήδημα.
Υπάρχουν άλλα. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι το σεξ των άλλων σε δημόσια θέα όπως στο εξωτερικό
Επαγγελματίες είναι μια λύση αλλά ξενέρωτη..αν έχεις την δυνατότητα πήγαινε ένα τριήμερο Άμστερνταμ κι επισκέπτεσαι κάθε βράδυ το παρανταις η οποίο άλλο γουστάρεις.
Εκεί θα λυθεί το θέμα. Σε δύο μέρες θάχεις ανώδυνα τις απαντήσεις. Είτε έτσι είτε αλλιώς ούτε γάτα ούτε ζημιά
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Μήπως δεν είχαν το ανάλογο κομπρεσέρ τα αγόρια?
είχαν μείνει από αέρα και ζήτησαν τον...αέρα του Αίολου....αρκεί να μμην του ξεμάλιασε από το πολύ φύσημα με το...στόμα!!!!
Αίολε να ξέρεις είσαι το ίδαλμά μου
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Αι - Αι - Αίολος ... Αι - Αι - Αίολος

Τυπάρα μου από που θα γαμούσες μια γάμησες δυο ... είχες και την καλύτερη θέα ... με τη φόρα που πήρες μας εξέπληξες που δεν τους γάμησες όλους :headbaning1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom